Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Mężczyźni; intencje do przemodlenia dla kobiet

Spisała Mirka

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.] 

1.Naszego przyciągania/nie m.in. nie właściwych/nie dla nas mężczyzn i nie tylko.

2. Naszego przyciągania/nie m.in. niechcianych/nie przez nas mężczyzn i nie tylko.

3. Naszego przyciągania/nie m.in. mężczyzn nie osiągalnych /nie emocjonalnie oraz mężczyzn bojących się/nie otworzyć swoje serce na miłość bo m.in. w przeszłości doznali zawodu miłosnego oraz inna kobieta złamała im serce i nie tylko.
4. Naszego przyciągania/nie mężczyzn m.in. psychopatów, niezrównoważonych psychicznie, egoistów, skąpców, o tendencjach narcystycznych, oraz mężczyzn z emocjonalnymi, mentalnymi, umysłowymi problemami i nie tylko.

5.Naszego doświadczania/nie ,wiązania/nie się m.in z mężczyznami bojącymi/nie małżeństwa, i dzielenia/nie życia z druga osobą oraz mężczyznami bojącymi/nie się , nie chcącymi/nie posiadać dzieci i rodzinę i nie tylko.
6. Naszego przyciągania/nie mężczyzn m.in. za starych dla nas , za młodych dla nas oraz mężczyzn ktὀrzy nie idą w tym samym kierunku co my i nie tylko.

7. Naszego przyciągania/nie m.in. mężczyzn ktὀrzy z gὀry zakładają że my na pewno chcemy z nimi być i nie tylko.

8. Naszego przyciągania/nie m.in. mężczyzn którzy oczekują/nie że my im w ich problemach pomożemy, naprawimy ich, sprawimy że będą lepszymi ludźmi i nie tylko.

9. Naszego przyciągania/nie m.in. mężczyzn nie posiadających/nie pieniędzy i nie potrafiących/nie zarobić na utrzymanie siebie i swoich żon i rodzin i nie tylko.

10. Naszego powodowania/nie że m.in wszyscy mężczyźni wokół nas m.in zakochują się/nie w nas ,są /nie nami zafascynowani, chcą/nie uprawiać z nami sex i nie tylko.

11.Naszego spotykania/nie m.in mężczyzn w których my nie jesteśmy/nie zakochani ,mężczyzn którzy nam się nie podobają/nie ,mężczyzn z którymi my nie chcemy/nie być i nie tylko.

12. Naszego przyciągania/nie m.in. mężczyzn którymi my nie jesteśmy /nie zainteresowani i nie tylko.


Dodano : 19-09-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 731 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.