Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kobieta podąża za mężczyzną, mężczyzna służy kobiecości
W żadnym wypadku B.H. nie narzuca swoich przekonań, mizoginizmu, lub chęci dominacji jednej płci na drugą. Sam spędził 25 lat w katolickim zakonie i potrafił docenić w życiu osobistym późniejsze własne małżeństwo. Zdefiniował tylko pewien mechanizm w którym teraz działają ludzie.
W małżeństwie kobieta podąża za mężczyzną, mężczyzna służy kobiecości. Tak wynika z wieloletnich wglądów i terapii ustawień B. Hellingera, gdzie kobieta podąża za mężem do jego nazwiska, do jego rodziny, do jego kraju pochodzenia, do jego religii. Potwierdziła się reguła w setkach ustawień, pokazując tylko funkcjonujący w rodzinach mechanizm, gdy podejmowane są zgodne decyzje obejmujące dobro wszystkich zainteresowanych.
Inaczej mówiąc za mocnym mężem stoi jego mocna żona. Żyją i działają razem, wspierając siebie w każdym aspekcie, od intelektu, przez seksualność do gromadzenia dóbr doczesnych i karmicznych zasług. Dzieci z takiej rodziny mają usłane różami swoje życie.
Wyjątkiem są kobiety żydówki wychodzące na innowiercę. Mechanizm głęboko tkwi w dziewczęcym programie na życie, bowiem żydem zostaje się przez matkę a nie przez ojca. Kobieta żydówka podąża za swoją religią, za swoim krajem. Nie bierze zatem od męża najlepszego i nie potrafi mężowi okazać pełni serca. Zatem prowadzą ją misje, nawyki, presje, sprzeczne z dobrem własnego małżeństwa.
Mężczyzna służy kobiecości, dba o dzieci, wspierając zainteresowania żony, córek. Kształtuje umysły dzieci, wychowując wspólnie na prawe jednostki.

Wersje odmienne przynoszą niezadowolenie frustracje oraz rozwody.
-Mocna kobieta i słaby mężczyzna.
-Mocny mężczyzna i kobieta wzięta z łapanki.
-Mężczyzna z sercem zamkniętym (np. żołnierz) i jego żona z sercem otwartym.
-Donikąd prowadzi swoją żonę pijany mężczyzna.
Te wzorce są formami zniewolenia na poziomie dusz i karmy obejmującej poprzednie wcielenia. Znajdą się jakieś nałożone energetyczne kajdany, liny, narzucone sieci, oraz hipnozy z blokadami narkotycznymi.
Przyczyna można upatrywać w niespełnionym wcześniejszym związku jednego z małżonków i w bolesnym rozstaniu z poprzednim partnerem. Wyparta zostaje pamięć skrzywdzonej osoby, lub pielęgnuje się krzywdę, rozdrapując rany. Jedno z dzieci nowego małżeństwa, reprezentuje energiami i zachowaniem tamtą odrzucaną osobę i będzie miało wiele cech jej charakteru.
Osoby mające odmienne zdanie w tej sprawie, mogą poprzez retrospekcję ocenić siebie oraz swoje relacje małżeńskie, dociekając co się nie udało i z jakiej przyczyny.

***
Rozwód następuje w małżeństwie, gdy mąż finansuje studia żony. Dziwna prawidłowość i równie ciekawa obserwacja B.H. Jeśli żona sama płaci koszty lub robi to jej rodzina, małżeństwu nic nie zagraża.
Dodano : 27-02-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 733 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.