Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Priap, syndrom Priapa u osób samotnych

Kolekcję różnej wielkości figurek Priapa obejrzeć można w każdym greckim sklepiku z pamiątkami Link. Zanim doczytałem sobie Link o tej postaci w mitach greckich, myślałem, że te Priapy są jedynie obscenicznymi artefaktami, na których kupcy pragną się dorobić. Uważna lektura przyniosła szereg informacji o kulcie tej postaci z metrowym prawie penisem. Ustawiano Priapy na rozdrożach. Jeden wskazywał kierunek np. sąsiedniej wsi, zaś inny wyznaczał trasę do miejscowości odleglejszej. Różnice pomiędzy owymi detalami Priapów bywały znaczne. Co mogło wnikać z nieprzyjaznego podejścia do sąsiadów, jednoznacznie wskazującego, że mężczyźni tam żyjący nie mają się specjalnie czym chwalić.

Od wielu lat współpracuję z grupą osób jasnowidzących. Pośród rozmaitych uwikłań bardzo często spotykamy wzorzec syndromu Priapa u męskich Dusz, ale co dziwniejsze u kobiecych również Link.
Priapy widoczne są u męskich dusz kiedy:
-osobowości lub duszy brakuje seksu
-ma harem i musi być wydajna, przynajmniej optycznie.
Szczególnym przypadkiem są mężczyźni żyjący w celibacie (ascezie) zwłaszcza w środowiskach samotnych kapłanów. Na reportażach w TV, na fotografiach pokazywane jest, że w trakcie spotkań grupowych dzieją się różne doświadczenia, całkiem odmienne od ,,jawnych”. Np. pojedynki jak na szpady, na metrowe Priapy, wpychanie ich komu się da, gdzie się da itp.
Zwróćmy uwagę na androginiczne kobiety, zwłaszcza żyjące samotnie np. w zakonach. One również z dumą prezentują swoje metrowe Priapy. U kobiet stoją za tym również złożone w buddyjskich inkarnacjach ślubowania Amitaby. Łatwo spotkamy je u zakonnic, które zmieniają swoje imiona na męskie np. Ryszarda, Bernadeta, Franciszka, Mirosława, Sławomira, Bogumiła, Zbigniewa itp.


Dodano : 23-10-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 729 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 27-06-2019 10:34:01

    Syndrom Priapa w kobiecych inkarnacjach Dusz może płynnie przchodzić w nimfomanię, u mężczyzn we wzorce Satyra lub Sylena. Syndrom ten może też być skutkiem inkarnacji Duszy w w/w postacie o nie opanowaną seksualnością.