Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Spełnienie i jego aspekty.
Przed wielu laty pracowałem z cechami urzeczywistnienia na poszczególnych czakramach. Kilka razy powtórzyłem słowo ,,SPEŁNIENIE”. Po chwili zobaczyłem dawną kobiecą inkarnację mojej duszy, w ogromnym żalu i boleściach tulącą do piersi dziecko. Emocje zaparły mi oddech. Prawdopodobnie dziecko zmarło, a kobieta (i dusza) nie spełniła się w roli matki.
Emocje zwykle towarzyszą niespełnionym oczekiwaniom, zawiedzionym nadziejom. Im zawód jest większy, tym silniejsze emocje.
Spełnienie powinno obejmować całą naszą naturę od dzieciństwa(opieka rodzicielska), aż do starości (radość z wnuków i udanego życia). W innym przypadku przechodzi w niespełnienie, mające to do siebie, że wzmaga oczekiwania na realizację pragnień. Jednostka –dusza i jej osobowości mogą miotać w niespełnieniu, mogą być zżerane od wewnątrz chorobami powstałymi z niespełnienia. Przyklad to ,, choroba sieroca" nie wykrywalna medycznie, jest urazem duszy wynikajacym z niespełnienia. W dorosłym życiu przekałada się już na wiele problemów, a nawet w dolegliwości ciała fizycznego, bazujące na podłożu emocjonalnym. Podobnie zawód w zakochaniu przynosi niekiedy prawdziwe choroby ciała.

Na niespełnienia trzeba sobie zapracować wieloma negatywnymi wyborami własnymi lub duszy. Znam kilka osób z odrazą traktujących dzieci, odrzucających możliwość bycia rodzicem. Na poziomie duszy wygląda to tak, że nie ma jej zgody na rodzicielstwo w obecnej inkarnacji, jednak jest zgoda, aby dzieci były już w kolejnych wcieleniach. To oznacza spełnienie aktualnej woli, i równoczesne NIESPEŁNIENIE się jako rodzic. Może być dopełnione niespełnieniem seksualnym. Odłożenie rodzicielstwa na kolejne wcielenie, wydaje się być niekiedy rozsądnym wyborem samej duszy, ale nie uwzględnia planu Boga, lub jest z nim sprzeczne. Odłożenia sobie przez duszę ,,czegoś" kolejne wcielenie w jej rozumieniu, ma wyglądać tak, że następna osobowość odbije sobie aktualne niespełnienie. Ponad duszą, nie mówią o ziemskiej osobowości jest jeszcze Stwórca, mający własne plany. Jeśli dusza systematycznie odrzuca boskie oferty, to w pewnym momencie wystąpi kumulacja i po kilku kolejnych aborcjach kobieta już nie urodzi dziecka. Przejrzyjmy liczne gazetowe lub telewizyjne informacje o niespełnionych kobietach(rodzinach), które nie mogą mieć własnych potomków. Przejawia się oficjalna chęć posiadania dzieci, lecz warunki wewnętrzne, kwestie płodności uniemożliwiają spełnienie.
Niespełnienie dotyczące dzieci może mieć również kontekst złego wyboru partnera(-ki) na współrodzica. Dzieci są wówczas.... jakieś nie takie......., nawet ich dusze mogą być inne niż wcześniej umówione.
Niespełnienie finansowe dotknąć może byłych mnichów, jacy wyrzekli się pieniędzy i posiadanych dóbr materialnych w sektach buddyjskich, lub chrześcijańskich.
Niespełnienie zdrowotne u kalek i osób chorych.
Niespełnienie zawodowe, lub twórcze, gdzie gorsi kreatorzy wygrywają przetargi, przejmują intratne kontrakty. Uwiąd intelektualny jakiegoś twórcy.
Niespełnienie tyrana i despoty, chętnego do przejęcia władzy i pokazania jak należy rządzić.
Niespełnienie w relacji z Bogiem, gdzie należy uważnie rozdzielić niespełnienie duszy od niespełnienia doświadczanego przez ziemską osobowości. Jeśli dusza ma wielkie ego i zadęcie na bycie Bogiem, to może długo czekać, aż trafi się w Indiach wakat na stanowisku jakiegoś żywego boga.

Warto sobie zrobić własną listę i odreagować wszystkie zauważone niespełnienia, celem ustalenia, dla czego nas to spotkało?
Przebaczamy wszystkie przyczyny i intencje, które zaważyły na danej sytuacji.
Przebaczamy wszystkim w relacjach z którymi, nie doświadczaliśmy spełnienia. Przebaczamy również Bogu, definiując konkretnie, w jakiej sprawie On (podejmujący suwerenne decyzje) nie wsparł naszych stań, nie wypromował oczekiwanych rozwiązań.
Dodano : 19-09-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1320 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 25-07-2013 18:25:17
    Inny art. pt. ``Spełnienie (jako przekręt) a współtworzenie ze Stwórcą`. http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1529