Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Dokąd mnie zaprowadzisz Boże?

Proszę otwórz Boże moje serce.
Zapytam wprost. Dokąd zaprowadzisz mnie Boże z otwartym sercem, wypełnionym światłem różowym, zielonym i złotym?
Dokąd to Boże w Światłości, zaprowadzisz mnie oraz moją duszę?
Dokąd mnie zaprowadzisz Boże, gdym wyszedł poza wszelkie ułudy i poza demoniczne, bałwochwalcze praktyki?
Dokąd mnie zaprowadzisz Boże, gdym wyszedł poza niemoc, iluzje, poza karmiczne blokady? Dokąd mnie zaprowadzisz Światłości, gdym wyszedł poza moce i wpływy bogów energetycznych oraz ziemskich żywych bogów?
Dokąd mnie zaprowadzisz Boże, gdym wyszedł poza ograniczenia przejęte od religijnych sekt wschodu, zachodu, południa i północy?
Dokąd mnie zaprowadzisz Światłości, gdym wyszedł poza moce i wpływy istot astralnych, sił ukrytych w ciemności?
Dokąd mnie zaprowadzisz Boże, gdym wyszedł poza karmiczne ograniczenia mojej duszy, poza jej wszystkie wcześniejsze zaistniałe błędy?
Dokąd mnie zaprowadzisz Boże, gdy przebaczyłem już sobie, mej duszy i bliźnim?
Dokąd mnie zaprowadzisz Boże, gdy już słyszę i wszystko odczuwam sercem otwartym, nagim?
Światłości, dokąd to mnie zaprowadzisz ..............., a dokąd moją duszę?


Dodano : 08-08-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1271 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 10-10-2012 07:52:06
    Ludzie mają chwiejne umysły i raz gonią za jednym po chwili za czymś innym i tak bez końca. Same chęci nie wystarczą, żeby wejść ze Stwórcą- z Bogiem w bliższy kontakt, potrzebna jest jeszcze praca w tym kierunku, gotowość do zmian i wprowadzania zrozumianych rzeczy w życie. Bez tej gotowości i wypracowanej siły duchowej sprowadzilibyście Boga do jednej z waszych chwilowych rozrywek a to nie Bóg ma podążać za wami, ale wy za Bogiem.

    Jeśli chcesz doświadczyć, doznać i przekonać się samodzielnie, kim jest Bóg i jeśli jesteś gotów do pracy nad sobą to niechybnie znajdziesz Boga Prawdziwego. Jeśli zrobisz jeden krok w kierunku Boga, to On zaraz zrobi dziesięć w twoim. Musisz jednak ruszyć do przodu i udowodnić Bogu i samemu sobie, co jest dla ciebie wartością. Na <końcu> tej drogi oczekuje na ciebie Bóg i boska Miłość. Kierujcie się ku Miłości. Oddanie wskaże wam drogę.

    Sathya Sai Baba

    Odpowiedzią zawsze będzie światło, często słabo widoczne, czasami pogardzane, bo przecież dla ludzkich zmysłów bywa nie rozumiane. S.M.