Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Boże przepraszam za.... Modlitwa.
Czytając głośno słowa tu zapisane pamiętaj, że jesteś uważnie słuchany.

Boże otwórz teraz moje serce.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza zstąpiła kiedyś w materię oraz światy astralne. Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatrowie odwlekali czas i miejsce pełnego zjednoczenia z Tobą na Twoich bożych warunkach. Przepraszam Ciebie Boże mojego serca za to, że moja własna dusza i ziemscy jej awatrowie odbierali innym istotom wiarę w sens istnienia, wiarę w istnienie Boga i jego Miłości.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatrowie używali kiedyś boskich mocy do destrukcji oraz do zniszczenia.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatrowie czyste energie mojego serca zablokowali kiedyś ciemnymi, niskimi energiami, szkodliwymi wibracjami.

Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatrowie utracili kiedyś niezłomne przekonanie o Twojej bożej Miłości, o Twojej bożej wszechmocy.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i ziemscy jej awatrowie czcili i wielbili kiedyś ciemne moce, źródła wszelkiego zła i nieprawości.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że przez tak wiele lat i wiele wcieleń nie mogłeś wyrażać się przeze mnie w sposób jaki Ty pragnąłeś.

Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatrowie ulegli kiedyś innym istotom, innym duszom jakie stały się dla nas ważniejsze niż Bóg mojego serca.

Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna i jej ziemscy awatrowie, stwarzali kiedyś bzdurne mity, opowieści pełne fałszywej wiedzy o Bogu i jego Miłości, o rozmaitych żywych bogach.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza pobłądziła w światach astralnych oraz w ziemskich chmurach, że zagubiła się w cyklu kolejnych materialnych inkarnacji.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatrowie, używali kiedyś boskich mocy do niewolenia oraz do zawłaszczania innych istot.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatrowie szukali światła w innych istotach a nie u Boga czy we własnych serduszkach.
Przepraszam Ciebie Boże za samego siebie oraz za moje wszystkie pomyłki i błędy.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza blokowała we mnie i w sobie boże światło, bożą Miłość i nie pozwalała im na swobodną ekspansję.
Przepraszam Ciebie Boże za ten czas miniony i przeszłe wcielenia w których moja własna dusza i ziemscy jej awatrowie odwrócili się od światłości oraz od Ciebie wszechmogący.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i ziemscy jej awatrowie wszczęli kiedyś rokosz i bunt przeciwko światłości i bożej Miłości.
Przepraszam Ciebie Boże za dawną ciemność energii mojej własnej duszy i ziemskich jej awatarów.
Przepraszam Ciebie Boże za tworzenie światów astralnych, astralnych iluzji.
Przepraszam Ciebie Boże za uchylanie się Duszy i jej ziemskich awatarów od realizowania planu Boga.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i ziemscy jej awatrowie unikali bożej Miłości, bożego światła, radości istnienia i bezwarunkowego szczęścia.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i ziemscy jej awatrowie budowali sojusze z istotami mroku, z Belialem, z żywymi bogami.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i ziemscy jej awatrowie trzymali przy sobie istoty demoniczne.
Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i ziemscy jej awatrowie ściągali do siebie energie, wibracje chorobowe i wzorce ciężkich uwikłań. Przebaczyłem sobie to, że bolało mnie kiedyś zamknięte na głucho moje własne serduszko.
Fragmenty
Dodano : 14-02-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1278 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Ela Gajewska 05-02-2011 21:05:32
  Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatarowie odrzucili całkowicie Bożą Miłość.

  Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja dusza i jej ziemscy awatarowie odrzucili i pogardzili całkowicie przyjęciem najwiekszych, niewinnych, bezpiecznych bogactw materialnych, jakie Ty masz dla mnie.

  Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatarowie zbuntowali się przeciwko Bożej Miłości.

  Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatarowie zbuntowali się przeciwko prawom Wszechświata.

  Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatarowie pogardzali innymi ludźmi. Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatarowie nienawidzili innych ludzi. Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatarowie zazdrościli innym ludźmi. Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatarowie czuli potrzebę bycia lepszymi od innych ludzi.

  Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatarowie odczuwali lęk i strach przed Wszechświatem.

  Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatarowie świadomie odrzucili zdrowie mojego ciała.

  Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatarowie świadomie odrzucili boską Miłość przejawiającą się przez innych ludzi.

  Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatarowie czuli potrzebę bycia odrzuconymi przez Bożą Miłość.

  Przepraszam Ciebie Boże za to, że moja własna dusza i jej ziemscy awatarowie przyjęli niewłaściwe wzorce seksualności i kobiecości.
 • s_majda 05-02-2011 21:09:24
  Z objawień licznej grupy osób pisujących na CUDportalu wynika, że Bóg nie myśli i nie odczuwa, nie ma też żadnych pragnień.

  ***

  Skoro jednak ja się modlę, to oczekuję na pozytywną boską odpowiedź.

  Jeżeli coś sobie wymodliłem, oznacza to że ktoś usłyszał moją moją prośbę i zadał sobie trud, aby się spełniła. Zakładam, że modlitwy spełnia Bóg. Zatem słyszy, rozumie, odczuwa.

  Moja dusza mogła kiedyś nabroić w bezpośredniej wzajemnej relacji z Bogiem. Nie bez powodu jej osobowości od dawna już inkarnują w gęstej atmosferze Ziemi. Możliwe, że Boga wypada przeprosić osobiście oraz w imieniu duszy.

  Gdy to się stanie, przyjdzie czas na zrozumienie jak wiele bezpośrednio Bogu zawdzięczamy. Będzie wówczas możliwe podziękowanie za konkretne przyjęte dobrodziejstwa.