Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kapelusze i apaszki noszone we wnętrzach pomieszczeń

Nader często można dostrzec w telewizji lub na żywo, osoby takie, jak wszelkich płci aktorzy, śpiewacy, a nawet zwykłych gejów, noszących we wnętrzach ciepłych pomieszczeń rozmaite kapelusze, apaszki i szaliki. Stawiam tu tezę, że POD tymi okryciami oni wszyscy, ale zwłaszcza ich dusze ukrywają rozmaite nieciekawe wzorce obciążeń.
Łatwo zauważymy ten mechanizm w telewizyjnych spotkaniach z kimś, kto się spełnia medialnie. Osoba z kompleksami ukrywa je lub zakrywa czymś zgoła niepraktycznym. Pamiętam pana, który pokazywał się na fotografiach wyłącznie w kapeluszu. Zapytałem się, czemu tak robi? Odpowiedział, że swoje piosenki adresuje do młodzieży, a wiekowo dobija już do 40-ki...., to ukrywa pod kapeluszem swoją łysinę. Męskie nakrycia głowy we współczesnym świecie nie są noszone w ogrzewanych i ciepłych budynkach. Większość pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych jest ogrzewanych, lub klimatyzowanych (chłodzonych). Powyżej pewnej indywidualnej temperatury np. 22-28 C mózg się zwyczajnie przegrzewa. I jest to odczuwalne. 
W medialnych wywiadach organizowanych w dobrze ogrzanym studio, ekipa prowadząca bardzo często posiada ubrania z krótkim rękawem. W pewnym momencie do tego pomieszczenia wchodzi mężczyzna w kapeluszu i w szaliku. No co powiemy o nim na początku? Że się przegrzewa. Później możemy analizować to, jakie jeszcze inne blokady ukrywa na szyi. Nie trzeba być jasnowidzącym, aby domyślać się problemów z tarczycą lub problemów kostno-stawowych, związanych z dolegliwościami przytarczyc. Jeśli ktoś ma biegłość w terapii Regresingu, to może dostrzec karmę powieszonego i nie tylko. Oczywiście, zawsze można dopatrzeć się tego, że Dusza takiego pana jest kobietą i że on sam może być homoseksualistą jawnym lub ukrytym Link.


Dodano : 04-02-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 718 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.