Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Energie pieniędzy pochodzących od Boga

Małgorzata Krata
Modliłam się dziś i takie mam wnioski w sprawie finansów: Wiele osób na świecie uznaje pieniądze za zło, że są niebezpieczne, że nie dają szczęścia a nawet, że prowadzą i kierują ku złu, że w głowach się od nich przewraca. Ja tak mniej więcej byłam wychowywana. Myślę, że temat wynika z tego, że faktycznie pieniądze i środki finansowe, który płyną poza Bogiem mogą być tak skalane i obarczone negatywnymi energiami. Wydaje mi się, że pieniądze i środki finansowe dawane wprost od Boga i przez Boga tym się różnią od pozostałych, że są niewinne, czyste, święte, z energiami Boga, radosne a więc i bezpieczne, lekkie. Niby mówi się, że pieniądz to pieniądz i nie ważne skąd pochodzi to zawsze jest tym samym, bo to tylko przedmiot płatniczy a ja uważam, że właśnie tak nie jest. Jest duża różnica skąd te pieniądze pochodzą. Jeśli ktoś jest finansowo uzależniony od wszystkich, tylko nie od Boga, to te pieniądze będą miały zupełnie inną energetykę niż te, pochodzące od Boga. Coś co wychodzi z boskich rąk z marszu musi mieć inną energetykę niż to, co pochodzi z innych źródeł. Z tej innej energetyki pieniądza dawanego, pozyskiwanego poza Bogiem wynikają ciężary i niespełnienia finansowe i to co mieści się w szeroko rozumianym podejściu, że pieniądze są czy mogą być niebezpieczne czy szkodliwe, ciężkie energetycznie. Jeśli w moim kierunku wyciągnie rękę bóstwo i mi coś da to będzie to z natury inne niż to, co da mi Bóg. Tak samo będzie z pieniędzmi. Te od Boga będą radosne i niewinne, nie jestem jasnowidzem ale może nawet te od Boga świecą na złoto a inne nie. Wiem, że całe bogactwo tego świata i wszystkie pieniądze należą do Boga, jednak jeśli są z wyciągniętej boskiej ręki to będą z natury to inne pieniądze, niż wszelkie pozostałe krążące po świecie.
Konrad Jaszowski
Znajomy ode mnie brał pieniądze, nie na zasadzie od ręki do ręki, a chciał żebym mu położył pieniądze np. na komodzie i on jakoś tam sobie je oczyszczał
Małgorzata Krata
Wygląda na to, że wystarczy, że przejdą one przez ręce Boga i już są idealnie oczyszczone i pozbawione negatywnych energii. I też skoro wiele osób uznało, że pieniądze mogą być obarczone negatywnymi energiami, obciążeniami tego co zebrały, to faktyczne musi tak być. Musiał ktoś a nawet nie jedna osoba a niezależnie wielu dojść do wniosku, że faktycznie pieniądze mogą być jakoś zabrudzone. Stąd te różne idee na ich oczyszczanie, okadzanie czy płukanie monet w różnych cieczach, zaklinanie w blasku rosnącego księżyca i takie tam magiczne zaklęcia. O tej innej energetyce pieniędzy tych od Boga a tych poza Bogiem będzie też świadczył fakt, że Bóg daje je z miłości i z miłością a np. inni dają z przymusu albo z niechęcią czy czymkolwiek innym negatywnym. Gdy ktoś skąpy da komuś i nie może przeboleć to też jakoś to będzie odzwierciedlone w tym darze. Sądzę, że są to wszystko skutki zamknięcia na bycie finansowanym przez Boga
Sławomir Majda
Czyszczenie pieniędzy płynem antywirusowym przy okazji wystąpienia Sars 3.
Małgorzata Krata
Kiedy ktoś nie bierze od Boga to bierze od innych. To taka alternatywa ale z negatywnymi skutkami
Sławomir Majda
Pamiętam, jak robiłem intencje z chciwości w 2002 roku. Wyszło, że chciwość jest dla siebie. Chciwość wobec innych, to już tylko wtórny objaw.


Dodano : 26-05-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 166 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.