Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Zmiennokształtne postacie

Zmiennokształtne postacie pokazywane są powszechnie na filmach s-fi. Na ekranie pojawia się jakaś osoba, lub np. kosmita, lub zwierzę itp.. W trakcie dalszych scen filmu, postać zmienia różne aspekty swego wyglądu np. płeć, wiek, rasę, kolor. Zatem człowiek może kontynuować rozmowę lub działać po chwili jako kosmita itp.
Literatura i scenarzyści gładko przechodzą nad przyczynami tak szybkich zmian np. ogromnego kosmity w małą ludzką dziewczynę. Mrugają zatem okiem do widzów, informując, że zmiennokształtni po prostu są i takie mają obyczaje.

Jeśli jednak w sposób logiczny podejdziemy do rozwoju Duchowego i uwzględnimy, że my sami mamy Duszę, ale inni również, że istnieje reinkarnacja, to zmiennokształtność można wyjaśnić następująco.
1. Nie udało się jeszcze spotkać nikomu osoby, jaka fizycznie potrafi w filmowym tempie, zmienić własną płeć, rasę, kolor, skóry, wzrost.
2. Brak jest dowodów na takie spotkanie. A zatem szereg tych, którzy przekonują , że mają podobne spotkania, to albo znajdowało się pod wpływem narkotyków, albo widziało Dusze lub ich rozmaite wcielenia.
3. Dusze ludzkie mogą zmieniać płeć, rasę, wiek, rodzaj postaci w jakiej się ukazują w szybkim tempie np. co 30 sekund.
W moim rozumieniu, informacje o zmiennokształtnych postaciach niosą wiedzę głównie o tym, że widz, który je opisał, jest osobą jasnowidzącą w jakimś zakresie i raz widzi Duszę w postaci kobiety, a za moment tę samą Duszę np. jako chłopca, lub tygrysa.
Od stuleci popularne są również bajki, opisujące, walczących ze sobą magów. W trakcie walki zmieniają swoją fizyczną postać, zależnie od działań przeciwników.


Dodano : 07-11-2019 Przez: s_majda Przeczytano: 696 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.