Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Anielskie skrzydła. Almanach

Współautorka Dorota Kielan
Zmiany bieżące wyodrębnione są kolorem czcionki


Tekst adresowany jest głównie do osób, które dowiedziały się, że inkarnują na Ziemi jako istoty anielskie. Powstał, abym ja mógł i potrafił wyjaśnić sobie samemu wiedzę o tym zjawisku przekazaną przez pana Leszka Żądło pierwszej osoby która wydobyła ponownie na światło dzienne informacje o Aniołach inkarnowanych na Ziemi.
Link do pierwszego art. poświęconego aniołom.


Kilka stron różniących się od informacji dostępnych w książkach i Internecie. To co w autorskiej grupie uznajemy za domniemanie, zostało jako takie przedstawione. Rzeczy i zjawiska które opiniujemy jako prawdziwe, takimi być nie muszą i chętnie przyjmiemy rzeczowe uwagi do przedstawionego materiału, aby najbardziej jak to jest możliwe prawda o anielskich skrzydłach została ponownie wyrażona. Mam pełną świadomość tego, że temat nie został całkowicie wyczerpany i kiedyś pojawią się dużo lepsze i szersze opracowania.

Po kliknięciu na ,,anielskie” strony WWW wyświetla się informacja przeważnie skopiowana z literatury babilońsko-żydowskiej, która nie daje nam nic nowego. Są też informacje pochodzące z channelingu, lub ewidentne podszepty ze strony duchów, jakie w całej ich masie uważam za wyjątkowo szkodliwe i niebezpieczne.

Kiedy bez przygotowania, bez znaków na niebie i ziemi, otworzyły mi się skrzydła sięgnąłem do I-CINGu by podpytać i zobaczyć zjawisko z innej strony. Odpowiedź przyszła następująca ,,Rozprawianie o skrzydłach u Anioła jest podobne do gadania o wąsach i męskiej brodzie. Każdy je ma, o czym tu mówić?”. Na tamtą wiedzę o fragmentach skrzydeł jakie wówczas odbudowano, temat został zamknięty. Minęło 2 lata i zebrało się nieco powiązanych ze sobą zagadnień.
Jeśli inkarnowany Aniele afirmujesz sobie latami rozwój duchowy a utknąłeś i nic się nie zmienia na lepsze, to pomyśl czy wszystko już przepracowałeś. Sprawdź nawet gdy inkarnujesz obecnie jako mężczyzna, czy rozliczyłeś się z pieniędzy zarobionych na kobiecej prostytucji i sprawdź nawet gdy inkarnujesz obecnie jako kobieta, co kieruje Ciebie do walki i gdzie masz ukryte energie walczącego żołnierza. Kiedy narzekasz na brak pozytywnych zmian, to przyjrzyj się jak wyglądają Twoje skrzydła. Ustal sobie to, czy są właściwie chronione, dobrze pielęgnowane, czy błyszczą świetlistym blaskiem i czy Ty Anioł boskiej Miłości w ogóle je masz.

Almanach omawia w kolejności następujące tematy:
Skrzydła anielskie – test
Otwarcie skrzydeł
Cherubiny
Oczyszczenie skrzydeł
Choroby skrzydeł
Szaty anielskie
Żywi Bogowie

Anioły uzbrojone
Droga wyjścia ze statusu Inkarnowanego Anioła
Pielęgnacja Skrzydeł
Galaktyki Aniołów
Budowa skrzydeł
Inicjacje
Płaszcze (osłony) na skrzydła
Modlitwy do Aniołów
Liczba skrzydlatych Inkarnowanych Aniołów
Pióra skrzydeł
Rozciągliwość skrzydeł
Indie
Aureola dodany temat
Husaria
Sprzedaż i wyrzeczenie się skrzydeł
Jak stado powiązanych ze sobą baranów
Nadświadomość Anielska
Badanie skrzydeł
Anielskie gniazdo
Kołczany
Rok 2012
Łapacze Dusz i Sieciarze
?więte Oficjum
Jam Jest
Wycofanie skrzydeł ze starych doświadczeń
Kolory skrzydeł
Oczyszczanie ciał aurycznych skrzydeł temat dodany 14 I 08r
Skrzydła złote i pozłacane
Dusza
Dotyk skrzydeł dodany
Zakończenie poprawiony
Uniesienie -ćwiczenie


ĆWICZENIE

Moimi własnymi skrzydłami dotykam kolejno moich czakramów. Harmonizuję, oczyszczam je. W ten sam sposób uzdrawiam, pionowy kanał wychodzący pionowo w górę, od siódmej czakry. Pozwalam aby boskie energie, aby czysta boska miłość przepływała pomiędzy piórami moich skrzydeł i czakramami…

To proste ćwiczenie jest w stanie wykonać na razie zaledwie kilka dziesiątek czytelników z następujących powodów:
-wyrzekli się kiedyś własnych Anielskich Skrzydeł i dzisiaj ich nie mają.
-utracili je
-utracono pamięć posiadania skrzydeł
-utracono wiarę, że jest to jeszcze możliwe przy takiej ciężkiej karmie
-zakazano im posiadania skrzydeł

SKRZYDŁA ANIELSKIE – test

Mogę w najprostszy sposób i to samodzielnie rozpoznać czy mam skrzydła i czy w ogóle Dusza z pochodzenia energetycznego jest inkarnowanym skrzydlatym Aniołem.

Test rozwiązuje się podobnie jak inne testy z dziedziny psychologii, huny. Należy zapisać sobie pierwszą odpowiedź (myśl), która przyjdzie na każde z pytań. Ocenę pozostawiamy na później.

Anielskie skrzydła są dla mnie ograniczeniem bo ….......
Zaangażowałem się osobiście aby inni nie mieli skrzydeł bo ….......
Moje własne Anielskie skrzydła są ..........
Moje własne Anielskie skrzydła oddałem za ….......
Moje własne Anielskie skrzydła są grzeszne bo ….......
Wkurza mnie gadanie o skrzydłach bo ….......
Nie mogę pokazać moich Anielskich skrzydeł bo ….......
Bóg, moje Anielskie skrzydła to by mi ….......
Moje własne Anielskie skrzydła ukryte są w ….......
Odzyskanie i posiadanie moich własnych anielskich skrzydeł jest dla mnie….
Rzucałem sieci (liny)na skrzydła innych Aniołów aby ….......
Moje własne Anielskie skrzydła utraciłem poprzez ….......
Moje własne Anielskie skrzydła oddałem temu ….......
Moje własne Anielskie skrzydła są do ….......
Pozwoliłem aby ten …....... zniszczył, zablokował mi moje własne Anielskie skrzydła bo ….......
Zamiast Anielskich skrzydeł otrzymałem …................. od ….......
Zakazano mi użytkować moje własne Anielskie skrzydła bo ….......
Do odreagowań polecam moje oba CD poświęcone anielskim skrzydłom.

Mogę opublikować, jeśli ktoś zechce przesłać mi swoje odpowiedzi tego testu, podpisane z własnego imienia i nazwiska.
Taki jawny i bogaty wariantowo zestaw może być pomocny dla całej grupy w zrozumieniu z czym mamy do czynienia.
Kilka rozwiązanych testów, zebranych razem i podpisanych ale własnym nazwiskiem robi mocne wrażenie na Duszy czytelnika.
Może ktoś prześle do publikacji, podpisany przez siebie, opis procesu otwierania własnych skrzydeł, opis blokad jakie napotkał, lub informacje o typach strażników ograniczających uaktywnienie skrzydeł itp?OTWARCIE SKRZYDEŁ

Pierwszego rozpostarcia własnych Anielskich skrzydeł choć przydarza się bez zwiastowania i fanfar nie można nie zauważyć.
Nie można też tego porównać z czymś innym. Zjawisko jest prawie fizyczne, materialne. Mocne skrzydła po prostu pojawiają się i zaczynasz je widzieć, odczuwać. Nie jest to wizualizacja ani wyobrażenie. Odczucia są odmienne u różnych osób. Jedni czują całe uaktywniające się nagle skrzydła, inni ich część wyrastającą z korpusu.

Na zdjęciu widocznym obok stoję z rozłożonymi skrzydłami, aby pokazać, że jest to możliwe do zrobienia w sposób świadomy dla każdego.

CHERUBINY

Nazwa grupy aniołów wg podziału izraelskiego. Mają posiadać po 4 skrzydła. Pośród inkarnowanych na ziemi nie spotkaliśmy jeszcze Anioła mającego 4 skrzydła. Prawdopodobnie Satia Sai Baba jest projekcją Cherubina w świat materialny.

OCZYSZCZENIE SKRZYDEŁ

Uważam, że nie jest możliwe otwarcie Skrzydeł inkarnowanego na ziemi Anioła, ot tak sobie bo ktoś ma kaprys.
Uważam, że oczyszczenie wynika ze świadomej decyzji duszy, popartej również świadomym działaniem umysłu, skłonnych w zespole do jak najlepszego, bezpiecznego wyrażania wspólnie boskich energii.
Samo oczyszczenie a zanotowaliśmy już takie przypadki, trwać może 30 minut. Przygotowanie się do niego, to proces rozłożony na wiele pracowitych wcieleń i wiele lat obecnej inkarnacji. Rozpoczęty proces oczyszczania skrzydeł doprowadził już kilka osób do pełnego ich rozpostarcia a także do otwarcia czakramu serca, który rozświetlił się w złotym kolorze. To wszystko dzieje się szybko…
Uzdrowienie skrzydeł nie jest równoznaczne z oświeceniem duszy. Nie otrzymuje się specjalnych Mocy do nadzwyczajnego działania w wojnach ludzi i Asurów, czy skuteczności w magii.
Uzdrowienie skrzydeł wynikające ze świadomej woli, skutkuje oczyszczeniem umysłu, energii i wzorców działania w dół od światów anielskich, przez astralne, do świata materialnego. Uzdrowienie skrzydeł nie musi oznaczać równoczesnego uwolnienia od chorób, ograniczeń finansowych, czy pomieszania w związkach rodzinnych.

Anioł jako “forma ” doskonała nawet jeśli upadły, nie gubi nigdy tego co miał, co otrzymał kiedyś na początku. Dusza inkarnowania w ciało człowieka zapomina poprzez kolejne ziemskie doświadczenia o sobie i Bogu. Dusza oczami swojego ziemskiego awatara widzi jedynie sprawy przyziemne, rodzinę, pieniądze, seks itp. Jedynie modlitwa, jedynie Bóg Twórczej Miłości mogą ponownie odbudować pamięć tego, kim my Aniołowie jesteśmy.

CHOROBY SKRZYDEŁ

W rozumieniu biologicznym, choroby skrzydeł nie istnieją i nie są możliwe.
Natomiast jest wiele ograniczeń i blokad widocznych jako ciężko chore skrzydła:
Sterczące z pleców kikuty
Połamane skrzydła
Skrzydła jakby zamrożone,mogą być także „zalepione” – tak jakby przykleić na miejsce schowania skrzydeł szmatę lub plakat nasączony klejem, co nie pozwala ich rozłożyć
Skrzydła związane nitkami (omotane sieciami)
Skrzydła które wyglądają na przestrzelone.
Skrzydła z ubytkami piór
Blizny po skrzydłach
Sterczące z pleców poczernione kikuty
Skrzydła czarne w różnych kombinacjach. Np przetrwało jeszcze jedno całe czarne, drugiego już brakuje, lub w dowolnym fragmencie jest zniszczone.

SZATY ANIELSKIE

Na malowanych obrazach przedstawia się Skrzydlate Anioły w zbrojach, koszulach nocnych, a nawet w szatach liturgicznych tej lub innej religii. Czy w światach anielskich chodzą one ubrane czy też nagusieńkie nie zostało gruntownie potwierdzone.
Ponieważ Dusza pamięta z przeszłości rozmaite stroje dobrze jest poprosić boga, o to aby ubrał Duszę w gustowny i najlepszy dla niej strój właściwy dla istot bożego światła.

ŻYWI BOGOWIE

Ludzie –Inkarnowane Skrzydlate Anioły, Inkarnowane Elfy do których modlą się inne Inkarnowane Anioły, Inkarnowane Elfy i reszta społeczeństwa np.: Maryja, JPII, Kriszna, Posejdon, Sziwa, Wisznu, święty Franciszek itp.
Żywy bóg jest dla swojego wielbiciela ważniejszy niż Bóg siła stwórcza Miłości. Inaczej mówiąc, Inkarnowany Skrzydlaty Anioł (Elf) jest dla wielbiciela czyli innego Inkarnowanego Skrzydlatego Anioła (Elfa), ważniejszy niż Bóg siła stwórcza Miłości. Jeśli Ty Aniele boży jesteś teraz czcicielem jakiegoś Żywego Boga, Bogini, Guru a ściany domostwa wykleiłeś podobiznami świętej, lub natchnionej Matki (Ojca) to postaraj dowiedzieć się czegoś o skrzydłach twojego bóstwa. Spojrzyj także w głąb swojej Duszy i tam poszukaj odpowiedzi na pytanie czy idol Twój da Ci Twoje własne skrzydła. Dowiedz się czy On Żywy Bóg komuś już przywrócił czucie w Skrzydłach, tak samo jak nam uczynił jedyny Bóg, swoją siłą stwórczą Miłości.

ANIOŁY UZBROJONE

Pewna litografia Durera ukazuje skrzydlatego Anioła w pancerzu, z mieczem w dłoniach. Jest też taki film w Internecie który przedstawia starszego pana udzielającego błogosławieństwa tzw darszanu. Wygląda to tak, że kiedy on kładzie rękę na ramieniu błogosławionej pojawiają się 2 ciężkozbrojne Anioły, odziane w pancerze, z mieczami w dłoniach. Pierwszy Anioł kładzie swój miecz na ramieniu kobiety równocześnie z ręką mężczyzny. Podobnie czyni drugi Anioł, gdy druga ręka ,,błogosławi”. W ten sposób pani została inicjowana w praktykę i cele, o które chyba nie zabiegała a które zapewne w męskich wcieleniach przyniosą jej wiele rycerskiej chwały bitewnej a może nawet konny pomnik na cokole. Z oświeceniem duszy nie ma to nic wspólnego, zaś wikła w wojenne praktyki na tysiące lat.
Jeśli w jakiś sposób ktoś z czytelników odkryje u siebie miecz to powinien go jak najszybciej oddać. Nie tam skąd go pobrano ale Bogu twórczej Miłości. I tylko tam. Uzbrojenia aniołów może być wiele rodzajów; łuki, tarcze. Każdy wartownik gwardii honorowej przy greckim parlamencie chodzi z uniesioną zaciśniętą pięścią. Trzyma w niej energetyczną pikę. W drugiej ręce zwyczajny karabin. Dobrzej jest w modlitwie i gestem oddać to wszystko, całe uzbrojenie. Istotne jest dla dawnych czcicieli wschodnich bogów a zawłaszcza Kriszny (przez pamięć Mahabharaty) aby nawet kiedy nie dostrzegają takich mieczy (pik itp)u siebie przeprowadzili ten rytuał. Nie było bowiem możliwe dostanie się do grupy czcicieli bez porządnego miecza.

DROGA WYJ?CIA ZE STATUSU INKARNOWANEGO ANIOŁA

Własna praca, własna modlitwa. Nikt nas od tego nie uwolni.
Uważam za błędną teorię, że aby odejść z ziemskiego planu należy się oświecić lub rozpuścić w tęczowym blasku. To jest możliwe dla nielicznych i narzucanie sobie lub społeczeństwu takiego celu jest wyzwaniem jakie może niszczyć duszę i sprowadzić wiele udręczeń fizycznemu ciału.
E. Cayce tylko 3 starszym paniom z pośród tysięcy jakie do niego przyszły powiedział, że nie będą już się wcielać w materii. To nie były mistrzynie duchowe, prorokinie, giganci finansowi, mocarze ciała. Trzy zwykłe staruszki które własną pracą, własną modlitwą uwolnione od różnych –izmów, od przywiązań, pogodzone ze światem mogły odejść, aby plan Boga sił stwórczych realizować w innych, już niematerialnych światach. E. Cayce nigdy nikomu nie powiedział, że jest Inkarnowanym Aniołem. Nie miał dla nich żadnych porad. Jak jednak Inkarnowany Aniele Boży skoro już wiesz, że nim jesteś, chcesz stanąć w chwale przed tronem bożym bez Twoich własnych skrzydeł? Czy czekasz może na zaproszenie do własnego anielskiego domu, lub wizytę skrzydlatych gości z kwestią ,,O… Stefan (dowolne imię) dawno Ciebie u nas nie było?”
Jeśli ktoś myśli, że Anioł ma ponownie pojawić się przed swym stwórcą obdarty z anielskiej godności, bo klepie jakieś mantry, w milczeniu wyściskał się z guru, lub spija śmietankę ze skutków inicjacji, to jego (jej) sprawa.
Możecie Aniołowie modlić się do Guru, do żywych bogów, nawet do inkarnowanych aniołów, aby w rytmie ich bębenków zbierać doświadczenia. Możecie też doświadczyć, co to znaczy użytkować swoje własne skrzydła i powoli samodzielnie uświadamiać sobie to, co Bóg przez nie wyraża.
Możecie bracia Aniołowie obudzić się teraz z uśpienia, rozwinąć bezpiecznie do lotu swoje piękne i czyste skrzydła. Uczyńcie to teraz w tym wcieleniu, w tym miejscu, w tym kraju gdzie jesteście dzisiaj, bo taka okazja może nie prędko nastąpić ponownie. Proces oczyszczenia może przejść każdy, komu ego pozwoli skorzystać z drogi jaką z kilkoma osobami swobodnie przeszedłem. Nie ma żadnego obowiązku posiadania skrzydeł tu na ziemi. Nikt kto wklejał lub czytał posty o Aniołach, nie musi odczuwać i użytkować danych nam od Boga własnych anielskich skrzydeł, atrybutów jakie mamy od zawsze. Abyś wszak nie potrzebował Aniele Boży, później przemykać się chyłkiem do anielskiego świata, możesz zrobić to już teraz z podniesionymi wysoko własnymi, wykształconymi skrzydłami.
Możesz ponownie, niewinnie poczuć swoje własne skrzydła już teraz na Ziemi, możesz je zawsze bezpiecznie użytkować, lub żyjąc dalej bez własnych skrzydeł, po iluś kolejnych awatarach odejść jak owe staruszki, by jeszcze przed powrotem do domu, plan Boga sił stwórczych realizować w innych niematerialnych krainach.

PIELĘGNACJA SKRZYDEŁ

Nie będę udawał, że mam wielką wprawę w pielęgnacji moich skrzydeł. Wydaje się, że wystawianie ich przez 30-min dziennie na słońce, ma właściwości ozdrowieńcze ( jeśli są ukształtowane i całe). Gimnastyka, machanie nimi, służy im podobnie jak trenowanie ciała fizycznego. Niekiedy pojawią się piękne wizje w trakcie takich działań.
Skrzydła Anioła najlepiej ochrania i pielęgnuje Bóg siła stwórcza Miłości oraz stosowanie właściwych modlitw. Gdy już poczujesz swoje skrzydła, odczujesz potrzebę ich pielęgnacji tak jak czakr. Obmywaj je czystą świetlistą energią, kochaj je, gdyż są częścią ciebie, częścią której odczuwanie powróciło nieraz po tysiącach wcieleń, byś stał się znowu całością, kompletem energii ze wszystkimi Twoimi ciałami.
Można odwiedzić czasami miejsca pozytywnych energetycznie „mocy” , czakramy ziemskie a nawet czynne kopalnie kamienia. Te ostatnie potrafią skutecznie napromieniować wspaniałymi wibracjami. W takich miejscach można skrzydła poddać na działanie boskich wzmacniających sił, rozkładając je szeroko. Skrzydłami możesz ćwiczyć i poruszać siłą własnego umysłu. Możesz je bezpiecznie unosić ku górze, rozkładać na boki, jak pokazuje doświadczenie nawet na setki metrów…

GALAKTYKI ANIOŁÓW

Nasz prawdziwy świat bożych Aniołów jest niematerialny i tę informację potwierdza wiele świadomych tego osób. Pojawiły się spekulacyjne domniemania, że istnieją we kosmosie całe materialne światy w których żyją Aniołowie posiadający ciała fizyczne i fizyczne skrzydła.
Pionierem jaki opisał galaktyki aniołów był Siergiej Sniegow który w powieści sf ,,Dalekie szlaki” omówił całe systemy planetarne z zamieszkującymi je Aniołami. Anioły te silne i głupie chmarami obsiadają gałęzie drzew, czyniąc głośną wrzawę wokół siebie, wrzeszcząc o niczym. śpią na żerdziach jak kury.
Ponieważ niektóre inkarnowane na naszej planecie ziemi Anioły posiadają własne energetyczne skrzydła sięgające poniżej ich stóp, to gdyby w domniemanej Anielskiej galaktyce miałyby tę samą długość i były materialne to walały by się na ziemi brudząc i kalając nawet na krzaczkach.

BUDOWA SKRZYDEŁ

Wielkość skrzydeł anielskich ogranicza się do pewnego schematu i zawsze jest indywidualną sprawą. Możemy wyróżnić:
-skrzydła małe (jak u rzeźbionych amorków)
-skrzydła sięgające pasa
-aż do bardzo dużych, które sięgają poza stopy.

Jeśli masz już świadomość swoich skrzydeł, powinieneś wiedzieć jakiej są długości, co się z nimi dzieje w danym momencie. Odczuwasz je jako część siebie, swojej istoty, tak jak nogę czy rękę i po prostu wiesz, czy są czyste, czy być może są zabrudzone. Pojawia się świadomość ewentualnych blokad. Odczuwanie skrzydeł, jest porównywalne z odczuwaniem czakr. Skrzydła reagują na stan naszych emocji, więc przy uniesieniach mogą się samoistnie rozrastać, by po chwili powrócić do stanu wyjściowego. Skrzydła zbudowane są z energii o innych wibracjach niż wszystkie nasze ciała subtelne. Nie można ich pomylić np. z ciałem eterycznym lub astralnym, lub czymkolwiek innym. Możemy zobaczyć też szkielet wychodzący przy łopatkach, na którym cała budowa skrzydeł się opiera. Pióra są jednym z elementów, chyba najbardziej wdzięcznym do oglądania, gdy są czyste.

INICJACJE

Pobyt Skrzydlatego Anioła na planecie Ziemi do pewnego stopnia przypomina chodzenie po nieskończenie długiej, ostrej brzytwie. Omsknie się Anioł za bardzo w lewo, na brzytwie obetnie równo kilka piórek. Upadnie bokiem, to zrani sobie kość skrzydlatego ramienia. Jak za bardzo podskoczy to…
Dla potrzeb tego art. zbadano kilku mistrzów praktyk inicjacyjnych. Przy pierwszej swojej otrzymanej inicjacji nie przyjmują czystej boskiej ochrony, bo i po co skoro wymieniają ją na inicjacje ? Czasami cała ich istota łącznie z kanałem prowadzącym w górę od 7-ej czakry podzielone są pionowo na połowę. Po lewej załóżmy stronie, stoi niekiedy energia Chrystusa ( nie zawsze jest tak dobrze u mistrzów), po prawej fioletowa, bezkształtna energia, inteligentna, która przybiera postać tego, czego Mistrz oczekuje. Kanał zamiast iść pionowo do góry ma liczne odprowadzenia do fałszywych bóstw i niewiadomo gdzie. Tam właśnie trafiają modlitwy mistrzów. I stamtąd też otrzymują instrukcje i odpowiedzi. Fiolet jest zbieżny tutaj z kolorem istot jakie ja utożsamiam z Belialem. Szukajcie w sobie obecności fioletu, tropcie go bo jest dobrze ukryty. Mogą to być fioletowe płomienie, fioletowe promienie, fioletowe kanały energetyczne, cokolwiek. A kiedy znajdziecie w sobie coś takiego poproście Boga siłę stwórczą Miłości, aby pokazał wam do czego i KOMU to służy. Fiolet dominujący w aurze może znamionować duszę, która wybrała sobie doświadczanie transów cierpienia jakie numerologiczne wyrażane są liczbą mistrzowską 55. Z uwagi na moją gruntowną kiedyś znajomość drogi Bodhisattwy, widzę tu również piętno Tybetu i tam podjętych decyzji. Od przeszłości uwalania nas jedynie poddanie się sile stwórczej Miłości, oddanie Bogu wszystkiego. Zastanów się Aniele Boży, czy lepiej jest przyjąć mistrzowskie inicjacje, od których fizycznie kręci się głowie a energie szarzeją (jakoby przejściowo), czy lepiej skutecznie pomodlić się o czystość własnych skrzydeł, własnej duszy. Przyjęcie dowolnej inicjacji otwiera dla inicjowanego kanał, którym docierają jakieś energie. Niektórym udało się takimi kanałami dojść w ciekawe a dziwne miejsca. Zastanów się, czy lepsza jest dla Ciebie świadomość pewności, że wyrażasz swobodnie światło boskiej Miłości poprzez własne ludzkie serce i poprzez własne anielskie Skrzydła, czy wolisz może wsparcie otrzymywane okazjonalnie od Mistrzów i Guru a docierające poprzez oplątujące ich kanały niewiadomo skąd?
Pionowy kanał idący w górę od 7-ej czakry ma być czysty bez odnóg, bez obręczy, poziomych przegród i odnóg do „świętych” postaci kierowanych. Kanał czysty i przestronny jest główną bramą, jaką swobodnie przechodzi do nas to, co Bóg nam daje w odpowiedzi na kierowane do Niego tym kanałem modlitwy. Praktyki inicjacyjne wytwarzają w kanale boczne drogi, które zwiedziona nimi dusza będzie zwiedzać i realizować zadany program w świecie materialnym.
Czy takie inicjacje i skutkująca nimi karma, nie przypominają Wam próby wylotu z Matki Ziemi, nie poprzez główną i jedyną bramę, ale bocznym (znanym tylko pośród ’’wybrańców”) kanałem wentylacyjnym w którym zamontowano szybko obracające się śmigło do obcinania skrzydełek?

Zapytajcie kiedyś Aniołowie swoich ziemskich mistrzów o ich opinie o skrzydłach, a potem nie zapomnijcie się dowiedzieć od widzących jakie skrzydła ma Wasz mistrz.

PŁASZCZE NA SKRZYDŁA

Po kilku wcieleniach sprawowania absolutnej władzy nad innymi ludźmi, dusza przywyka do noszenia czegoś w rodzaju astralnych płaszczy, koron, buław jako atrybutów króla. Barwy płaszczy są w wielorakie wg zapamiętanej, panującej kiedyś mody.
Magowie użytkują inne płaszczyki. Jaki zaś chłop założy sobie różowy, znamionujący kunszt w magii miłosnej. Popularne są zatem czarne o kolorze właściwej w tym względzie magii. Podobnie stroi się świta ich orszaków astralnych w takie jakby szaty rodowo plemienne. Noszenie dwóch pierwszych strojów, wyklucza użytkowanie własnych skrzydeł- nie ma tam dla nich po prostu miejsca.
Dla ochrony skrzydeł wymyślono inne, gustowne astralne pelerynki. Zakładane są automatycznie kiedy Inkarnowany Anioł odczuwa zagrożenie. Po jego ustaniu płaszcz jest zdejmowany a skrzydła pięknie rozkładają się. Płaszcze wyrażają brak zaufania w boską ochronę, gdzie lepszym wydaje się ukrycie skrzydeł, niż narażanie ich na zbrukanie.

ćWICZENIE

Widziałem kiedyś jak niespodziewanie Inkarnowany Anioł działając na odległość, objął skrzydłami swoją zagniewaną żonę. Ta stężała i odeszła bez słowa. Krzątała się po domu jak w transie. Nie umiała sobie poradzić z przyjętymi energiami. Po ok. 10 min krążenia nagle podeszła do męża, przygarnęła go rękami i powiedziała ,,kocham Ciebie”.

MODLITWY DO ANIOŁÓW

Ma pewien sens modlitwa o wsparcie aniołów. Wybór źródła jakie odpowie jest dość przypadkowy, zależnie od tego, co Dusz akurat będzie uznawała za Anielskość. Wsparcie możemy wówczas uzyskać od:
Inkarnowanych jeszcze na ziemi Aniołów
Inkarnowanych Aniołów jakie już powróciły do domu
Inkarnowanych Aniołów które czekają na następne wcielenie a teraz są duchami.
Aniołów jakie nigdy nie inkarnowały.
Duchów jakie dla doraźnej potrzeby widza przejęły postać Skrzydlatego Anioła.
Najlepsza jest modlitwa kierowana bezpośrednio do Boga sił stwórczych Miłości wyrażającego się poprzez każdego z nas.

LICZBA SKRZYDLATYCH INKARNOWANYCH ANIOŁÓW

zwłaszcza tych z czystymi i ukształtowanymi skrzydłami jest niewielka, dosłownie jednostki z pośród każdego miliona Aniołów inkarnowanych. Nie są to w większości żadne znane postacie, boginie seksu, prezydenci, …
W dużych ośrodkach miejskich gdzie przewija się sporo przyjezdnych, statystycznie widać ich więcej niż na tzw prowincji. Czystość, liczba (jedno lub dwa) i wielkość skrzydeł w każdym przypadku jest inna.

PIÓRA

Prawdopodobnie w ciałach energetycznych aniołów brak jest serca, organu jaki w ciele fizycznym pompuje ludzką materialną krew. Boga na ziemi spotkasz w swoim własnym sercu -powiada wielu. Odpowiednikiem ludzkiego fizycznego serca są całe Skrzydła i pióra.
Najważniejszym elementem anielskiego pióra są jego końcówki. Nieco podobne do buławy lub ukwiału. (W krzakach ukwiału mieszkała bajkowa rybka Nemo). Końcówka jest koloru białego a zakończenie ma różowe i świeci różowym światłem. Wygląda w zbliżeniu jak półokrągła latarka. Poprzez kości skrzydeł i wszystkie ich części składowe rozchodzą się kanały energetyczne, doprowadzające do końcówek czystą energię różowej boskiej miłości.
Skrzydła duże mają 82 pióra, skrzydła małe 50.
Pióra anielskich skrzydeł w sensie anatomicznym nie są odpowiednikiem piór ptasich. To pewne złudzenie optyczne ludzkiego oka jakie adaptuje widziany obraz do tego co jest mu już znane.

ROZCIĄGLIWOĄĆ SKRZYDEŁ

Tak samo jak ich funkcjonalność jest bezgraniczna. ?wiat materialny nie stanowi bariery dla działania boskiej miłości, wyrażanej poprzez Skrzydła Inkarnowanego Anioła.
Przykład:
Przy smutnym wydarzeniu jakim jest wizyta w domu pogrzebowym, gdzie nastrój odprowadzających ludzi jest przesycony smutkiem i cierpieniem serca, widziano kiedyś jak normalne w wielkości Skrzydła Inkarnowanego Anioła, spontanicznie rozrosły się, otulając każdego uczestnika.

INDIE

Dom i więzienie dla grupy Inkarnowanych Aniołów jakich zwą tam ,,Żywymi Bogami”.
Jeszcze pod koniec XX wieku widoczne było jak wielu z nich leży samotnie, nad tą krainą z rozpostartymi skrzydłami, sięgającymi od jednej granicy państwowej do przeciwległej.
Do końcówek ściemniałych już piór, mieli podłączone osobnymi kanałami różne istoty, świątynie, wielbicieli, miasta, krainy. Żywi Bogowie poprzez swoje skrzydła( poprzez miłość jaka nimi płynie zawsze) załatwiali im w zamian za modlitwy rozmaite sprawy u tego samego Boga sił stwórczych Miłości, do którego każdy ma przecież swobodny dostęp. Działając tak wiele wcieleń w świecie materialnym, światach anielskich i astralu te Skrzydlate Inkarnowane Anioły utraciły przejściowo niewinność, prawość i bosko czystą biel swoich skrzydeł.

AUREOLA

’’Ciało mentalne’‘E.Powell tak napisał na temat aureoli. ’’Myśli nacechowane wzniosłymi aspiracjami objawiają się niezmiennie za pomocą pięknego fioletowego koła na szczycie ciała mentalnego. W miarę zbliżania się do wejścia na ścieżkę, zwiększa się rozmiar i promienność tego koła, a u wtajemniczonego występuje w tym miejscu jaśniejąca wspaniale aureola o najpiękniejszych barwach.’‘

Z jakiegoś względu posiadanie skrzydeł w pełni wykształconych i czystych jest jedyną podstawą pojawienie się u inkarnowanego anioła aureoli. To jest tylko takie śmieszne kółeczko nad głową.
Tak naprawdę nie wiadomo co to jest.
Nie wiemy czy występuje u innych ras np. elfów itp.
Nie wiemy dla czego pośród doskonale widzących nie wszyscy ją postrzegają.
Aureola podobnie jak wykształcone skrzydła jest skutkiem poddania się Bogu.

Zakładamy, że aureola jest określeniem, swoistym miernikiem stanu czystości Duszy. Duszy a nie człowieka czyli istoty żyjącej w świecie materialnym.

Aureolę stwierdzono u osoby mającej mocno otwarty czakram serca, która to osoba modliła się jeszcze kilka miesięcy temu do bogini Kali, a więc do niej i częściowo do Boga kierowała swoje modlitwy.

Tegoroczny jasnowidzący absolwent przedszkola, o aureoli mówi tak: ,,Jest zawsze tylko w kolorze złota. Bez niej nie byłoby życia, rozumiesz?”. Trzeba trochę cierpliwie odczekać, aż rozbuduje swoją wypowiedź.

HUSARIA

Inkarnowane Skrzydlate Anioły a sprawa polska.
Nietypowe, wojenne uwikłanie Aniołów występujących ze sztucznymi atrybutami, w wyniku przyjętych wcześniej wojennych inicjacji oraz ślubów.

SPRZEDAŻ I WYRZECZENIE SKRZYDEŁ

Niektórzy uzdrowiciele w zamian za uzyskanie dostępu do ,,mocy” wyrzekają się swoich własnych Anielskich Skrzydeł. Działo się to dawniej i dzieje obecnie w XXI wieku w 2007 r. Skrzydła po prostu znikają lub dzieje się z nimi nagle jakiś proces opisany w haśle ,,Choroby”. W zamian za chwilowy dostęp do inicjacji, do nieznanych sobie mocy o których źródle nic konkretnego nie wiadomo, wyrzeka się dana istota możliwości pełnego wyrażania sobą boskich energii i Miłości Boga.

JAK STADO POWIĄZANYCH ZE SOBĄ BARANÓW,
z wcielenia na kolejne wcielenie, pędzą aniołowie przez świat. Mnie samemu skrzydła związała moja własna burdelmama w jakieś chińskiej inkarnacji. Zobaczyłem kiedyś jak się to dokonało. Po 15-latach modlitw o uwolnienie się od tej istoty, owo spętanie zostało zdjęte ze skrzydeł. Dowiedziałem się, że ona stała się ważniejsza dla mnie niż Bóg, w wyniku innych jeszcze praktyk, kiedy powiązała mi ręce i nogi (Indie). Pokazał się bowiem sznur, którego koniec jej dusza trzymała w swoich dłoniach. Przecięcie więzadeł, stało się możliwe, po jeszcze dłuższym okresie i wnikliwszej obserwacji, tego co dzieje się mną. W między czasie zobaczyłem, że ona modli się do mnie, umniejszając siebie na moją rzecz. Tak więc i ja byłem panem jej losu. Przy okazji w moich dłoniach odnalazły się końcówki do losów (sznury) innych istot.

NADŚWIADOMOŚĆ ANIELSKA

Udało się ustalić w kilku przypadkach, że Inkarnowany Anioł jest projekcją w świecie materialnym znanego z imienia konkretnego boskiego Anioła. Domniemamy zatem, że ten który generuje nawet kilka identycznych energetycznie istot w materię może być prawdziwą Anielską Nadświadomością
Nawet jeśli koncepcja jest błędna, to skuteczną jest modlitwa do Boga, o natychmiastowe zmotywowanie tego nadrzędnego Anioła (Anielskiej Nadświadomości), do zajęcia się (podległym )Aniołem Inkarnowanym.

BADANIE SKRZYDEŁ

Autorzy nie prowadzą badania wielkości i jakości skrzydeł. Dostępna jest jedynie metoda ich uzdrawiania. W grupie śląskich regreserów są tacy którzy uczestniczyli w odrębnych zajęciach poświęconych aktualnemu stanowi swoich skrzydeł. Zajęcia prowadzi osoba z Ukrainy.

ANIELSKIE GNIAZDO

Na ziemi inkarnuje wielu ludzi mających identyczne energie, identyczne anielskie moce. Te grupy nie łączą ze sobą wielu Inkarnowanych Aniołów. Może być ich dwóch lub kilkudziesięciu.
Przesyłając modlitwę poprzez Boga można uzyskać skuteczną szybką pomoc, prosząc własną Anielską Nadświadomość o wsparcie dla jakiegoś Anioła pochodzącego z naszego gniazda i nie ma znaczenia czy jest on blisko czy przebywa w odległych krainach.

KOŁCZANY

Oczyszczenie skrzydeł na planie anielskim nie koniecznie oznacza równoczesnego uzdrowienia w astralu. Tutaj skrzydła chowane są w pelerynkach oraz kołczanach i pochwach na miecze. Niekiedy w ćwiczeniach podświadomość nazywa je torbami na skrzydła. Symboliczne przedstawienie a zarazem ukrycie tego, że istota ma karmę zabójcy, jaki boską moc używał do destrukcji i niszczenia innych. Przedstawia to, do czego wykorzystano w sposób świadomy, boskie energie jakie Anioł miał kiedyś do dyspozycji. Uwolnienie od ewentualnej karmy żołnierza jest koniecznym doświadczeniem dla każdego, kto w uczestniczył w podobnych działaniach.

ROK 2012

Burze dziejowe, trzęsienia ziemi… Żaden człowiek, żaden Inkarnowany Anioł nie musi pchać się w ich kierunku, ani oczekiwać na odsianie sprawiedliwych od ,,nie prawych” bo z kikutami własnych osmolonych Skrzydeł, do samego końca nie będzie wiedział, do której grupy został policzony.

UPADŁY ANIOŁ

Fakt zejścia Anioła w materię jest bezsporny. Nazywanie siebie upadłą istotą zaniża samoocenę.

ŁAPACZE DUSZ I SIECIARZE

Istoty nawet niematerialne, jakie dla swoich celów łapały Skrzydła Anielskie w sieci. Obyczaj w świecie fizycznym gruntownie przerabiany na Rzymskich arenach. Częstym widocznym uwikłaniem jest także splątanie za pomocą linek, oraz zwykłej cienkiej nici.

Na stronie Cudownego portalu możemy znaleźć wiele opisów uwikłań osób ( ich Dusz) pochodzących z dalekiej przeszłości. Niektórzy pamiętają jak związano ich anielskie skrzydła, ręce kiedy jako bezcielesne Dusze przebywali w światach astralnych. To są wspomnienia sięgające bardzo odległych w czasie zdarzeń. Wielokrotnie opisano, że to zdarzało się przed pierwszym wcieleniem Duszy.
Tak sam myślałem jeszcze niedawno, bo skoro ludzie piszą, że pamiętają ...

Jakoś zimą tego roku przyszła wieść od znajomej osoby, że właśnie związano w astralu jakiegoś Anioła Stróża posiadającego skrzydła. Spętało go sznurami, jak barana, kilku astralnych cwaniaczków. Po modlitwie wstawienniczej, węzy zostały usunięte, mocą bożej Miłości. Aniołek nabrał się na bajeranckie gadki spryciarzy. Uwierzył w ich przekazy i osłabła w nim wiara w ochronną moc Boga.
W poprzednich wcieleniach innych awatarów mojej nieśmiertelnej Duszy, oraz samą Duszę spętała wielokrotnie ta sama istota. W Indiach, nogi i ręce a w Chinach skrzydła.
Tak spętano jednostki. Do działań masowych stosowane są sieci astralne.
Sieć marketów, sieć rybacka, sieć dystrybucyjna angażuje wiele osób, ale też pozyskuje wielu klientów. Właścicielowi przynosi krociowe zyski poprzez minimalizację nakładów w stosunku do korzyści. Ile się trzeba napracować łowiąc na wędkę rybki. Sieć zbiera jak leci, małe i duże okazy.
Dnia 30 maja 2008 r. jechałem w podróż służbową i bardzo mi się spieszyło, kiedy pokazano mi 2 znajome Dusze, jak stanęły nad moją głową z astralną siecią. Przymierzały się aby ją zarzucić na mnie. Podchodziły do mnie przez kilka godzin. Przyszła informacja, że szykują się także dla innych.
Jechałem nieuważnie, gubiąc się w przemyśleniach co robić. Najpierw ochrona boska przed działaniem osób i ich Dusz.
Później na chłodno pojawiła się sugestia o Sądzie Bożym.
Sieć astralna rzucana jest przez grupę i na inną grupę odbiorców. To przekaz energii sięgający aż do ludzkiego serca. Czasami odbierana jest nawet wiara, że Bóg istnieje. Sieć rzucana przez Archanioły podczas czytania ich przekazów jest fioletowa. Oni przedstawiają się jako boscy posłańcy i pośrednicy. Sieć zademonstrowana mi w maju jest mocniejsza i ma inny kolor. Sieć zainicjowana została przez Duszę inkarnowanego Anioła, któremu po modlitwie wstawienniczej Bóg odbudował Skrzydła (jesienią 2007 r.). Manipulacja ma w związku z użytymi mocami Anioła bardzo silny przekaz energetyczny.

Sieci do łapania Duszy nie stworzyły strzygi, demony, sataniści a mała grupka ziemskich Skrzydlatych Aniołów, w której nie dla każdego już jest miejsce. Grupa która część innych ludzi pragnie potępiać i zawładnąć nimi.
Jak to jest, że Boży Anioł, istota Bożego światła z wielką pompą i hukiem ogłasza światu, że wg nich "Bóg nie istnieje, że Boga nie ma"? Jak to jest, że Boży Anioł, który pół roku temu odzyskał swoje Skrzydła, nagle zmienia front i próbuje zniewolić innych ludzi, inne Dusze, inne osobowości? Jak to jest, że Boży Anioł, stając się jednym z bożym światłem i osiągając pełnię w bożej Miłości ogłasza światu, że "Boga nie ma"?
To dzieje się na naszych oczach, toczy się teraz nie za 2000 tysiące lat. Chodzi o program na jutro, na dziś i na następne wcielenia. Bóg posiada taki program dla każdego człowieka, dla każdej Duszy. Astralne sieci, sznury są w tym planie konkurencją. To indywidualne koncepcje. Ziemski Skrzydlaty Anioł aby zawładnąć Duszami przedstawił program inny, niż ma dla nas Bóg. Nie może zatem przyznać się do współpracy z Bogiem więc ogłasza, że ,,Boga nie ma".
Jak to jest, że władza tak uderza do głowy? Dusza tegoż Anioła (jego grupy) stworzyła program (sieć) łowienia innych Dusz dla siebie. Tu są walki o inne Dusze tu jest pewność spełnienia, osiągnięcia przemyślanych rezultatów. Kilka Skrzydlatych Aniołów uznało, że o Bogu lepiej nie mówić innym, bo inni mogą uzyskać to samo. Dziś każdy może mieć darmo otwarte skrzydła, otwarty czakram serca. Kiedy władzę nad wiedzą i prawdą przejmie garstka ludzi, za skrzydła czy czakram będzie trzeba zapłacić uległością Duszy.


Ja Sławek dokładam starań. aby to było ostatnie wcielenie mojej Duszy. Czy się powiedzie, czas pokaże. Nie pragnę jednak dla siebie i mojej Duszy ewentualnych ponownych narodzin w miejscu gdzie jakiś kolejny zakłamany mitoman, dla własnej korzyści rzuci astralną sieć i ponownie ogłosi światu, swoje objawienia, że Boga nie ma.
Można się szarpać z następnymi łapaczami Dusz, znajdując każdego po kolei.
Myślę jednak o rozwiązaniu systemowym. Myślę o pełnym bezpieczeństwie dla ludzi i dla naszych Dusz. Niezależnie od tego, czy nadejdzie kolejne wcielenie, ja Sławek chcę dla siebie zawsze i wszędzie pełnej wiedzy o Bogu. Nikt nie ma prawa indywidualnie lub systemowo odbierać mi rzetelnych informacji o Bogu, ani wiary w bożą ochronę.

Takie kompleksowe rozwiązanie problemu możliwe jest gdy energia modlitwy będzie na tyle mocna aby przełamać wszystkie bariery stworzone przez Łapaczy Dusz, wytwórców sieci i producentów rozmaitych sznurów do wiązania Dusz.

Z uwagi na zagrożenia obejmujące wiele istot, zastosowałem Wniosek o Sąd Boży z formułą ,,W imieniu całej Ludzkości.....”
Mam prośbę do czytających o podobną modlitwę, o uważne i głośne przeczytanie tekstu poniższej modlitwy. Robisz to dla siebie i własnej Duszy, czytasz także dla innych.

Otwórz teraz Boże moje serce oraz moją Duszę na Sąd Boży.
Boże stwórczej siły Miłości. Ja i moja nieśmiertelna Dusza -w imieniu całej ludzkości, oddajemy teraz Tobie do dyspozycji Sądu Bożego wszystkie Dusze, wszystkie istoty konstruujące i wymyślające pułapki, sieci i sznury na inne Dusze, na inne istoty, oddajemy Tobie wszystkich Łapaczy Dusz. Proszę Boże dokonaj teraz Twojego Osądu Bożego pomiędzy mną, moją Duszą a wszystkimi Duszami, wszystkimi istotami konstruującymi i wymyślającymi liny, sieci, pułapki na inne Dusze, na inne istoty. Boże stwórczej siły ja i moja nieśmiertelna Dusza prosimy, abyś zdjął z nas teraz wszystkie sieci, kajdany, sznury i inne pułapki w które usidlono kiedyś Duszę i jej ziemskich awatarów.

Boże stwórczej siły Miłości -w imieniu całej ludzkości proszę o zneutralizowanie teraz wszystkich stworzonych i wymyślonych przez innych pułapek i sieci na Dusze, pułapek i sieci na istoty astralne, pułapek i sieci na ludzi.
Boże stwórczej siły Miłości -w imieniu całej ludzkości- proszę daj twórcze konstruktywne zajęcia, istotom jakie do tej pory wytwarzały i wymyślały rozmaite pułapki, sieci i liny do łapania innych Dusz, innych istot.

Najpierw dobrze jest rozliczyć się pomysłów własnej Duszy dot. łapania innych.

Boże stwórczej siły ja i moja nieśmiertelna Dusza oddajemy teraz Tobie do dyspozycji Sądu Bożego siebie za każde, za potencjalne nawet konstruowanie i wymyślanie pułapek na inne Dusze, na inne istoty. Proszę Boże dokonaj teraz Twojego Osądu Bożego pomiędzy mną, moją Duszą a wszystkimi Duszami, wszystkimi istotami, które mogły kiedyś zostać uwięzione, w skonstruowane i wymyślone przez moją Duszę lub jej awatarów liny, sieci, pułapki na inne Dusze, na inne istoty.
Boże stwórczej siły Miłości proszę o zneutralizowanie teraz wszystkich stworzonych i wymyślonych moich pułapek na inne Dusze, pułapek na istoty astralne, pułapek na ludzi.
Boże stwórczej siły ja i moja nieśmiertelna Dusza prosimy, abyś zdjął teraz wszystkie sieci, kajdany, sznury i inne pułapki w które łapaliśmy kiedyś inne Dusze, inne istoty.
Boże stwórczej siły Miłości proszę daj mi oraz mojej Duszy twórcze konstruktywne zajęcia i cele zgodne z Twoim Bożym Planem, zajęcia lepsze niż konstruowanie i wymyślanie pułapek, sieci oraz lin na inne Dusze, na inne istoty.
Więcej na stronie
Link do tekstu o łapaczach Dusz
oraz
Link


ŚWIĘTE OFFICJUM

W czasach inkwizycji mnogość Inkarnowanych Aniołów ucierpiała, po tym jak pokazali światu swoje skrzydła.

ĆWICZENIE

Inkarnowane Anioły pamiętają to doświadczenie. W poszukiwaniu jego śladów wymyślono przez wieki tantrę seksualną, viagrę, hiszpańską muchę itp. ćwiczenie można bezpiecznie wykonać jedynie z osobą posiadającą materialne ciało. Współpraca w tym ćwiczeniu z niematerialnym Skrzydlatym Aniołem to raczej dziedzina opętań przez duchy.

Osobę z którą Inkarnowany Anioł trwa w zespoleniu seksualnym, otacza na ten czas swoimi własnymi skrzydłami.

JAM JEST

Perfekcyjnie dopracowana i rozwijająca się przez ponad 100 lat duchowa pułapka mająca na celu omamienie i schwytanie dusz poszukujących drogi powrotu. Przez półtora dnia afirmowałem sobie teksty pochodzące ze Złotej Księgi Sainit Germain. Później nadeszła refleksja: dlaczego ja mam zgodnie z tekstem ,,z ufnością składać moje własne skrzydła i powierzać siebie Jam Jest”. Niby przed kim mam to robić i jakim prawem, mnie boskiemu Aniołowi ktoś narzuca składanie skrzydeł. Tak oto, pojawił się we mnie bunt, wyrażony za pomocą modlitwy ,,Moc Anioła”.

WYCOFANIE SKRZYDEŁ ZE STARYCH DOŚWIADCZEŃ

Mówi się, że ktoś ma serce do medycyny( filatelistyki, sportu, muzyki, religii). Oznacza to iż poświęca dużo energii, czasu i uwagi na sprawę jaką uważa za istotną i odnosi też sukcesy związane z wybraną dziedziną. Na poziomie anielskim energia płynie poprzez skrzydła i poprzez skrzydła może nastąpić uwikłanie.
Załóżmy, że ktoś lubi oglądać filmy kryminalne, wojenne, że grywa sobie w strzelanki. O niektórych osobach można by powiedzieć, że mają wybitne zdolności w tej dziedzinie i odnoszą rzeczywiste sukcesy np.: jako snajperzy, jako dowódcy, taktycy pola walki i zniszczeń. Poprzez poświęcanie siebie dla swoich zainteresowań, przyciągają odpowiednie doświadczenia, mające wykazać kunszt żołnierski, a później jako rzeczywisty rezultat podjętych działań, stosowną karmę i zrozumienie, na czym polega bycie ofiarą wojennych działań. Uwikłania wynikające z poświęcenia siebie i boskich energii do nieszlachetnych celów zapisywane jest w ludzkim sercu a w poziomie anielskim na piórach skrzydeł. W miarę jak przybywa ciemnych sprawek blokuje się ludzkie serce i ciemnieją co raz bardziej same skrzydła. W sytuacji kiedy dusza ma świadomość popełnionego błędu, może brnąć w nim do końca lękając się kary. Czymkolwiek koniec ów może się wydawać. Dzieje się tak, że niektórzy Aniołowie nie chcą już przyznawać się do przynależności do anielskiej grupy. Ukrywają swoją anielską tożsamość oddają nawet skrzydła, aby nikt się nie domyślił, że to Anioł popełnił jakieś złe czyny.
Dobrze jest kiedy Inkarnowany Anioł, zanim dopadnie go jego karma i ciemne energie z przeszłości, znajdzie sobie teraz odpowiedni czas, na rozpoznanie gdzie – w jakiej krainie, w jakiej sprawie czy idei ma umazane swoje własne skrzydła. Jeśli dana będzie taka możliwość, to skrzydła można poprzez wizualizację po prostu wyciągnąć np. z krainy, związku (lub idei) i poprzerywać wszystkie energetyczne nici, podłączone do końcówek piór.
Podniesienie się (wycofanie) Anioła jest doświadczeniem osobistym i bardzo intymnym. Skrzydła jeśli są już całe, wyglądają wtedy jak strój nie wyżęty, świeżo wyjęty z pralki. Z piór ocieka strumieniami (mnogością nici) ciemna energia.

KOLORY SKRZYDEŁ

Przyglądając się skrzydłom, widzimy wszystkie barwy i odcienie. Skrzydła Anielskie reagują na nastrój, więc mogą przejawiać się w rozmaitych kolorach i tak samo jak aura, posiadają barwę podstawową. Mogą być zatem białe, niebieskie, fioletowe, złote, szare i czarne.
Czerwone skrzydła przy barwie wyjściowej białej, zaobserwowano w zagniewaniu anioła.
Czarne i mocno szare skrzydła nie należą do rzadkości. Posiadają je anioły, które w sobie tylko znanych celach, przeszły inicjacje od strzyg, jak również inne inicjacje i te które pielęgnują wzorce DDA itp. Belial pracujący w energiach fioletu, swoich wielbicieli barwi także na czarno. Skrzydła czarne mogą być pojedyncze a także ukazywać się jako szczątkowy kościec, przed całkowitym zanikiem.

SKRZYDŁA ZŁOTE I POZŁACANE

,,Skrzydła złote mogą mieć tylko te prawdziwie szlachetne Anioły”.

Skrzydła pozłacane wyglądają jak złote. Są jednak magiczną sztuczką, kreacją Duszy z poprzednich wcieleń. Taka sobie umiejętność mamienia widzów własną iluzoryczną doskonałością. Weryfikacja jest prosta, kiedy spojrzymy na pozłacanego Anioła szerzej. Należy zobaczyć jak wygląda jego serce. Badanie radiestezyjne nie jest tu źródłem rzetelnej wiedzy. Jeśli czakram serca jest koloru żółtego złota i dużej średnicy to można domniemać, że skrzydła są prawdziwie złote. Ponadto zobaczcie jakie atrybuty nosi ze sobą pozłacany Anioł. Mogą to być królewskie korony, astralne płaszcze, miecze, oszczepy i inne rodzaje uzbrojenia.
Weryfikacją jest także rozmowa z Aniołem. Ten złoty zawsze wie co mówi. Nawet kiedy jest młody i niedoświadczony przyjemnie się z nim rozmawia. Posiada wielką biegłość w wiedzy duchowej i spontanicznie potrafi to wyrazić. Anioł pozłacany jest całym zestawem blokad karmicznych wyniesionych z przeszłości. Okazuje je również w swoim sposobie mówienia i czynach.

ARCHANIOŁY FIOLETOWE

Wieloosobowa, niehierarchiczna grupa fioletowych Archaniołów. Zamy imiona kilku z nich;, Metatron, Michał. Gabriel powiada o sobie, że ma 150 skrzydeł. Istoty astralne jakie wyrobiły pośród ludzi przekonanie, że są pośrednikami w kontaktach z Bogiem. Gdyby były prawdziwymi pośrednikami to musiałyby żyć w ludzkich sercach na równych prawach jak boża Miłość. Działają na własny rachunek, każdy z osobna ale potrafią się jednoczyć w niszczeniu innych.

-Są to współtwórcy razem z Belialem praktyki inicjacyjnej Reiki i wielu podobnych.
-Poprzez Reiki tworzyli własne nakładki na łańcuchy DNA, inne znaki niż te od Beliala.
-Współtwórcy Fioletowego Płomienia.
- Znani z zakładania bolesnych pieczęci na serce aby nie było w nim Miłości bożej, aby ją blokować.
- Znani z zakładania własnych energetycznych pieczęci na kostki stóp.
Znani z zakładania kajdan i pęt na ręce.
Znani z zakładania pieczęci na dłonie aby od serca nie płynęła energia Miłości.
- Znani obcinania skrzydeł innym anielskim Duszom.
Fioletowe wieloskrzydłe Archanioły i wszyscy inni im podobni pełnią obecnie funkcję astralnych padlinożerców żerujących na zagubionych Duszach. Tak samo jak szakale czy sępy potrafią działać i niszczyć wszystkich osłabionych w woli realizowania planu Boga. Różnią się tym od szakali, że niszczą wszystkich a nie tylko znajdujących się w agonii czy w najgorszej kondycji fizycznej. Wynajdują bezbłędnie wszystkich co nie pragną poznawać Boga i dzieje się tak jak oni pragną a nie tak jak chce dla każdej duszy nasz Bóg. Kiedy dusza inkarnowanego Anioła przestaje poszukiwać światła, to właśnie oni odbierają jej skrzydła i nie jest tak pięknie jak o sobie samych mówią, jak mówią różne Archanielskie klechdy i podania wielu krain na ich temat.

Istnieją tylko i wyłącznie  astralni archaniołowie,  oprócz żywych ziemskich także astralni bogowie itp. to znaczy, że niema  w ogóle archaniołów o  bezwarunkowej miłości, tych którzy o sobie mówią na użytek maluczkich, że pozostają przy Bogu. Dobrze i bezpiecznie dla naszych Dusz jest przyjąć, że Bóg nie ma pomocników z wyjątkiem Jezusa. Jesteśmy prawie bezbronni wobec tego co opowiadają o sobie istoty astralne, bo każdy może przedstawić się jako oświecony Budda, jako nauczający z astralu Mahomet, Panienka Maryja, posłaniec boży, czy inny opiekun duchowy. Jeśli spotykasz takie opowieści lub dusze to możliwe, że są to jedynie cwane astralne istoty, nawet dawno zmarli ludzie jacy potworzyli różne hierarchie na zasadzie, kto pierwszy ten silniejszy i uważający, że ma prawo kopać nieświadomych -czyli tych na Ziemi.
?wiadome poszukiwanie wsparcia ze strony Archaniołów lub istot astralnych jest w czystej formie zachętą do kierowania energii serca i modlitw w inną stronę niż Bóg.


Bóg kiedyś powiedział: ...doświadczaj mnie, pytaj mnie, wyłącznie mnie, poprzez własne serce...
Myślę, że On chce abyśmy go pytali, bezpośrednio bez bocznych kanałów, bez pośredników takich za jakich ogłosili się Archaniołowie bo Belial, Lucyfer, Biały działali w ciszy i ludzkiej nieświadomości.
Każdy z nas codziennie podejmuje decyzję na co przeznacza energię własnego serca zasilanego boskimi energiami. Czy zwrotnie oddajemy je kanałem czakrowym ku górze, czy też dokarmiani są ci którzy już dawno zrezygnowali z samodzielnego korzystania z jasnych Bożych energii.

Link Więcej w tekście Grafik Wysokiego Astralu w schematach, rysunkach i opisie.

OCZYSZCZANIE CIAŁ AURYCZNYCH SKRZYDEŁ

Wszystkich ciał aurycznych anielskich skrzydeł jest 7. Mają je tylko inkarnowane Anioły. Oczyszczenie ciał aurycznych zacząć należy od 6-ej warstwy a nawet od płaszcza aury oddzielającego warstwę 7 od 6-ej.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego płaszcza znajdującego na styku mojej 7 i 6 warstwy aurycznej; na wszystkich przestrzeniach tego płaszcza aury, na wszystkich płaszczyznach, na wszystkich poziomach, na wszystkich kanał


Dodano : 20-02-2008 Przez: S Majda Przeczytano: 4305 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 16-11-2008 21:31:57

  Pomedytuj nad odpowiedziami uzyskanymi od Twojej przecież Duszy tego poza świadomego umysłu. Może już jutro, może za rok zrozumiesz i przypomnisz sobie, kto Ci dał skrzydła i kto je Tobie odebrał.

  Życzymy Tobie, Inkarnowany Aniele, abyś w medytacji i poprzez serdeczną modlitwę, poznał całą prawdę o sobie samym i już nigdy nie pozwolił się ograbić ze swej anielskości, z należnych Tobie praw ukochanego dziecka Boga sił stwórczych Miłości.

  UNIESIENIE ĆWICZENIE

  Stoję pewnie i swobodnie na dwóch wielkich dłoniach. Wiem, że jest to jest bezpieczne.

  Dłonie podnoszą mnie do góry. Unoszenie trwa długo i wysoko. Wiem, że jest to jest bezpieczne i bezwinne. Kiedy trafiam na WYSOKO¦CI moje skrzydła są ochuchane, odmuchane.

  Z dłoni jestem podrzucony lekko w górę, abym sobie polatał.

  Lecę swobodnie, macham z łatwością moimi własnymi skrzydłami, odczuwam pewność siebie. Wiem, że umiem to robić bezpiecznie i wiem też to, że mam doskonałą wprawę w lataniu- ja Skrzydlaty boży Anioł.

  Życzę wszystkim czytelnikom Dalekich Lotów.  SKRZYDŁA SMOCZE U ANIOŁÓW

  Dusze inkarnowanych aniołów pojawiają się niekiedy ze skrzydłami lub skrzydełkami podobnymi do skrzydeł bajkowych smoków (nietoperzy). Błoniaste na szkielecie kostnym. Smocze sztuczne skrzydła, mogą być samodzielnie przez Duszę podczepione jako dodatkowa para skrzydeł obok anielskich lub jako jedyne skrzydła Anioła. Dusze podczepiają je sobie same na plecach na szyi, pod pachami itp. Barwa zwykle jest cielista ( w kolorze ciała), zaróżowione na pogrubieniach skrzydeł. Wielkość rozmaita i taka na jaką pozwala fantazja. Bywają też skrzydła doczepiane przez inne obce Dusze nawet na biodrach. Pewna inkarnowana Dusza czyni to teraz innym seryjnie.

 • s_majda 26-11-2008 14:12:25
  W sesji regresingu niektórzy przypomnieli sobie pewne doświadczenia mylnie przyjmując je jako własne. To Dusza pamięta równoczesne doświadczenia przeżyte przez awatara i przez samą siebie jako własne. Pojawia się wspomnienie np. złapania w astralną sieć i to, że ludzie zostali kiedyś złapani w astralu w sieci astralne. Złapana była Dusza a w 99% jestem pewien, że równocześnie i Dusza i jej ziemski człowiek (awatar- na jedno wcielenie)

  Wiosną 2008r umiejętności łapania ludzkich Dusz w budowane przez siebie energetyczne sieci wykazała pewna kobieta i jej Dusza. Użyła znanej sobie od dawna techniki. Pragnę tu zwrócić uwagę na mechanizm rozdwojenia pamięci ludzkiej Duszy. Część jej doświadczeń i zdobytej wiedzy Dusza zbiera poprzez swojego ziemskiego awatara, którego na jedno wcielenie ,,otrzymuje” od Boga. Awatar <kobieta lub mężczyzna> może być złapany w sieć stworzoną przez innych i Dusza to pamięta. Prawdziwe łapanie dotyka jej na poziomie energii, Wiele wspomnień publikowanych na CUD- dotyczy mistycznego czasy ,,KIEDY¦ TAM.... bo tak zapamiętała łapanie sama Dusza. Złapano ją np. na planie Dusz( w świecie Dusz). Regreser przypomina sobie czasami takie doświadczenie. Tymczasem złapany został na jakiś negatywny program karmiczny również jej ziemski awatar, czego Dusza już nie zdołała zachować.

 • s_majda 01-12-2008 20:40:15
  CZARNE ANIOŁY  Można spotkać Dusze inkarnowanych Aniołów których energie są całkowicie czarne. Mają komplet anielskich atrybutów czyli skrzydła ale one już nie świecą. Czakra serca zamknięta. Mogą mieć także rogi -wzorce energii strzygowych i lucyferańskich. Utrata wewnętrznej jasności nie musi być związana z procesem trwającym tysiące lat. W 2008 widziałem Anioła który stał się czarnym w zaledwie 6 miesięcy od buntu jego Duszy, od pierwszego stwierdzenia, że jest coś silniejszego i mocniejszego niż Bóg. Tym czymś miała być podobno własna moc anielskiej Duszy.
 • s_majda 09-05-2009 22:44:42
  Skrzydła pozłacane to nie są skrzydła złote. Pozłacane są pewną magiczną iluzją podtrzymywaną przez Dusze we własnych energiach. Taka wypasiona sztuczka dla patrzących. Pewna znajoma nam osoba o mocnym tzw ERD ma sporo złota w sercu a tylko kikuciki upalonych skrzydeł. Nosi teraz śmieszną astralną bajerancką złotą szatę za kostki jako dowód rozwoju- którego to rozwoju własnymi skrzydłami już nie potwierdza.

  Nie można mieć jednak prawdziwie jasnych złotych skrzydeł bez otwartego złotego serca.
 • s_majda 24-07-2009 13:53:18
  Kriszna wzmocnił swoich najbliższych. Otworzył im serca, dał z powrotem anielskie skrzydła ich duszom. Nie oczyścił im jednak intencji bo to można uczynić jedynie samodzielnie oddając nie Krisznie i jego anielskiej duszy ale Bogu. Kiedy zmarł -jak podają Wedy- wszyscy jego krewni zginęli w przeciągu roku. <zabrał ich ze sobą aby nie używali boskich mocy do destrukcji>.
 • s_majda 10-10-2010 17:49:12
  Ramię mężczyzny wypoczywającego obok mnie, wytatuowano 2 maskami podobnymi do afrykańskich, z zestawem ornamentów. Na pierwszy rzut oka widać było jednak anielskie skrzydła jego duszy omotane w pajęcze sieci. W przestrzeni skrzydeł 7 pajęczaków astralnych znalazło dogodne warunki do bytowania. Przeszczep nastąpił podczas tatuowania ciała.
 • 13-12-2010 17:23:59
  na otwarcie skrzydeł dobrze uskrzydla ładna muzyka, u mnie twieraja sie własnie przy muzyce. najlepiej jesli muzyka sprawia dla serca dziecieca radosc, u mnie dobrze działa na zblizajaca sie gwiazdke Crezy frog -Last Christmas. na normalne dni Bryan Adams - Everything i do ( do it for you ). ja po prostu czuje że sie otwiraja sie delikatnie i tancża w rytm trakcie sie otwierania
 • s_majda 13-12-2010 17:43:15
  Przy muzyce to nie widziałem jeszcze odbudowy. Rozpościeranie posiadanych prędzej. Ostatnio dusza znajomego po otwarciu serca, kiedy rozbłysło wielkim, złotym kręgiem uniosła w afekcie posiadane wcześniej skrzydła pionowo ku górze.

  Patrzyłem dziś na piękną kobietę, na wielkiej urody smukłe, zgrabne ciało, aż jej dusza podeszła i pokazała mi wielkie białe rozpostarte skrzydła. Zwróciła uwagę na duchowość.
 • 13-12-2010 19:02:39
  Z tą muzyką było tak przy domowych porządkach, to jechał teledysk z nowszego filmu robin hood, to poczułam że moja dusza nimi dla tańca porusza, znajoma -widząca to potwierdziła i jej się nawet podobało. Przy chyba Selenie Domes lub Demi Lovato (pisze fonetycznie nazwiska bo właściwie nie za bardzo wiem jak się je pisze) nie wpadły w ucho to się złożyły.
 • s_majda 19-12-2010 12:02:42
  Jasnowidz gimnazjalista zapytał, czy pan XXXXX ma duszę smoka bo jego skrzydła są brązowo czarne. Pan XXXXX ma jednak duszę anioła tylko mocno się broni aby tego nie uzdrowić, aby jej nie poddać Bogu do oceny postępowania. Publikuje fotografie samej głowy tak, że nie widać serca, dolnych czakr i skrzydeł.
 • s_majda 28-12-2010 22:06:58
  Jak jest z tą wielkością skrzydeł w alamachu. Jak ocenia się długość skrzydeł jak są wyprostowane czy jak są złożone że na przykład jak są duże to sięgają piórami do ziemii? Mierzy ich długość jak są wyprostowane czy jak są złożone. Otrzymane pytanie

  Nie ma ograniczeń długości rozciąganych skrzydeł. Kiedy są złożone w spoczynku mają właściwą wielkość, dla danego chóru. Jeden raz kiedy byłem u mistrza reiki bioterapeuty moja dusza przestraszyła się go i zmniejszyła skrzydła do długości 40 cm. Mistrz ma ogromną otoczkę BA i pracuje energiami.
 • s_majda 19-07-2011 21:41:03
  Chciałem w pokłonie uzdrowić relację ze znajomą. Zaprosiłem jej duszę. Usiadła z wdziękiem, pokazując wielkie i piękne skrzydła. Byłem pod wrażeniem, ich nagłego pojawienia się.

  Kiedy składałem gratulacje zobaczyłem jej plecy. Miała na nich wielkiego orła i on rozpościerał swoje skrzydła. Był to myślokształt całkowicie sterowany przez duszę i rozpłynął się, gdy zorientowała się, że ja już wiem.

  Podobne techniki z orłami, dawny znajomy używał w Helladzie.  *****************

  Pokłon w sprawie zastępczych skrzydeł, innych niż anielskie, jakie pokazuje anielska dusza. Widziałem już takie zastępcze skrzydła błoniaste oraz orle.

  Boże dawco mojego życia, wspólnie z duszą prosimy o kasację naszych intencji, nawyków, potrzeb, misji dla których zamiast anielskich skrzydeł miałam skrzydła orle(błoniaste).

  ¦wiatłości, oddaję Tobie wstyd mój oraz mojej duszy, związany z faktem noszenia przez moją duszę zamiast skrzydeł anielskich-zastępczych skrzydeł orlich(błoniastych).

  Przepraszam wszystkich którzy ucierpieli, kiedy ja sama, mojej dusza i jej osobowości używaliśmy zastępczych skrzydeł orlich(błoniastych) do niszczenia innych i do destrukcji. Dziękuję za wybaczenie.

  Miłości, wspólnie z moją duszą, z pokorą w sercu, proszę abyś uczyniła nas godnymi noszenia prawdziwych skrzydeł anielskiej duszy.

  Proszę aby przemiana mojej duszy i osobowości była bezpieczna, łatwa i szybka.

  Dla pełnej obudowy dobrze jest popracować dłużej z tekstami nt skrzydeł.

  Art o modlitwie w pokłonie przed stwórcą http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=887

 • s_majda 05-03-2012 17:53:34
  2 pary posiadanych skrzydeł są dowodem obciążenia. Jeśli przejrzymy mity świata, to prób powrotu do światłości było niesłychanie wiele. Dedal na Krecie, 4-skrzydłe anioły, pozłacane skrzydła, orzeł Zeusa na jego plecach to tylko zamienniki stosowane -zamiast anielskich wibracji.

  Nic nie wiadomo o duszach 4-skrzydłych. Znajomy uzdrawiając anielskość swej duszy, trafił na taki wzorzec obciążenia. Oczywiście weryfikacja nastąpiła w twórczej modlitwie, bo dodatkowa para pokazała się być sztucznym dodatkiem,

  Mamy tu wzorzec jasnowidza kombinatora, który potrafił kiedyś wizualizować sobie, takie ,,ozdoby". Mechanizm ma swoją cenę, ponieważ utrzymywanie tego myślokształtu pochłania energię oraz niepotrzebnie odciąga uwagę duszy od spraw istotnych. Zatem mogą kuleć np. relacje z bliźnimi, związki itp. Zapewne miały też miejsce w trakcie kodowania wzorca- jakieś wpływy istot astralnych.
 • s_majda 26-03-2012 21:42:42
  4-skrzydłe anioły opisali żydzi i w/g tamtej wiedzy są to Cherubiny. Opis o podwójnej ilości był nieprawdziwy i niekoniecznie wynikał z trzeźwego wglądu.
 • s_majda 17-03-2013 09:19:35
  Skrzydła duszy, anioł. Intencje.

  1. naszego wyrywania skrzydeł fizycznych i energetycznych innym istotom, duszom, zwierzętom

  2. naszego wyrywania własnych fizycznych i energetycznych skrzydeł duszy, istoty

  3. naszego posiadania fizycznych i energetycznych skrzydeł duszy, istoty

  4. naszego zarzucania sieci na skrzydła innych Dusz, istot, zwierząt

  5. naszego posiadania i przejawiania mocy anioła boskiej światłości

  6. naszego posiadania dodatkowych, sztucznych par skrzydeł anielskich oraz wszelkich innych nie pochodzących z matrycy mojej duszy

  7. naszego posiadania, tworzenia sobie i innym ran, dziur ubytków w matrycowych skrzydłach duszy , istoty

  8. naszego oczyszczania, uzdrawiania matrycowych skrzydeł mojej duszy, naszej istoty w Boskim świetle oraz poza Bogiem dawcą życia

  9. naszego cieszenia się anielskością pośród innych aniołów boskiego światła i w boskim świetle

  10. naszego ukrywania anielskości oraz skrzydeł pośród innych aniołów boskiego światła, pośród ludzi, dusz, istot oraz w boskim świetle

  11. naszego posiadania i ukrywania zabranych kiedyś od innych istot, dusz całych lub fragmentarycznych ich matrycowych skrzydeł, lub ich sztucznych dodatkowych skrzydeł

  12. naszego bycia ofiarami rozmaitych dusz, istot, ludzi jacy chcieli lub chcą zablokować, zniszczyć energetykę i piękno naszych matrycowych skrzydeł
 • Sławomir M. 12-04-2013 22:13:31

  mię Duszy anielskiej
  [10:03:49 PM] Mirka: [9:48:30 PM] Krzysztof : a wiesz jak nazywa sie moja dusza anioła

  [9:49:43 PM] Mirka: a to Dusze zmieniają imiona swoje z sekundy na sekundę

  bo Dusza zwłaszcza jak pracuje się z obciążeniami wpada w odreagowania i przejawiać się może jako dziecko, jako kobieta, to jako mężczyzna

  [9:51:45 PM] Mirka: może Dusza powiedzieć że ma na imię Franek a za chwilę powie że Zosia

  Dusza jaka ma przytomność przedstawia się z imienia i nazwiska inkarnacji obecnej- czyli wtedy Dusza wspiera swoją inkarnacje

  [9:56:13 PM] Krzysztof : miałem na myśli imię anioła którym jest moja dusza

  [9:57:23 PM] Mirka: to jak powyżej odpowiedź

  chyba że chodzi o to czy to anioł, czy archanioł czy coś jeszcze innego

  [9:58:41 PM] Krzysztof : jako anioł miał i chyba ma imię choć mógł je utracić swoimi działaniami

  [9:58:51 PM] Mirka: W Internecie są wypisane imiona aniołów

  a tu najlepiej dopytywać Stwórcy bo mogą być utożsamienia z nimi i ich ,,mocami,,

  [9:59:32 PM] Krzysztof : jesteś jasnowidzem ja jeszcze nad tym pracuje a raczej zaczynam pracować

  [9:59:34 PM] Mirka: obecnie Dusza przytomna powinna przedstawiać się z imienia i nazwiska inkarnacji

  [10:00:01 PM] Mirka: tak jestem i wiem kiedy wkraczam w teren gdzie mogę nie dożyć jutra bo wchodzę w pośrednika

  [10:00:46 PM] Mirka: bo jak Dusza będzie przedstawiać się nawet z nadanego imienia w momencie jej kreacji to będzie oddzielona od obecnej inkarnacji, od życia tu i teraz

  [10:01:30 PM] Krzysztof : logiczne, dziękuje

  [10:02:31 PM] Mirka: proszę pytać i się nie krępować

  chodzi o tę przytomność Duszy. Bo są takie jakie chodzą jako np. gladiatorzy- są w transie i się ,,zabijają,, i nawet nie wiedzą że mają kolejną na Ziemi inkarnacje, jaki jest wiek.

 • Sławomir M. 02-05-2013 14:33:04

  [5/1/2013 11:58:41 PM] Marek : mam pytania, 1. kilka dni temu modląc się według własnych napływających słów prosiłem Boga o łaskę dla miedzy innymi całej własnej istoty i skrzydeł i poczułem jak wyrastają mi kolejne pary skrzydeł od dłoni poprzez ramiona posiadane już na plecach ale dalej przez pośladki, uda, łydki aż do pięt. Para za para niezależne i wzajemnie współpracujące ale i oddzielne?

  [12:00:16 AM] Mirka: już zrodzenie pytania ukazuje, że coś nie tak

  [12:02:09 AM] Marek : właśnie się zastanawiam czy to nie jakiś przekręt duszy ale czułem światło które przepływało przeze mnie w czasie procesu i nie czułem jakiegoś przekrętu w świetle BDZ (Boga Dawcy Życia)

  [12:03:22 AM] Marek : a dziś zauważyłem nad swoja głową obracający sie wiatrak, a to juz nie wróży dobrze, taki jak na filmach pod lampami

  [12:04:39 AM] Mirka: 

  <<<właśnie sie zastanawiam czy to nie jakiś przekręt duszy ale czułem światło które przepływało przeze mnie w czasie procesu i nie czułem jakiegoś przekrętu w świetle BDZ>>>

  Pytanie skąd podejrzenia o przekręt się zrodziły

  jakby nie było (przekrętu)- nie było by wątpliwości czy to przekręt czy nie na poziomie ani logiki ani uczuć

  [12:06:13 AM] Mirka: a jak są podejrzenia

  czy w uczuciach czy na poziomie logiki

  coś nie tak

  [12:06:56 AM] Marek : nie spotkałem sie z czymś takim jak skrzydła od piet do dłoni, stad pytanie  Komentarz: Każda istota jest indywidualna i każdy matrycowy anioł może mieć rozmaite wariancje. 

  W Izraelu opisano kilka tzw chórów anielskich różniących się matrycami duszy, skrzydłami, wielkości i cechami.

  Mimo to, kiedy rodzą się podobne pytania wewnętrznie sprzeczne tzn. kiedy pojawia się najmniejszy odcień wątpliwości typu ,,a może to przekręt,, warto weryfikować, dopytywać Stwórcy. Jak wszystko odbywa się w modlitwie do Boga Dawcy Życia w Jego świetle i według Jego kryteriów nie pojawiają się najmniejsze wątpliwości, a cuda czy dziwy jakie nawet nie zostały opisane przez jasnowidzów nie są czymś nadzwyczajnym- uznaje je się za naturalne, prawidłowe dla istoty. 

  Równie dobrze, może się okazać, że Dusza nie ma matrycy anielskiej jaką się z góry przyjęło i stąd pojawiają się wątpliwości na poziomie uczuć czy logiki jakie niepokoją. Na początkowym etapie są bardzo ważnym wyznacznikiem, tak samo jak rodzące się pytania 

  ,,czy moja Dusza to na pewno anioł,,

  ,,czy moja Dusza nadal zarzuca sieci i liny na innych?,,

  ,,czy moja Dusza blokuje moje modlitwy?,,

  Warto przepracować pewne zestawy intencji aby pewne kwestie się przejaśniły, a wątpliwości znikły.

 • Sławomir M. 30-06-2013 22:18:00

  [9:50:56 PM] Marek: a co myślisz, że będziemy śpiewać w chorach anielskich, cos robić trzeba,

  [9:51:50 PM] Mirka: to takie twoje wyobraźnie

  [9:51:57 PM] Marek: nie żart

  nie ma nic wspólnego z wyobrażeniem

  [9:52:13 PM] Mirka: żart z podtekstem hehe

  [9:53:21 PM] Marek: a i łatwiej mam robotę jak ja zrobię to następną i juz inna perspektywa i wszystko jest prostsze i mniej uzależnia i wciąga

  [9:54:24 PM] Mirka: w kontekście?

  [9:54:40 PM] Marek: chórów anielskich

  [9:54:52 PM] Mirka: jeśli istnieją

  [9:55:18 PM] Marek: a nam sie nudziło myślisz to śpiewanie, chyba nie do końca

  [9:55:36 PM] Mirka: jeśli było śpiewanie

  [9:56:23 PM] Marek: nie mam wglądu widać nie potrzeba sie rozpraszać

  [9:57:06 PM] Mirka: wiele wizji o aniołach, archaniołach, chórach- to kabaliści, ,,święci,, pisali ale jak jest naprawdę?

  [9:57:30 PM] Marek: a wiesz co próbowałem tknąć tych śmieci to mnie odrzucało

  po co nam to wiedzieć dzisiaj

  [9:58:27 PM] Mirka: jak chce się wiedzieć to się wie

  [9:58:40 PM] Marek: tylko po co

  takie czytanie książek zawsze jakąś rozrywka

  [9:59:30 PM] Mirka: chodzi o to jak wygląda naprawdę

  nie co piszą w książkach

  [10:00:08 PM] Marek: a wiesz ja nigdy np. nie chciałem znać kronik akashy, mamy juz taka osobę co nie

  [10:00:43 PM] Mirka: są kroniki Akashy gdzie dostęp mają sitwy astralne i zmieniają co chcą

  [10:01:47 PM] Marek: tak jak jest prawo Boże, i na ziemi nie ma nikogo kto je zna tak naprawdę

  do końca, inaczej, element zaskoczenia

  oczywiście z innego czasu

  nie nudzę cie

  a zauważyłem ze często to co pisze bierzesz dosłownie takie czasy gdy ja ze Sławkiem przychodziliśmy na świat, wszystko mówiło sie na zasadzie skojarzeń, przenośni, takie były czasy

  np. nie miałem na myśli tego co ludzie piszą w swoich książkach, tylko ze pogłębianie wiedzy o rzeczywistości BDZ jest jak czytanie książek

  z podtekstem jak zauważyłaś

  do dziś są książki ludzkie gdzie na 500 stron ważne jest jedno dwa zdania sztuka by je znaleźć :P

  [10:10:08 PM] Mirka: biorę dosłownie- bo widzę reakcje Duszy na to co jest napisane

  gdyby nic nie było

  nie zwróciłabym uwagi

  [10:11:35 PM] Marek: o ty

  taki przekręt

  to nie uczciwe

  a moja jest nie przytomna to i tak ci nie pomoże

  [10:13:07 PM] Mirka: pomagać?

  wiesz jak jakaś z inkarnacji np. zagłębiała się w kabałę oraz różne przesłanki to odpamiętuje i bierze rzeczy za pewnik

  [10:14:16 PM] Marek: ja nie znam kabały, uff,

  nie wiem jak moja dusza, pewnie zna

  [10:14:45 PM] Mirka: od podszewki

  [10:15:06 PM] Marek: trudno nie znać czegoś co sie stworzyło co

  [10:15:08 PM] Mirka: i to jest to- czegoś ty nie znasz a Dusza to wyznaje

  + poczucie misji

  [10:15:54 PM] Marek: a to musze intencja na kabale przerobić koniecznie

  a i misji powtórzyć

  [10:16:38 PM] Mirka: In z prometeusza, zbawiciela

  [10:17:22 PM] Marek: nie ma nie czuje juz misji zbawiciela a ze mam czasami wspomóc Sławka dobrym słowem to ze wzajemnością

  [10:20:52 PM] Mirka: ty nie czujesz, a Dusza co innego

  [10:21:14 PM] Marek: mowie że nieprzytomna

 • s_majda 05-05-2016 21:01:38

  Sporo informacji o aniołach, zebranych z rozmaitych pisanych źródeł. http://www.kosciol.pl/forum/viewtopic.php?showtopic=155162

 • s_majda 29-08-2016 23:05:10

  Kilka osób wykonało ćwiczenie z IX symfonią Ludwika van Beethovena. Ustaw sobie czas emisji na 57-61 minutę i pokłoń się Bogu w swojej prywatnej sprawie, kiedy będą śpiewać o tym, że i Cherubin tam dotarł. Czytaj napisy. Link Skoro Cherubin mógł do Boga dotrzeć, to ja też tak chcę. 

 • Małgorzata Krata 18-11-2019 05:41:40

  Platon tak opisała anielskie Dusze ``Ona w ogóle włada nad tym, co bezduszne, i po całym świecie wędruje, rodząc się tu w tej, a tam w innej postaci. A że doskonała jest i skrzydlata, więc po niebie lata i całym światem włada, i gospodaruje w nim jak u siebie w domu. A jeśli pióra straci, spada, aż coś stałego napotka, uchwyci i zamieszka tam, ciało ziemskie na siebie wziąwszy, które teraz, niby samo z siebie, poruszać się zaczyna dzięki jej sile i nazwę otrzymuje wszelkiej istoty żywej. Taki kompleks duszy i ciała nazywa się śmiertelnikiem. Przyrodzoną mają skrzydła siłę, to, co ciężkie, podnosić w górę, w niebo gdzie bogów rodzina mieszka. Żadne ciało nie ma w sobie tyle boskiego pierwiastka, co skrzydła. A boski pierwiastek - to piękno, dobro, rozum i wszystkie tym podobne rzeczy. Takim pokarmem się żywią i z niego rosną najszybciej pióra duszy, a od bezeceństwa i zła marnieją i nikną``Link. (Platon była kobietą - przypisek Sławomir Majda).

 • s_majda 02-10-2021 13:39:48

  Niektóre kobiety mają usta w kształcie anielskich skrzydeł pokazanych, w przybliżeniu pokazanych na początku artykułu. 

 • s_majda 29-06-2022 13:20:23

  Gdzie jest siedem części Aniołów: ciała fizyczne, eteryczne, astralne, Ego, Manas, Buddhi i Atma?

  Liczby w nawiasach to numery kolejnych czakramów. Kiedy zwracamy się teraz do członków następnej Hierarchii, Aniołów, sprawa jest inna. Tutaj, na diagramie II (patrz obrazek), musimy powiedzieć, że Anioł rozwinął ciało fizyczne (1) eteryczne (2) i ciało astralne (3). Ale teraz Ego (4) musi być oddzielone od nich, potem przyjdzie Manas (5) Budhi (6) i Atma (7). Jeśli chcesz jasno wyrazić naturę Anioła musisz myśleć, że jego wyższe części, do których chce się rozwijać, unoszą się ponad tą częścią jego, która jest w świecie fizycznym; na początku tak naprawdę tylko Manas całkowicie rozwinął się, ot jej dwie części, które rozwinie później. Gdyby ktoś chciał studiować naturę anioła, musiałby powiedzieć, że Anioł nie ma Ego, które mieszka na ziemi tak jak człowiek. Ani nie rozwija swojego Manas obecnego etapu ewolucji na ziemi.

  Dlatego to, co jest z niego na ziemi, nie wygląda, jakby należało do istoty duchowej. Kiedy spotykasz mężczyznę i patrzysz na niego, widzisz, że ma w sobie swoje zasady, dlatego wszystkie jego części są w nim zorganizowane. Jeśli chcesz szukać Anioła, musisz mieć na uwadze, że jego fizyczna część jest czymś jak lustrzane odbicie jego duchowych zasad, które można znaleźć tylko w świecie duchowym. W płynącej i bieżącej wodzie, w mgłach rozpuszczających się w wodzie, także w wiatrach i błyskawicach błyskawicznych w powietrzu, w tym wszystkim trzeba szukać ciała fizycznego istot Anielskich. Trudność dla człowieka polega na jego ustalonej idei, że ciało fizyczne musi koniecznie mieć określony zarys. Trudno człowiekowi powiedzieć do siebie: widzę wznoszącą się mgłę, widzę strumień wody rozpuszczający się w oprysku, stoję w wietrze, widzę błyskawice strzały z chmur i wiem, że to wszystko objawienia Aniołów; za tym fizycznym ciało, który nie jest tak ograniczony jak ludzki muszę rozpoznać ducha. Człowiek musi rozwinąć wszystkie swoje zasady zawarte w nim; z tego powodu nie może sobie zdać sprawy, że ciało fizyczne może być tak płynne i ewansujące, że nie musi być nawet zamknięte ani precyzyjnie nakreślone. Musisz zdać sobie sprawę, że osiemdziesiąt Aniołów może być powiązanych i posiadać najbardziej solidną część swojego ciała w jednej płycie wody. Ciało fizyczne Anioła nie trzeba rozumieć jako posiadające jakieś granice; jeden kawałek wody może należeć do niego tutaj, a daleko inny kawałek. Krótko mówiąc, wszystko, co nas otacza jako woda, ogień i powietrze ziemi, musimy sobie wyobrazić jako zawierające ciała Hierarchii stojącej obok człowieka.

  Trzeba jasno spojrzeć w świat astralny, aby dostrzec Ego Anioła i jego Manas, które patrzą na nas z wyższego świata. Królestwo Układu Słonecznego, które musimy zbadać, gdy szukamy Aniołów, jest tym, którego granice wyznacza Księżyc. Z Aniołami śledztwo jest nadal stosunkowo proste, bo ich stan jest taki, że jeśli np. mamy fizyczne ciało Anioła w kawałku wody lub tym podobnym, i uważamy, że wodę lub ten wiatr jasnowidz, znajdujemy w niej ciało eteryczne lub astralne. Stąd na rysunku ta trójka jest reprezentowana razem. Oczywiście nie tylko musimy widzieć obraz materialny w pędzącym wietrze, płynącej lub pękniętej wodzie, którą widzi powszechna percepcja; eteryczne i astralne części Aniołów żyją w najbardziej zróżnicowany sposób w wodzie, powietrzu i ogniu. Ale jeśli chcesz szukać istoty duchowej, duszy Anioła, musisz szukać jej w sferze astralnej, musisz szukać jej jako jasnowidz.

  Rudolf Steiner GA 110 Hierarchie duchowe i ich refleksja w świecie fizycznym (wykład 7). > Link

 • s_majda 20-12-2022 16:45:27

  Naszło mnie że w mediach Anioły są monopłciowe jako rasa - same samce, i na pewno nie geje, bo mówi się o nich jak kapłanach, że są bezpłciowe. Przynajmniej tak głoszą kapłani. W istnienie żon u aniołów nikt nie wierzy, podobnie jak w żony u gejów.

 • s_majda 12-03-2023 11:35:02

  Film - Skrzydła jakie mają ludzkie Dusze