Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Partnerstwo z Bogiem. Modlitwa
Boże otwórz teraz moje serce.

Cieszę się, że ponownie jesteś Boże dla mnie i mojej Duszy najlepszym i właściwym partnerem.
Cieszę się, że po tak długiej przewie ponownie jesteś Boże dla mnie i mojej Duszy najlepszym i właściwym partnerem, we wszystkim co mnie dotyczy, co obejmuje moje zainteresowania.
Wybrałem współpracę i partnerstwo z tobą Boże, jako proces trwały i nie mający końca. Ja..., Dusza moja oraz Bóg stwórczej siły Miłości zawsze i wszędzie działamy wspólnie w ramach legalnego i obowiązującego mnie planu Boga.
Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożego światła, przeto najwłaściwszym partnerem do współpracy jest dla mnie zawsze wszechmogący Bóg. Bóg wszechmogący jest jedynym, najwłaściwszym partnerem któremu zaufałem, któremu przekazałem wszystko co kiedyś osiągnąłem ja sam, oraz to co zgromadziła moja Dusza i jej awatarowie. Powierzyłem siebie, oraz moją jasną Duszę mojemu partnerowi- Bogu stwórczej siły Miłości.
Odsłoniłem całkowicie moje nagie serce dla mojego partnera- Boga stwórczej siły Miłości.Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej Miłości, zatem jedynym, najwłaściwszym partnerem do współdziałania jest dla mnie zawsze Bóg owej stwórczej siły Miłości. Zaufałem całkowicie mojemu partnerowi- Bogu wszystkich serc. Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożego światła, przeto najwłaściwszym partnerem do doświadczania bożej Miłości jest dla mnie zawsze jest twórca czyli wszechmogący Bóg. Uwierzyłem bez gadania mojemu partnerowi- czyli Bogu mojej własnej Duszy.
Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej Miłości, zatem jedynym, najwłaściwszym partnerem do współdziałania w moim biznesie, w moim sposobie zarabiania, gromadzenia i wydawania pieniędzy jest dla mnie zawsze Bóg stwórczej siły Miłości. Ja.............., Dusza moja oraz Bóg stwórczej siły Miłości zawsze i wszędzie działamy wspólnie w ramach prawa ustanowionego nie przez Duszy czy istoty astralne, lecz przez mojego najlepszego przyjaciela Boga wszystkich serc. Bóg wszechmogący jest jedynym, najwłaściwszym partnerem któremu oddałem całego siebie, moją przeszłość i moją własna przyszłość. Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej Miłości, zatem jedynym, najwłaściwszym partnerem do współdziałania w moim osobistym życiu w moim własnym szczęściu i radościach istnienia jest dla mnie zawsze Bóg stwórczej siły Miłości.

Przyjąłem trwałą opiekę i ochronę jaką daje mi mój partner Bóg stwórczej siły Miłości.
Służy to dobru mojemu oraz innych istot, że Bóg wszystkich serc jest moim najlepszym partnerem.
Zrozumiałem i zaakceptowałem to, ze czysta boża miłość jest moją i mojej Duszy przyjaciółką. Wybrałem partnerstwo z Bogiem stwórczej siły Miłości i przyjąłem jego wszechstronny wspierający mnie boży patronat, jego dozór nade mną oraz nad moją Duszą, nad naszymi działaniami.
Dodano : 26-12-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 1191 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.