Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Zapraszam Boga m.in. do siebie …. modlitwa

Proszę Boże otwórz teraz moje serce oraz moją Duszę.
Wspólnie z moją Duszą, zapraszamy Ciebie Boże do mojego życia, do mojego domu, do mojego miasta (wsi), do mojego państwa, narodu, Egregoru.
Dla najwyższego dobra wszystkich czujących istot, wspólnie z moją Duszą, zapraszamy Ciebie Boże do wszystkich sąsiednich miast, państw, krain, narodów, egregorów, na nasz kontynent, na wszystkie kontynenty ziemskie.
Dla najwyższego dobra wszystkich czujących istot, wspólnie z moją Duszą, zapraszamy Ciebie Boże do naszego układu planetarnego, do wszystkich galaktyk, do wszystkich wymiarów rzeczywistości materialnej i energetycznej, we wszystkich czasach i półczasach.
Dla najwyższego dobra wszystkich czujących istot, wspólnie z moją Duszą, zapraszamy Ciebie Boże wszędzie tam, gdzie nie jesteś mile widziany, wszędzie tam, gdzie Ciebie wyproszono, wszędzie tam, gdzie wyciągane są ku Tobie ręce.


Dodano : 12-01-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 1611 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • Konrad Jaszowski 07-12-2021 17:26:41

    Kilka dodatkowych zdań do Modlitwy: Zapraszam Boga....

    Wspólnie z moją Duszą, zapraszamy Ciebie Boże do mojego życia, do mojej pracy zawodowej abyś nas Boże wspierał, chronił, abyś o nas dbał finansowo, zdrowotnie w życiu zawodowym i osobistym zawsze i wszędzie.

    Wspólnie z moją Duszą, zapraszamy Ciebie Boże do mojego serca, ciała, Duszy i umysłu, do wszystkich naszych energii abyś Boże przejawiał w nas i poprzez nas Twoje Boże Światło, Miłość, Łaskę, wszystkie Twoje Boże energie.

    Wspólnie z moją Duszą, zapraszamy Ciebie Boże do naszych domów, pojazdów, na wszystkie nasze posiadłości abyś Boże wspierał i ochraniał nas samych i nasz majątek.