Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wspaniałości, dobrodziejstwa dawane przez Boga Modlitwa.
Proszę otwórz teraz Boże moje serce, duszę.
Jestem wdzięczny za wszystkie wspaniałości, dobrodziejstwa bezustannie dawane mi i mojej duszy przez Boga.
Jestem wdzięczny Boże za wszystkie wspaniałości, dobrodziejstwa, które jeszcze masz dla mnie i dla mojej duszy.
Jestem wdzięczny Boże za wszystkie wspaniałości, dobrodziejstwa, które boską światłość i czyste boskie energie utrzymują w moim ciele fizycznym, w moim życiu osobistym. Jestem wdzięczny Boże za wszystkie wspaniałości, dobrodziejstwa, które jeszcze masz dla całej ludzkości, dla naszych dusz.
Jestem wdzięczny Boże za wszystkie wspaniałości, dobrodziejstwa finansowe, materialne -te prozaiczne, dawane mi w życiu codziennym.
Jestem wdzięczny Boże za wszystkie wspaniałości, dobrodziejstwa, które jeszcze masz dla planety Ziemi i całego Układu Słonecznego.
Jestem wdzięczny Boże za wszystkie rodzinne wspaniałości, dobrodziejstwa, które jeszcze masz dla mnie i dla mojej duszy.
Jestem wdzięczny Boże za wszystkie wspaniałości, dobrodziejstwa, które światłość i czyste boskie energie utrzymują w moich czakrach, sercu, w moich DNA, aurach, promieniach światła.
Dodano : 19-12-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1212 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 22-12-2010 21:02:12
  Chętnie słuchałem amerykańskiego radia hayhouseradio.com, stworzonego przez samą Louise Hay. Ma tam audycje dr Wane Dyer, psycholog,który tak jak Lousie napisał wiele książek na temat jak żyć szczęśliwie. Zastanawiał mnie taki fakt jak taki optymista może chorować na białaczkę, po tylu latach szerzenia pozytywnego myślenia wśród ludzi. O modleniu się do Boga tak mówi: gdy kontaktujesz się z Bogiem, nie proś go o uzupełnienie braków w swoim życiu, bo Bóg sam jest obfitością, poproś go abyś był instrumentem tej obfitości tak jak Bóg nim jest. To samo mówi o chorobie itd. Czy to podejście jest prawidłowe?

  Bartek Marciniak

  2010-12-20 12:48:44

  facet mówi jak się mamy kontaktować z Bogiem, nie prosić o coś co nam brakuje bo Bóg jest obfitością i jedynie możemy poprosić żeby przejawiać obfitość boża, nie prosić o wyzdrowienie, bo Bóg jest zdrowiem i nie zna się na chorobach i możemy poprosić aby być jego instrumentem i przejawiać zdrowie tak jak on

  Sławomir Majda

  2010-12-20 12:48:58

  to kogo innego poprosisz? załóżmy ze mnie, lub Leszka. a ja kogo mam prosić

  Bartek Marciniak

  2010-12-20 12:49:23

  no własnie coś mi się tutaj nie zgadzało

  Sławomir Majda

  2010-12-20 12:49:36

  kiedy ty mnie prosisz- skąd mam ci dać? Mogę dać swojego ale tylko do granic możliwości.

  Bartek Marciniak

  2010-12-20 12:50:03

  Bóg musi się znać na wszystkim inaczej nie byłby wszechmocny

  Sławomir Majda

  2010-12-20 12:50:58

  ja wiem ze po modlitwie (prośbie) zawsze następuje korekta świateł- z ciemnego w jasne.

  ***

  Wielu gigantów ducha chorowało na różne ciężkie choroby łącznie z rakiem. Niewielu przeszło próbę poddania się stwórcy na jego warunkach. Jeszcze mniej otwarcie i świadomie powiedziało ,,zabierz to Boże ode mnie, nie jest mi choroba do niczego potrzebna". Jeśli ten pan twierdzi, że Bóg nie wiele wie o raku czy białaczce to nie powinien opowiadać innym o Stwórcy. Szkodzi sobie i słuchaczom. A jeśli choruje to choroba jest naprawdę i nie bierze jej jako boskiej podpowiedzi, zachęty by ku niemu skierował swe myśli i prośby o wyzdrowienie. To jakieś astralne programy- jak zwykle- krok do przodu i 2 w tył.