Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kobiece dusze uwikłane w wysoki astral.

Tak się jakoś dziwnie składa, że środowiska grup astralnych tworzone są przez dusze o wyglądzie mężczyzn. Mogą być brodaci, wąsaci, łysi. Kiedyś widziano nawet anioła z brodą do pasa. O ile ta wizja była prawdziwa, to pokazywała jednak, że grupa tego brodacza (,,środowisko”) jest nie tyle podejrzane ale, że należy je omijać z daleka.
Prawdopodobnie postać męska jaką przebierają dusze w wysokim astralu wynika z pierwiastka twórczego, charakterystycznego dla tej płci. Tam w astralu trzeba ciężko kombinować, aby inna grupa nie zniszczyła własnych dokonań, aby nie przejęła owieczek na Ziemi. Astralne męskie grupowe środowiska możemy bez specjalnych zabiegów wskazać;
Sędziowie dusz opisani przez M. Nortona to mężczyźni.
Grupa fioletowego Belilala to mężczyźni.
Archanioły to wyłącznie mężczyźni.
Astralni (energetyczni)Bogowie- to wyłącznie mężczyźni.
Czytając wpisy na ,,duchowych” portalach możemy spotkać osoby jakie dziś głoszą, że są już Bogiem np. w 85%-100%, lub Bogiem będą wkrótce. Piszą to oczywiście sami mężczyźni, ku wielkiemu zachwytowi grupki przyszłych i obecnych czcicielek.

Kobieta i jej dusza badające wysoki astral są w zasadzie bez żadnych szans. Działa tu mechanizm przyciągania seksualnego. Kiedy kobieta posyła tam własną duszę to zawsze pojawia się kilku z jakieś grupy, zagaduje, przymila się do niej.
Przecież sam chętnie rozmawiam z ładnymi kobietami, nie lękam się ich. Gdyby mnie otoczyło z 10 pięknych kobiet, to nieuchronnie jakaś by mi wpadła w oko. Prosty ten mechanizm?
Kilka męskich postaci astralnych wdzięczy się do kobiecej duszy, ale jeden stojący na boku robi swoje. Np. w w czasie odwiedzin w grupie istot Fioletowego Płomienia wbijany jest w czakrę serca ,,chrystusowy miecz”.
Na CP trafiła kiedyś znawczyni środowiska archaniołów (mężczyzn). Rozpisywała się na ich temat, ale jeden pieszczotliwe zwany ,,Połówek"" opętał ją, naciągając na nieziemski bo astralny seks.
Przyglądając się kobietom z mocami to wersja Hinduska pokazuje się jako zawsze samotna tzw ,,Boża Matka";
Matka Lesana
Matka Vesana
Matka Mera
Matka Amritamandani
W kulturze zachodniej, kobiety z dużymi mocami są jednak podobnie samotne, żyjące bez mężczyzn.
Potrzeba jest wielkiej pokory osobowości zjednoczonej z duszą, aby nastąpiło uwolnienie zgodne z wolą Stwórcy i oparte na Jego boskiej wiedzy. Mężczyźni i kobiety z mocami na ogół są jasnowidzami. Dokonują uzdrowień postrzeganych czasami jako cuda. Potrzeba jest wielkiej pokory dla puszczenia wzorca samotności, czy nieomylności pochodzących z wysokiego astralu i umów zawartych przez duszę.


Dodano : 28-12-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 732 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.