Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Pomieszanie w energiach seksualnych u mężczyzn i kobiet.

Energie innej płci niż własna, ma każda osoba. Są rozłożone indywidualnie w całym ciele fizycznym i możemy je oglądać na dłoniach, nosie, brwiach, plecach dosłownie wszędzie. Skupiam się tu jednak na energiach seksualnych. Na początku należy rozdzielić pomieszanie w energiach seksualnych od świadomej ascezy czyli powstrzymywania się od doświadczeń seksualnych, skutkujących zablokowaniem przepływu energii seksualnej poprzez nogi do stóp. Odsyłam do art. ,,Celibat i asceza seksualna jako ciężar i nieszczęście dla ciała oraz Duszy”. Link
U osób które nie mają emocjonalnych blokad w ciele (lub umyśle ) energia seksualna swobodnie spływa od II czakry. Z przyjemnością patrzę na te energie, jak krążą u kobiet przez kolana i łydki w dół. Można się zapatrzyć nawet na energie w stopach. Jest to przyjemny widok niezależnie od fizycznej urody ciała. U mężczyzn zapewne dzieje się podobnie, z tym, że nie jest dane mi tego oglądać.
Niektóre kobiety (nie ascetki), poprzez nogi mają spływ seksualnych energii męskich, zaś mężczyźni spływ seksualnych energii kobiecych. Na poziomie fizycznym kobieta zadaje sobie wówczas pytanie ,,Do czego potrzebny jest mi mężczyzna? Do seksu na pewno nie. Więc raczej do niczego innego”. Odpowiednio mężczyzna ze spływem seksualnych energii kobiecych nie nadaje się na haremowego władcę. Nawet jedna żona (czy kobieta)może napawać go seksualnym stresem z uwagi na prezentowaną niemoc seksualną. Prawdopodobnie rozregulowana jest przez duszę gospodarka hormonalna. Zjawisko może powstać w wyniku nadmiernej eksploatacji organu lub wcześniejszych niezdrowych pomysłów.
Powstaje wówczas specyficzny jakby energetycznie i seksualnie samowystarczalny ,,Babochłop”. Twórczość jest domeną cechy męskiej, zatem dusza kobiecego Babochłopa może chcieć wyrazić własne twórcze np. artystyczne pomysły, co nie jest nie możliwe kiedy ma harmonię w energiach i udziela się jako szczęśliwa matka, żona. Rozkwita intelektualnie, jednak cierpi na tym jej seksualność i niepełna zwykle rodzina. Z kolei męski ,,Babochłop” staje się fizycznie z lekka zniewieściały ( bez jaj), lub może tylko jego dusza korygować sobie energie na własnym poziomie. Nieudolność seksualna jest jednak pewnikiem. Dusza może też korygować wojownicze nastawienia męskiego a nawet kobiecego awatara, czyścic wątrobę i woreczek od agresywności, lub zwyczajnie tłumić nadmierne a wcześniej wytworzone seksualne chuci.
Fizycznie ma to ścisły związek z gospodarką hormonalną. U kobiet dzieje się coś z jajnikami a mężczyźnie brak testosteronu. Rozwiązaniem nie jest jednak zażywanie Viagry czy hormonów dla usprawnienia pracy jajników. Tu potrzeba wyjaśnień pomiędzy duszą i jej osobowością. Konieczne jest uwolnienie od seksualnych blokad tkwiących w umyśle. Viagra czy hormony podawane wbrew woli duszy ( która sama chce jakiejś zmiany) mogą doprowadzić do tragicznego w skutkach rozregulowania organizmu i jego wszystkich energii.
Dusza męska może chwilowo przejawić się nie tylko z kobiecymi energiami ale nawet jako atrakcyjna kobieta w sukience. U kobiet będzie podobnie. Przemiana energii w duszy może być też długotrwała i ciągnąca się latami.
Radiesteci czy bioterapeuci za pomocą zabiegu lub wahadełka potrafią określić anomalie w polaryzacji męskiej lub żeńskiej. Potrafią też przywrócić tę właściwą -przynajmniej tak twierdzą. Uważam jednak, że nikt nie powinien manipulować na tych energiach a nawet chwilowe zmiany polaryzacji dokonywane jakoby przez radiestetów są nieskutecznymi bo zewnętrznymi ingerencjami w wolę duszy, która zawsze postawi na swoim, niezależnie od chęci nawet 10-u uzdrawiaczy.

Dobrze jest sobie zawsze odpowiedzieć na następujące pytanie; W jakim celu pragniemy przywracać sobie właściwe energie seksualne, gdy wiadomo, że do seksu trzeba dwojga chętnych? Praktyka pokazuje, że własna szczęśliwa rodzina, radości trwałego małżeństwa sprawdzają się zawsze najlepiej.


Dodano : 21-03-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 699 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.