Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wola Boga. Modlitwa
Proszę otwórz Boże teraz moje serce.
Wola Twoja Boże jest zawsze dla mnie drogą po której ja chętnie i łatwo podążam wspólnie z moją własną duszą.
Przebaczyłem to, iż nie byłem świadomy, że moja Dusza, że jej awatarowie i ja sam wielokrotnie działaliśmy sprzecznie wobec woli Boga, wobec planu Boga.
Wola Twoja Boże twórczej mocy jest mi zawsze najbliższa, najwłaściwsza.
Uległość wobec Twojej woli Boże manifestuje się we wszystkich moich energiach, w mojej własnej duszy.
Wolę Twoją Boże ja sam zawsze urzeczywistniam w moich wszystkich uczynkach, w moich myślach a nawet w moim wyglądzie.
Akceptuję Wolę Twoją Boże stwórczej Miłości. Wolny od potrzeby chorowania realizuję chętnie Wolę Twoją Boże. Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam w moich wszystkich gruczołach dokrewnych.
Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam w moich wszystkich relacjach z bliźnimi.
Pozwalam woli Boga przejawiać się zawsze w moim własnym sercu, w mojej własnej duszy.
Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam w moich wszystkich relacjach wobec wszystkich dusz. Przebaczyłem to, że moja Dusza jej awatarowie i ja sam wielokrotnie działaliśmy sprzecznie wobec woli Boga, wobec planu Boga. Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam w moich wszystkich czakramach i ciałach aurycznych, w mojej kundalini. Realizuję chętnie Wolę Twoją Boże we wszystkich moich działaniach, całą moją pracowitością.

Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam w promieniach mojego światła. Skupiam całą moją uwagę na realizacji planu i Woli Boga wszystkich dusz. Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam z zachwytem, ciesząc się ze wszystkich tego rezultatów.

Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam w moich wszystkich łańcuchach DNA. Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam w moich własnych nerkach, w mojej wątrobie. Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam w mojej pracy zawodowej i we wszystkim co robię. Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam w moich wszystkich relacjach rodzinnych, małżeńskich, rodzicielskich.
Akceptuję Twoją Wolę Boże stwórczej siły Miłości, akceptuję bożą Wolę kreującą światy. Jakże ja istota bożej Miłości miałbym odrzucać wolę Boga mojego stwórcy? Wolny od intencji bycia nędzarzem realizuję chętnie Wolę Twoją Boże.
Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam w moich własnych płucach, w moim sercu i śledzionie. Twoja Wola Boże jest zawsze nadrzędna we wszystkich planach i działaniach moich oraz mojej własnej duszy.
Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam poprzez moje ego, poprzez ego mojej duszy. Pozwalam na to, aby Wola Boga zawsze i wszędzie była motorem wszystkich działań moich oraz mojej własnej duszy.
Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam w moich własnych kościach, stawach, ścięgnach. Przebaczyłem sobie to, że rozdęte ego moje oraz mojej własnej duszy nie pozwalało mi kiedyś słyszeć głosu Boga we mnie ani jego wyrażanej Woli. Jestem uosobieniem woli Boga, jego bożej Miłości- i to mi się wielce podoba. Wolę Twoją Boże ja zawsze urzeczywistniam bez dyskusji i bez marudzenia. Wolny od intencji bycia cierpiętnikiem realizuję chętnie Wolę Twoją Boże.
Proszę niech zawsze i wszędzie spełnia się dla mnie oraz mojej duszy Twoja Wola Boże siły twórczej Miłości.
Dodano : 09-06-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1245 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 31-07-2009 11:18:38
  Pojęcie wola jest dla każdego zrozumiałe.

  2009-07-31 11:11 Sławomir Majda (m)

  Zatem jeśli coś ma wolę ma samoświadomość, określa się w jakiś sposób. Jest coś takiego jak wola Boga, nadrzędna nad wolą każdej innej istoty. Zatem wolę tą wyraża jakiś umysł swiadomy siebie, swoich mocy, swoich boskich enrgii. Jest to Bóg. mam nadzieję, że nie zaczniesz filozofować że Bóg nie myśli i nie ma odczuć.

  2009-07-31 11:05 Witek (m)

  #

  Dawid

  Ale ty się lubujesz w obronie buddyzmu:)) (wbrew temu co na ten temat mówisz)

  2009-07-31 11:01 Sławomir Majda (m)

  #

  Dawid. Nie odważyłbym się odjąć Bogu jego samoświadomośći.  2009-07-31 09:32 Dawid (m)

  #

  Sławomir Majda:  Ty wierzysz w Boga osobowego? Takiego co ma ego i jednostkową osobowość? :))

  2009-07-31 09:23 Sławomir Majda (m)

  #

  Leszek jesteś widzący więc powinieneś odróżnić energie chrystusowe od jaśnieszych boskich. Gdyby Chrystus był Bogiem nie byłoby różnic w barwach tych energii. Czy ty tego nie widziałeś?

  2009-07-31 09:15 Sławomir Majda (m)

  #

  Leszek. Miewam kontakt z JKP i jest to kontakt z jego świadomością a nie z Bogiem. Raz miałem kontakt z Buddą i był to kontakt z jego świadomością a nie z Bogiem.

  Nie może być tak że po oswieceniu staniesz się Bogiem. Byłbyś Jego konkurentem i mógłbyś z nim walczyć. Mechanizm doskonale wyłapał i opowiedział Mahomet. Nie darmo dziś 1,5 mld ludzi -muzułamanów-zastanawia sie nad tą kwestią.

  Jedostka zachowując samoświadmość siebie zgadza sie z wolą Boga pozostająć odrębnym bytem z różnym jednak świadomościami

  2009-07-31 08:25 Leszek (m)

  #

  J007

  Zawsze możesz go zapytać.  Łukasz 83

  Może być i tak, i tak.  wyzwolenie, Kalinka8, Sebo

  PRAWDA to najberdziej zakłamane słowo na świecie. |

  Jak mozna medtowac na coć, czego sensu i treści nie potrafimy zrozumiec i co nam się kojarzy wieloznacznie?  wyzwolenie

  czy nirvana jest najwyższym szczęsciem , cenniejszym niż przyjemności zmysłowe ?

  Tak twierdzą oświeceni i nieoświeceni, którzy doznali błogodsławieństwa medytacji.  Sławomir Majda

  Jaka jest róznica między Bogiem a np. Sri Maharaji Kripaluji?

  ¦ri Maharaji jest oświecony od 1999 roku :)))

  Chodzi o to, że dzłowiek oświecony i Bóg to rózne istoty, ale JEDNA świadomość.  Sebo

  Przez pewien czas tak to działa, póki nie dojdzie do ugruntowania. A wtedy nie będzie już konfliktu wewnętrsnego. Do afki dodaj JASNO¦ć UMYSŁU.

  2009-07-31 07:53 Sławomir Majda (m)

  #

  Wyzwolenie. Ego nie zniknie tobie po oświeceniu. Gdyby tak się dokonało stałbyś się umysłem Boga lub Bogiem a nie sobą -samoświadmością która pozwala Bogu wyrażać przez siebie wszystkie boskie energi. Dążenie do takie rozwoju aby ludzki umysł stał się Bogiem jest nieporozoumieniem. Samoświadomość została dana każdej duszy na samym początku. Wielu pamięta i tutaj opisuje te pierwsze wspomnienia, rozdzielenie z Bogiem itp. Samoświadomość po oświeceniu ma i Jezus ma ja Budda. Oni nie są Bogiem i dobrze to wiedzą. To odrębne istoty- świadome siebie i obecnych w nich bożych energii.

  2009-07-31 00:03 wyzwolenie (m)

  #

  Leszek  czy afirmacie : chce byc prawdą , jestem gotowy byc prawdą , jestem otwarty na bycie prawdą są dobre ?

  Bo jak widze , gdy ktoś widzi prawdę , to znika jego ego , tożsamośc i tego się boję , i chyba nie tylko ja.

  Pewnie się boje tego dlatego , że nie weszłem w to całkowicie.
 • Sławomir M. 24-06-2013 18:16:37

  Jak rozpoznać wolę Stwórcy?

  Pewna 50-letnia kobieta zapytała Cayce,,a:

  "Skąd mam wiedzieć, czy podejmując działania w jakiejkolwiek sprawie nie sprzeciwiam się woli Boga? Skąd mam wiedzieć czy nie narzucam swej własnej woli?"

  "Słuchając swego wnętrza; tam znajdziesz odpowiedź- rzekł Cayce w odczucie 2174-3. - Albowiem rozwiązanie każdego problemu (...) jest zawsze wewnątrz. Tam jest realne pragnienie, tam jest prawdziwy cel, który motywuje działania jednostki"

  Trzy lata później inna kobieta zadała bardzo podobne pytanie:

  "Jak mogę być pewna, że decyzja którą podejmuję, zgodna jest z wolą Boga?"

  I tym razem Cayce odpowiedział, że działania mogą zostać podjęte po wysłuchaniu tego, co mówi nam "cichy wewnętrzny głos" *.

  "Zadaj sobie pytanie <<< Czy mam to zrobić, czy też nie?>> Głos ci odpowie"

  Jeśli "cichy wewnętrzny głos" zgadza się z twoją świadomą decyzją, uczyń to.

  W odczycie 3250-1 "Rozpatrz najpierw w swym własnym umyśle, która z decyzji jest prawidłowa. Następnie módl się o radę i pozostaw to na jakiś czas. Odpowiedź pojawi się sama. Stanie się to nagle i wtedy będziesz już wiedzieć, jak masz postąpić". Ale nie jest to koniec!

  "Ponownie zapytaj w modlitwie, co masz zrobić i proś Boga, aby wskazał ci drogę. Z głębokiego wnętrza otrzymasz wtedy powtórną odpowiedź. Oto praktyczna rada". Oto podwójne zapewnienie, że decyzja będzie właściwa.

  Cayce oferuje nam również ostatni test na to, czy działania nasze są z zamysłem Boga. Zastosuj się do tego, co- jak uważasz- jest wolą Boga, a akt ten pogłębi twoje zrozumienie, czym naprawdę jest wola Boga.

  "Kiedy użyjesz miłości Boga i Jego światła- powiedział Cayce w odczycie 262-5 - wówczas przyjdzie zrozumienie tego, co Bóg chciałby, aby każdy z nas robił dzień po dniu"

  Cayce odpowiada. John G. Fuller

  Cichy wewnętrzny głos- może być to własna Dusza. Z tego powodu przedstawiam także poniższe fragmenty rozmów i artykułów.
  Najważniejsza metoda
  Prośba o otwarcie serca, o ochronę i wypytywać Stwórcy, co JESZCZE uczynić, zrobić bowiem można stosować tysiące różnych technik, a… doświadczanie Stwórcy, rozmowa z Nim- zero, nic- bo osobowość w imieniu swoim, Duszy, całej istoty nie domaga się tego, nie pyta Go o ukazanie rozwiązań, nie pyta Go w jaki sposób wypełniać Jego wolę każdego dnia tym samym wpadając w stare schematy działań, w wole własną, w uwikłania Duszy. Poprzez współtworzenie ze Stwórcą następuje uzdrowienie, a dla niektórych cuda. Każda istota jest indywidualna i dla jednej wystarczy jedynie modlitwa wstawiennicza by drugiego dnia wyzdrowieć, stanąć na nogi a dla jeszcze innej potrzeba czegoś więcej: pracy z pakietem intencji albo jeszcze coś innego co tylko Stwórca może powiedzieć. 

  Jak rozpoznać, że odpowiedź była od Stwórcy?

  Odpowiedź może przyjść w postaci uczucia, wizji, obrazu, poprzez sen i na inne sposoby. Kiedy przyjdzie nie będzie wątpliwości, będzie wiadomo że od Niego pochodzi. Jeśli nie ma się pewności dopytywać bezustannie, próbować weryfikacji ze Stwórcą- jak to wygląda naprawdę Stwórco?

  Polecam artykuły:

  1. Zamienniki słowa Bóg 

  2. Jak mam pracować dla Boga

  3. Bóg jako uzdrowiciel

  4. Rozmowa z Bogiem ćwiczenie

  5. Instrukcje od Boga

  6. weryfikacja z Bogiem- jak to jest naprawdę Boże

  7. Krytycznie o Bogu rozważania

  8. Odnowienie kontaktu z Bogiem Dawcą Życia jako pierwszy krok ku wyzwoleniu z obciążeń

  9. Na boską odpowiedzialność przyjmowanie Jego darów.

  Mirka dnia September 22 2012 20:41:07

  Fragmenty rozmowy- Jak rozpoznać głos Boga?  Antoni: Patrzę na ten artykuł o przyjmowaniu darów od Boga. Skąd ja mam wiedzieć jakie zadanie Bóg mi przydzielił na ziemi?

  Raz się pytałem i jedyna odpowiedz to radość życia i wspieranie Duszy.

  [9:36:46 PM] Monika Sz: Jak każdy. To i tak jest dużo

  W artykule chodzi aby na boską odpowiedzialność brać by nie było potem przykrych rozczarowań i problemów

  [9:37:42 PM]Antoni: O cokolwiek poprosimy o to chodzi?

  [9:41:04 PM] Monika Sz: Chodzi o to by Bóg Dawca Życia nie powiedział potem- ale dałem ci to wszystko a ty nie wziąłeś/nie poradziłeś sobie/nie o to mi chodziło/ źle zrozumiałeś- miałeś podpięcia i to nie byłem ja

  Np. stajesz przed ważną decyzją- pytasz Boga Dawca Życia i postępujesz według Jego wskazówki a potem usłyszysz: źle zrozumiałeś albo miałeś podpięcia

  [9:42:55 PM]Antoni: hmm

  [9:43:12 PM]Antoni: więc kiedy będzie wiadomo, że to nie są podpięcia tylko głos Boga

  [9:44:43 PM] Monika Sz: serce- poprzez otwarty czakram serca, weryfikacja z trzeźwą Duszą (uwalnianie od DDA etc.), jak On powie to poczujesz przepływ potężnego światła w całej twojej istocie. Dodatkowo będziesz wiedział, czuł- jest to niezapomniana chwila.

  [9:45:32 PM] Antoni: hmmm no tak

  [9:45:46 PM] Antoni ostatnio trochę zajmuje sie mniej rozwojem

  [9:46:01 PM] Antoni i tak myślę ze gdzieś z dusza nie zeszliśmy na manowce

  [9:46:18 PM] Antoni: pytam sie w sercu Boga jakoś nie słyszę, że coś źle robie

  [9:46:37 PM] Antoni: tzn. jest spokój

  [9:49:02 PM] Monika Sz: Stwórca jak przemówi to jak przejawi swoją obecność w sercu to wiadomo że to On i nie nikt inny

  "brak odpowiedzi, spokój, milczenie..."

  Trzeba poprosić Boga Dawcę Życia/Stwórcę by dał znak czy to On

  [9:49:39 PM] Antoni: nie milczenie

  [9:49:51 PM] Antoni: ale jak jest odpowiedz czy zadaje pytanie to jest spokój

  [9:51:18 PM] Monika Sz: Nietypowe

  Powinna być radość, silny przepływ pozytywnej energii; cała istota drży

  [9:53:31 PM] Antoni: HMMM

  [9:53:53 PM] Antoni: to ja juz nie wiem

  [9:54:01 PM] Antoni: może ja z własną dusza rozmawiam

  [9:54:04 PM] Monika Sz: Jak Bóg przemawia bądź milczy jest to jak muzyka dla całej Duszy, nieokiełznana radość albo może być też głos Boga upominający ale jak serce wypełnione jest Jego światłem to się wie, że to On

  [9:55:32 PM] Monika Sz: Jest to takie uczucie jak Bóg przemawia przez serce, że kolana same zginają się aby oddać cześć i chwałę Stwórcy

  [9:56:25 PM] Antoni: TY TO MASZ WYCWICZONE i obeznane

  [9:56:34 PM] Antoni: ja juz mniej

  [9:56:49 PM] Antoni: nie mówiąc o innych

  [10:03:24 PM] Monika Sz: wyćwiczone? Hmmm nie wiem

  Nigdy nie ćwiczyłam tego. Naprawdę nie trzeba ćwiczyć- jak Bóg przemówi to się czuje w całej istocie i nie ma się wątpliwości- a jak one się pojawiają to najlepiej pytać i prosić Boga Dawcę Życia do skutku.

  Ważnym elementem jest przerobienie intencji odnośnie Stwórcy

  Mirka dnia June 03 2013 13:53:47

  [15:03:11] Natalia: to był mój pierwszy raz jak usłyszałam boski głos i myślałam , że zwariowałam, przy spowiedzi zapytałam się jego czy modlił się do Boga o mnie, myślałam , że się ucieszy że jedno z dzieci jego słyszy boski glos, a on zbladł jak papier i był przerażony

  Mowę mu odjęło a potem powiedział żebym tego głosu nie słuchała bo to szatan mówi boskim głosem. Co ty na to?

  [15:06:03] Mirka: jakie miałaś odczucia gdy przemówił boski głos?

  [15:07:45] Natalia: przekonanie że to Bóg, za każdym razem gdy sobie pomyślałam że to coś innego to nachodziła mnie uporczywa myśl, że to Bóg. Potem naszła mnie myśl że to była jedyna metoda dostania się do prawdziwego Boga. To było w mojej głowie i nie pozwoliło się zwalczyć żadną metodą. Ogarniał mnie spokój i czułam obecność boska nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć

  [15:10:06] Mirka: właśnie: uczucia+ co rozum ,,podpowiada,,- wszyscy wokół będą ci mówić że to nie On, ale Ty przecież wiesz że to był On i pokazał Ci pewien aspekt

  [15:36:27] Natalia: ja nawet słyszałam jak Bóg się ze mnie śmieje, słyszałam Jego śmiech ale Bóg ma humor, ja bardzo dużo rozmawiam z Bogiem własnymi słowami i raz powiedziałam żeby mnie obdarzył łaską pewności że to Jego głos, albo żeby sobie sprawił komórkę to będzie mi łatwiej i Bóg się roześmiał z mojego żartu, słyszałam ten śmiech w uszach echem, czysty i krystaliczny a z drugiej strony dobry

  Także polecam artykuł ,,Głos Boga. Rozmowa,,

  http://modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1489

  [6/25/2013 8:15:07 PM] Asia: Wiesz rozmawiam, a właściwie mówię dużo do Stwórcy, pracuję nad odnowieniem bezpośredniego kontaktu. Kiedyś myślałam, że jestem z Nim połączona gdy czułam w sobie taki niesamowity błogi spokój, ale gdzieś napisałaś, że spokój raczej nie oznacza kontaktu z Bogiem Dawcą Życia

  [6/25/2013 8:16:16 PM] Mirka: a w jak rozpoznać wolę Boga

  ja tak nie mam

  może ktoś inny mieć

  w kontekście rozmowy ta osoba (Antoni) miała przytłumioną odpowiedź

  we mnie wszystko drga, w serce intensywnie światło idzie

 • Sławomir M. 01-07-2013 22:10:05

  [9:54:13 PM] Grzegorz : chociaż - u mnie to objawia się czasem w postaci intuicji , natchnienia , luźnych skojarzeń ; nie ma czegoś takiego wyrazistego , przejrzystego -- że mam sen i konkretną instrukcję albo wizję itp.

  [9:55:08 PM] Mirka: ale Grzesiu- widzisz- jest intuicja, natchnienie, luźne skojarzenie

  i to jest wtedy to

  [9:59:04 PM] Grzegorz : być może - tylko to nie jest tak wyraźne , że możesz rozeznać źródło - czy to jest właśnie to - czy wypadkowa jakiś własnych , cudzych - wpływów , inspiracji

  ale może to tak się przebija to dopiero ..

  [10:00:34 PM] Mirka: stopniowo

  i potem jak należy

  jak nie wiesz ,,na twoją Stwórco odpowiedzialność,,

  [10:01:14 PM] Grzegorz : tak wiem - to jest dobre hehe

  tak czytałem - muszę to sobie ugruntować by nie zapominać / jedyna moja uwaga :" jak rozpoznać, że odpowiedź była od Stwórcy?

  <<<Odpowiedź może przyjść w postaci uczucia, wizji, obrazu, poprzez sen i na inne sposoby. Kiedy przyjdzie nie będzie wątpliwości, będzie wiadomo że od Niego pochodzi. " 

  U mnie nie MA póki co tej pewności - raczej lekkie przeczucie :)

  BRAK SILNYCH JEDNOZNACZNYCH DOWODÓW ;

  [10:12:45 PM] Mirka:warte uwagi

  przeczucie

  też ważne

 • Sławomir M. 22-08-2013 12:39:09

  [8/20/2013 6:48:39 PM] Joasia: no robię co mogę żeby oddawać INP (intencje, nawyki, potrzeby) bo jeszcze nie słyszę boskich, pochodzących od BDŻ (Boga Dawcy Życia) odpowiedzi... chcę pomóc MD (mojej Duszy) wyjście z transów, no to jakie oddawać jak nie DDA? oczywiście w pakiecie, bo te INP dot Stwórcy są jeszcze nie wyczerpane

  [8/20/2013 6:49:09 PM] Mirka: jak masz taką wolę 

  [8/20/2013 6:50:02 PM] Joasia: ja bym tam chętniej zrobiła jakąś fajną biżuterię zamiast oddawać INP ale jak trzeba to trzeba..

  [8/20/2013 6:50:30 PM] Mirka: nic nie trzeba

  [8/20/2013 6:50:35 PM] Mirka: taka twoja wola

  [8/20/2013 6:50:44 PM] Mirka: a wola Stwórcy? hmmm

  [8/20/2013 6:51:29 PM] Joasia: moją wolą jest życie zgodnie z wolą Stwórcy Dusz i nic innego więcej

  [8/20/2013 6:52:18 PM] Mirka: a pytasz się czy w tym czasie co ty chesz Stwórca uznaje to za słuszne abyś oddawała IN /sama/z Duszą?

  [8/20/2013 6:55:06 PM] Joasia: ja codziennie błagam Stwórce żeby mnie uczył jak mam się modlić, jak oddawać INP i proszę w tym zakresie o Jego boskie (pochodzące od BDŻ) odpowiedzi. Skoro nie słyszę (podono to niezapomniane jest) odpowiedzi to uznaję, że jedynie słuszne co mogę w tej sytuacji zrobić to oddawać INP. A że miałabym np dzisiaj akurat obejrzejć jakiś film to moze tylko MD tak mnie odciąga od oddawania INP...

  [8/20/2013 6:56:06 PM] Mirka: ok

  czyń jak uważasz

  sporo robisz

  [8/20/2013 6:57:11 PM] Joasia: no właśnie tu mam obawy, w tym czynieniu jak uważam...bo nie jestem pewna czy to ja uważam, czy to impuls od Stwórcy, a może manipulacja MD..

  [8/20/2013 6:57:30 PM] Mirka: dopytuj do pewności

  [8/20/2013 6:58:47 PM] Joasia: Oki, przecież jakoś dzięki temu w końcu zadzieją się te Boskie odpowiedzi...

  [8/20/2013 6:59:01 PM] Joasia: temu dopytywaniu rzecz jasna :)

  [8/20/2013 6:59:16 PM] Mirka: Stwórca jeden wie jak to jest

  [8/20/2013 7:00:10 PM] Joasia: e tam, cała masa usługodawców wie jak to jest ;), sprawdzą np kolorami, dźwiękiem, wahadełkiem

  [8/20/2013 7:00:40 PM] Mirka: sami czasem nie wiedzą i oni

  a czasem mają wyrachowaną świadomość

 • Sławomir M. 25-09-2013 01:40:39

  TC: jeszce jedna sprawa ja sie na przyklad wzbraniam od sexu

  a dusza sobie dalej uprawia sex wiec cos tu nie tak jest

  ona moze ja nie

  hmmm

  jak do tego podejsc

  ona ma przypadkowych partnerow a ja sie pilnuje by takich nie bylo

  [00:41:46] Mirka: chyba że widzisz w postaci wizji co się dzieje

  a może to być swoista próba

  TC: ja mam tak uprawiam sex to mi sie sex nie sni, jak nie uprawiam to mi sie sni...jak prosilem stworce o znalezienie poartnera seksualnego dla duszy min w czasie snu jeszce gorzej bylo, juz nie prosze o ochrone w tarkcie snu podczas nocy ani o odpowiedniego partnera dla niej

  ale wiesz o co mi chodzi

  zauwazylem ze czasem jak mniej w szczegoly sie wdaje tym lepiej

  ...zalezy od sytuacji

  [00:45:20] Mirka: o widzisz

  to prawda

  proszę o prowadzenie Stwórcę

  <<<zauwazylem ze czasem jak mniej w szczegoly sie wdaje tym lepieja>>>>

  te modlitwy rozkodowujące są pełne szczegółów

  i tak wszystkiego nie opiszę się i co wtedy?

  Pozostaje się poddanie Stwórcy  Przypis:

  <<< cytat

  >>> koniec cytatu

 • s_majda 25-09-2013 14:13:53
  ``jak prosilem stworce o znalezienie poartnera seksualnego dla duszy min w czasie snu jeszce gorzej bylo, juz nie prosze o ochrone w tarkcie snu podczas nocy ani o odpowiedniego partnera dla niej``

  Ten cytat może stać w sprzeczności z ``Wolą Boga`` a taki jest tytuł art. Jak czytamy....mężczyzna prosi dla duszy o seks z mężczyzną. Może warto zapytać by Stwórcy o jego poglądy na to z kim On widziałby seks jego duszy. Może z duszą kobiety w przejawieniu kobiety z legalną ukochaną żoną?

  Ale cóż ja tam wiem.