Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kasacja destrukcyjnych programów i negatywnych energii. Modlitwa
Otwórz teraz Boże moje serce.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych, destrukcyjnych energii i programów astralnych, mentalnych, przyczynowych i innych jakie oddziałują na moje serce, na rdzeń serca, na promienie światła mojego serca. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wpływają na moje postrzeganie oraz doświadczanie świata i rzeczywistości.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wpływają na moje energie astralne, przyczynowe i mentalne.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wpływają na mój dom i ogród, na całą moją własną rodzinę. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych, wewnętrznych i zewnętrznych energii, struktur, programów, wibracji w których działam i żyję ja sam oraz moja Dusza. W imieniu ludzkości proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych, destrukcyjnych energii i programów biało-astralnynych, archanielskich, beliallowych jakie oddziałują na planetę Ziemię i na Układ Słoneczny na wszystkie Nasze Dusze.

Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wpływają na czystość i świetlistość mojej Duszy, całego mojego ciała fizycznego i jego energii.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wpływają na mnie ze strony rozmaitych planet, gwiazd oraz ciał kosmicznych wszechświata.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wynikają z uzależnienia się mojej Duszy od rozmaitych hierarchii i struktur, służbowych oraz prywatnych zależności.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wypływają od ludzi i istot strażniczych przy mnie i przy mojej Duszy.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich wzorców i presji bałwochwalstwa we mnie oraz w mojej Duszy. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych docierających do mnie nici Aka, negatywnych myślokształtów, negatywnych fal energetycznych jakie inni kierują ku mnie.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii, wibracji i programów jakie wpływają na moje tkanki, narządy ciała fizycznego i duchowego we wszystkich ich wzajemnych relacjach i połączeniach. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii, wibracji i programów jakie wpływają na moje ciała auryczne mojej ziemskiej osobowości, oraz na warstwy ciał aurycznych moich anielskich skrzydeł. (To ostatnie oczywiście tylko dla inkarnowanych aniołów. ) Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych, destrukcyjnych wibracji, energii i jakie oddziałują na planetę Ziemię i na Układ Słoneczny.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wpływają na moje punkty akupunkturowe, na moją kundalini, na promienie mojego światła, na ich wszystkich przestrzeniach, płaszczyznach i poziomach. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wpływają na moją pracę zawodowa, na moje sposoby zarabiania i gromadzenia pieniędzy. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii, wibracji i programów jakie wpływają na moje kości, stawy, tkanki i mięśnie. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wpływają na przytomność i trzeźwość moją oraz mojej Duszy. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wpływają na moje czakramy zewnętrzne, czakramy poboczne, czakramy ciała fizycznego i wszystkie gruczoły dokrewne. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii, wibracji i programów jakie wpływają na moje oczy i uszy fizyczne oraz na moje III oko. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wpływają na moich bliskich krewnych, na moją rodzinę. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych poglądów, presji i programów dot dalszego ukrywania piękna i czystości mojej własnej Duszy jasności moich własnych energii. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów ograniczających mnie i mojej Duszy realizowanie planu Boga i boskich zamierzeń.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów dot moich zachowań seksualnych i tych najbardziej intymnych. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów przesłaniających moje wewnętrzne światło i zaciemniających jasność moich energii. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów ograniczających mi możliwość dokonywania bezpiecznych kreacji zgodnych z planem Boga.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wpływają na mnie ze strony wszystkich żywych i astralnych bogów, guru, ludzi i istot obojga płci. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie wpływają na moje miasto, mój obecny naród i państwo. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów piramid, Reiki i innych inicjacji jakie na mnie oddziałują.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów buddyzmu, religii chrześcijańskich, rozmaitych innych sekt wschodu, zachodu, północy i południa jakie wpływają na mnie oraz na moją Duszę.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów dot hodowania w sobie fizycznych i energetycznych pasożytów, szkodliwych bakterii, grzybów, pleśni, wirusów i wszelkich innych zbędnych we mnie i znanych Tobie Boże drobnoustrojów oraz mikroorganizmów.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych wibracji i programów dotyczących blokowania we mnie jasnych i czystych bożych energii. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów dot. trzymania we mnie i przy mnie energetycznej czerni, energetycznych ściemnień, zabrudzeń, rozmaitych odcieni szarości. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich moich negatywnych intencji, nawyków, potrzeb, moich misji, ślubowań, zobowiązań. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich moich negatywnych energii i programów walki, magicznych, transowych, narkotycznych i alkoholowych.
Proszę udziel mi teraz Boże Twojego instruktarzu jak, co i kiedy, ja sam oraz moja Dusza powinniśmy uczynić wobec zmian które Ty obecnie inicjujesz i wprowadzasz.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii i programów jakie Dusza moja wchłonęła kiedyś w Grecji, Chinach, Tybecie, Indiach, na Atlantydzie, na Lemurii i w innych ziemskich krainach. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich moich negatywnych energii, programów i myśli o chorobach, dolegliwościach, napięciach, cierpieniu.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych moich energii i programów opartych na inicjacjach i wibracjach satanistycznych, lucyferańskich, biało astralowych oraz z nimi współbrzmiących. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych energii, programów, myśli o podtrzymywaniu we mnie pustki, próżni oraz nicości w rozmaitych formach i myślokształtach.

Link uzupełniajaca modlitwa ,,Wchłoń w siebie Boże..."
Dodano : 22-03-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1030 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • Dorota Kielan 23-03-2009 14:22:38
    Ja , słowo -kasacja , zastępuję prośbą o transformacje w Miłość , można przemodlić i zobaczyć jakie są różnice w takim zastępstwie.Wydaje się , że powstaną dwie różne modlitwy , oparte na tym samym schemacie .
  • s_majda 23-03-2009 15:45:19
    Są takie energie i programy wokół Ziemi i w naszych Duszach które musi objąć kasacja a nie transformacja. Nie może być transformacji energii białego astralu czy astralu lucyferańskiego w cokolwiek innego. Te programy oraz im podobne powinny, a ja uważam, że muszą być skasowane raz na zawsze.

    Tak samo jest z intencjami. Publikuję obok wykaz <800 intencji do oczyszczenia>. Część z nich powinna zostać skasowana bezpowrotnie. Intencje prostytuowania się, bycia złodziejem, czyścicielem szamb nie są nikomu potrzebne. :)