Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Bóg dobrotliwy, Bóg zły -obraz Boga w umyśle. Forum dyskusyjne.

Po 20 latach pracy z pisaniem tekstów modlitw i innych tekstów odnoszących się do Boga, otworzyłem forum dostępne przez Skype pod adresem www Link.
Przy portalu MINW działa na Skype kilka różnych tematycznych Forów. Na temat Boga sporadycznie pisze w grupie 2-3 osoby. Dużo więcej docieka, jak przy pomocy Boga nie pić, nie palić i kupować sobie posiadłości.
Inspiracją stał się dla mnie artykuł pt.``Elementy zaburzonej osobowości w obrazie Boga. Fałszywe obrazy Boga i ich wpływ na funkcjonowanie człowieka`` opracowany przez psychologa ks. Stanisława Tokarskiego Link. Pani Małgorzata Krata napisała o tym tematyczną modlitwę pt. ``Obraz Boga w umyśle`` Link.
Szanowny czytelniku, zanim zechcesz podzielić się czymkolwiek na naszym forum, przeczytaj najpierw artykuł ks. Tokarskiego i niniejszy tekst do samego końca, ponieważ:
-Bóg opisany w Biblii, Bóg opisany w channelingach, Bóg omawiany przez wiele osób ma własne imiona, cechy.
-Pan Popko prowadzący forum rozwoju duchowego wizytowany jest przez dobrotliwego boga Wisznu.
-Wiele samotnych niewiast wizytowanych jest przez bóstwo Jezusa, które zdają z tego relacje w mediach.
-Cechy zauważone u danego bóstwa mogą być przypisane samemu Bogu. I co ważniejsze, Bóg jest wielokrotnie oskarżany o bycie takim, jakim zapamiętała Go jakaś wcześniejsza inkarnacja Duszy lub sama Dusza. W swoim w/w/ artykule i w serii innych podobnych tematycznie artykułów ks. Tokarski omawia, w jaki sposób dziecko przypisuje Bogu cechy własnych rodziców.
-Osobnym tematem jest skutek czczenia bóstw Wschodu i Zachodu, dokonywanego na tu i teraz ale i skutki karmiczne podobnych zachowań.

Proszę, aby wpisy były konstruktywne i zgodne z niniejszym regulaminem Link.


Dodano : 05-05-2019 Przez: s_majda Przeczytano: 98 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.