Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Seks z Bóstwami Tantry Seksualnej. Modlitwa uwalniająca
Boże proszę otwórz teraz moje serce.
Nie muszę nigdy wielbić Bóstw Tantry Seksualnej.
Przebaczyłem mojemu seksualnemu bóstwu, że uprawiało ze mną seks, aby dla siebie coś załatwić.
Nie muszę nigdy bzykać się z Bóstwami Tantry Seksualnej. Przebaczyłem mojemu seksualnemu bóstwu przez które ja i moja Dusza mieliśmy wiele problemów i trosk.
Nie muszę nigdy uzdrawiać, oczyszczać seksem Bóstw Tantry Seksualnej. Nie muszę nigdy chędożyć Bóstwa Tantry Seksualnej.
Przebaczyłem mojemu seksualnemu bóstwu, że bardziej zależało jej/ mu/ na wspieraniu moich wrogów niż mnie i mojej duszy.
Nie muszę nigdy ugruntowywać poprzez seks i moje genitalia Bóstw Tantry Seksualnej ani innych istot.
Przebaczyłem mojemu seksualnemu bóstwu które siłą, narkotykami oraz seksem zatrzymało kiedyś moją Duszę w świecie materialnym.
Nie muszę robić dobrze /...... możliwa jest wersja z laską/Bóstwom Tantry Seksualnej.
Przebaczyłem mojemu seksualnemu bóstwu, że uprawiało ze mną seks bez Miłości w sercu.
Akceptuję seksualność wszystkich wcielonych i astralnych Bóstw Tantry Seksualnej, nawet tej /tego/......................
Przebaczyłem mojemu seksualnemu bóstwu to, że uwiązało kiedyś moją własną Duszę do planu ziemskiego, do planety Ziemi.
Przebaczyłem mojemu seksualnemu bóstwu, że bardziej zależało jej/ mu/ na wspieraniu istot astralnych niż mnie i mojej duszy.
Przebaczyłem mojemu seksualnemu bóstwu, które zamiast wspierać mnie wiązało kiedyś moje skrzydła.
Nie muszę jak królik rżnąć się z Bóstwami Tantry Seksualnej.
Przebaczyłem mojemu seksualnemu bóstwu, że było dla mnie jak modliszka.
Dodano : 04-05-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 754 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 29-07-2009 18:24:30
  Przypisałem tu tantrykom cechę i wolę panowania nad innymi. To prawda, że Matka Mera nie ma nic wspólnego z tantrą.2009-07-30 08:01 Sławomir Majda (m) Prawdą jest też, że nie nałożyła mi 2 x przetwalnika po to abyśmy wspólnie układali asfalat na Niemieckich drogach czy wspólnie grali w szachy sześciopolowe. Przeznaczenie przetwalinika jest oczywiste. Wola dominacji w przyszłych wcieleniach nad duszą osoby której to zakłada. Przecież zrobiła to nie tylko mnie jednemu. Niewolnik seksualny jest jedną z głównych opcji.

  W efekcie podobnych praktyk następuje uzależnienie duszy od osoby (i duszy)jaka ów przetrwalnik zakłada, bo ofiara pójdzie za swoim PANEM na koniec świata nawet tylko po to aby jej to zdjął. Nie wielu zwróciło wolność astralnemu niewolnikowi. To trzeba sobie wymodlić. Widziałem nawet tu na CUD jak jeden formumowicz wiązał skrzydła drugiemu. Teoretrycznie dla opanowania agresywności osoby. Podtekst seksualnego zniewolenia zawsze jednak można znaleźć. Ofiara przyjdzie do PANA (lub PANI) i nawet seksem będzie się wdzięczyć, przymilać aby tę wolność uzyskać. Jeśli jednak ma uraz wynikajacy z przeżytego wcześniej cierpienia /w konkretnej relacji z daną osobą/ to może unikać seksu za wszelką cenę. Nawet tak jak osoba opisana przez Edytę.

  2009-07-30 04:50 Leszek (m)

  #

  Sławomir Majda, Edyta W

  Ja nie neguję istnienia takich praktyk. Tylko że z tantrą nie mają one NIC wspólnego. Chyba że z tym nutem, który lansował Crowley (a to jest tantra "lewej ręki").  Sławomir Majda (m)

  Dusze inkarnują w wielu krainach i o różnym czasie.2009-07-29 17:33 Sławomir Majda (m) Więc jak już ktoś dał sobie np związać skrzydła to inna hiena weźmie od niego coś innego. Do tego węże astralne, siateczki archaniołów itp. Ta sama kobieca dusza w różnych krainach sukcesywnie odbierała mi wolność i swobodę.

  Bóstwa nie puszczają wolno. To trzeba sobie wymodlić.  2009-07-29 15:01 Edyta W (k)

  #

  Czy może być tak, że dwie boginie zawładnęły jedną duszą ?

  Czy jak dwie boginie spotkają się to obciążenie się może mocniej uaktywnić ?

  Czy jak boginie puszą obciążenie to dusze zostaną uwolnione ?  2009-07-29 14:59 Sławomir Majda (m)

  #

  Prosty przetrwalnik w formie dzwonu założyła mi Matka Mera ,po miesiącu drugi -coś jakby celofan obejmujący nawet skrzydła. Takie dzwony zakłada też prywatnie jakiś pan w Polsce. Wiązanie skrzydeł itp.

  Tego nie robi się z miłości a wyłącznie dla władania inną duszą.  2009-07-29 14:53 Sławomir Majda (m)

  #

  Dokładnie. To jest temat na lata pracy. Dwolnienie od karmy prostytuki i żołnierza niezaleznie od płci. Sesja- ? u mnie po 2 latach ciągłych sesji na temat bogini zaczałem wreszcie modlić się. Po 8 latach chyba jestem prawie uwolniony.  2009-07-29 14:47 Edyta W (k)

  #

  SM

  czyli kluczem było by zwrócenie wolności duszy którą zawładnęła bogini, odreagowanie jej na sesji i modlitwy o uzdrowienie.  2009-07-29 14:41 Sławomir Majda (m)

  #

  Edyta. Głównie dla władzy nad duszą a w efekcie nad człowiekiem przez wiele kolejnych wcieleń. Zawładnięcie duszą dokonuje się na rozmaite sposoby- kilka opisałem na mojej stronie. Tu może być temat na poziomie relacji nie z człowiekiem od którego się ucieka a relacji z usidlającą duszą człowieka od którego się ucieka. Rozpracowywałem ten wzorzec (od 1985r-) w ten spsoób moją duszą złapała moja bogini. Aby się od niej uwolnić musiałem opracować szereg modlitw nie tyle ochronnych ale dosłownie -poruszajacych dusze obie- czyli moją i jej. Dopiero odpuściło.

  Leszek - dla widzących tantryków o skłonnościach do władania innymi nowość to niedziejsza.  2009-07-29 14:32 Leszek (m)

  #

  Mnie o takich tantrycznych praktykach nic nie wiadomo.  2009-07-29 14:21 Edyta W (k)

  #

  Sławomir Majda  dlaczego bóstwo niszczyło partnera ?

  pytam aby ew. zasugerować uwolnienie się tej osobie od obciążeń bóstwa tantrycznego gdyby na sesji wyszło że rzeczywiście ma to z tym związek.  2009-07-29 12:28 Sławomir Majda (m)

  #

  Edyta. To może być związek z bóstewm seksu tantrycznego. Bóstwo niszczyło partenera i teraz jego dusza broni sie przed dalszym kontaktem. Pracowałem kiedyś z przypadkiem zakażenia chlamydią jaką ktoś sobie zaserwował aby tylko nie uprawiać seksu z bóstwem.  2009-07-29 10:22 Edyta W (k)

  #

  Leszek

  dzięki, niestety potwierdziłeś moje podejrzenia

  leki przeciwalergiczne tej osobie pomagają, ale po bliższych kontaktach się znacznie pogarsza

  kiedy pierwsza osoba była osłabiona (miała zaniżone wibracje przez zbiorowy umysł lub strukturę) to alergia nie występowała, kiedy wyszła ze struktury pozmieniała jej się energetyka, odblokowało ciało ( też wydzielanie feromonów ) wtedy zaczęły się problemy z alergią u tej drugiej

  dalszy kontakt tych dwóch osób jest szkodliwy dla obojga  >A może o naruszenie tabu? może też być kara ze zbiorowego umysłu, druga osoba jest tam nadal mocno "udupiona" i ma zakazy kontaktów z kimś kto wyszedł ze struktury  2009-07-29 07:59 Leszek (m)

  #

  Chyba chodzi o co innego - np o uczulenie na energię lub feromony.

  A może o naruszenie tabu?  2009-07-28 12:37 Edyta W (k)

  #

  Leszek

  Czy to możliwe aby komuś po seksie z osobą wysoko ERDową że się tak wyrażę która potrafi mocno podkręcić sobie wibracje z kimś mniej rozwiniętym to temu mniej rozwiniętemu tak wywaliło że by czuł się jak lekko poparzony pokrzywą na całym ciele. Czy dla tej mniej rozwiniętej osoby to jest bezpieczne czy może mu coś odwalić w psychice np. ?
 • s_majda 17-03-2010 20:52:28
  Uwalniając się od przeszłości Bóstwa Tantry Seksualnej pamiętajmy, że inicjowano je w parach i w tych parach szły dalej w kolejne inkarnacje. Para czyli kobieta i mężczyzna. Należy równocześnie uwolnić się od osoby i duszy tworzącej z nami parę lub tzw polówkę, czy też bliźniaczą duszę.

  Samotna kobieta bogini -bez męskiego bóstwa może mieś rozmaite pomieszania a nawet męskie energie aby np cały świat materialny nie zawalił. Musi być prawie meżczyzną. Dusza znajomej bogini, na sama myśl, że mogla by się uwolnić od związku z męskim bóstwem powiedziała mi ,,że było by to świętokradztwo". Pewien czas upłynie zanim zrozumie i zaakceptuje iż świętokradztwem jest traktowanie innego człowieka, innej duszy jako Boga. ¦więtokradztwem jest traktowanie innej istoty jako bogini lub jako żywego ziemskiego boga.

  Ziemskie bóstwo tantry może mieć wyraźną niechęć wobec Boga stwórcy- skoro ziemski jego (jej) własny ziemski bóg (bogini) go jakoś ukrzywdził.
 • s_majda 13-05-2012 12:20:41
  J. F. Kennedy uzyskał taką poradę od tatusia.-Kobieta jest jak szklanka Cocacoli. Wypija się szybko, beka a opakowanie wyrzuca.-

  Wziąwszy to do serca uprawiał seks wielokrotnie w ciągu dnia z kim się dało. Ochrona ściągała mu prostytutki.

  Jedna z nich po latach wspomina w TV.

  -te 30 sekund przez jakie uprawiałam seks z p. Kennedym, to najważniejsze chwile w moim życiu.

  Zastanawiające jest jedynie tempo zdarzenia rozłożone na całe 30 sekund. Siku robi się czasami dłużej. Nieszczęśliwy to był człowiek.