Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Nie żałowałem czasu na sprawy Boga - modlitwa

Nie żałowałem czasu na sprawy Boga, na myślenie o Bogu i to przynosi mi nieustannie pozytywne skutki. Dziękuję ci Boże, że miałeś czas, by działać przy mnie i ze mną od moich narodzin.
Przebaczyłem to, że przez moje życie doświadczane w transach i w nieprzytomności, oraz w nurcie sprzecznych dążeń, brakowało mi czasu na myślenie o Bogu, i na to, aby Boga zaprosić do siebie, do mojej rodziny, do serca, do życia codziennego.
Jestem wdzięczny Boże, że nie żałujesz swojego czasu na moją zdrowotność, radość istnienia, na sprawy moje, moje Duszy, mojej rodziny i bliźnich.
Dziękuję ci Boże, że znacznie więcej czasu i uwagi poświęciłeś na sprawy moje, mojej Duszy, niż my poświęciliśmy Tobie. Jesteśmy wdzięczni Boże, że czas który nam poświęcasz, rozpływa się w nieskończoności Twojej miłości, w wyobraźni, w Twojej cierpliwości dla nas. Przebaczyłem sobie to, że kiedyś żałowałem mój czas i moją uwagę poświęcane na sprawy Boga, i na boskie inspiracje. Przebaczyłem sobie to, że kiedyś nie myślałem, aby do stałej dyspozycji Boga oddać siebie, mój czas, i wszystkie działania mojej Duszy. Przebaczyłem sobie to, że kiedyś brakowało mi czasu na współtworzenie z Bogiem dla najwyższego dobra.  


Dodano : 08-10-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 1120 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.