Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Drugie (2) przykazanie Dekalogu - modlitwa

Boże, proszę otwórz moje serce.
Akceptuję i rozumiem to, że Bóg podał w Dekalogu drugie (nr 2) Przykazanie w brzmieniu następującym ``Nie uczynisz sobie rzeźby ani podobizny wszystkich rzeczy, które są na niebie w górze i które na ziemi nisko, i które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał i służył``. ( Księga Powtórzonego Prawa 5,6–21 Link. )
Przebaczam i zwracam wolność wszystkim, którzy w sprawili, że uczono mnie zupełnie innej treści tego Drugiego Przykazania Dekalogu m.in. w brzemieniu następującym ``Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno``, a który to tekst nie jest Bożego autorstwa i nie ma nic wspólnego z Dekalogiem. Przebaczam i zwracam wolność wszystkim promotorom bałwochwalstwa, i przebaczam wszystkim przez których nie wiedziałem, że łamię Prawo podane przez Boga w Drugim Przykazaniu Dekalogu.
Przebaczam i zwracam wolność wszystkim, którzy z sobie znanych przyczyn nigdy nie powiedzieli mi, ani mojej rodzinie treści Drugiego Przykazania Dekalogu jaką podał Bóg.
Przebaczam i zwracam wolność wszystkim, którzy patrzą ludziom prosto w oczy i mówią nieprawdziwą treść Drugiego Przykazania Dekalogu podaną przez Boga. Powierzam ich wszystkich Bogu do Jego osądu.
Przebaczam i zwracam wolność wszystkim, którzy czerpią rozmaite zyski z promocji nie prawdziwej treści tego Drugiego Przykazania Dekalogu. Nie muszę być takim jak oni. Przebaczam całkowicie tym wszystkim, którzy inspirowani mnie lub nakłaniali mnie kiedykolwiek do bałwochwalstwa. Nie muszę mieć bałwochwalczych poglądów, pragnień, bałwochwalczych doświadczeń, ani nie muszę ich realizować.  Nie muszę otaczać się bałwochwalcami, ani słuchać ich podszeptów, realizować ich namów, idei, poglądów. 
Przebaczam i zwracam wolność wszystkim, piewcom bóstw i bogów oraz promotorom relikwii.


Dodano : 25-08-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1121 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.