Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
10 sukcesów w relacji z Bogiem – modlitwa

Zrobiłam długą modlitwę Sławka o nazwie ``10 błędów Duszy w tematach finansowych``. Możemy poprosić na takiej samej zasadzie o sukcesy w relacji z Bogiem.
Nie ustalajmy sobie rangi sukcesu. On może być inny w rozumieniu człowieka, inaczej postrzegany przez Duszę, a jeszcze inaczej przez Boga.

Boże Twórczej siły Miłości prosimy dla mnie, dla mojej Duszy, dla całej naszej wielowymiarowej istoty wykreuj i zmaterializuj dla nas teraz ten pierwszy najważniejszy sukces w relacjach z Tobą i uczyń to w Twoim boskim świetle, na Twoją odpowiedzialność. Prosimy Boże dokonaj wszelkich uzdrowień, wszelkich korekt jakie Ty byś widział, abym ja, moja Dusza, aby też cała nasza wielowymiarowa istota mogli przyjąć, wykreować, przejawić i doświadczyć w Twoim Boskim świetle ten pierwszy najważniejszy sukces w relacjach z Tobą, na miarę istot boskiego światła. Prosimy Boże uwolnij nas od wszystkich intencji, nawyków, potrzeb, obciążeń, wzorców, uwikłań, ślubowań i umów, od wszystkich przyczyn i powodów, które oporują przyjęciu, wykreowaniu, przejawieniu i doświadczeniu w Twoim boskim świetle, przeze mnie, przez moją Duszę, przez całą naszą wielowymiarową istotę tego pierwszego najważniejszego sukcesu w relacjach z Tobą.

Powtarzamy odpowiednio drugi sukces, 3-ci….10-ty i na koniec warto dodać „-wszystkich kolejnych sukcesów”

Autorzy: Małgorzata Krata i Sławomir Majda


Dodano : 03-06-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 745 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 04-06-2020 08:34:55

    Dodałem w każdym zdaniu imiennie członków rodziny.