Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Niespełnienie finansowe. Modlitwa uwalniająca.

Fragmenty tekstu.

Przebaczyłem to, że dusza i Bóg dawca życia fundowali mi ciągle niespełnienie życiowe w dziedzinie finansowej, w materializowaniu dostatku, bogactwa. Nie muszę już więcej doświadczać niespełnienia życiowego w dziedzinie finansowej, w materializowaniu dostatku, pieniędzy, bogactwa. Dziękuję światłości, że zakończyła już bezpowrotnie projektowanie, tworzenie i wzmacnianie mi niespełnienia życiowego w dziedzinie finansowej, w materializowaniu dostatku, pieniędzy, bogactwa. Jestem ukochanym dzieckiem Boga wolnym od intencji, nawyków i potrzeb doświadczania niespełnienia życiowego w dziedzinie finansowej, w materializowaniu i w przejawianiu dostatku, nadmiaru pieniędzy, bogactwa. Jestem istotą boskiego światła, zawsze wolną od intencji, nawyków i potrzeb doświadczania niespełnienia życiowego w dziedzinie finansowej, w materializowaniu i w przejawianiu dostatku, nadmiaru pieniędzy, bogactwa. Dziękuję Boże, że zakończyłeś już bezpowrotnie projektowanie, tworzenie i wzmacnianie mi niespełnienia życiowego w dziedzinie finansowej, w materializowaniu i w przejawianiu dostatku, nadmiaru pieniędzy, bogactwa. Z pokorą w moim sercu dziękujemy z Duszą za akt boskiej łaski dla nas -związany z kasacją intencji, nawyków, ślubowań i potrzeb doświadczania niespełnienia finansowego, rozmaitych porażek, katastrof w dziedzinach finansowych. Jestem wdzięczny Bogu za lekkość i łatwość mojego istnienia, za miłość którą przyjmuję i miłość którą ciągle przejawiam, łącząc to w piękny sposób ze całkowitym spełnieniem finansowym, spełnieniem w dziedzinach finansowych, w kwestii moich legalnych dochodów, zarobków, zysków.
Przebaczyłem to, że z duszą doświadczaliśmy niespełnienia finansowego wynikającego z niekorzystnych wpływów praktyk inicjacyjnych oraz od ulegania wpływom ich twórców.Nie muszę walczyć, spierać się z tymi, którym przeszkadza, swobodnie płynący strumień Bożych Łask i Bożych Darów, przeznaczonych dla mnie i dla innych istot, razem z całkowitym spełnieniem finansowym, spełnieniem w dziedzinach finansowych, w kwestii moich legalnych dochodów, zarobków, zysków. Powierzyłem te oporujące istoty Stwórcy, razem z całkowitym spełnieniem finansowym, spełnieniem w dziedzinach finansowych, w kwestii moich legalnych dochodów, zarobków, zysków. Swobodnie płynący strumień Bożych Łask i Bożych Darów, jest trwałym faktem w moim istnieniu. Wszystkie przejawy Boskiej Łaskawości zawsze są dla mnie widoczne, oczywiste, namacalne, razem z całkowitym spełnieniem finansowym, spełnieniem w dziedzinach finansowych, w kwestii moich legalnych dochodów, zarobków, zysków. Poza czasem i przestrzenią przebywamy z duszą zawsze w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów przeznaczonych dla nas, razem z całkowitym spełnieniem finansowym, spełnieniem w dziedzinach finansowych, w kwestii moich legalnych dochodów, zarobków, zysków. Przebaczyłem wszystkim, którzy budowali wokół mnie otoczki, przeszkody, parasole, blokady i zniewolenia, abym nie doświadczał deszczu spadających na mnie Bożych Łask i Bożych Darów, razem z całkowitym spełnieniem finansowym, spełnieniem w dziedzinach finansowych, w kwestii moich legalnych dochodów, zarobków, zysków. Powierzyłem te istoty oraz wszystkie ograniczenia mojemu Stwórcy, razem z całkowitym spełnieniem finansowym, spełnieniem w dziedzinach finansowych, w kwestii moich legalnych dochodów, zarobków, zysków. Przejawiam się zawsze w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów niezależnie od opinii innych istot, razem z całkowitym spełnieniem finansowym, spełnieniem w dziedzinach finansowych, w kwestii moich legalnych dochodów, zarobków, zysków. Uporządkowaliśmy sobie z duszyczką własne życie, energetykę oraz ciało fizyczne kąpiąc się i trwale przebywając w strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów, razem z całkowitym spełnieniem finansowym, spełnieniem w dziedzinach finansowych, w kwestii moich legalnych dochodów, zarobków, zysków.


Dodano : 28-05-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 726 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.