Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Egipska karma do odreagowania
Odreagowywanie karmy Egiptu oraz innych egzotycznych kultur najlepiej rozpocząć jest w kraju przed podróżą. Każda wizyta w takim miejscu gdzie tysiące lat pracy astralnej zdominowało życie mieszkańców, wiąże się z wejściem w silne obce nam energie i obce światy energetyczne -astralne.
1. Najsilniejszy jest jeszcze Biały astral nie tylko w Egipcie. Polecam zatem dłuższą pracę z tym tekstem Link
2. Kiedy w Egipcie choruje się na ,,klątwę faraona” można ją zwalczyć medycznie pastylkami lub odreagować relacje z wszystkimi tamtejszymi bogami oraz własną przeszłość karmiczną.
3. Egipt jest przepełniony energetycznie pamięcią o bogach astralnych takich jak RA i żywych bogach w tym faraonach, dobrze jest poświęcić czas na medytację w tej kwestii. Link
4. Dopiero na miejscu dowiedziałem się o licznym wysypie nad Nilem żywych bogów hinduskich, greckich na nawet skandynawskich. Zatem niezbędne jest uzdrowienie własnych relacji z nimi wszystkimi. Link
5. Uzdrowienia wymaga relacja z Jezusem oraz jego duszą. Inkarnowała ona w Egipcie wielokrotnie w tym jako budowniczy piramidy Cheopsa znany z mitów greckich Hermes Trismegistos – potrójnie mądry /wielki/.

6. Przez kilka dni odreagowywałem relacje z jednym z władców krainy po wizycie w pewnej świątyni grobowej. Przyszło mi nawet ostrzeżenie ,,zbyt mocno wchodzisz w jego energie” które zbagatelizowałem, co omal nie skończyło się tragicznie.
7. Wizytując Gizę opłacalne jest znaleźć czas i pomodlić się do Boga naszych dusz o przebaczenie tego, że budowaliśmy ( dla tych których to dotyczy) tę i inne piramidy, że korzystaliśmy z energii piramid, że daliśmy się w to inicjować. My oraz nasze dusze.

Po powrocie do kraju wychodziłem z astralu kilka dni. Cała rodzina miała na sobie płaszcze astralne tej krainy a moja dusza paradowała w regionalnych odświętnych strojach oraz biżuterii z epoki.
Dodano : 04-09-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 968 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Sławomir M. 03-07-2013 17:56:48

  [5:42:03 PM] Asia: czytałam dzisiaj art. dot. Egiptu i piramid. No i ten Hermes, niezła wiadomość. W jakimś filmie widziałam przedstawienie RA godne z opisem jaki jest w tym art. Jednak z treści wynika, że czakry owszem mają kolory tylko od Stwórcy pochodzące a nie z piramid, i to jak najbardziej jest zasadnicza różnica. Całkiem też możliwe że mam co nie co do odreagowania z Egiptem bo kiedyś mnie bardzo interesowała historia i sztuka staroż. E. Nawet miałam jako nauciela od rysynków w podstawówce faceta, który był takim egiptologiem z zamiłowania i robił szczegółowe wykłady tylko i wyłącznie o E., nawet kazał nam raz narysować jak naszym zdaniem wyglądał odkryty właśnie staroż. fresk z gęsiami gdzieś tam, nie pokazał nam oryginału tylko kazał najpierw narysować żeby potem zobaczyć, czyj rysunek będzie najbliższy oryginalnemu, no i mój był najbardziej podobny... Poza tym nawet nie masz pojęcia jak bardzo zawsze chciałam tam do E. pojechać i zawsze, jak już byłam blisko realizacji tego zamiaru to coś mi stanęło na przeszkodzie, nie wiem czemu tak wychodziło, ale teraz bardzo się z tego cieszę :)

  [5:51:46 PM] Mirka: może to być forma ucieczki Duszy (by tam nie jechać)  Pokrewne artykuły  Piramidy, ich budowniczy Hermes i astralny Ra

  Przekazywały one energie w obie strony pomiędzy naszymi duszami (ciałami) a Ra lub cywilizacjami materialnymi oraz energetycznymi. Patent z piramidą wykorzystano później wielokrotnie do rozmaitych celów bowiem zmiana kształtu piramidy, zmiana kąta nachylenia, wysokości, proporcji powoduje, że zmianie ulega też długość nadawanej fali świetlnej.  Faraona pośmiertne drogi do Indii.

  ,Ci którzy tam idą, nie powracają". Jego celem był kraj bogów. Pierwszą przeszkodę napotykał w Krainie Trzcin- bagnistym zbiorniku wodnym utworzonym z szeregu połączonych jezior. Usytuowane były na wschodnim krańcu królestwa Horusa. Dalej znajdowały się królestwa Seta ,,kraje Azji".  Egregory państwowe

  Rozmowy i uzgodnienia z Egregorami Państw odbieram jako poważniejsze niż z ludzkimi duszami. Te ostatnie potrafią zerwać każdą umowę w dowolnym momencie. Egregory jednak działają inaczej niż jednostki, ponieważ równocześnie odpowiadają za wiele istnień. Egregor Państwa reprezentuje niekiedy setki milionów dusz i jeśli dociera ze sprawą (np. o wsparcie czy informację) do człowieka, to jest to już konkretne oczekiwanie i konkretna wola. Np. jeden z azjatyckich egregorów miał pretensje do Jezusa, że ten mu ,,bruździ i szkodzi".  Merkaba i odkodowanie jej

  Dawna i własna Merkaba może spontanicznie pojawić się u osób modlących się i u tych którzy zajmują się rozwojem własnej duszy, jaka w ten sposób pyta się nas ludzi (awatarów) czy to jest jeszcze ważne?  12 Astralnych Bogów. Modlitwa uwalniająca od ich wpływu, ich hierarchii oraz struktur

  Dwanaście Dusz, które ogłosiło siebie bogami dla ziemian oraz dla naszych Dusz, można było zobaczyć jeszcze w 2007 r. Działali osobno, tworzyli odrębne wieloosobowe hierarchie (grupy).

  Najsilniejszym był astralny bóg RA o imieniu- swojskim i znanym z Egiptu.  Honor żywych Bogów

  ,,Honor" samych żywych Bogów, ,,właściwy" jest jednak również i dla innych grup.

  Jak można świadomie patrząc prosto w oczy wpierać innym, że jest się Bogiem chodzącym na Ziemi?