Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Zmieniona polaryzacja własnej płci.
Na początku mojej drogi rozwoju duchowego dowiedziałem się, że niektóre osoby mają zmienioną polaryzację płci. I tak mężczyzna może mieć polaryzację kobiety a kobieta mężczyzny. Bada się to wahadełkiem, a wprawieni mistrzowie radiestezji potrafią jakoś przywrócić naturalne energie. Co prawda zabieg należy często powtarzać, bo z niewyjaśnionych przyczyn polaryzacja znów się odmienia.
Znajomy radiesteta cieszy się z własnych żeńskich energii (polaryzacji). Opierając się na Hunie uzasadnia to lękiem podświadomości i nie zamierza zmieniać. Znawcy Huny potykają się na jej terminologii i własną duszę nazywają podświadomością. Znika gdzieś prawdziwe znaczenie terminu dusza a ona sama nie wie o co chodzi osobowości lub udaje, że go nie rozumie kiedy ten pracuje z podświadomością. Prawda o znajomym jest taka, że wiele osób widzi jego duszę jako postać kobiecą, ubraną w sukienki oraz w typowe żeńskie stroje. On wszystko tłumaczy lękami swojej podświadomości a nie widzi interesu duszy. Nie zamierza dostrzec jej woli, ani tego, że ona szykuje się do kolejnych wcieleń już jako kobieta. Sam cieszy się z niemożności zajścia w ciążę kobiety jaka ma polaryzację żeńską z mężczyzną o równie żeńskiej energii. To akurat jest prawda( jakby kobieta z kobietą, ten tego... ).
Niekiedy widzę u siebie spływy kobiecych energii seksualnych a znajomi piszą wówczas, że widzą moją duszę jako kobietę. To zjawisko jest denerwujące i staram się je ukrócić jak najszybciej. Ja nie jestem własną duszą i takie jej działania podejmuje ona bez konsultacji.
Energie niewłaściwe dla własnej płci mogą być widoczne jako harmonijna dusza kobieca u mężczyzny lub tylko we fragmentach jego energii. Odpowiednio u kobiety. Częściej spotykane są ich rozmaite przemieszana, niczym pasy kolorów u zebry. I tak u kobiety męskie energie przejawić się mogą w okolicach klatki piersiowej oraz tylko niżej na jajnikach. Takie przejawienie skutkuje np. obfitym zarostem jej twarzy, wąsami. Oczywiście problemy hormonalne kłopoty z jajeczkowaniem, nie możność zajścia w ciążę. No bo jak pan fizyczny miałby tym razem z energetycznym mężczyzną począć i urodzić potomka? Kombinacje stosują same dusze a osobowości borykają się potem z rozmaitymi niemocami.
Bywają kobiety z potężnie wysklepioną klatką piersiową i męskimi energiami tylko w tym miejscu.

Często też pojawia się spływ męskich energii seksualnych poprzez kobiece nogi i stopy, kiedy reszta energii jest ładnie kobieca. Nie pytam się tych pań jak wygląda wówczas ich seksualne życie, ale mogą nie mieć owych potrzeb. Oczywiście mężczyźni pokazują też spływ kobiecych energii w nogach.
Dodano : 24-09-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 737 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 27-07-2011 12:46:38
    Piękna znajoma skończyła 45 lat. Pamiętam ją jako bardzo ,,kobiecą". Jest już w takim wieku, że skróciła swoje włosy, a całe plecy ma w męskich energiach- jakby usztywnione. Na pierwsze spotkanie jej dusza przyszła jako postać mężczyzny w rycerskim pancerzu, z mieczem w ręce.