Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kobieta powabna -intencje do przemodlenia.

Autorka Agnieszka Muller

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.] 
1.Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, kobiecymi, czarującymi, atrakcyjnymi, zalotnymi, powabnymi, a także zmysłowymi jak i nie, a w tym kokieteryjnymi jak i babochłopami, zarówno naturalnie jak i udając, m.in. wabiąc/nie, uwodząc/nie, zarówno kłamiąc jak i nie, a także/nie, tumaniąc/nie, a w tym przewracając/nie, oczami, nogami, biodrami, ustami i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
2. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, kobiecymi, czarującymi, atrakcyjnymi, zalotnymi, powabnymi, a także zmysłowymi jak i nie, a w tym kokieteryjnymi jak i babochłopami, będąc/nie, pannami, mężatkami, wdowami, rozwódkami, a także babciami, emerytkami, inwalidkami, zakonnicami, a w tym zarówno zdrowymi jak i chorymi, a także bogatymi jak i biednymi i nie tylko, głupimi jak i mądrymi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
3. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bawienia się/nie, flirtowania/nie, zabawiania się/nie, a w tym z wyboru/nie, z potrzeby/nie, celu/nie, a w tym by zdobyć/nie, kolejnego, a także znalezienia/nie, męża/nie, kochanka/nie, partnera/nie, zarówno kobiety jak i mężczyzny, m.in. do związku stałego/nie, otwartego/nie, małżeństwa/nie, niezobowiązującego/nie, a w tym na raz/nie, na parę razy/nie, na całe życie/nie , będąc/nie, kobiecymi, czarującymi, atrakcyjnymi, zalotnymi, powabnymi, a także zmysłowymi jak i nie, a w tym kokieteryjnymi jak i babochłopami i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
4. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, kobiecymi, czarującymi, atrakcyjnymi, zalotnymi, powabnymi, a także zmysłowymi jak i nie, a w tym kokieteryjnymi jak i babochłopami, mając/nie, to w sobie/nie, od urodzenia/nie, a także nabyte/nie, wyuczone/nie, a w tym skopiowane/nie, m.in .zarówno od matki jak i koleżanki i bycia/nie, zarówno wieczną jak i tymczasową, m.in. kokietką/nie, laseczką/nie, lolitką/nie, a także, szprychą/nie, kusicielką/nie, wykorzystującą/nie, swoje/nie, wdzięki, zarówno w pracy jak i domu, a także na ulicy, m.in. wobec męża/nie, kochanka/nie, znajomych/nie, obcych/nie, klientów/nie i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
5. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, wykorzystywania/nie, swoich/nie atrybutów, wdzięków, m.in. w pracy/nie, a w tym, będąc/nie m.in. prostytutką/nie, sprzedawcą/nie, hostessą/nie, panią do towarzystwa/nie, a także, sprzątaczka/nie, wożną/nie, klozetową/nie, a w tym w pracy umysłowej jak i fizycznej, będąc/nie, kobiecymi, czarującymi, atrakcyjnymi, zalotnymi, powabnymi, a także zmysłowymi jak i nie, a w tym kokieteryjnymi jak i babochłopami i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
6. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, chwalonymi, podziwianymi jak i szykanowanymi, a także napiętnowanymi, m.in. ubóstwianymi, uwielbianymi, niczym/nie, boginie zarówno seksu jak i porno, a także w domu/nie, m.in. jako/nie, matka, żona, narzeczona, kochanka, a także, koleżanka, babka, ciotka i nie tylko, będąc/nie, kobiecymi, czarującymi, atrakcyjnymi, zalotnymi, powabnymi, a także zmysłowymi jak i nie, a w tym kokieteryjnymi jak i babochłopami i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
7. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, a tym zauważanymi jak i nie, wybieranymi jak i pomijanymi, słysząc/nie, że piękne powabne kobiety maja szczęście/nie, pomoc/nie, a także względy/nie, a w tym, są/nie, poniewieranie, obrażane, będąc/nie, kobiecymi, czarującymi, atrakcyjnymi, zalotnymi, powabnymi, a także zmysłowymi jak i nie, a w tym kokieteryjnymi jak i babochłopami i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
8. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, prowokowania/nie, grania/nie, odbijania/nie, zarówno mężczyzn jak i partnerów, a w tym narzeczonych, mężów, kolegów i nie tylko, m.in. dla zabawy/nie, sportu/nie, zemsty/nie, a także dla dowartościowania się/nie, kolejnej zdobyczy/nie, nienawiści do płci przeciwnej/nie, m.in .dla awansu/nie, załatwienia sprawy/nie, i nie tylko, będąc/nie, kobiecymi, czarującymi, atrakcyjnymi, zalotnymi, powabnymi, a także zmysłowymi jak i nie, a w tym kokieteryjnymi jak i babochłopami i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
9. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, zarówno dobrą jak i złą, grubą jak i szczupłą, a także normalną, zgrabną jak i nie, m. in. kochanką/nie, matką/nie, córką/nie, żoną/nie, siostrą/nie, a także/nie, babką, zakonnicą, ciotką i nie tylko, będąc/nie, kobiecymi, czarującymi, atrakcyjnymi, zalotnymi, powabnymi, a także zmysłowymi jak i nie, a w tym kokieteryjnymi jak i babochłopami i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
10. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, powodowania/nie, zarówno kłopotów jak i nie, m.in. pojedynków/nie, walk/nie, zarówno na słowa jak i na miecze, a także, bycia/nie, zarówno sprzedawanymi jak i kupowanymi, m.in. jako/nie, niewolnica/nie, a w tym/nie, m.in. jako/nie, kucharka, kochanka, robotnica i nie tylko, a także, bycia/nie, księżniczkami, królowymi, damami, prezydentami, a także, szefowymi, gospodyniami domowymi, niewolnicami i nie tylko, będąc/nie, kobiecymi, czarującymi, atrakcyjnymi, zalotnymi, powabnymi, a także zmysłowymi jak i nie, a w tym kokieteryjnymi jak i babochłopami i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
11. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, porywanymi, zarówno na okup jak i dla organów, a także jako towar, a w tym z zakochania jak i oczarowania, z chęci zysków, a także/nie, bycia/nie, zabijanymi, dręczonymi, zarówno bitymi jak i nie, a także, zamykanymi jak i wolnymi, a w tym lesbijkami/nie, transwestytami/nie, obojniakami/nie, a także, wiedzmami, prostytutkami, wampirami, magami, łysymi kurwami, a w tym burdelmamami, modliszkami, królowymi m.in. państwa/nie, krainy/nie, a także zarówno nocy jak i dnia, programu, domu, pszczół, żab, seksu, piekieł jak i nieba i nie tylko, będąc/nie, kobiecymi, czarującymi, atrakcyjnymi, zalotnymi, powabnymi, a także zmysłowymi jak i nie, a w tym kokieteryjnymi jak i babochłopami i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
12. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, chodzenia/nie, m.in. do kosmetyczki, SPA, a w tym na masaże/nie, depilacje/nie, a w tym do, fryzjera/nie, sauny/nie i nie tylko, a także operacje/nie m.in. plastyczne/nie, a w tym dla powiększenia/nie, m.in. ust, piersi, pośladków, a także zmniejszenia/nie, brzucha, ud, pośladków/nie, nosa/nie i nie tylko, a także korekty/nie, zębów, ciała, będąc/nie, kobiecymi, czarującymi, atrakcyjnymi, zalotnymi, powabnymi, a także zmysłowymi jak i nie, a w tym kokieteryjnymi jak i babochłopami i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
13. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, m.in. drapieżnymi, wulgarnymi, prowokującymi, agresywnymi, a także delikatnymi, miłymi, subtelnymi i nie tylko, będąc/nie, kobiecymi, czarującymi, atrakcyjnymi, zalotnymi, powabnymi, a także zmysłowymi jak i nie, a w tym kokieteryjnymi jak i babochłopami i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.

 


Dodano : 18-12-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 578 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.