Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Przebaczyłam wszystko tym mężom, którzy kiedyś odeszli ode mnie. Modlitwa


Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, kiedyś opuścili mnie na zawsze bez jednego słowa. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, woleli kiedyś wybrać dla siebie kobiety głupsze i brzydsze ode mnie.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, kiedyś wyjeżdżali ode mnie na długo i bardzo daleko. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, woleli kiedyś wybrać dla siebie kobiety mądrzejsze, kobiety zgrabniejsze ode mnie. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, odeszli kiedyś ode mnie bo odmieniła im się orientacja seksualna.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, woleli kiedyś wyjechać ode mnie na wieloletnie wojny i działania orężne, zamiast żyć ze mną w radosnym małżeństwie. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, odeszli kiedyś ode mnie aby pić, aby się uchlać i zaćpać do końca.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim mojemu mężowi, mojemu mężczyźnie, który wyjechał ode mnie daleko, do pracy za granicę (do Irlandii, Niemiec, USA …), zamiast żyć ze mną w szczęśliwym małżeństwie. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, porzucili mnie kiedyś jak bezwartościowy przedmiot i zbędne bagaże.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, kiedyś woleli latami siedzieć w obozach jenieckich, zamiast żyć ze mną w roześmianym małżeństwie.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, woleli kiedyś wyjechać ode mnie na wieloletnie wyprawy kupieckie w bezdroża i zamorskie krainy, zamiast żyć ze mną w twórczym małżeństwie. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, bali się mnie potwornie jak uosobionego zła. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, woleli kiedyś spędzać czas w burdelach i objęciach prostytutek.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, woleli kiedyś umrzeć lub szybko zginąć, zamiast żyć ze mną w małżeństwie.

Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, woleli kiedyś przyjąć śluby czystości i wiecznej seksualnej ascezy, zamiast żyć ze mną w naszym małżeństwie. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, woleli kiedyś wybrać dla siebie, kobiety głupsze i brzydsze ode mnie.
Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, woleli kiedyś odejść ode mnie do innej kobiety, zamiast żyć ze mną w małżeństwie.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, woleli kiedyś wyjechać na stałe na drugi kontynent, zamiast żyć tutaj ze mną w małżeństwie. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, woleli kiedyś wyjechać ode mnie na wieloletnie wojny krzyżowe i krucjaty, zamiast żyć ze mną w naszym pięknym małżeństwie. Przebaczyłam wszystko tym wszystkim mojemu mężowi, mojemu mężczyźnie, który woli być kierowcą TIRA (marynarzem) i jeździć ode mnie daleko w podróże (do Irlandii, Niemiec, USA …) zamiast żyć ze mną tutaj w naszym małżeństwie. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, kiedyś opuścili mnie bez jednego słowa.
Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, kiedyś wyjeżdżali ode mnie na długo i daleko.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, woleli utracić kiedyś swoje klejnoty, zamiast doświadczać ze mną małżeńskiego szczęścia i wspólnych seksualnych radości. Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, woleli kiedyś wyjechać ode mnie na wieloletnie wojny krzyżowe i inne krucjaty, zamiast żyć ze mną w naszym pięknym małżeństwie. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, woleli kiedyś przyjąć śluby czystości i wiecznej ascezy seksualnej zamiast żyć ze mną w małżeństwie. Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, bali się mnie potwornie jak uosobionego zła.
Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, woleli kiedyś wyjechać na stałe na drugi kontynent, zamiast żyć ze mną w małżeństwie.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, kiedyś woleli wybrać dla siebie kobiety głupsze, kobiety brzydsze ode mnie. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mój mężczyzna (mój mąż), wyjechał ode mnie daleko, do pracy za granicę, (do Irlandii, Niemiec, USA …) zamiast żyć ze mną w szczęśliwym małżeństwie. Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, woleli kiedyś odejść ode mnie do innej kobiety, zamiast żyć ze mną w małżeństwie.

Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, woleli kiedyś latami siedzieć w obozach jenieckich, zamiast żyć ze mną w roześmianym małżeństwie.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, woleli kiedyś spędzać swoje noce i czas w burdelach, oraz w objęciach prostytutek.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, kiedyś porzucili mnie jak bezwartościowy przedmiot i zbędne bagaże.

Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, kiedyś odeszli ode mnie aby pić, aby się uchlać i zaćpać do końca. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, woleli kiedyś wyjechać ode mnie na wieloletnie wyprawy kupieckie w bezdroża i zamorskie krainy, zamiast żyć ze mną w twórczym małżeństwie. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, woleli kiedyś umrzeć lub szybko zginąć, zamiast żyć ze mną w małżeństwie.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, kiedyś odeszli ode mnie bo odmieniła im się orientacja seksualna. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, woleli utracić kiedyś swoje klejnoty, zamiast doświadczać ze mną małżeńskiego szczęścia i seksualnych radości.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, kiedyś woleli wybrać dla siebie kobiety mądrzejsze, kobiety zgrabniejsze ode mnie. Przebaczyłam sobie całkowicie to, że żyłam i działałam tak, że mężczyźni i moi mężowie, woleli kiedyś wyjechać ode mnie na wieloletnie wojny i działania orężne, zamiast żyć ze mną w radosnym małżeństwie.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim moim mężczyznom, moim mężom którzy, kiedyś woleli wybrać dla siebie kobiety głupsze i brzydsze ode mnie.

Dodano : 23-02-2008 Przez: S Majda Przeczytano: 671 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.