Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Małżeństwo chronione przez Boga. Modlitwa

Proszę otwórz teraz Boże moje serce. 
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez szkodliwymi wpływami ze strony żywych bogów, bogów energetycznych, półbogów, asurów i guru. 
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez szkodliwymi wpływami ze strony teścia i teściowej oraz dalszej rodziny mojego męża. 
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez szkodliwymi wpływami ze strony archaniołów, białego astralu, astralnych jaszczurów.
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez szkodliwymi wpływami ze strony istot fioletu, grupy beliala
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez szkodliwymi patologiami chorobotwórczymi naszych organizmów i szkodliwymi wpływami środowiska. 
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez szkodliwymi wpływami ze strony znajomych i krewniaków mojego męża
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez szkodliwymi wpływami ze strony alkoholu oraz narkotyków. 
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez szkodliwymi wpływami ze strony ludzi o niskich wibracjach, i mrocznych poglądach. 
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez szkodliwymi skutkami inicjacji oraz misji i ślubowań kiedykolwiek przyjętych -złożonych w przeszłości. Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez szkodliwymi wpływami ze strony 
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez szkodliwymi wpływami ze strony wojsk i żołdaków. 
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez szkodliwymi wpływami ze strony złodziei, bandytów, szubrawców. 
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez chorobami, kalectwami, cierpieniem. 
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez klęskami nadzwyczajnymi w przyrodzie, przed katastrofami. 
Boże, jestem wdzięczna za to, że zawsze wzmacniasz i chronisz mnie samą, moje małżeństwo, rodzinę przez szkodliwymi wpływami ze strony osoby .............oraz jego duszy. 
Zawsze działam chętnie dla najwyższego dobra mojej rodziny i dobra własnego


Dodano : 14-07-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 870 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 26-08-2013 21:39:04
    Ogladalam ostatnio film, dwoje aktorow gralo w nim pare zakochanych, ich rodziny byly przeciwne ich zwiazkowi, i oni na tym filmie siedza sobie i przysiegaja milosc na zawsze do konca tego wcielenia wszystkich innych wcielen, do konca swiata, wszystkich swiatow i calego wszechswiata.

    Moje pytanie jest takie czy tych dwoch nieswiadomych aktorow, z pewnoscia wcale nie wierzacych w reinkarnacje moglo sobie tak naplatac, poniewaz dusze nie wziely pod uwage ze to jest gra aktorska i zwiazaly sie ta przysiega, i juz od tego wcielenie nie znajda sobie partnerow, a jeszcze gorzej w jakims innym jeden bedzie koniem, albo nawet klacza, a drugi kaczorem w tej samej zagrodzie i kaczor bedzie chcial klacz deptac?

    Odp. Każdy kto składa obietnice to po prostu je składa, niezależnie czy na ekranizacji Mahabharaty, w teatrze czy małemu dziecku w łóżeczku np ``że się dziecku zje te smaczne rączki`

    Powielanie np. psalmu Dawida ``Boże czemuś mnie opuścił?`` za jakiś czas może czknąć się i duszy i osobowości z uwagi na wyjątkowo negatywny wydźwięk.