Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Opór przed małżeńskim szczęściem i seksem. Modlitwa uwalniająca.
Na stronie jest kilka modlitw poświęconych uwalnianiu od różnych oporów. Można je odnaleźć w wyszukiwarce na MINW.

Otwórz proszę Boże moje serce oraz moją duszę.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się i cały mój własny opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz jego energie.
Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości blokowanie się oraz cały opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz jego energie.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości cały opór mojego serca, ciała i umysłu przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz jego energie.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój energetyczny i materialny opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz jego wibracje.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości intencje, nawyki, potrzeby powodujące blokowanie się oraz opór mój własny, opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz te wszystkie intencje, nawyki, potrzeby.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się oraz cały opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu wynikający z rozmaitych kręgów magicznych, lucyferańskich, satanistycznych biało-astralnych i innych obcych mi zniewalających kręgów, liter, cyfr, symboli, wibracji działających wokół mnie i wokół mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały opór oraz wszystkie te kręgi, litery, cyfry symbole.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu wynikający z rozmaitych presji innych ludzi, innych istot nawet tych niematerialnych. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz wszystkie presje. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu wynikający z negatywnych oczekiwań moich własnych oraz mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz negatywne oczekiwania.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu wynikający z blokad nakładanych na mnie przez moją rodzinę i przez moich najbliższych. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz spętania i blokady.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu wynikający z nieprzytomności i nietrzeźwości. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz nieprzytomność i nietrzeźwość. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu wynikający z narkotyczno-alkoholowej nieprzytomności i urojeń. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu wmówiony mi, wmówiony mojej duszy i jej ziemskim awatarom. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed urzeczywistnieniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu, wynikający z negatywnych doświadczeń moich własnych oraz z negatywnych doświadczeń mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości cały mój opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu wynikający ze zobowiązań i umów zawartych z innymi istotami. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz zobowiązania i umowy. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu, wynikający z blokad nakładanych na mnie przez kapłanów i sekty religijne. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu wynikający z błędnych przekonań moich oraz mojej duszy. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz te błędne przekonania. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu powstały we mnie na skutek działań istot astralnych, energetycznych i materialnych. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu wynikający z negatywnych nastawień moich własnych oraz mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz negatywne nastawienia.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie moje misje, transy, ślubowania powodujące blokowanie się oraz mój opór własny, opór mojej duszy przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz wszystkie moje misje, transy, ślubowania i ich skutki.
Przekazałem miłość moją oraz miłość mojej duszy do wszystkich energii i miejsc we mnie skażonych kiedyś blokowanie się oraz przez opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu wynikający z Twojej bożej woli z Twojego polecenia. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Proszę Boże stwórczej siły Miłości, przejmij na siebie odpowiedzialność za blokowanie się oraz opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże stwórczej siły Miłości wszystkich jacy powodowali blokowanie się oraz opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddycham swobodnie i czysto, żyję bezpiecznie wolnym będąc od blokowania się oraz od oporu przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu we mnie oraz w całej mojej duszy.
Wybaczający Boże przepraszam teraz ciebie za opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu, opór istniejący we mnie oraz w całej mojej duszy.
Dodano : 13-10-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 720 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 30-12-2009 21:14:09
    Uczyń z domu swoją karierę, jest to bowiem największa kariera, jaką dusza może zrobić na Ziemi. Nielicznym dane jest mieć i dom i karierę zawodową, ale największą z wszystkich karier jest właśnie dom rodzinny, a ci, którzy go unikają będą za to odpowiadać. Jest on bowiem najdoskonalszym symbolem tego, co każda dusza na nadzieję ostatecznie osiągnąć- domu niebiańskiego. spraw zatem, aby twój dom był odbiciem takiego domu.

    Albowiem dom, w którym istnieje jedność celu wspólnego wszystkim, jest najdoskonalszym odzwierciedleniem stosunku człowieka do Stwórcy. Ponieważ jest on zawsze twórczy jeśli idzie o cel, a osobowości i dusze współpracują w nim zawsze zgodnie dla jakiejś sprawy, jakiegoś ideału.

    E. Cayce