Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Być kobietą - modlitwa

Autorka Elżbieta Giemza
Boże Mojego Serca stoimy przed Tobą ja-kobieta i moja nieśmiertelna dusza, prosimy Cię Boże Dawco Życia otwórz czakrę mojego serca, moją duszę, umysł i osobowość na Twoją Miłość, Światłość i na wszystkie pozytywne skutki tej modlitwy jakie Ty Boże masz dla nas, otocz nas swoją ochroną i opieką, prowadź nas drogą którą dla nas wybrałeś. Prosimy Cię Boże Dawco życia towarzysz każdemu wypowiadanemu słowu tej modlitwy, dokonuj korekty i dopowiadaj wszystko to co uznasz za stosowne.
Boże Dawco Życia urodziłam się jako dziewczynka, żyję teraz i tutaj jako kobieta, tak wybrała moja dusza, tak zdecydowałeś Ty Boże. W łonie mojej matki poczęłam się jako człowiek, jako kobieta, kiedy plemnik mojego taty z chromosomem X połączył się z komórką jajową mojej mamy. Już w łonie mojej mamy ukształtowały się wszystkie moje kobiece narządy takie jak: jajowody, jajniki i macica, akceptujemy to zarówno ja – kobieta jak i moja nieśmiertelna dusza. Boże Dawco Życia wraz z moją duszą jesteśmy Ci wdzięczne za opiekę i prowadzenie jakiego udzielałeś nam podczas kształtowania się mojego kobiecego ciała i jakim otaczasz nas przez całe nasze kobiece życie.
Dziękuję Ci Boże Mojego Serca, że już w łonie mojej mamy obdarzyłeś mnie równowagą hormonów występujących w moim organizmie właściwą dla organizmu kobiety, dziękuję ci Boże, że kontrolowałeś i normowałeś moją gospodarkę hormonalną na każdym etapie mojego kobiecego życia i za to, że czynisz to nadal utrzymując moje kobiece hormony, tkanki, narządy, DNA na właściwym dla nich poziomie.
Dziękujemy Boże Mojego serca, za doskonałą jednolitość i spójność mojego bycia kobietą i przejawiania się jako kobieta, dziękujemy za to, że moją kobiecość przejawiamy zarówno w swoich chromosomach, hormonach jak również w budowie, rozwoju i działaniu mojego mózgu. Ja-kobieta i moja dusza dziękujemy Ci Boże za to, że moja płeć psychiczna jest zgodna z moją płcią fizyczną, za to, że jestem kobietą, dziękujemy Ci Bożę za to, że dusza moja tu i teraz czuje się kobietą i przejawia się jako kobieta.
Ja-kobieta i moja dusza wybaczyłyśmy już moim rodzicom, mojej mamusi i mojemu tatusiowi to, że nasze poczęcie było dla nich niekoniecznie miłą niespodzianką, wybaczyłyśmy wraz z moją duszą to, że moja kobieca płeć nie była dla nich radością, wybaczyłyśmy im ich sprzeczne oczekiwania jakie mieli do mnie-kobiety, a nawet to, że oczekiwali ode mnie-kobiety zachowań niekobiecych, a wręcz męskich czy też chłopięcych, wybaczyliśmy im to, że zamiast córki woleliby mieć syna.
Dziękujemy Ci Boże Mojego serca za to, że towarzyszysz nam, wspierasz nas i prowadzisz swoją Miłością, Mądrością i Prawdą na każdym etapie naszego kobiecego życia, dziękujemy Ci, że byłeś i jesteś z nami kiedy doświadczałyśmy bycia dziewczynką, nastolatką, kiedy dojrzewałyśmy, kiedy wchodziłyśmy w dorosłość jako kobieta i teraz kiedy przeżywamy swoją dorosłość i dojrzałość jako kobieta, dziękujemy Ci Boże Mojego Serca, że towarzyszyć nam będziesz zawsze, nawet wtedy gdy nasza kobiecość będzie przechodzić menopauzę, a także po niej, gdy będziemy przeżywać swoją starość jako kobieta, a nawet wtedy kiedy przyjdzie, żegnać się nam z naszym kobiecym życiem. Ja i moja nieśmiertelna dusza wybrałyśmy i przeżywamy całe nasze obecne życie, całą tą inkarnację jako kobieta i jako taka chcemy go w pełni doświadczać.
Ja-kobieta i moja dusza wybaczyłyśmy wszystkim tym ludziom, duszom i istotom, którzy w obecnej inkarnacji nie dostrzegali w nas kobiety i naszej kobiecości, wybaczyłyśmy tym którzy mylili naszą płeć i tym którzy wręcz traktowali nas tak jak byśmy były chłopcami, mężczyznami, wybaczyłyśmy tym którzy oczekiwali od nas męskich, chłopięcych zachowań, reakcji, zabaw, sposobu bycia, tym którzy w pomyleniu widząc w nas mężczyzn, chłopców traktowali nas jako swoich kumpli, przyjaciół, homoseksualnych męskich kochanków, wybaczyłyśmy tym wszystkim, którzy zrzucali na nas męskie, chłopięce obowiązki i role. Oddajemy ich Boże Mojego Serca pod Twoją opiekę i prowadzenie.
Ja-kobieta i moja dusza tu i teraz jesteśmy kobietą, doświadczamy bycia kobietą i zgadzamy się na postrzeganie nas przez innych ludzi, dusze i istoty jako kobiety. Prosimy Cię Boże mojego serca prowadź nas w tym i podpowiadaj nam co mamy jeszcze uczynić, by tego w pełni doświadczać.
Ja-kobieta i moja dusza zaakceptowałyśmy nasze kobiece imię, nasz kobiecy wygląd, naszą kobiecą płeć. Zaakceptowałyśmy to, że jak i jako kobieta ubieramy się w kobiece stroje i to, że ubrania, stroje i wygląd męski nie są dla nas odpowiednie i korzystne. Ja-kobieta i moja dusza wiemy to, że bycie kobietą jest tak samo wartościowe, ważne i cenne jak bycie mężczyzną w męskich inkarnacjach mojej duszy. Tu i teraz żyjemy i doświadczamy bycia kobietą, jesteśmy kobietą i to jest wspaniałe, piękne i doskonałe. Ja i moja dusza kochamy siebie-kobietę i cenimy siebie- kobietę.
Ja-kobieta i moja dusza zaakceptowałyśmy to, że tu i teraz jesteśmy ważne, wyjątkowe, potrzebne i piękne tak dla Ciebie Boże Dawco Naszego Życia, dla innych ludzi, dusz, istot jak i dla siebie samych.
Zaakceptowałyśmy to, że posiadamy kobiece cechy fizyczne takie jak kobiece narządy rozrodcze między innymi: macicę, jajniki, jajowody, pochwę, srom, łechtaczkę, zaakceptowałyśmy to, że posiadamy kobiece piersi i sutki, zaakceptowałyśmy również to, że posiadamy wcięcie w talii, miękkie ciało, kobiece biodra, ramiona, plecy, pośladki, ręce i nogi, a także wewnętrzną i zewnętrzną kobiecą budowę naszego kobiecego organizmu, zaakceptowałyśmy to, że w naszym organiźmie zachodzą wszystkie właściwe kobiecie procesy między innymi takie jak cykl miesięczny i nie tylko te.
Zaakceptowałyśmy to, że mamy kobiece włosy na głowie, kobiecą fryzurę, a owłosienie pozostałych części naszego ciała jest właściwe dla kobiet.
Zaakceptowałyśmy to, że mamy kobiecy głos, kobiecy sposób poruszania się i chodzenia, kobiecy sposób bycia i kobiecą figurę. Jesteśmy kobietą, wyglądamy tak jak przystało na kobietę, żyjemy jak kobieta, przejawiamy się jak kobieta, wszystko w nas jest spójne z naszą kobiecą płcią.
Ja-kobieta i moja dusza oddajemy ci Boże Mojego Serca to wszystko co w naszym ciele i wyglądzie fizycznym, jest męskie, niezgodne z naszą kobiecą płcią, to wszystko co jest niekobiece i nie właściwe dla kobiety, prosimy uczyń z tym to wszystko co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas.
Ja-kobieta i moja nieśmiertelna dusza zaakceptowałyśmy nasz kobiecy sposób myślenia i odczuwania. Zaakceptowałyśmy to, że męski hormon testosteron u mnie-kobiety występuje w niewielkich ilościach, natomiast, żeńskie hormony estrogeny i progesteron są w znakomitej, właściwej im równowadze. Ja-kobieta i moja nieśmiertelna dusza zaakceptowałyśmy to, że nasze samopoczucie, seksualność i nastrój jest zależny od procesów hormonalnych związanych z naszym cyklem miesięcznym, zgadzamy się na to i akceptujemy to.
Ja-kobieta i moja dusza zaakceptowałyśmy to, że nasza budowa i działanie naszego mózgu jest właściwe dla kobiety, w związku z tym myślimy jak kobieta, działamy jak kobieta i odczuwamy jak kobieta ponieważ tu i teraz jesteśmy kobietą i pragniemy przejawiać się i doświadczać jak kobieta. Dziękujemy ci Boże za twoje prowadzeni i podpowiedzi jak mamy to czynić.
Ja-kobieta i moja dusza zaakceptowałyśmy to, że jesteśmy emocjonalne i impulsywne, bo taka jest kobieca natura, zaakceptowałyśmy to, że jako kobieta mamy dobrze rozwinięte zdolności werbalne, wrażliwość emocjonalną, potrzebę więzi uczuciowych i dążenie do współzależności, a także doskonałą intuicję.
Ja-kobieta i moja dusza wybaczyłyśmy sobie i innym strach, lęki i obawę o to, że nie spotkamy mężczyzny, którego Ty Boże Dawco Życia przeznaczyłeś nam tu i teraz na naszego męża, a wręcz strach oto, że taki mężczyzna nie istnieje, a nam przeznaczyłeś Boże samotne życie. Wybaczyłyśmy sobie i innym lęki, że nigdy nikt nas nie pokocha, że nigdy nie będziemy dla nikogo tą najważniejszą kobietą na świecie, wybaczyłyśmy sobie i innym strach, lęki i obawy, którą odczuwałyśmy i odczuwamy zamiast powierzyć to wszystko Tobie Boże Mojego Serca.
Ja-kobieta i moja dusza zaakceptowałyśmy to, że jako kobieta mamy dużą zdolność współczucia oraz cierpliwość, a także dobrze wykształconą empatię.
Zaakceptowałyśmy to, że zwracamy uwagę na szczegóły i to, że mamy bardzo dobry słuch, a także dobrze rozróżniamy smaki, zapachy i kolory. Zaakceptowałyśmy to, że lubimy planować. Zaakceptowałyśmy to, że preferujemy ład i porządek w naszym otoczeniu.
Ja-kobieta i moja dusza wybaczyłyśmy sobie i innym, to, że niejednokrotnie zamartwiałyśmy się tak przeszłością jak i potencjalną przyszłością naszą, naszych najbliższych, a także innych ludzi zamiast powierzyć to wszystko Tobie Boże Mojego Serca.
Ja-kobieta i moja dusza wybaczyłyśmy sobie i innym, to, że chciałyśmy kontrolować same siebie i innych we wszystkich aspektach naszego i cudzego życia, tak aby tym samym ustrzec same siebie i innych przed zranieniem i zaskoczeniem, zamiast powierzyć to wszystko Tobie Boże Mojego Serca.
Ja-kobieta i moja dusza zaakceptowałyśmy to, że jesteśmy wrażliwe na krytykę innych, mamy dużą potrzebę adaptacji, akceptacji i dążenia do harmonii.
Ja-kobieta i moja dusza oddajemy ci Boże mojego serca to wszystko co w naszym zachowaniu i w naszej psychice, jest męskie, niezgodne z naszą kobiecą płcią, to wszystko co jest niekobiece i nie właściwe dla kobiety, prosimy uczyń z tym to wszystko co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas.
Ja-kobieta i moja dusza zaakceptowałyśmy to, że lubimy czuć się piękne, zadbane i lubimy mieć prawidłową dla nas wagę ciała, dziękujemy ci Boże Mojego Serca za twoje podpowiedzi i prowadzenie nas tak, że zawsze i wszędzie takie jesteśmy ja-kobieta i moja dusza.
Dziękujemy ci Boże, że urodziłam się jako kobieta i zarówno ja-kobieta jak i moja dusza możemy doświadczać tu i teraz najwspanialszej, najdoskonalszej i bezpiecznej kobiecości w każdym jej aspekcie i wymiarze bez żadnych ograniczeń narzuconych na mnie-kobietę i moją dusze przez nas same a także przez innych ludzi, dusze i istoty.
Ja-kobieta i moja dusza zaakceptowałyśmy naszą kobiecą seksualność, nasze kobiece potrzeby seksualne, oraz nasze doznania seksualne, a w tym również doświadczanie przez nas-kobietę pełnego orgazmu. Boże Dawco Życia ja-kobieta i moja dusza oddajemy ci teraz wszystkie nasze uwikłania, wzorce i blokady, które nie pozwalają nam doświadczać pełnego i satysfakcjonującego nas życia seksualnego i spełnienia w seksie takiego jak ty byś Boże dla mnie-kobiety widział, prosimy uczyń z tym wszystkim to co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas i dla innych, prosimy Cię również Boże o Twój instruktaż i prowadzenie co mamy czynić w tym temacie.
Ja-kobieta i moja dusza wybaczyłyśmy tym wszystkim, którzy głosząc i wierząc w stereotypy dotyczące kobiet pochodzące z dalekiej przeszłości, z nakazów religijnych lub też z pomieszań i karmy wpychali nas w kompleksy i poczucie niższości w związku z tym, że jestem kobietą. Wraz z moją nieśmiertelną duszą wiemy i rozumiemy, że kobieta jest doskonałym i pełnoprawnym człowiekiem w każdym aspekcie swojej przejawianej kobiecości i człowieczeństwa, wiemy i rozumiemy, że kobieta nie jest gorsza, ani lepsza od kogokolwiek innego i ma pełne i nieograniczone prawo być traktowana jak i jako równa innym ludziom, duszom, istotom.
Ja-kobieta i moja dusza wybaczyłyśmy wszystkim religiom i ich przedstawicielom, kapłanom, mesjaszom i bóstwom, a także innym ludziom, duszom i istotom, którzy spychali kobiety, którzy spychali nas na drugi plan życia, którzy usankcjonowali i konsekwentnie egzekwowali podległość kobiet ich mężom, synom lub też mężczyznom w ogóle, tym samym traktując je jako ludzi niższej kategorii.
Ja-kobieta i moja dusza wybaczyłyśmy sobie samym i innym ludziom, duszom i istotą, którzy wierzyli i promowali, a nawet dalej wierzą i promują pogląd, że to kobieta spowodowała oddalenie ludzkości od Boga, że to kobieta jest winna wygnania ludzi z raju i pierwszego grzechu, że to kobieta spowodowała pierwszy gniew Boga na ludzi, że to przez kobietę każdy człowiek tu na ziemi rodzi się z grzechem pierworodnym i dlatego i nie tylko dlatego to żadna z kobiet, a nawet poszczególne kobiety nie są godne oświecenia w Twoim Boże Dawco Życia Świetle.
Ja-kobieta i moja dusza wybaczyłyśmy wszystkim mężczyznom, a także kobietom, którzy do dnia dzisiejszego postrzegają kobiety jako gorsze, mniej inteligentne, głupsze i mniej wartościowe od mężczyzn.
Ja-kobieta i moja dusza wybaczyłyśmy wszystkim twórcom reklam, kreatorom trendów mody i zachowań, którzy zaszufladkowali kobiety jako puste lalki, którzy wpychają nas-kobiety w kompleksy i kodują nam stereotypy wyglądu i zachowania, jakie nie mają wiele wspólnego z naszą kobiecą płcią.
Boże Dawco Życia oddajemy Ci teraz wszystkie te stereotypy, trendy i wzorce oraz ich twórców, inicjatorów i promotorów, prosimy uczyń z nimi w swej mądrości to wszystko co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas-kobiet i dla innych.
Ja-kobieta i moja dusza akceptujemy to, że tak kobieta jak i mężczyzna są doskonali w swojej własnej płci i od siebie różni, akceptujemy to, że kobieta jest kobietą, a mężczyzna jest mężczyzną. Ja i moja dusza wiemy o tym, że istnieją ludzie, dusze i istoty doświadczające pomieszań w energiach i przejawianiu swojej przyrodzonej im płci, oddajemy Ci teraz Boże Mojego Serca wszystkie nasze i cudze pomieszania w energiach i przejawianiu mojej kobiecej płci, prosimy uczyń z tym to wszystko co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas, prosimy Cię również Boże o Twój instruktaż i prowadzenie co mamy czynić w tym temacie.
Boże Dawco Życia ja-kobieta i moja dusza oddajemy ci teraz wszystkie nasze wzorce, pomieszania i intencje które zakłócają nam przejawianie i doświadczanie bezpiecznie i łatwo pełni naszej kobiecości:
Oddajemy ci trzymany i przejawiany, a także ten ukrywany przez moją duszę wzorzec wiedźmy oraz wszystkie jego atrybuty, te które jawnie pokazuje moja dusza, i te które ukrywa, wszelkie ich zapasy i kolekcje, te o których moja dusza pamięta i o których zapomniała, a w tym wszystkie kapelusze wiedźmy i inne nakrycia głowy, wszystkie czarne stroje, wszystkie miotły każdego rodzaju i typu, zarówno te stare jaki i nowe jak i każde inne bez wyjątku. Oddajemy ci Boże Mojego Serca wszystkie cechy wiedźmy, które są widoczne w naszym wyglądzie fizycznym, prosimy uczyń z tym wszystkim to co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas i dla innych, prosimy Cię również Boże o Twój instruktaż i prowadzenie co mamy czynić w tym temacie.
Oddajemy Ci Boże Dawco Życia wszystkie sztuczne penisy, które nosi, nosiła, kolekcjonuje, a także te, które chowa moja dusza, te które pokazuje i te które ukrywa, a także te o których pamięta i te o których zapomniała, oddajemy Ci je Boże Mojego Serca bezpowrotnie i bez wyjątków, w związku z tym, że tu i teraz jesteśmy kobietą i przejawiamy się jako kobieta i już ich dłużej nie potrzebujemy, prosimy uczyń z nimi wszystkimi to co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas i dla innych, prosimy Cię również Boże o Twój instruktaż i prowadzenie co mamy czynić w tym temacie.
Oddajemy ci trzymany i przejawiany, a także ten ukrywany przez moją duszę wzorzec boskiej matki oraz wszystkie jego atrybuty, te które jawnie pokazuje moja dusza, i te które ukrywa, wszelkie ich zapasy i kolekcje, te o których moja dusza pamięta i o których zapomniała, a w tym wszystkie sztuczne i nie tylko piersi boskiej matki, napierśniki i mleko boskiej matki i nie tylko, prosimy uczyń z tym wszystkim to co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas i dla innych, prosimy Cię również Boże o Twój instruktaż i prowadzenie co mamy czynić w tym temacie.
Oddajemy ci trzymany i przejawiany, a także ten ukrywany przez moją duszę wzorzec pszczoły i królowej pszczół oraz wszystkie jego atrybuty, te które jawnie pokazuje moja dusza, i te które ukrywa, wszelkie ich zapasy i kolekcje, te o których moja dusza pamięta i o których zapomniała, a w tym miód, słodycz, a także korony królowej i nie tylko je, prosimy uczyń z tym wszystkim to co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas i dla innych, prosimy Cię również Boże o Twój instruktaż i prowadzenie co mamy czynić w tym temacie.
Oddajemy ci trzymany i przejawiany, a także ten ukrywany przez moją duszę wzorzec prostytutki, ŁK, burdelmamy oraz wszystkie ich atrybuty, te które jawnie pokazuje moja dusza, i te które ukrywa, wszelkie ich zapasy i kolekcje, te o których moja dusza pamięta i o których zapomniała, prosimy uczyń z tym wszystkim to co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas i dla innych, prosimy Cię również Boże o Twój instruktaż i prowadzenie co mamy czynić w tym temacie.
Oddajemy ci trzymany i przejawiany, a także ten ukrywany przez moją duszę wzorzec modliszki oraz wszystkie jego atrybuty, te które jawnie pokazuje moja dusza, i te które ukrywa, wszelkie ich zapasy i kolekcje, te o których moja dusza pamięta i o których zapomniała, prosimy uczyń z tym wszystkim to co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas i dla innych, prosimy Cię również Boże o Twój instruktaż i prowadzenie co mamy czynić w tym temacie.
Oddajemy ci trzymany i przejawiany, a także ten ukrywany przez moją duszę wzorzec czarnej wdowy oraz wszystkie jego atrybuty, te które jawnie pokazuje moja dusza, i te które ukrywa, wszelkie ich zapasy i kolekcje, te o których moja dusza pamięta i o których zapomniała, prosimy uczyń z tym wszystkim to co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas i dla innych, prosimy Cię również Boże o Twój instruktaż i prowadzenie co mamy czynić w tym temacie.
Oddajemy ci trzymany i przejawiany, a także ten ukrywany przez moją duszę wzorzec żabnicy oraz wszystkie jego atrybuty, te które jawnie pokazuje moja dusza, i te które ukrywa, wszelkie ich zapasy i kolekcje, te o których moja dusza pamięta i o których zapomniała, prosimy uczyń z tym wszystkim to co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas i dla innych, prosimy Cię również Boże o Twój instruktaż i prowadzenie co mamy czynić w tym temacie.
Oddajemy ci trzymany i przejawiany, a także ten ukrywany przez moją duszę wzorzec mrówki oraz wszystkie jego atrybuty, te które jawnie pokazuje moja dusza, i te które ukrywa, wszelkie ich zapasy i kolekcje, te o których moja dusza pamięta i o których zapomniała, prosimy uczyń z tym wszystkim to co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas i dla innych, prosimy Cię również Boże o Twój instruktaż i prowadzenie co mamy czynić w tym temacie.
Oddajemy ci trzymany i przejawiany, a także ten ukrywany przez moją duszę wzorzec osy szmaragdowej oraz wszystkie jego atrybuty, te które jawnie pokazuje moja dusza, i te które ukrywa, wszelkie ich zapasy i kolekcje, te o których moja dusza pamięta i o których zapomniała, prosimy uczyń z tym wszystkim to co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas i dla innych, prosimy Cię również Boże o Twój instruktaż i prowadzenie co mamy czynić w tym temacie.
Ja-kobieta i moja nieśmiertelna dusza przebaczyłyśmy sobie i innym to, że ukrywałyśmy naszą kobiecość, że wstydziłyśmy się jej, że uznawałyśmy ją za przeszkodę na naszej drodze do Ciebie Boże, do naszego oświecenia, przebaczyłyśmy sobie i innym to, że postrzegałyśmy naszą kobiecość jako przeszkodę na drodze naszego rozwoju tak osobistego jak i zawodowego, za przeszkodę w osiągnięciu życiowego sukcesu i spełnienia.
Ja-kobieta i moja nieśmiertelna dusza przebaczyłyśmy sobie i innym to, że zwalczałyśmy kobiecość i jej przejawy w nas jak i w innych kobietach, duszach i istotach traktując ją jako słabość, wadę, ułomność, defekt, że nie ceniłyśmy kobiecości i kobiet za to kim są i jakie są. Ja-kobieta i moja nieśmiertelna dusza przebaczyłyśmy sobie i innym to, że postrzegałyśmy kobiety jako nieczyste i grzeszne.
Ja-kobieta i moja dusza przebaczyłyśmy sobie i innym to, że nie chciałyśmy być kobietą, że byłyśmy rozczarowane, złe i zawiedzione, że jesteśmy kobietą, ponieważ uważałyśmy kobiety za nic nie warte, za mające w życiu gorzej i ciężej niż inni, uważałyśmy, że kobiecie trudniej sobie poradzić niż mężczyźnie.
Ja-kobieta i moja dusza przebaczyłyśmy sobie i innym to, że chciałyśmy jak najlepiej sprzedać swoją kobiecość, swój wygląd, swoją osobę innym, że kreowałyśmy swój wygląd i osobowość jak i jako towar wystawiany na sprzedaż, tak w życiu osobistym, prywatnym, jak i zawodowym, jak również w naszych związkach i relacjach z mężczyznami i nie tylko z nimi.
Ja-kobieta i moja dusza oddajemy Ci Boże Mojego Serca teraz te wszystkie nasze przekonania, intencje, wzorce i prosimy uczyń z tym wszystkim to, co uznasz za stosowne i najlepsze dla nas i dla innych, prosimy Cię również Boże o Twój instruktaż i prowadzenie co mamy dalej czynić.


Dodano : 02-03-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 767 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.