Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Uwolnienie od presji nieszczęść ślubnych. Modlitwa

Przebaczyłam wszystko tym wszystkim, którzy chcieli zepsuć mi radości mojego wesela i mojego własnego ślubu. Przebaczyłam wszystko tym wszystkim, którzy popsuli mi radości mojego wesela i mojego własnego ślubu, czy ślubu innych ludzi.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim, którzy długo czekali na to, aby zemścić się na mnie. Przebaczyłam wszystko tym wszystkim, którzy długo czekali na to, aby mnie samej sprawić ból, kłopot, aby mnie samą przygnieść cierpieniem.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim, którzy umarli rozmaitych ślubach małżeńskich i uroczystościach weselnych.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim, którzy umarli kiedyś na moim własnym ślubie i uroczystościach weselnych.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim, Duszom które uszykowały swoje odejście na czas weselisk i rozmaitych ślubów małżeńskich. Pozwoliłam trwale odejść ode mnie, tym wszystkim ludziom i ich Duszom, które uszykowały sobie termin zemsty i swoje odejście, na czas mojego wesela i ślubu małżeńskiego. Nie mam żalu do nikogo.
Przebaczyłam sobie całkowicie to, że cierpienie ból przyniosłam kiedyś tym co później umarli na moim własnym ślubie i uroczystościach weselnych.
Bóg Twórczej siły Miłości zawsze chroni mnie i błogosławi.
Wiem to, że Bóg Twórczej siły Miłości zawsze i wszędzie chroni mnie i błogosławi.
Rozumiem to i doceniam to, że Bóg Twórczej siły Miłości zawsze i wszędzie chroni i błogosławi mnie, oraz całą moją własną rodzinę, mojego męża i moje dzieci.
Jestem istotą bożego światła, przeto wiem to, że Bóg Twórczej siły Miłości jest Bogiem szczęścia, radości i łaski dla mnie, dla mojego męża i moich wszystkich dzieci.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim, którzy mieli żale i zadawnione pretensje do mnie i mojego męża a czekali z nimi do naszego ślubu i weseliska. Przebaczyłam wszystko tym wszystkim, którzy długo czekali aby zemścić się na mnie i mojej rodzinie.
Przebaczyłam sobie wiarę w gusła, przesądy i magiczne obyczaje.
Wiem to, że Bóg Twórczej siły Miłości uczynił mnie wolną od wiary w gusła, samospełniające się przesądy i magiczne obyczaje.
Przebaczyłam wszystko tym wszystkim, którzy patrzyli na mnie jak istotę przeklętą.
Jestem wdzięczna Bogu Twórczej siły Miłości za to, że uczynił mnie wolną od wyobrażeń jestem lub będę przeklęta, że przeklęty jest mój dom, mój mąż, moje własne dzieci.
Moje wesele mój ślub jak sama nazwa wskazuje jest świętym czasem dla mnie i mojego męża. Jestem istotą bożego światła, przeto wiem to, że mój własny ślub, moje wesele, moja radość nikogo nie są w stanie zabić.
Jestem istotą bożej miłości, przeto wiem to, że mam prawo do trwałego, niewinnego małżeńskiego szczęścia, niezależnie od intencji i życzeń innych ludzi i ich Dusz, niezależnie od tego co o ślubach myślą inni ludzie.
Jestem wdzięczna tobie doskonały Boże, że chronisz mnie zawsze i wszędzie przed tymi wszystkimi, którzy chcieliby zepsuć mi radości mojego własnego życia.


Opublikowano: 23/02/2008
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 1 komentarz

  • s_majda pisze:

    Dawno temu, kiedy chodziłem na śluby znajomych w kościele, to zwykle nowożeńcy składali ślub księdzu, i patrząc na księdza przyrzekali mu wierność. Kilka z tych małżeństw rozpadło się.