Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Gwarancje od Boga - modlitwa

Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Miłości za to, że otworzyłeś moje własne serce, moją Duszę, mój umysł i osobowość na doświadczenia życiowe, objęte pełną gwarancją Boga. Czyli m.in. gwarancją bezpieczeństwa, gwarancją wparcia Boga udzieloną mi i mojej duszy w całej naszej drodze do Boga i całym naszym współtworzeniu z Bogiem.
Akceptujemy i doceniamy wszystkie gwarancje bezpieczeństwa dawane przez Boga na sprawne działanie wszystkiego, łącznie energiami i częściami materialnymi w moim sercu, w czakrze serca, w mojej grasicy, w moim układzie trawiennym od ust aż do odbytnicy, w moim układzie oddechowym w układzie wchłaniania i wydalania, w moim układzie moczowo- płciowym
Boża wszechmogąca czysta Miłość do mnie, ochrania mnie i moje własne serce, umysł, Duszę i osobowość od negatywnego wpływu tych wszystkich istot wszystkich Dusz, którym nie są na rękę gwarancje udzielane mi i mojej duszy przez Boga. Przebaczam wszystkim, którzy nakazywali mi unicestwić siebie odrzucaniem gwarancji udzielanych nam przez Boga.
Moje ciało jest bezpieczne wobec przeszłości i przyszłości, wobec tych, którzy pragną mi gwarantować coś lepiej niż sam Bóg wszystkich Dusz. Akceptuję, szanuję i przyjmuję gwarancje dawane przez Boga na uwolnienie nas od od wszystkich mieczy, dzid, strzał i ostrych przedmiotów wbitych i wkodowanych we mnie i moje energie. Akceptujemy i doceniamy wszystkie gwarancje bezpieczeństwa dawane przez Boga w naszych relacjach wobec grupy fioletowego płomienia, grupy Beliala, archaniołów, serafinów, wobec energii i mocy satanistycznych, lucyferańskich, magicznych, tantrycznych, wobec obcych cywilizacji energetycznych i materialnych. Wiem to i rozumiem to, że wnoszę z duszą boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każda kolejna chwila przeżyta przeze mnie tu na ziemi w gwarantowanej przez Boga życzliwej szczęśliwości, jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata bezcenna i wartościowa.
Nie muszę lękać się gwarancji udzielanych przez Boga dla mnie i dla mojej Duszy. Wiem i akceptuję to, że gwarancje Boga i autorytet są niezłomne i pewne jak niczyje inne. Akceptuję, szanuję i przyjmuję gwarancje dawane przez Boga na uwolnienie nas od wpływu wszystkich klątw, uroków, przekleństw oraz ich negatywnych skutków. Wiem i akceptuję to, że gwarancje i autorytet Boga są prawdziwe, trwałe a nie takie jakie dają bóstwa, goaudzi, boginie, guru i nie tylko oni. Wiem to i rozumiem to, że wnoszę z duszą boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każda kolejna sekunda przeżyta przeze mnie tu na ziemi w gwarantowanej przez Boga życzliwej szczęśliwości, jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata bezcenna i wartościowa. Przebaczyłem sobie całkowicie kreowanie, tworzenie, urzeczywistnianie i doświadczanie mechanizmów działania odrzucające ode mnie do mnie w moim życiu gwarancje boskie, gwarancje udzielane przez Boga. Akceptuję, szanuję i przyjmuję gwarancje dawane przez Boga na uwolnienie nas od wytwórców kajdan, sieci, sznurów, łańcuchów do łapania Dusz, do łapania ludzi, oraz wszystkich łapaczy ludzkich Dusz, łapaczy istot astralnych. Akceptujemy i doceniamy wszystkie gwarancje bezpieczeństwa dawane przez Boga na sprawne działanie wszystkiego, łącznie energiami i częściami materialnymi we wszystkich moich punktach akupunkturowych i we wszystkich kanałach akupunkturowych w matrycy mojej duszy, w rdzeniu serca. Akceptujemy i doceniamy wszystkie gwarancje bezpieczeństwa dawane przez Boga na sprawne działanie wszystkich naszych 12 par łańcuchów DNA, RNA, 21 czakramów głównych, czakr pobocznych, 12 ciał aurycznych, 21 czakramach głównych, na skrzydłach Duszy oraz ich ciałach aurycznych, w kundalini i w promienia mojego światła, punktach akupunkturowych oraz meridianach. 

Fragmenty tekstu


Dodano : 15-08-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 1163 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.