Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Homoseksualizm między starszym a młodszym panem

 

W książce pt. ``Sodomici``Elwira Watała opisała wiele związków homoseksualnych, pomiędzy starszym a młodszym panem. Sięgnęła do czasów Greckiego homoseksualnego antyku, ale wymieniła również osoby nam współczesne. Homoseksualizm w przypadku dużej rozbieżności wieku, może nosić wszelkie znamiona płatnego seksu, lub formy jawnej męskiej prostytucji.

Wylicza się tu całą plejadę postaci: Aleksander Macedoński, cesarze Hadrian, Kaligula, Galba, Marek Aureliusz, Domicjan, Konstans, podobno Oktawian, Ludwik XIII. Z ludzi kultury min. Platon, Czajkowski, Sokrates, Proust, Oskar Wilde.

Z upływem czasu zmieniają się głoszone preferencje. Współcześnie mniej jest chętnych na bycie gejami ``aktywnymi``. Większość ceni sobie rolę rolę ,,męskiej kobiety”, czyli geja pasywnego. W pewnym okresie ta rola była wstydliwa dla kulturalnego mężczyzny. Grecy dokładali starań, aby wdrożyć w środowisko przekonanie, że rola geja pasywnego nie powinna obejmować mężczyzn dojrzałych. Bo im nie uchodzi, skoro tym trudzi się młodzież i niewolnicy. W pewnym sensie jest to zrozumiałe, z uwagi na hemoroidy, pojawiające się z biegiem czasu u co bardziej doświadczonych.

Puszczając karmiczne uwikłania warto sięgnąć do tej książki, oraz przeanalizować relacje, pokazane na filmie pt. ``Ucho prezesa cz.3``. Możliwe, że niezwykle ciepłe uczucia między p. ministrem, a pokazanym tu młodzieńcem, mają proste wytłumaczenie w zdarzeniach z dawnej karmicznej przeszłości.

Analizując zyski filmowego młodzieńca, widzimy tu ciepłe kakao, darmowe krówki, ciepłą posadę, opiekę medyczną, medale za przychodzenie w butach do pracy. Jakie zyski ma jego opiekun, to być może dowiemy w kolejnych odcinkach serialu. Z racji wojennego zacięcia u obu panów, można domniemać ich wspólnej walki w gejowskim Świętym Legionie Tebańskim lub u Janczarów.  


Dodano : 17-01-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1512 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 04-03-2017 10:08:24

    Penetracja w seksie z kobietą, z uwagi na przyjemność, bywa nazywana drogą do raju, drogą do nieba. Owocuje to niekiedy, oczekiwaniem samej Duszy na kolejne wcielenia, i inkarnowanie w nich poprzez łono kobiety- matki. Może nią być również kolejna inkarnacja kobiety z którą mężczyzna akurat uprawia seks.  W sesjach regresywnych, ale i na forach internetowych ujawnia się, że geje podobnie definiują penetrację aktywną w swoim seksie, mówiąc, że  odpowiednia część ciała jest tą drogą do nieba. 

  • s_majda 05-06-2017 22:26:07

    Człowiek sobie rozmyśla, czemu nie ma żony, a tu jak ma się mieć partnerkę... Miałem 74-letnigo pacjenta, który mi powiedział, że mu się podobam (myślałem wtedy, że ogólnie, jako terapeuta, mój sposób podejścia do pacjentów) We wtorek znowu zaczął opowiadać, że kiedyś szedł lasem i zobaczył, jak jeden koleś zaspokaja drugiego oralnie, no to .... Nadmienię, że chłop żonaty. Robię mu zabieg na kolano, myślałem, że po paru chwilach odjechał już z tematem, bo mu powiedziałem, że masa wzorców jest u takich do przepracowania i nie mają na to wpływu, ludzie są mało tolerancyjni itp.  Po czym mówi: ,,a ja mam takie zdjęcia, sobie czasem ściągam" i pokazuje mi porno zdjęcia gejowskie. Mówię: Proszę schować te zdjęcia. Szykuję go na kolejny zabieg, a on: ,,ale mnie takie rzeczy kręcą". A ja no to myślę, ledwo, co zacząłem wojskowość, to i wzorce homoseksualne do przepracowania. Przypomniało mi się jeszcze po naszej rozmowie, że przed tym jak na forum poradziłeś, żeby wojskowi intencje na magię ruszyli, to w nocy dzień wcześniej miałem, bardzo wyraźny sen, jakbym szedł do szkoły na jakieś inicjacje, coś o Duszach, chyba siedmiu, o skrzydłach ostrych jak brzytwa. Nie pamiętam wszystkich szczegółów, bo miałem ze 4 tematyczne sny. Z otrzymanego listu.

  • s_majda 24-12-2022 21:05:03

    Temat omawiany przez 3 osoby jasnowidzące