Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Dla byłych budowniczych piramidy Cheopsa i innych. Modlitwa
Podobnie modliłem dotykając kamieni piramidy Cheopsa. Opłaciło się.

Otwórz proszę Boże moje serce.
Przebaczyłem całkowicie to, że moja dusza i jej ziemskie osobowości budowali kiedyś piramidy. Boże mego serca, proszę uwolnij mnie teraz od skutków tego, że piramidy wywierały negatywny wpływ na harmonię półkul mojego mózgu, na całe moje istnienie, na moje myśli i działania. Przebaczyłem całkowicie to, że moja dusza i jej ziemskie osobowości uczestniczyli kiedyś w budowie piramid zasilających istoty astralne, istoty energetyczne.
Proszę Boże odwróć teraz wszystkie negatywne skutki tego, że moja dusza i jej ziemskie osobowości budowali kiedyś piramidy.
Boże mego serca proszę uwolnij mnie od skutków tego, że piramidy wywierały negatywny wpływ na promienie mojego światła, na czystość moich energii, czystość moich myśli i intencji. Przepraszam teraz wszystkich którzy ucierpieli przez to, że moja dusza i jej ziemskie osobowości budowali kiedyś piramidy. Wszystko co poprzez piramidy szkodziło mnie i mojej duszy oddałem już Bogu przyjmując prawdę i zrozumienie. Oddałem Tobie Boże moją całą nieprzytomność pochodzącą z piramid oddzielających moje serce i rozum od bożej Miłości. Proszę Boże dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych skutków tego, że moja dusza i jej ziemskie osobowości budowali kiedyś piramidy.
Boże mego serca proszę uwolnij mnie od skutków tego, że piramidy wywierały negatywny wpływ na moje anielskie skrzydła, na moje łańcuchy DNA, RNA. Przebaczyłem całkowicie to, że moja dusza i jej ziemskie osobowości uczestniczyli kiedyś w budowie piramid zasilających obce energetyczne i materialne cywilizacje. Boże mego serca proszę uwolnij mnie od skutków tego, że piramidy wywierały negatywny wpływ na moją grasicę, na moje serce, na promienie mojego serca.
Oddałem Bogu wszystkie skutki tego, że moja dusza i jej ziemskie osobowości uczestniczyli kiedyś w budowie piramid zasilających energetyczne i materialne cywilizacje. Boże mego serca proszę uwolnij mnie od skutków tego, że piramidy wywierały negatywny wpływ na moje kości, stawy, mięśnie i na moje zachowania. Boże przepraszam Ciebie teraz za to, że moja dusza i jej ziemskie osobowości budowali kiedyś piramidy.
Boże mego serca proszę uwolnij mnie od skutków tego, że poprzez piramidy inne istoty miały swobodny i szkodliwy dostęp do mnie i moich energii.
Powierzyłem Bogu i bożej Miłości moje serce, ciało, duszę i proszę o uwolnienie mnie od wszystkich skutków tego, że piramidy wywierały negatywny wpływ na mnie i na moje energie.
To wszystko co poprzez piramidy szkodziło mnie i mojej duszy oddałem już Bogu i proszę Boże wchłoń to w siebie i zneutralizuj wszystkie tego negatywne skutki. Przebaczyłem całkowicie astralnej istocie o imieniu RA i jemu podobnym to, że kiedyś pragnęli zawłaszczyć poprzez piramidy moją duszę, serce, DNA oraz ziemskie osobowości mojej duszy.
Oddałem Bogu moją całą nieprzytomność pochodzącą ze strony piramid oddzielających duszę, umysł i serce od Boga i bożej prawdy. Boże mego serca proszę uwolnij mnie od skutków tego, że piramidy wywierały negatywny wpływ na moje czakramy i ciała auryczne.
Przebaczyłem mojej duszy i jej awatarom, że pozwolili kiedyś astralnej istocie o imieniu RA i jemu podobnym, poprzez piramidy zawłaszczyć moje serce, DNA i umysł mój.
Oddałem Tobie Boże to wszystko co zostało wkodowane i wbite w moje serce, Duszę i moje energie za pomocą piramid oraz ich energetycznych wibracji. Przebaczyłem całkowicie to, że moja dusza i jej ziemskie osobowości budowali kiedyś rozmaite kopie piramid.

Dodano : 23-10-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1141 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.