Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Plazma (Keshe) i jej masa cząsteczkowa

Teza
Plazma wytwarzana przez artefakty technologii pana M. Keshe nie posiada masy cząsteczkowej, nie posiada wagi podobnie jak ludzkie dusze, nie dadzą się zważyć bezpośrednio.

Pamiętam rozważania fizyka zajmującego się naukowo plazmą, który stwierdził, że plazma niskotemperaturowa ma 5000 stopni Celcjusza. A zatem według niego Magravy i rozmaite leczydełka nie mogą wytwarzać plazmy, bo świat uległby destrukcji.
W rozbudowanym na You Tube dziale, poświęconymi technologii M. Keshe Link, opublikowałem wiele filmów, dotyczących jasnowidzenia plazmy, pochodzącej z tych artefaktów oraz skutków jakie ona wywiera na ludzi a nawet na świat nieożywiony. Przestałem śledzić fora Keshowskie, więc nie wiem czy zostało to podniesione; jaka jest masa (czytaj waga plazmy) pochodzącej z tych artefaktów.
W Polsce jest kilkadziesiąt osób jasnowidzących ten rodzaj plazmy. Ma ona kilka podstawowych kolorów o brawie miodowej i białej. Bywa i taka w kolorze czarnym przynosząca destrukcję. Cechą wspólną jest to, że nie ma ona odczuwalnej dla ludzi temperatury, nie ma też wagi. Myślę, że nie istnieją na Ziemi jeszcze instrumenty pozwalające obliczyć ile cząstek tej plazmy zmieści się w objętości 1 litra. I nie da się zmierzyć się jej temperatury.
Kolejną cechą tej plazmy (poza czarną) jest to, że ludzkie dusze traktują ją jak lekarstwo zewnętrzne i wewnętrzne. Skoro nie szkodzi to samym duszom, nie powinno poza czarną plazmą szkodzić ludziom.


Dodano : 03-01-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 1544 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.