Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
800 intencji do oczyszczenia

Bez zrozumienia technik może nastąpić mocny opór u Duszy (więcej w artykule readarticle.php?article_id=1215) jak i u samej osobowości. Bywa i tak, że osoby chętne, aby jak najszybciej pozbyć się obciążeń i stosujące bez uprzedniego DOŚWIADCZENIA, ZROZUMIENIA i bez wiedzy warsztatowej na jakie blokady można natrafić w trakcie pracy oraz nie widzące efektów przykładowych podanych na stronie technik rezygnują jeszcze szybciej aniżeli powstał w nich zapał do pracy.
Letnia miłość do siebie i bliźnich może nie wystarczyć.
Z typowych przyczyn są:
– niezrozumienie treści tekstów a nawet filmów
– wykonywanie technik tak, że nie przynoszą skutków albo są one mizerne i przynoszą rozczarowanie
– chęć aby nie wchodzić w wolę własnej Duszy (ale już taka osobowość została ‘wyuczona’, że ma wypełniać karmę i plany karmiczne).
– myślenia, że wszystko jest zrozumiałe i jasne a efektów pracy nie ma w materii – co może wskazywać na przeoczenie jakieś treści lub/i opór Duszy

W sąsiedniej miejscowości dwóch panów wygrało kiedyś 6-ę w dużego lotka. Imprezy i spotkania integracyjne dla całej wsi trwały pół roku. Skończyło się to śmiercią jednego z beneficjentów, a drugiemu z jego 3,5 mln pozostało niewiele poza marskością wątroby.
Z takimi intencjami szli ku bogactwu. Chcieli się tylko napić do syta w towarzystwie najbliższych.

Nie licząc wieloletnich poprzedzających krótkich modlitw o przebaczenie dla kilku osób, moją prawdziwą praktykę dotyczącą rozwoju Duszy, jej świadomości siebie i stanu w jakim ja i Ona znajdujemy się zacząłem w 2000 r. od oczyszczania intencji. Przekonano mnie na jakiś zajęciach, że jest to bardzo ważne.
Ja Sławek długie lata prowadzony misjami tybetańskiego Bodhisattwy, nie miałem wystarczającej ilości pieniędzy na moje życie.
Naturalnym więc było poszukiwanie źródeł ograniczających mi napływ pieniędzy i bogactw.
Zacząłem jej spisywać dopiero kiedy zorientowałem się, że kilka razy poddałem oczyszczeniu tę samą intencję. Po kilku intencjach przyszły następne myśli i grupy tematów do uzdrowienia i tak zebrało się tego ponad 800 szt.
Oczyszczałem średnio 3 intencje dziennie. Patrząc na ilość jaka jeszcze mi została do przerobienie w dni wolne od pracy przerabiałem do 10 –u. Ale to odradzam ponieważ odpływałem i zwyczajnie bolała mnie głowa.
Można przyjąć za statystyczny pewnik, że odpowiedź przychodzi po 30 dniach i prawie zawsze wiemy, że dotyczy konkretnej intencji. Na 1 raz oczyszczamy tylko 1 intencję.

Chcemy być ludźmi bogatymi i to jest piękna idea jednak to nasze własne wewnętrzne intencje decydują czy bogactwo nam się zmaterializuje czy też nie.
Intencje nasze decydują o tym czy prosząc Boga o pieniądze nie wpadniemy w chorobę, boją podświadomie oczekujemy bo ktoś nam wpoił że bogaci nie trafią do nieba. Czy jeśli kupimy drogie auto to jeżdżąc szybko nie spowodujemy nieszczęśliwego wypadku, który nie wystąpi wszakże o osoby biednej jakiej nie stać na zakup mercedesa.
Intencje tu wymienione nie są sprzeczne ze sobą one są inne. Każda różni się od poprzedniej.
Zobaczcie z jakimi intencjami podchodzimy do Boga i jego spraw. Jaki jest plan Boga dla mnie. Z jakimi własnymi intencjami (nastawieniami) ja realizuję plan Boga dla mnie? Czy on chce mojego szczęścia czy pragnie abym ja bezustannie krzyże dźwigał i miał ciężko w życiu. Na co mi dźwiganie ciężarów, kiedy modlę się do Boga i jestem z tym szczęśliwy W jakim celu miałbym pogarszać sobie życie? W imię jakich intencji, w imię czego ja mam być kierowany wewnętrznymi impulsami, których nie znam ale które wiadome są Wszechmogącemu. Oddając Bogu własne nastawienia zwane intencjami nie decydujemy o końcowym rezultacie naszych działań, bo przejmuje je Bóg.

Procedura.
Najprościej, najszybciej: Klękamy dokładnie jak muzułmanie, czoło pochylone ku ziemi, dłonie rozłożone ku górze. Rysunek 5

I. Modlitwa wstępna dotycząca przełamania oporów
Link
II.Pokłon znacznie skraca czas samego oddawania Bogu tych intencji. Po prostu oddajemy te szkodliwe, jako zbędne, a z wszystkimi innymi, zwracamy się o kasację.Trwa to krótko i wciągu 10 minut można oddać ich kolejno przynajmniej kilka szt.
1. Prośba o otwarcie serca i duszy
2. Prośba o boską ochronę dla siebie i duszy
np.
Proszę Boże Sił Stwórczych Miłości, otwórz teraz moje serce aż po sam rdzeń oraz moją Duszę, całą naszą istotę. Proszę Boże Sił Stwórczych Miłości o ochronę dla mnie oraz mojej Duszy, dla całej naszej istoty.
albo
Proszę Boże Dawco Życia otwórz mnie,moją Duszę, całą naszą istotę na Twoje Stwórco energie, wibracje.Prosimy także Stwórco o ochronę dla nas tak aby podpięcia zostały skasowane oraz by wszelkie istoty, byty, twory nie przeszkadzały nam w trakcie pokłonu. Również prosimy teraz Ciebie Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą, całą naszą istotą o otwarcie naszego serca.
Ważne by sprecyzować kogo i o co prosimy-
Bezpiecznie wybrać takie określenia jak „Bóg Dawca Życia” , „Bóg Sił Twórczych Miłości”, „światłości”, „Stwórco”
więcej w
Zamienniki słowa Bóg
Link
3. Wstępny tekst pomocny w oczyszczaniu intencji
Link
4. Podziękowanie Stwórcy za dokonane dzieło

Scalanie intencji
Link

Ja przed laty siedziałem w pozycji lotosu i stosowałem znacznie dłuższą praktykę.
W splocie słonecznym wytwarzam świetlistą w kolorach tęczową kulę światła.
Kula rozrasta się obejmuje mnie całego.
Modlę się teraz tak,, Proszę Ciebie Boże o otwarcie mojego własnego serca i mojej Duszy na wszystkie pozytywne rezultaty tej mojej modlitwy. Boże stwórczej miłości wkładam teraz do tego balonu wszystkie moje intencje dotyczące … i tu nazwa intencji- jej cała treść.” Lepszym i skuteczniejszym jest gdy włożymy do balonu dodatkowo oprócz intencji wszystkie zależnie od kontekstu: błędne wzorce, mechanizmy działania, zobowiązania, wyobrażenia ślubowania itp. To znakomicie rozszerza spektrum oczyszczania.
Po włożeniu intencji ( jakiś myślokształtów, energii…) balon unosi się do góry. Mija stropy, dach wysoko w górze pęka.
Widzę rozbłysk, powierzam teraz Bogu te intencje /oraz nawyki, misje itp./
Pionowym kanałem czakrowym przychodzi zwrotnie boska odpowiedź. One idą w górę i po oczyszczeniu spływają w postaci światła
Sprowadzam ją dalej w wizualizacji bezpośrednio do mojego serca. Tu intencje ugruntowują się i oczyszczone promieniują z serca na cały wszechświat do wszystkich otwartych na to istot.

Technika balonowa działa bez otwartego czakramu serca, ale nie jest pewne czy intencje będą wyczyszczone. Wszystkie intencje przepuścić trzeba przez serce tam następuję transformacja.

ćwiczenie daje jeszcze jeden dodatkowy efekt. Otwiera się kanał czakrowy powyżej serca. U osób jakie mają go zamkniętym pojawi się ból serca. Tego nie leczy się medycznie i dobrze jest zweryfikować u kogoś jasnowidzącego co się dzieje. Przeciętnie ten ból trwa pół roku. Otwarcie kanału to większa skuteczność modlitwy i pewność, że Bóg przejmuje nad nami kontrolę.

Spisałem tu intencje które wypada oczyścić oraz te których trzeba się pozbyć. Intencje bycia złodziejem oczyszczone przez Boga są dla nas zbędne. I w takim przypadku należy prosić o uwolnienie od nich.

CZEMU WAŻNA JEST PRECYZJA I WIELOASPEKTOWOŚĆ PROBLEMU W INTENCJACH?
Przedstawione poniżej intencje, nawyki, potrzeby są jedynie wstępnymi, niejako zahaczają o daną tematykę.
Jeśli ktoś zauważy pominięte kwestie, bądź ma własny pomysł na INP to proszę o kontakt mailowy bowiem im szerzej opisany dany temat tym szybciej i dokładniej dokonuje się uzdrowienie w danej tematyce.
Uzdrowienie może nastąpić po kilku latach lub wcale,( bo tematyka będzie nachodzić z innymi nieuzdrowionymi intencjami) w przypadku kiedy wykonamy jedną ogólną intencje dotyczącą np. naszego (mojej oraz mojej Duszy) dostatku to może ona kolidować z ukrytymi ślubowaniami Duszy dotyczącymi ubóstwa powodując ,że INP nachodzą na siebie wykluczając się wzajemnie.
Dlatego bardzo ważne jest rozpisywanie precyzyjne intencji, nawyków, potrzeb oraz dzielenie się nimi z innymi osobami.
Im więcej rozpisze się intencji wspólnymi siłami tym lepiej dla nas.

Podobnie jak z modlitwami- jedno zdanie modlitwy bez omówienia szczegółów ani różnych aspektów spowoduje, że otrzymamy nie do końca to, co chcieliśmy (np. nadal pozostanie blokada w finansach), a w przypadku chorób otrzymuje się rezultaty takie , że choroba powraca niczym przysłowiowy bumerang bo pominęło się jedną zdawało by się „nieistotną” kwestię.

Zawsze weryfikacja przyjdzie w życiu na rozmaite sposoby jeśli nie skasowało się bądź nie oczyściło danych intencji. I można dokonać korekty poprzez oczyszczenie lub kasacje intencji jaką się wcześniej pominęło

Przykład?
Osobiście ja Monika zrobiłam kasacje intencji dotyczącej braku chęci doświadczania zysków i dochodów. Tego samego dnia znalazłam się w sytuacji, gdzie czułam pomieszanie i coś wewnątrz mnie, że robię źle.
Po analizie i długich wskazówkach okazało się, że ponownie udzielałam tej samej osobie darmowe informacje tracąc czas na tłumaczenie dokładnie tego samego co już wie, co było jemu przekazane i co na dodatek jest wyjaśnione na filmie.

ROZPISYWANIE INTENCJI
Przy rozpisywaniu intencji, nawyków, potrzeb należy pamiętać o ukazaniu różnych perspektyw danego problemu.
Np. w nagraniach o prostytucji przedstawione są cierpienia jakie doświadczyły poprzednie inkarnacje Duszy w czasach nierządu.
Pamiętajmy, że Dusza z karmą prostytutki w kolejnych wcieleniach mogła stać się burdelmamą czy sutenerem.
Dlatego ważne jest dopisanie INP z tej drugiej perspektywy.
Bądź gdy w nagraniu jest o wykorzystywaniu poprzednich inkarnacji mojej Duszy, to należy równie dobrze uwzględnić, że poprzednie inkarnacje mojej Duszy mogły wykorzystywać inne istoty do swoich celów.
Tak więc należy pamiętać przy danej tematyce aby rozpisać różne strony problemu. W ten sposób z jednego zdania modlitwy bądź teksu mogą wyjść z trzy (lub więcej) INP.

Instruktaż pisania INP

Przed oddaniem, kasacji intencji:
1. zastanowić się:
a) czy intencje są gramatycznie poprawne, czy zachowany jest szyk zdania (dlatego lepiej przeczekać jeden dzień by zobaczyć ewentualne błędy, niedopowiedzenia)
b) czy w intencjach jest odwołanie do czasów dawnych, autorów, twórców danego nurtu, filozofii, myślenia, do sław w tej czy innej profesji
c) czy jest opis jak np. przebiegał rytuał, jak wykorzystuje się dane techniki
d) czy wszystkie informacje linijka po linijce zostały wykorzystane, czy coś zostało przeoczone; czy imię inkarnacji jest uwzględnione w intencjach (jeśli na podstawie jakieś biografii postaci zostały napisane INP- nawet jak w źródłach mogą pojawić się przekłamania to nie bez powodu one są umieszczone- czasem aby zatuszować prawdę jaką Stwórca po kasacji intencji pokaże)
e) jak można intencje rozszerzyć (czy są napisane intencje w liczbie mnogiej by objęło całą istotę, przeciwne wzorce, czy uwzględniona jest płeć, sposoby, czy uwzględnione jest doświadczanie, promowanie takich wzorców) Link
f) czy są metafory, przenośnie, wyrażenia jakie mogą być traktowane dosłownie przez Duszę lub wyrażenia jakie kiedyś znaczyły coś innego (proszę sprawdzić jak nazywano kiedyś wykastrowanego knura)
g) czy znajdują się pojęcia, zjawiska jakie zostały niedawno (jakieś 200 lat temu lub nawet wcześniej ) wprowadzone do użycia np. wyrażenia jak socjopata, narcystyczna osobowość, schizofrenia, ‘dojrzałość płciowa’- lepiej dać opis co mamy na myśli, a nawet definicje- Dusza może być w takim transie, że nie żyje tu i teraz a może przejawiać się jako istota średniowieczna (np. rycerz) i uważać że np. 12 letnia dziewczynka to istota dojrzała płciowo w sam raz na kochankę, co dziś uważane byłoby za pedofilię- pojęcia, definicje słów się zmieniają z czasem dlatego warto zajrzeć co one pierwotnie znaczyły i co teraz znaczą aby nie było nie porozumień i luk jakie Dusza może wykorzystać
h) pojęcia dotąd nieznane- jeśli spotykamy się po raz pierwszy ze zjawiskiem jakie było w odległych epokach to jak najbardziej je też opisać tak aby inna osoba czytająca intencje wiedziała o czym jest mowa
i) można innej osobie przesłać intencje po ich napisaniu by zobaczyła, czy coś dopowie, czy wszystko jest zrozumiałe czy nie
2. wtedy jak pojawia się myśl, że to wszystko można zasięgnąć konsultacji, wysłać intencje (nawet pojedynczo by wiedzieć jak rozbudowywać, by na bieżąco łapać się na lukach jakie mogą wynikać z nastawienia Duszy do danej tematyki) by sprawdzić czy można jeszcze je rozbudować (ważny jest punkt 1 bo jak dużo dopowiadania jest, poprawiania to oddanie przedłuża się w czasie ze względu na to, że nie zawsze ja czy Sławek mamy czas na poprawianie a własna Dusza luki może wykorzystać)
3. przed rozkodowywaniem intencji można porozmawiać ze Stwórcą, poprosić Go by przekonał Duszę by oddała z całą istotą dane intencje i już na tym etapie prosić o coś lepszego dla nas samych, własnej Duszy, całej istoty

Jak rozbudowywać intencje do kasacji?
Można według podanego wzoru:
naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby jako każdego rodzaju i poziomu (… tu można dodać tyrani, despoci, wiedźmy) [czasownik- co?] m.in. [dopełnienie, reszta zdania] i nie tylko
Kilka zasad:
-używamy liczby mnogiej aby objęło całą istotę- całe zdanie do kasacji ma być w tej konwencji napisane czyli zamiast „sobie” ma być „nas” , „wykorzystywaną” to „wykorzystywanymi istotami”
-dopowiadamy kogo i co dotyczy intencja
warto dodawać dopełnienie zaimkami osobowymi jak: nasze i cudze tak aby odnieść intencje nie tylko do nas ale i do relacji z innymi np.:
naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby przyczyniania się m.in. do naszego i cudzego szczęścia, nieszczęścia i nie tylko
-używanie przymiotników określających
jak oceniamy coś jako dobre to dajemy również złe np.
naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby doświadczania dobra, światła, miłości i odpowiednio zła, ciemności, braku miłości w naszym życiu i nie tylko
My możemy uważać, że coś jest dobre jak np. miłość, a Dusza może myśleć i działać przeciwnie do inkarnacji zdania i chcieć doświadczać tylko bólu- i to dla niej jest „dobre” a nie miłość
-używanie zwrotów „m.in.”, „nie tylko”, „a w tym”, „również”, „a także”, „jak” „i….i….i inne”- pomaga w rozkodowaniu większej ilości intencji w jednej intencji oraz w zawarciu przeciwnych idei w kasacji
„naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby jako każdego rodzaju i poziomu m.in. wiedźmy, wdowy, czarne wdowy, kobiety o charakterze modliszki, czarnej modliszki, mężczyźni o charakterze pająka ptasznika bycia m.in. naszymi i cudzymi katami i oprawcami i nie tylko”
-intencje efektywnie działają jak rozpisane są różnych stron np.:
naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby bycia istotami wykorzystywanymi m.in. do seksu i nie tylko
naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby bycia istotami jakie wykorzystają innych m.in. do seksu i nie tylko
naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby przyciągania istot, bytów, tworów jakie wykorzystują nas i innych seksualnie i nie tylko
Można ująć też to w jednej intencji:
naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn na rozmaite sposoby bycia istotami wykorzystywanymi i jakie wykorzystują innych m.in. do seksu i nie tylko a także naszego przyciągania takich istot do naszego życia

Dusza na swoim poziomie działa niezależne od inkarnacji jako kat, a osobowość doświadcza cierpień. Dusza ma w tym wiele powodów by tak działać np. aby się oświecać, aby spłacać długi, bo inaczej żyć nie umie.
Dlatego ofiary też w intencjach muszą ująć stronę kata bo od tego się zaczęło…

Intencje można rozbudowywać jeszcze bardziej, jeszcze dłuższe o ile jest trzeźwość i przytomność w trakcie jej oddawania Stwórcy

Można też zacząć INP z takim sformułowaniem:
„naszego i przez nas [czasownik]…. [komu]…..m.in. ….. oraz naszego [opisanie INP z drugiej, z naszej strony- piszemy że też tego nie chcemy doświadczać]…. a także doświadczania tego skutków
np.:
naszego i przez nas zajmowania innym ludziom, istotom, duszom, bytom, tworom min. domów, ziemi mieszkań i siedzib należących do nich oraz naszego zajmowania nam naszych domów, mieszkań i siedzib, ziemi przez innych z wszelkich przyczyn i w każdych warunkach, a także doświadczania tego skutków.

Skąd czerpać inspiracje do intencji. nawyków, potrzeb?
-na samej górze strony modlitwainnanizwszyskie (MiNW) znajduje się wyszukiwarka; w polu „szukaj” wpisujemy interesujące nas hasło np. „wojsko”
Przeglądamy artykuły i w miarę możliwości z każdego zdania modlitwy/artykułów wypisujemy INP
uwzględniając naszą perspektywę oraz drugiej strony
np. naszego bycia okradanymi to również w zestawie powinno się znaleźć „naszego okradania innych istot”
Internet, publikacje, gazety
Wyszukujemy interesującą nas kwestię i z każdego zdania tworzymy INP
Dobrze odnieść się do źródeł historycznych, czasów nawet p.n.e
życie codzienne
Wypisujemy myśli. analizujemy nasze obecne życie
Co nam przeszkadza? Co nam utrudnia życie? Co nam się nie podoba w innych?

Warto przed pokłonem uzdrawiającym relacje (z oddaniem wszystkich Dusz Bogu Dawcy Życia- nawet tych, którzy nie chcą odejść) także rozpisać własne intencje- uwzględniając perspektywę:
–> Ja i moja Dusza
–> Ja i moja Dusza w relacji z innymi
np.
– naszego przyciągania żądnych zemsty istot, które wysysają z nas energie, szkodzą nam
– naszego bycia żądnymi zemsty istotami jakie wysysają z innych istot ich siły witalne, szkodzą innym
– naszego życia w harmonii, bez utrudnień w relacjach z innymi istotami (pozornie piękna intencja do oczyszczenia, prawda? jednak równie dobrze jest ją skasować jak wyżej wymienione bowiem Dusza może mieć swoje wizje dotyczące harmonii jaka może okazać się zgubna)

POLECAM ARTYKUŁ ODNOŚNIE ROZPISYWANIA INTENCJI, NAWYKÓW, POTRZEB:
Link
Problemy w definiowaniu własnych intencji
Link

MIESZKANIE I WŁASNY DOM
Budowania własnego Domu i mieszkania
Posiadania własnego domu i mieszkania
Nienawiści i niechęci do tego domu w którym mieszkam (do budowania go ,mieszkania tutaj, bycia jego właścicielem, opóźniania terminu zakończenia budowy)

PIENIĄDZE ASPEKTY UBÓSTWA- związki z Tybetem

Zachłanność i oczekiwania wobec życia w biedzie nędzy i ubóstwie
Zachłanności na życie w biedzie nędzy i ubóstwie
Otaczania się ludźmi biednymi, ubogimi, chorymi, nędzarzami ludźmi o niskich wibracjach i niskich energiach, życia pośród takich ludzi
Życia pośród ludzi którzy oddzielają mnie od pieniędzy, bogactwa, majątku i dostatku. Czerpania od nich wzorców, intencji do działania, do życia
Braku sukcesów z zarabianiu, gromadzeniu, wygrywaniu pieniędzy, bogactw, majątku, dostatku
Brania zasiłku dla bezrobotnych, pozostawania na zasiłku
Chciwości i skąpstwa, bycia chciwym dla siebie i innych, żałowania sobie i innym wszystkiego
Chciwości, skąpstwa i zachłanności na pieniądze, bycia chciwym i zachłannym
Doświadczania dalszego mojego życia w biedzie, nędzy, ubóstwie w ograniczeniach, w chorobach, w cierpieniu i bólu
Zaciągania i spłacania długów i zobowiązać finansowych
Doprowadzania siebie do ruiny finansowej
Doświadczania życia w cierpieniu, nieszczęściach i bólu przez pieniądze i bogactwa, zadawania sobie i innym cierpień i bólu przez pieniądze i bogactwa
Gardzenia, pogardzania, wyklinania, potępiania pieniędzy, bogactw, majątku, dostatku oraz ludzi bogatych
Karania siebie i bycia karanym za posiadanie pieniędzy, bogactw, majątku, dostatku za ich otrzymywanie, wygrywanie, zarabianie
Kradzieży pieniędzy, przywłaszczania, zagarniania dla siebie pieniędzy, bogactw, majątku, dostatku
Intencji, nawyków i potrzeb które nie pozwalają mi doświadczać bogactwa, posiadania, gromadzenia, wygrywania pieniędzy, bogactw, majątku, dostatku
Intencji, nawyków i potrzeb które trzymają mnie ugruntowują mnie, popychają, zatrzymują mnie w biedzie, nędzy, ubóstwie
Lękania się, obawiania się bogactw, majątku, ogromnych kwot pieniędzy, bogactw, majątku, dostatku
Posługiwania się do zarabiania ,gromadzenia pieniędzy magią, klątwami, duchami, demonami, narkotykami, hipnozą, telepatią
Płacenia i otrzymywania mandatów karnych, grzywien, płacenia kar pieniężnych
Mojego umierania, zabijania innych i bycia zabijanym dla pieniędzy, bogactw, majątku, dostatku
Modlenia się do nędzę, biedę, o życie pełne wyrzeczeń
Bycia zadowolonym, radosnym i szczęśliwym z własnej i cudzej biedny, nędzy, ograniczeń finansowych
Skutków modlenia się do nędzę, biedę, o życie pełne wyrzeczeń
Bycie nędzarzem i królem nędzarzy
Nędzy doświadczania, nędznego życia, przejawiania Nędzy i ubóstwa
Nie przyjmowania od Boba Twórczej miłości ogromnych kwot pieniędzy, bogactw, majątku, dostatku
Całej mojej nienawiści, cierpienia, bycia nieszczęśliwym przez pieniądze, bogactwa, majątek dostatek
Niszczenia i zabijania siebie innych, bycia niszczonym i zabijanym przez dla pieniędzy, bogactw, majątku, dostatku
Nudzenia się pieniędzmi, bogactwem, majątkiem, dostatkiem
Obawiania się ,a także obaw związanych z posiadaniem wygrywaniem, zarabianiem, gromadzeniem pieniędzy, bogactw, majątku, dostatku
Obniżania, zaniżania, lekceważenia, wyrzekania się swoich zarobków, pieniędzy, bogactw, majątku, wygranych
Oczekiwania i nadzieje związane z życiem w biedzie, nędzy, ubóstwie z życiem pełnym wyrzeczeń
Oporu i niechęci przed zarabianiem, gromadzeniem, otrzymywaniem, posiadaniem pieniędzy, majątku, bogactw
Powstrzymywania się przed wygrywaniem, posiadaniem, zarabianiem, gromadzeniem ogromnych kwot pieniędzy, bogactw, majątku, dostatku
Powstrzymywania się przed byciem człowiekiem ogromnie bogatym, milionerem
Tworzenia sobie i innym problemów i przeszkód finansowych – w zarabianiu, wygrywaniu, gromadzeniu, posiadaniu, doświadczaniu ogromnych kwot pieniędzy, bogactw, majątku, dostatku
Przegrywania pieniędzy i życia w grach losowych, hazardzie
Przeklinania i złorzeczenia pieniądzom, bogactwu i ludziom
Zachłanności na, bycia zachłannym na biedę, ubóstwo, na wlasne życie w ubóstwie
Przekonania i pewności, że nigdy nie będę bogaty, nie będę miał nadmiaru pieniędzy, że jestem niegodny być bogatym, że muszę żyć w biedzie nędzy, ubustwie
Doświadczania satysfakcji, radości, euforii, dumy, szczęścia z życia w biedzie, nędzy, ubóstwie i wyrzeczeniach.
Wyboru biedy, nędzy ubóstwa jako mniejszego zła
Doświadczania stabilizacji energii, stabilizacji życiowej
Braku stabilizacji energii, stabilizacji życiowej
Ponoszenia strat w biznesie, życiu, interesach
Przysięgania -ślubowania ubóstwa, życia w ubóstwie
Życia w biedzie, nędzy, wyrzeczeniach, ograniczeniach
Bycia świadomym mechanizmów, wibracji związanych z życiem w biedzie, nędzy, ubóstwie, w ograniczeniach.
Trwonienia, lekceważenia, wydawania, wyrzekania się pieniędzy, bogactwa, dostatku
Utrzymywania się z zarobków żony,/męża/ rodziców, sponsora
Utrzymywania sibie i mojej rodziny z ciężkiej pracy z lichych, nędznych, zarobków
Walczenia i zabijania o/ dla /za/przez/ pieniądze, bogactwo, majątek
Wstydzenia się i krępowania się pieniędzy, bogactwa, dostatku
Wstydzenia się przyjmowaniem i posiadaniem gromadzeniem i zarabianiem pieniędzy, bogactwa, dostatku
Wstydzenia się i ukrywanie swoich pieniędzy, bogactwa, dostatku
Bycia świadomym mechanizmów, wibracji związanych z życiem w dostatku, bogactwie, spełnieniu
Wyrzekania się dóbr materialnych, majątku, pieniędzy, bogactw
Wyrzekania się dóbr materialnych, majątku, pieniędzy, bogactw dla Boga i dla innych ludzi
Wyrzekania się dobrobytu, bogactw, związków
Bycia zwalnianym, zbędnym, niszczonym, usuwanym ,lekceważonym z życia, związków, interesów, pracy
Odnoszenia zysków, korzyści cudzym kosztem i kosztem bycia wyzyskiwanym, wykorzystywanym przez innych
Bycia żebrakiem, żebrania o pieniądze o jedzenie, mieszkanie o cokolwiek innego i jakiekolwiek inne aspekty
Doświadczania życia bez dóbr materialnych, majątku, pieniędzy, dochodów, bez środków do życia
Bycia biednym, bycia nędzarzem, doświadczania życia w długach
Biedy -uwolnienia się od biedy, nędzy, ubóstwa i ograniczeń z nimi związanych
Płacenia kilka razy za to samo, za te same działania i za ta samą pracę
Zachłanności na, bycia zachłannym na pieniądze, bogactwo, majątek
Odnoszenia strat w życiu w pracy, w związku z działaniem innych ludzi

DUSZA

Pełnej integracji w działaniach moich i mojej własnej Duszy
Wyprowadzenia mojej Duszy ze świata materialnego (tzw oświecenie)
Realizowania planów Duszy sprzecznych z planem Boga Twórczej miłości
Niszczenie Duszy i własnej ziemskiej osobowości
Bycia karanym przez własną Duszę

ROZWÓJ DUCHOWY

Nie przyjmowania pomocy i braku otwarcia na pomoc opiekunów duchowych na pomoc Boga
Niechęci i nienawiści do Jezusa /Buddy itp./,niechęci i oporu do przyjęcia od niego pomocy, miłości
Uwalniania i oczyszczania się z karmy i karmicznych obciążeń
Karmy oczyszczenia i uzdrowienia mojej karmy i uwolnienia się od niej
Rozwoju opóźniania, wyrzekania się rozwoju duchowego, oświecenia Duszy. Umysłu
Obniżania swoich wibracji i energii
Duchowego rozwoju
Oświecenia ciała, duszy, umysłu
Dalszego życia po oświeceniu i umierania po oświeceniu
Regreserem bycia, posługiwania się regresingiem
Pomagania, wspierania w rozwoju duchowym moich najbliższy, mojej rodziny
Otrzymywania pomocy w rozwoju duchowym od Boga i ludzi
Opóźniania mego rozwoju duchowego, umysłowego
Zachęcania innych do rozwoju duchoweg
składania raportów kapłankom i kapłankom domowego ogniska i innym istotom
Wyboru ostatniego w i doświadczeń tym związanych
Wyboru tego obecnego mojej Duszy i doświadczeń z nim związanych
Z jakimi urodziłem się z jakimi przyszedłem na ten świat, z jakimi urodziłem się w tym wcieleniu

BÓG

Dążenia do doskonałości do Boga
Nirwany, doświadczania nirwany
Zbliżania się do Boga i zbawienia przez cierpienie, nieszczęścia biedę i nędzę
Doświadczania i urzeczywistniania Boga
Pozostawania w harmonii z Bogiem i jego planem dla mnie, z jego energiami
Ascezy bycia ascetą, wyrzekania się ciała, pieniędzy, bogactw majątku dostatku
Bycia awatarem, rozmaitych żywych bogów, szatana, demonów, różnych świętych, przyjmowania na siebie ich cech, wzorców, ich intencji
Przyjmowania boskiej opieki i boskiej ochrony
Bycia oddzielonym od Boga i ludzi, oddzielenia się od Boga i ludzi
Bycia opuszczonym przez Boga i ludzi, opuszczenia Boga i ludzi
Zbliżania się do Boga i zbawienia przez cierpienie i ból
Przejawiania, doświadczania doskonałości bożej
Doświadczania kary bożej, każącego Boga
Doświadczania mądrości bożej
Doświadczanie nieograniczonej komunikacji z Bogiem i Boga ze mną
Hamowania i powstrzymywania rozwoju duchowego mojego i innych ludzi
Jasnosłyszenia, jasnowidzenia
Kapłaństwa bycia kapłanem, arcykapłanem, pełnienia posług kapłańskich
Kontaktów z Bogiem
Korzystanie z Bożych podpowiedzi i inspiracji
Korzystania z łaski Boga i ludzi. Bycia łaskawym dla siebie, dla Boga i ludzi
Mocy Boga używania i korzystania z niej
Modlenia się, medytowania, oczyszczania siebie
Rozwoju duchowego, satysfakcji z własnego rozwoju duchowego
Modlenia się, medytowania, zwracania się do Boga Twórczej siły Miłości
Nie przyjmowania pieniędzy, majątku i bogactwa od Boga i ludzi, zamykania się na przyjmowanie pieniędzy, majątku i bogactwa
Nie realizowania, nie wypełniania planu jaki Bóg ma dla mnie
Nienawiści do Boga i Ludzi, nienawiści do żywych bogów
Oddzielenia się od Boga i ludzi
Poddawanie się woli Boga
Pogardy dla Boga
Przyjmowania pomocy Boga i opiekunów duchowych
Posiadania i uwolnienia się od orszaku astralnego
Poszukiwania Boga w sobie i innych
Prowadzenia mnie i kierowania mną przez Boga
Przybliżania Boga innym
Dążenia do rozwoju duchowego, do Boga przez cierpienie i ból
Zachęcania i nakłaniania innych do rozwoju duchowego
Słuchanie i realizowanie woli Boga
Służenia ludziom i Bogu
Uzdrowienia mojej duszy przez Boga
Urzeczywistnianie Boga
Urzeczywistnianie Boga w cudownie zdrowym ciele
Walki, walczenia, rywalizowania z Bogiem
Realizowania własnej i cudzej drogi oświecenia
Woli Boga (przejawiania )
Wyobrażeń i myśli o Bogu
Wyrażania sobą Boskiej istoty
Wyrzekania się Boga i boskości
Wzorowania się na innych Istotach niż Bóg, zachłanności na ich wiedzę, wibracje, energię na cudze osiągnięcia i sukcesy
Zaufania i ufności do Boga, siebie i innych istot
Mojego osobistego związku z Bogiem
Życia w oczekiwaniu na pomoc Boga i ludzi oraz na zmiany w moim życiu
Bycia żywym bogiem
Demonizmu posiadania demonów tworzenia demonów i uwolnienia się od demonów
Walczenia z Bogiem i innymi istotami z żywymi bogami

CIERPIENIA CHOROBY

odnajdywania się w cierpieniu, boleściach
Karania się cierpieniem, bólem, czerpania satysfakcji i radości z cierpienia, boleści
Bycia wzorem dla innych, oraz naśladowania i wzorowania się na innych w cierpieniu, boleściach, biedzie i nędzy
Bólu doświadczania i zadawania
Bólu tworzenia i doświadczania boleści oraz chorób
Tworzenia i doświadczania napięć w kościach kręgosłupie, stawach, szpiku (tkance łącznej ,mięśniach, wątrobie, woreczku, nerkach i pęcherzu mocz )i uwolnienia się od tych chorób napięć boleści
Bólu wywoływania, tworzenia i doświadczania plecach, barkach, ramionach i kręgosłupie, kulenia się, garbienia się
Chorowania, bycia chorym, wymagającym opieki, troskliwości
Uwalniania świata od chorych, kaleki słabszych
Ciała fizycznego pożądania
Ciała fizycznego posiadania, uwalniania się od ciała fizycznego, niszczenia ciała
Wyrzekania się ciała fizycznego
Posiadania ciała idealnego
Posiadania i tworzenia kaszaków, krost, tłuszczaków i innych narośli w ciele i na ciele
Posiadania w organizmie rozmaitych chorych tkanek i narośli oraz uwolnienia się od tych chorych tkanek i narośli.
Doświadczania bólu i w okolicy czakramu serca.
Braku siły, mocy, witalności, energii w organizmie, braku odporności organizmu
Słabości bycia słabym, osłabionym, słabowitym, wymagającym opieki
Starzenia się
Picia wody w i innych płynów nawadniania organizmu i wysuszania organizmu
Odczuwania wszystkich zapachów
Akceptowania bólu i pożądania boleści i cierpienia
Podtrzymywania wszystkich ślubowań życia w bólu, przysięgania na życie w cierpieniach
Nie dbania o zęby, bólu zębów, chorób zębów
Lekceważenia ciała fizycznego, nie dbania o ciało fizyczne

Artykuł jest w budowie

INTENCJE DOTYCZĄCE SEKSU

Seksualnego pożądania, pożądania stosunków seksualnych
Ciąży -zachodzenia w ciążę
Seksualnego karania siebie, bycia karanym za seks, za seksualne odchylenia, zboczenia, za seks ze zwierzętami
Tworzenia idealnego związku seksualnego
Uprawiania seksu za pieniądze, uprawiania nierządu sakralnego
Seksualnego pieszczenia mego ciała i mego ciała seksualnej partnerki( partnera )
Doświadczania i zadawania rozkoszy seksualnych
Przeżywania doznań seksualnych
Kundalini uruchamiania wzbudzania i posługiwania się kundalini.
Niszczenia siebie i innych moją energią kundalini
rodzenia dzieci
płodzenia dzieci, następców mojego rodu

ZWIĄZKI

Tworzenia, podtrzymywania i niszczenia związków
Tworzenia, podtrzymywania i niszczenia związków z moją płcią tj z mężczyznami
Podtrzymywania związków w astralu i życiu
Tworzenia, podtrzymywania i niszczenia związków z moim tatą
Tworzenia, podtrzymywania i niszczenia związków z żywymi Bogami i żywymi Boginiami
Życia w związkach
Tworzenia, podtrzymywania i niszczenia związków z płcią odmienną tj z kobietami
Tworzenia, podtrzymywania i niszczenia związków z Bogiem
Tworzenia, podtrzymywania i niszczenia związków z Bogiem ojcem
Tworzenia, podtrzymywania i niszczenia związków z córką
Tworzenia, podtrzymywania i niszczenia związków z matką
Tworzenia, podtrzymywania i niszczenia związków z Duszami innych żyjących ludzi

PIENIĄDZE
Powikłania w zarabianiu pieniędzy omawiam w art. posieczonym tybetańskim wspomnieniom.
Zachłanność i oczekiwania wobec życia w biedzie nędzy i ubóstwie
Zachłanności na życie w biedzie nędzy i ubóstwie
Wstrętu, odrazy, niechęci, nienawiści, pogardy do zarabiania, gromadzenia, wygrywania pieniędzy, bogactw, majątku
Oczekiwań wobec życia w biedzie nędzy i ubóstwie
Akceptowania i pożądania biedy nędzy, ubóstwa w moim życiu
Bankructwa doprowadzania siebie i innych do bankructwa
Bezrobocia mojego, pozostawania bez pracy zarobkowej
Bycia biedakiem, nędzarzem, bycia człowiekiem bez pieniędzy, człowiekiem zadłużonym
Nie przyjmowania, odrzucania pieniędzy, bogactw od Boga i ludzi
Posiadania nadmiaru pieniędzy, bogactw
Brania, otrzymywania wynagrodzenia za wykonywaną pracę, działania, pomoc dla Iudzi
Bycia zależnym i uzależniania się od pieniędzy, bogactw, majętności
Dalszego życia po osiągnięciu bogactwa, po zgromadzeniu pieniędzy, bogactw, majętności
Posiadania, tworzenia dobrobytu
Doświadczania bogactwa, nadmiaru pieniędzy, wygranych, majątku luksusu
Grania i wygrywania pieniędzy w grach losowych Totalizatorze. itp
Interesów prowadzenia, zajmowania się interesami
Łatwego, lekkiego, przyjemnego życia i utrzymywania się z posiadanych pieniędzy, bogactw, majętności
Oczekiwania na pieniądze, bogactwa, majętności, luksusy i oczekiwania związane z życiem w bogactwie, komforcie i luksusie
Oczekiwania na wielomilionowe wygrane, oczekiwania na pieniądze, bogactwa, majętności, luksusy
Odnoszenia zysków w interesach
Otrzymywania od Boga bogactw, dostatku, pieniędzy
Potrzeby pracowania po to aby mieć pieniądze, bogactwa, majętności na jedzenie na utrzymanie siebie i swojej rodziny
Bogactw, dostatku, pieniędzy wydawania, inwestowania, przyjmowania
Gromadzenia, zarabiania, posiadania bogactw, dostatku, pieniędzy
Przechowywania własnych i cudzych bogactw, dostatku, pieniędzy
Posiadania gromadzenia nadmiaru bogactw, dostatku, pieniędzy i oczekiwań z tym związanych
Pozostawanie bez pracy i zatrudnienia
Pracy zarobkowej w budownictwie/ wykonywanym obecnie zawodzie/
Pracowanie za pieniądze, dla pieniędzy
Wykonywania pracy fizycznej i pracy zarobkowej w niedzielę i święta
Przeznaczania pieniędzy, majątku, bogactwa na narkotyki, papierosy, używki ,alkohole
Przeznaczania pieniędzy, majątku, bogactwa na przyjemności w życiu
Strat ponoszenia,. odnoszenia strat w interesach, życiu, związkach w mojej działalności
Wygrywanie pieniędzy, tracenia pieniędzy
Wykonywania każdej podjętej pracy zarobkowej, każdych robót, zadań
Zarabianiu na leczeniu, na radiestezji, brania pieniędzy za pomaganie innym
Grania i przegrywania pieniędzy i swojego życia w grach losowych
Przeznaczania pieniędzy, majątku, bogactwa na kobiety /mężczyzn/ i seks.

Intencje dotyczące Reiki

przyjmowania inicjacji Reiki
udzielania inicjacji Reiki
wiary w to, że tylko najczystsze, bezpieczne dla mnie boskie energie płyną, kiedy ja używam i stosuję symbolikę i znaki Reiki
stosowania energii Reiki, otwierania kanałów Reiki
bycia otwartym na przepływ energii Reiki i innych nieznanych mi energii przez moje ciało
wiary w to, że tylko najczystsze, bezpieczne dla mnie boskie energie płyną, kiedy ja używam i stosuję energie Reiki
interesowania się mistrzami Reki
bycia zachłannym na inicjacje Reiki
wiary w to, że do wyrażanie przez moje serce boskiej energii potrzebne są mi energie Reiki, inicjacje Reiki
przyjmowania energii ze źródeł zwanych Reiki
pretensji do Boga, odcięcia się od Boga ,konkurowania z Bogiem
bezradności, bycia bezradny, odnoszenia porażek
kapłaństwa, bycia kapłanem, arcykapłanem, przybliżania innym Boga
determinacji i zawziętości w działaniu
dziękowania Bogu i ludziom, wdzięczności dla Boga i ludzi
dzielenia się z innymi, dawania, obdarowywania podarków, przyjmowania od innych ich darów, prezentów
bycia przewlekle chorym emerytem, bycia rencistą
gardzenia sobą, bogiem i innymi istotami
hipnotyzowania innych i bycia hipnotyzowanym przez innych
imion, nazwisk przyjmowania i nadawania ludziom i innym istotom
bycia katem i oprawcą, katowania innych i bycia katowanym
mocnym bycia silnym, potężnym
mylenia się popełniania pomyłek
napadania na innych, bycia ofiarą napaści
podtrzymywania negatywnych wzorców, negatywnych zachowań, działań
niewolnictwa ,bycia niewolnikiem
odkuwania się, rekompensowania sobie strat i niepowodzeń
bycia odpowiedzialnym za samego siebie, oraz za Boga i innych
doprowadzenia innych do oświecenia o przed sobą
pamiętania, przypominania sobie przeszłości
plucia i smarkania, bycia chamem, człowiekiem niekulturalnym
powtarzania starych doświadczeń, starych reguł
reagowania mego organizmu na zmianę pogody, ciśnienia powietrza, na opady atmosferyczne
bycia rencistą emerytem
doświadczania tragicznego życia, tragedii w życiu moim i powodowania tragedii w świecie w życiu innych
wpadania w transy, inicjowania transów, podtrzymywania transów
uczciwości, bycia uczciwym
ulegania innym istotom, ludziom, ich opiniom i poglądom
upokarzania innych, bycia upokarzanym przez innych
uwalniania się od obciążeń
mojej nie uczciwości, bycia nie uczciwym
używania telepatii, ulegania telepatom, telepatycznego manipulowania innymi
walczenia z innymi, bycia walecznym, bicia się z ludźmi, bicia innych
bycia bitym, zbierania batów
bycia władcą, panem całego świata
rządzenia światem, wszystkimi ludźmi i Bogiem
wprowadzania zmian w moim życiu i życiu innych
wzruszeń, wzruszania się wzruszania innych ludzi innych Dusz, bycia Wzruszanym
zajmowania się wieloma sprawami jednocześnie
bioterapii stosowania i używania, przyjmowania zabiegów bioterapii, udzielania bioterapii
głodzenia się, głodowania, bycia głodnym, nienasyconym
szczupłości ,wychudzenia mego ciała ,bycia Chudym i Szczupłym
karmy, ulegania prawom karmy, wypełniania karmy
łysienia, bycia łysym
mówienia do innych
bycia w pełni zdrowym, mocnym, silnym
składania i przyjmowania skarg, żalów, zażaleń, pretensji
skromności mojej, bycia skromnym, skromnego życia
stawania przed sądem bożym i ludzkim, składania zeznań przed sądem, sądzenia innych, bycia sądzonym przez innych, wnoszenia spraw sądowych
uczenia się i innych, bycia uczniem, bycia nauczycielem
występowania publicznego przed innymi
zadowalania, zaspokajania potrzeb innych i swoich. Bycia zadowalanym i zaspokajanym przez innych
wiara w zabobony, przesądy
bycia wolnym, niezależnym, doświadczania wolności i niezależności
mocy –doświadczania, gromadzenia, używania
nadziei
bycia osobą nic nieznaczącą ,niezauważaną, bycia w cieniu innych osób
obowiązków, ciężarów brania na siebie, bycia obowiązkowym
odrzucania, odpychania od siebie – ludzi oraz Boga stwórczej Miłości i wszelkiej pomocy
oszukiwania siebie – ludzi oraz Boga. Bycia oszukiwanym przez własną Duszę przez ludzi oraz Boga
podróżowania po kraju, zagranicą. Podróżowania od egzotycznych krajów
problemów tworzenia sobie i ludziom oraz Boga, życia pełnego problemów
działania zgodnego z prawem
praworządności, działań nie zgodnych z prawem
żartów, żartowania sobie z siebie – ludzi oraz Boga, śmiania się do ludzi oraz Boga
zabawy i bawienia się w życiu, bawienia się kosztem innych i moim
życia w trzeźwości i przytomności umysłu
zajmowania się domem, ogrodem, gotowaniem sprzątaniem
opóźniania zakończenia budowy domu
bycia oświeconą istotą, życia po oświeceniu umysłu
związków-podtrzymywania starych i inicjowania nowych
legalnego i nielegalnego zarabiania pieniędzy, płacenia podatków i ZUS-u
zatrudniania się u innych oraz pracy samodzielnej na własny rachunek
życia bez pieniędzy dochodów i środków do życia
przejęcia od osoby….., programów działania, zachłanności na jej wibracje, energię i przekazy
przejęcia od rodziców, mistrzów i nauczycieli -programów działania, zachłanności na ich wibracje, energię i przekazy
uczestnictwa, w orgiach grupowych
szukania miłości, Boga poprzez seks
seksu z dziećmi, zwierzętami, Minotaurem, zboczeń seksualnych
składania hołdów Bogu, bóstwom, ludziom i Innym istotom
bycia schludnym schludnego ubierania się, braku schludności w ubieraniu
prowokowania seksualnego, ulegania seksualnej prowokacji
z jakimi przyszedłem na ten świat z jakimi urodziłem się w tym wcieleniu
doświadczania i przejawiania upartości, upierdliwości, bycia nieznośnym
zysków -odnoszenia w związku z działaniem Boga innych ludzi
doświadczania radości i szczęścia po wygraniu pieniędzy
dzielenia się majątkiem z Bogiem i ludźmi
nudzenia się w życiu, nudzenia się jako człowiek bogaty, uczciwy
utrzymywania się z bogactw materialnych, z posiadanych pieniędzy

ponoszenia, doświadczania w życiu klęsk i nieszczęść
kłamania okłamywania siebie i innych
manipulowania ludźmi dla swoich własnych celów i własnych potrzeb
zadawania innym /powodowania u innych klęsk i nieszczęść
życia w zdrowiu i w cudownie zdrowym ciele
jedzenia objadania się, obżerania się ponad miarę i potrzeby ciała i organizmu
uwolnienia się od zbędnych dla mnie ludzi i ich poglądów
doświadczania ojcostwa
poddawania się losowi i przeznaczeniu-
poddawania się wyrokom Boskim
zdobywania popleczników dla swoich celów
pracy z wahadłem
bycia winnym, obwiniania siebie i innych
doświadczania agresji ze strony innych
bycia agresywnym dla innych
angażowania się w beznadziejne sytuacje i sprawy
apodyktyczności i dominacji doświadczania i przejawiania w życiu i związkach innymi istotami
bycia apodyktyczny i dominującym
bycia uległym wobec innych
bycia ofiarą losu
atakowania i napadania na innych
bycia ofiarą ataków i napaści
atrakcyjności, bycia atrakcyjnym, przejawiania atrakcyjności
doświadczania autodestrukcji i autodestrukcyjnych programów na życie
mojego bezpieczeństwa- doświadczania bezpiecznego życia
chwalenia siebie i innych, bycia chwalonym
doświadczania cierpienia, kreowania cierpienia sobie i innym
brania na siebie cudzych cierpień i ofiar
doświadczania cykliczności wszystkich zjawisk i zdarzeń
powstrzymywania się przed pełnym otwarciem i oczyszczeniem kanałów energetycznych, czakramów i pełnym oczyszczeniem mego ciała
oczekiwań wobec moich czakramów.
oczekiwań wobec moich zdolności i mechanizmów z nimi związanych
podejmowania błędnych decyzji
decydowania o sobie
ulegania decyzjom innych
Posiadania, tworzenia demonów
uwalniania się od demonów i od duchów
denerwowania siebie i innych ludzi, innych dusz bycia zdenerwowanym, nerwowości
doceniania innych, doceniania siebie moich umiejętności i możliwości
dokładności i precyzji w działaniu i myśleniu
doświadczania
dystansu trzymania- wobec kobiet, szczególnie wobec pięknych kobiet
obawiania się pięknych kobiet
podejmowania i realizowania działań za wszelką za każdą cenę
efektywności w działaniach, w tworzeniu w myśleniu, bycia efektywnym człowiekiem
egzaminów zdawania, bycia egzaminowanym, egzaminowania innych
ekstazy doświadczania i przeżywania
energii magazynowania, przechowywania, przyjmowania
energii-brania od innych, gromadzenia, zasilania się energię
energii-oddawania mojej energii innym, karmienia innych moją energią
tworzenia i doświadczania idealnego świata
życia idealnym świecie
otaczania się idealnymi ludźmi, idealnymi duszami
tworzenia idealnych związków
Bycie idealnym człowiekiem idealną duszą
iluzji doświadczania
imienia wyboru swego losu, imienia i nazwiska, rodziców, związków zinnymi
informowania ludzi o moich działaniach, wydarzenia z mego życia
intuicji, intuicyjnych działań
darowania sobie i innym kar, win
karania siebie i innych, bycia karanym przez boga i ludzi

powodowania, wywoływania, doświadczania katastrof, klęsk, klęsk żywiołowych, żywiołów, nieszczęść
kłótni wywoływania i doświadczania
kochania pokochania samego siebie i innych ludzi, bycia kochanym
komplikowania życia sobie i innym, doświadczania życia pełnego komplikacji
konfliktów -tworzenia ,wywoływania , inicjowania k. życia w k.
konkurencji konkurowania
kontroli ,kontrolowania innych bycia kontrolowanym
kreatywności mojej
krzyków ,krzyczenia na I ,bycia tym na kogo krzyczą inni
lęku -wzbudzania
likwidacji siebie i innych
magii ,używania doświadczania magii
zaklinania, używania zaklęć, doświadczania skutków rzuconych zaklęć
mięsa- jedzenia mięsa i jego przetworów, zachłanności na jego wibracje i energie
poszukiwania miłości
mistrzostwa doświadczania, przejawiania miłości we wszystkim co robię
mordowania
muzyki grania, komponowania, słuchania, tworzenia, doświadczania
mylenia się, popełniania błędów ,omyłek
nagród, nagradzania siebie i innych
narkotyzowania siebie i innych, przyjmowania, dawania, brania narkotyków, ćpania, palenia papierosów
narzucania innym siebie, swojej woli, mego zdania
nauczania innych, bycia nauczycielem
bycia nauczanym
nawracania ludzi na moja prawdę
Niebezpieczeństw doświadczania, stwarzania ich sobie i innym istotom, życia w niebezpieczeństwach
niechęci, nienawiści, antypatii, wzbudzanie i doświadczanie ze strony innych
nienawiści do ludzi
nienawiści do samego siebie
obawiania się nieszczęść, kłopotów, problemów, katastrof problemów
niezależności, bycia niezależnym
niszczenia siebie i innych
niszczenia związków, interesów
bycia niszczonym
obojętności na los innych, doświadczenia i życie innych istot
obowiązków -branie na siebie, przyjmowanie na siebie obowiązków i zadań ponad moje siły, wiedzę i umiejętności
nie wywiązywanie się z przyjętych zadań i obowiązków
oceniania innych, bycia ocenianym, samooceniania siebie
oczyszczania i porządkowania świata
odpowiedzialności za siebie i innych
zasad i reguł zdrowego odżywiania się
bycia ofiarą i składania siebie w ofierze
ograniczania siebie i innych, doświadczania i przejawiania ograniczeń
okrucieństwa –doświadczania i przejawiania go wobec siebie i innych
podtrzymywania oporu przed pozytywnymi zmianami
oskarżania innych, skarżenia, bycia skarżącym i oskarżanym
owadów zabijania, bycia gryzionym przez świat, owady i zwierzęta, gryzienia się ze sobą oraz światem
doświadczania pecha
bycia poddanym
pogardy dla siebie pogardy dla innych istot
pokuty, pokutowania, odpokutowywania
pomagania innym ,przyjmowania pomocy od I i od Boga
zaspokajania własnych potrzeb i potrzeb innych ludzi
pracowania u innych i na rzecz innych
pracy innych dla mego dobra
mojej pracy dla mego dobra
niechęci do pracy, do aktywnych działań
prezentów i nagród dawania
otrzymywania prezentów i nagród od innych oraz od Boga
problemów kłopot, trudności-tworzenia i rozwiązywania sobie i innym ludziom( duszom)
prowokacji i prowokowania innych
przebaczania i darowania sobie i innym win i zobowiązań

angażowania się w przegrane sprawy, przegrane związki, interesy, w przegraną działalność
przegrywania w życiu, bycia istota przegraną, przegrywającą
przekleństw i przeklinania
doświadczania przyjemności w życiu i przyjemnego życia
przyszłość obawiania się, obawiania się o moją przyszłość obawiania się co ona przyniesie ,obawiania się tego co będzie jutro i w dniach następnych
przytomności i trzeźwości umysłu
bycia człowiekiem pełnym pychy, dumy, bycia pyszałkiem
ranienia innych, samego siebie, bycia ranionym przez innych
rozkazów i poleceń wydawanie, spełniania rozkazów i poleceń
rozkazywania innym
wykonywania i realizowania cudzych poleceń
rozkoszy doświadczania
samobójstwa popełnienia
samodzielności bycia samodzielnym
mojej nie samodzielności, bycia nie samodzielnym w życiu, w związkach, w zarabianiu, gromadzeniu działaniach i oczekiwaniach.
samoograniczania siebie swoich umiejętności i możliwości
samotności, osamotnienia w życiu, związkach, interesach, w rozwoju duchowym
samowystarczalność
samozagłady
sądzenia, osądzania innych, bycia osądzanym i sadzonym
sąsiedztwa bycia sąsiadem, sąsiedzkich stosunków, posiadania sąsiadów
siły doświadczania, używania
sławy, bycia osobą sławną, znaną
słodyczy, ciast, czekolad spożywania
służenia innym, wykonywania posług, bycia służącym, posiadania służących
smaku- odczuwania smaku życia, smaku potraw
sobą- zajmowania się sobą, swoim życiem, problemami, rozwojem, swoimi związkami
zajmowania się innymi ludźmi, innymi istotami
spontaniczności, bycia spontanicznym
sporów wywoływania i doświadczania
sprawami własnymi i zajmowania się angażowania innych do moich spraw
starcem -bycia chorym ,niedołężnym ,biednym ,ubogim i samotnym S+Mech D
strat ponoszenia, odnoszenia strat w interesach, życiu, związkach, w mojej działalności
sukcesów
sukcesów – odnoszenia w życiu
szacunku do samego siebie
szkodzenia sobie i innym, działania na szkodę własną i innych
szkodzenia sobie i i innym, niszczenia siebie i innych
szybkości i precyzji i dokładności w działaniu
bycia precyzyjnym i dokładnym
ślubowań składania dotrzymywania obietnic, danego słowa
przysiąg łamania
śmiania i żartowania z Boga, ludzi
bycia przedmiotem śmiechów i żartów
śmierci, umierania
telepatią, hipnozą posługiwania się, podlegania telepatii i hipnotycznym wpływom ze strony innych
transów inicjowania i podlegania transom
ubierania się, noszenia ubrań, strojów
niechlujnego i nieschludnego ubierania się
oporów i niechęci, powstrzymywania się przed pełnym ugruntowaniem
ulegania innym istotom w życiu, związkach, działaniach, interesach
umiejętności, zdolności, ukrywania siebie i swoich umiejętności
upierania się przy swoim zdaniu, swoich racjach, swoich urojeniach
utrudniania sobie i innym ludziom życia
życia pełnego trudności
uzależniania się od innych, bycia zależnym od ich opinii mocy, siły, pomocy
uzdrawiania innych
bycia uzdrawianym przez innych
pracy z wahadłem
wdzięczności przejawiania i doświadczania
korzystania z mojej własnej wiedzy i umiejętności oraz wiedzy i umiejętności innych istot dla najwyższego dobra
bycia winnym, obwiniania siebie i innych
wizualizacji przeprowadzania
władzy –doświadczania, podejmowania, przejawiania, sprawowania
rządzenia światem, bogiem i innymi istotami (Duszami)
władzy-bycia władcą i rządzącym
walki z wrogami,
wrogów posiadania, bycia wrogiem, walki z wrogami
wspólnoty, życie we wspólnocie, tworzenia wspólnoty, wspólnych związków z innymi ludźmi
wygrywania
wygrywania w życiu, w związkach
wygrywania pieniędzy, bycia tym który zawsze wygrywa
wyjazdów do …….. na warsztaty/sesje/ nauki/
wykorzystywania innych istot do własnych celów
wypadków -uczestnictwa w wypadkach, powodowania wypadków, ulegania wypadkom
wypoczynku, wypoczywania, relaksacji
spędzania wolnego czasu, wakacyjnego wypoczynku, wyjazdu na wczasy
wyręczania i zastępowania mnie przez inne osoby
wyręczania i zastępowania innych osób w ich działaniach
wyrzeczeń-życia pełnego, wyrzekania się siebie i innych
wyrzekania się swoich umiejętności, wiedzy, serca
wzorców- przyjmowania od innych ich wzorców działania, myślenia, postępowania
zabijania i zjadania zwierząt i ludzi, bycia zjadanym i zabijanym przez ludzi i zwierzęta
zagrożeń -poszukiwanie w życiu
życia w zagrożeniu
koncentracji na źródłach zagrożeń
zajmowania się sobą moim życiem, problemami, związkami
zajmowania się życiem, problemami, związkami innych ludzi innych Dusz
zaufania
złodziejstwa ,kradzieży ,bycia złodziejem i b okradanym przez Z
złośliwości, bycia z wobec siebie i innych, doświadczania złośliwości ze strony innych
złudzeń doświadczania
wprowadzania / blokowania/zmian na lepsze w życiu, związkach, biznesie i pieniądzach
życia i mieszkania w Polsce.
życia i mieszkania w tym domu
życia i mieszkania w tym mieście
życia jako mężczyzna w ciele mężczyzny
podejmowania w życiu najlepszych decyzji, wyborów
stosowania negatywnych i destrukcyjnych programów na życie
życia lekkiego i przyjemnego
życia pełnego trudu, znoju, chaosu, przeciwności
życia przeszłością, powtarzania przeszłych zdarzeń i zdarzeń minionych
życia -wyboru celu życia, metod i sposobów jego realizacji
życia- chodzenia pod prąd przez życie, życia pełnego przeszkód pełnego przeciwności
życia bez przeszkód i przeciwności
realizowania planów programów na życie nauczonych i przejętych kiedy byłem w brzuszku u mamusi i w dzieciństwie od mamusi, tatusia i od mistrzów.
doświadczania w życiu wzlotów i upadków
doświadczania w życiu wzlotów i upadków w związkach, interesach, rozwoju mojej Duszy
bezpieczeństwa- braku bezpieczeństwa, doświadczania niebezpieczeństwa, życia w niebezpieczeństwach
działania na własną szkodę, działania przeciwko sobie
denerwowania i wkurwiania siebie i innych, bycia denerwowanym i kw… przez innych
przeżywania miłości i szacunku do siebie oraz braku miłości i szacunku do siebie
przejawiania się jako kobieta, przejawiania cech kobiecych, doświadczania kobiecości
wyobrażenia na temat mojej kobiecości/ męskości/
kaleką bycia, tworzenia kalek. kaleczenia siebie i innych, bycia kaleczonym przez innych
bycia przedmiotem śmiechów, żartów i kpin, śmiania się ,żartowania i kpienia z innych
gubienia i pozostawiania swoich rzeczy i przedmiotów, odnajdywania ich
zdradzania innych ,bycia zdradzanym przez innych
Tworzenia, podtrzymywania pustki i nicości w sobie i w życiu, doświadczania życia w pustce i nicości
krzyczenia na innych, bycia tym na kogo krzyczą inni
zaniżania, ukrywania swoich wibracji
zaniżania swego poziomu życia
bycia gorszym od innych w życiu, w związkach, w tym co robię, w moich osiągnięciach
bycia zmęczonym życiem, męczenia się w życiu, męczenia się pracą
takiego działania by być zauważonym przez Boga i innych ludzi
denerwowania, urażania, obrażania , bycia denerwowanym, urażanym, obrażanym przez innych

-oporu i niechęci do pomagania innym
milczenia, nie odzywania się do innych
patrzenia na świat i materię, postrzegania widzenia świata i materii
oczekiwania na nieszczęścia, klęski, cierpienie i ból
bycia oryginalnym, oryginałem, wyróżniającym się -zwracania na siebie uwagi
pracy dla innych na rzecz innych
bycia bezwzględnym dla siebie i innych, działania za wszelką cenę, bez względu na koszty jakie przyjdzie zapłacić
zdradzania innych i Boga, bycia zdradzanym przez Boga i innych
dochodzenia do wszystkiego samodzielnie z bólem, cierpieniem i wyrzeczeniami

opowiadania innym o swoim życiu, sukcesach, klęskach i niepowodzeniach
INTENCJE BHP


Opublikowano: 25/02/2008
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 22 komentarzy

 • s_majda pisze:

  Intencje wyglądają inaczej tu na ziemi niż z poziomu ludzkiej Duszy.

  1.W Indiach awatar mojej Duszy wyafirmował sobie jakieś 4 000 lat temu wyrzeczenia i przemianę poprzez cierpienie.

  2.Po tysiącu lat pojawił się Budda z programem jaki mógł to umożliwić. Od tamtej pory czyli przez 2400 lat moi poprzednicy co najmniej 5-krotnie byli mnichami buddyjskimi. Żaden z nich nie pamiętał zachwytu poprzednika < tego z punktu nr 1> na temat wyrzeczeń, ale pamiętała je Dusza.

  3.Dusza kolejnemu awatarowi, mnie Sławkowi- zafundowała komplet wyrzeczeń z Tybetu i Indii.

  4.skąd ja miałem to wiedzieć, żyjąc w Europie, skoro Dusza mi nie powiedziała. Na własną rękę oddałem 800 intencji Bogu i opłaciło się i mnie i mojej Duszy.

  Wejście w dowolne doświadczenia też trzeba rozpatrywać osobno z poziomu Duszy i awatara. Zawsze ponad awatarem jest jego Dusza, która niekiedy na ślepo dąży do celu (wyznaczonego przez wcześniejsze afirmacje- modlitwy itp. ). Ziemski człowiek ma niewiele do powiedzenia jeśli chodzi o doświadczenia bo ich sumę zbiera i pamięta Dusza. Dokonuje tego za pomocą narzędzia- ziemskiego człowieka stworzonego dla Duszy przez Boga.

  I tak dwa elementy odrębnie stworzone przez Boga, czyli nieśmiertelna Dusza mająca czasami za sobą tysiące ziemskich inkarnacji, spotyka się Ziemią i ziemskimi doświadczeniami w znacznie później stworzonym dla niej ciele fizycznym które nie ma wbudowanych zdolności przetrwania przez tak długi okres. Za to ma komplet błędnych intencji (oczekiwań) Duszy co do skutków własnych poczynań.

  Kiedy ja ziemski człowiek( część świadomości mojej Duszy) chciałem zarobić pieniądze, to wolą mojej Duszy było abym żył iradził sobie bez nich. Dom owszem mogłem mieć i nawet wybudować- ale już bez pieniędzy nie jest to możliwe. Tu nie Afryka, że wystarczą liście bananowca na pokrycie dachowe. Pieniędzy Dusza mi nie dała bo awatar którego jeszcze wtedy nie znałem przekonał Duszę, argumentem dochodzenia do Boga poprzez biedę i nędzę.

  Uwalnianiu się zjednocznych w działaniu Człowieka i Duszy od tego wzajemnego pomieszania od wewnętrznie niespójnych i sprzecznych intencji oraz oczekiwań poświęcony jest cały ten temat.

 • s_majda pisze:

  Wyobraź sobie sytuację, kiedy Ziemia prosi Słońce o pozwolenie przejścia na inną orbitę. Nonsens? Tak samo bez sensu jest zwracanie się z prośbą do kogokolwiek prócz ludzi. Sens ma jedynie zamiar dokonania wyboru. Rzeczywiście sam wybierasz swój los. Jeżeli parametry Twojej emisji odpowiadają Twojemu wyborowi, a przy tym nie zostają naruszone prawa, wówczas to otrzymujesz. Wybór – to nie prośba, tylko Twoje zde-cydowanie, by mieć i działać.

  Zamiar nie stwarza nadmiernego potencjału, ponieważ energia potencjału pragnienia spożytkowana zostaje na działanie. Pragnienie i działanie łączą się w zamiarze. Zamiar w działaniu rozprasza stworzony przez pragnienie nadmierny potencjał w naturalny sposób, bez udziału sił równoważących. Rozwiązując problem – działaj. Rozmyślając nad złożonością problemu, stwarzasz nadmierny potencjał i oddajesz energię wahadłu. Działając, urzeczywistniasz energię zamiaru. Jak wiadomo, „oczy boją się, a ręce robią". Urzeczywistniając zamiar, zawierz nurtowi wariantów, a problem sam się rozwiąże.

  Vadim Zeland-

  S. M.

  Opinia przeciwna wstępnemu oczyszczaniu intencji. Bo i w jaki celu ? Działać, Działać, i kreować samodzielnie.

  Z tym, że wówczas skutki mogą być przeniesione na kolejne inkarnacje nie człowieka, ale jego duszy. Tej kwestii niewielu samodzielnych stworzycieli- kreatorów jest świadomych.

 • s_majda pisze:

  Przy oczyszczaniu intencji znajomy po raz pierwszy zobaczył jasne skrzydła swojej duszy.

 • s_majda pisze:

  Odreagowanie inicjacji w komorach piramidy. Proponuję w pokłonie

  1- inicjacja

  2-wkodowana energia wibracji tęczowych barw

  3- energia ziemska do odkowowania jaka wówczas została przyjęta

  5 przekaz istot i grup astralnych

  6. wiara w skuteczność tego przekazu

  7- wkodowane symbole, misje, ślubowania

  8. Presje od istot atralnych.

  Opis zacytowany, a otrzymany od osoby która miała nieszczęście przyjąć kodowania w piramidzie. ,,Za inicjacją stoi tzw Białe braterstwo, chyba powinno być nazwane czarnym. Działają pod grupami astralnymi tzw. wniebowstąpieni mistrzowie. To grupka wybranych przez tych czarnych, co kiedyś Wisznu wpadł w ich sidła, i pilnują by ponownie bałwochwlastwo się szerzyło. Oni chcą kierować modlitwy właśnie do siebie, jako wniebowstąpieni mistrzowie…Chała totalna. Ja dałem się wrobić. Członkowie, którzy nie są wnieobowstąpionymi mistrzami szerzą "ideologię" Białego Bractwa tzn. by zwracać się o pomoc do przewodników duchowych, by z władcami karmy rozmawiać o kasacji karmy..”

 • s_majda pisze:

  ja mam nieco inne spojrzenie na "świat". Uważam, że jesteśmy częścią Boga. Jakby jego odbiciem, trochę ciężko jest mi to wytłumaczyć, bo ludzkie słowa nigdy tego nie oddadzą. Powiem tylko, że przestałem patrzyć na zewnątrz umniejszając w ten sposób siebie, że oto ja ten malutki proszę o cokolwiek Boga a ten ewentualnie z łaski swojej może spełnić moje prośby i modlitwy lub nie. Wiesz, to ja mam władzę nad swoim życiem i nikt inny. I nikomu nie będę się kłaniał, bo w ten sposób umniejszam siebie. Umysł ludzki tego nie pojmie, dlatego wymyśli 1000 powodów, dla których moje słowa wydadzą Ci się bardzo dziwne i niczego nie warte.

  Wszystko co ludzie sądzą na temat Boga jest mentalne i tylko mentalne. A umysł nie jest w stanie tego ogarnąć, jest zbyt ograniczony. A skoro tak jest, to po co próbować to robić? Po co próbować go definiować, szufladkować? Na przykład to całe oczyszczanie intencji z Bogiem… to kompletna bzdura, która budowana jest na nieświadomości ludzi. To tylko kolejny schemat, definicja i dowód na to, że ludzie chcą wszystko poznać, nazwać, opisać i zaszufladkować. A pewnych "rzeczy" umysł nie jest w stanie zrozumieć. W żaden sposób nie pojmie tego co duchowe. Gdy ludzie wyjdą poza umysł, dostrzegą, że jest jeszcze coś więcej, i to "coś" można tylko doświadczyć, nie da się tego opisać. A skoro się nie da, to po co próbować?

  Kropla oceanu jest niczym innym jak oceanem. S. M. Z otrzymanego listu od osoby którą odbieram jako niewierzącego w Boga agnostyka. Te jego idee doskonale sprawdzają się do momentu kryzysu. Ciężka choroba np rak może błyskawicznie zmienić podobne nastawienia, pochylić sztywny dziś kark przed Tym który da, jeśli tylko go poprosić.

 • s_majda pisze:

  poproś o rozkdowanie i kasację tej całej wiedzy przyjętej z inwigilacji

  [2012-06-19 18:57:09] Sławomir Majda: oddaj INP dot inwigilowania, śledzenia

  [2012-06-19 18:57:59] Sławomir Majda: acha- możesz mieć strazników pilnujących twojego staznikowania- popos o uwolnienie od nich

  [2012-06-19 18:58:24] Sławomir Majda: wszystkie sieci, liny kajadany jakie tobie narzucono i jakie ty zucąłeś jako staznik

  [2012-06-19 18:58:59] Sławomir Majda: poproś o wszystko co Bóg ma lepszego od staznikowania komukolwiek. poszukaj kto z astralu ciebie w tow robił. wszystkie wzorce zatruć narkotykami, hipnozy, misje ślubowania. transy+ transy czówania

  [2012-06-19 19:03:21] Sławomir Majda: +izloację od blixnich- oj tu się poryczysz. mogleś być paskudnik jakiś ze tak ciebie wrobiono.porpoś Boga o wiedzę, zrozumeinie

  rozjasnienie, trzeźwość. serce – dużo masz czerni na plecach- proś o kasację

 • s_majda pisze:

  hmm to jak się robi wszystko na raz to potem się pojawia coś konkretnego? {Andrzej R)

  [20:38:35] Sławomir Majda: tak i dostajesz szeroko. a jeśli dłubiesz tylko jeden temat np. związki, lub pieniądze to wisienkę otrzymasz zamiast torta

 • s_majda pisze:

  INP dotyczących naszego z D U S Z ¡

  Bóg, bogowanie, władza

  1. do bycia żywym bogiem, bogiem bogów

  2. do chęci posiadania i utrzymywani armii, wyznawców, kapłanów, kochanków

  3. do chęci zawładnięcia wszelkimi bogami

  4. do chęci bycia Bogiem Dawcą Życia

  5. do bycia królową/królem, władcą/władczynią

  6. do posiadania boskich broni, atrybutów

  7. do posiadania buław, diademów, koron i wszelkich atrybutów władcy

  8. do przejawiania światła Boga Dawcy życia we własnych energiach

  9. do posiadania, przyjmowania darów od Boga Dawcy Życia

  10. do bycia świętym/świętą

  11. do modlenia się do Boga Dawcy Życia

  12. do proszenia innych o modlitwę za mnie

  13. do transów zabijania, prostytucji, władzy, pychy oraz wszelkich innych

  14. do odrzucania woli Boga Dawcy Życia

  15. do odrzucania darów Boga Dawcy Życia

  16. do posiadania kodów, wzorców, utożsamień jakie nie pochodzą z matrycy mojej Duszy

  Choroby

  1. do posiadania chorób wenerycznych

  2. do roznoszenia, zarażania innych chorobami

  3. do życia z partnerem/partnerką posiadającym choroby

  4. do hodowania węży astralnych we własnej energetyce

  5. do namawiania innych do autodestrukcji

  Relacje partnerskie

  1. do posiadania pasów cnoty, tubusów na penisa

  2. do przejawiania się jako kobieta o charakterze czarnej wdowy

  3. do bycia samotną kobietą/mężczyzną

  4. do strachu przed mężczyznami/kobietami

  5. do naszego/naszej partnera/partnerki o ukrytych skłonnościach homoseksualnych, zoofilicznymi i innymi perwersjami seksualnymi

  6. do naszego/naszej partnera/partnerki z chorobami wenerycznymi oraz wszelkimi innymi

  7. do przyciągania partnera/partnerki myślącej jedynie o sobie, egoisty

  8. do naszego/naszej partnera/partnerki niszczącej moje ideały, wiarę

  9. do naszego/naszej partnera/partnerki uzależnionego od alkoholu, papierosów, narkotyków oraz wszelkich innych używek, rzeczy, osób, Dusz

  10. do naszego/naszej odrzucania danego partnera/partnerki przez Boga Dawcę życia

  Jasnowidzenie

  1. do blokowania jasnowidzenia, jasnosłyszenia, kontaktu z Bogiem Dawcą Życia

  2. do doznawania iluzji, omamów wzrokowych i słuchowych

  Różne

  1. do przyjmowania wszelkich uszczypliwych opinii, komentarzy, uwag do siebie

  2. do bycia sierotą

  3. do słuchania złych, destrukcyjnych podszeptów , programów pochodzącymi z astralu oraz od wszelkich istot

  4. do życzenia komuś źle

  5. do bycia uzależnionym od woli egregorów państw, a także innych istot oraz Dusz

  6. do ciągnięcia energii od innych istot oraz Dusz

  7. do kodowania, manipulowania innymi Duszami oraz istotami

  8. do bycia kodowanym, manipulowanym przez inne Dusze, istoty

 • Sławomir M. pisze:

  INP opracowane przez pana G.J

  Intencje dotyczące lęków , nerwic i depresji

  INP dotyczących naszego z D U S Z ¡:

  Pilnujmy, aby angażować duszę w każdym zdaniu modlitwy

  lęku przed życiem na ziemi

  lęku przed dezaprobatą ze strony rodziców, krewnych i znajomych

  lęku przed zmianami

  lęku, że w wyniku zmiany się pogorszy

  lęku przed porażką

  lęku przed kompromitacją i wyśmianiem

  lęku przed popełnieniem błędu w życiu i w działaniu

  lęku przed reakcją bliskich i otoczenia

  lęku przed wykorzystywaniem przez innych ludzi

  lęku przed utratą „ przywilejów” i „korzyści” z obecnej sytuacji

  poczucia ogólnego zagrożenia

  lęku przed stratą

  lęku przed pracą

  lęku, że będę musiał dużo harować żeby przeżyć

  lęku przed odpowiedzialnością za własne życie , wybory

  lęku przed biedą , nędzą

  lęku wynikającego z przeszłości żołnierza i dowódcy

  lęku przed zemstą innych ludzi , dusz i istot astralnych

  lęku wynikającego z karmy żołnierza i zabójcy

  lęku wynikającego z karmy tyrana i despoty

  lęku wynikającego z karmy alkoholika i narkomana

  lęku wynikającego z transów alkoholowych, narkotycznych i hipnotycznych

  lęku wynikającego z praktyk satanistycznych,lucyferańskich i z nimi współbrzmiących

  lęków wynikających z praktyk mediumicznych

  lęków wynikających z praktyk voo -doo

  lęków wynikających ze stosowania praktyk czarno-magicznych wobec innych ludzi i ich dusz

  lęku przed szaleństwem

  lęku przed zawiścią ze strony innych ludzi i ich dusz

  podtrzymywania lęków, nerwic i depresji pochodzących z białego astralu

  podtrzymywania lęków, nerwic i depresji pochodzących od fioletowego Beliala i grupy fioletowego płomienia

  podtrzymywania lęków, nerwic i depresji pochodzących od archaniołów Michała, Metatrona i innych

  podtrzymywania lęków, nerwic i depresji pochodzących od rozmaitych półbogów, asurów i guru

  podtrzymywania lęków, nerwic i depresji pochodzących z medytowania na pustkę i nicość w praktykach buddyjskich , hinduskich i zen

  podtrzymywania pomieszania i pustki w umyśle w wyniku rozmaitych praktyk medytacyjnych pochodzących z przeszłości mojej duszy – w innych wcieleniach

  lęku w kontaktach z innymi ludźmi

  lęku przed wstaniem rano z łóżka

  wzorców napięć lękowych na splocie słonecznym

  wzorców napięć lękowych na drugiej czakrze w okolicach pępka

  lęk przed sprawdzianem w szkole ,pracy ,testami i egzaminami

  lęk przed zemstą innych dusz i ich ziemskich awatarów

  lęki, nerwice i depresje wynikające z karmy prostytutki

  lęki, nerwice i depresje wynikające z praktyk bałwochwalczych

  lęki, nerwice i depresje wkodowane i podtrzymywane przez astralne jaszczury

 • Sławomir M. pisze:

  INP dot wzorca bycia śmiercią i jej uosobieniami

  Pilnujmy, aby angażować duszę w każdym zdaniu modlitwy

  1. naszego bycia Samael

  2. naszego bycia Mastemą

  3. naszego bycia bogiem, półbogiem, żywym bogiem, Assurą

  4. naszego posiadania naśladowców, uczniów

  5. naszego bycia bogiem śmierci (np. Hadesem, Jamą)

  6. naszego bycia shinigami

  7. naszego bycia uosobieniem śmierci

  8. naszego niesienia śmierci innym

  9. naszego bycia posłańcem śmierci

  10. naszego bycia katem

  11. naszego bycia pomocnikiem kata i śmierci

  12. naszego bycia oprawcą

  13. naszego noszenia i używania atrybutów śmierci

  14. naszego bycia istotą upadłą, istotą ciemności

  15. naszego przyciągania czerni, nieszczęść, katastrof do naszego życia

  16. naszego posiadania czarnych strojów, myśli

  17. naszego posiadania blokad na czakrach i kanałach blokujących dopływ światła Boga Dawcy Życia

  18. naszego zakazu modlenia się do Boga Dawcy Życia

  19. naszej niegodności do modlenia się do Boga Dawcy Życia

  20. naszej niegodności aby otrzymywać opiekę i dary od Boga Dawcy Życia

  21. naszego przybierania cudzych utożsamień, wkodowań, ofiar

  22. naszej chęci upadku

  23. naszej chęci spłaty karmicznych przewinień

  24. naszej niegodności do otrzymania Prawa Łaski od Boga Dawcy Życia

  25. naszego wyboru środowiska, w którym jest mnóstwo klęsk, katastrof a także śmierci

  26. naszej potrzeby bycia pożytecznym dla innych istot, Dusz

  27. naszej potrzeby bycia pożytecznym dla Boga Dawcy Życia

  28. naszego podążania za wolą Boga Dawcy Życia

  INP dotyczące węży astralnych

  Pilnujmy, aby angażować duszę w każdym zdaniu modlitwy

  1. naszych chęci, dążenia do autodestrukcji

  2. naszych chęci ściągania węży do energetyki

  3. naszego leczenia się poza Bogiem Dawcą Życia

  4. naszej chęci posiadania zwierząt energetycznych

  5. naszej doświadczanej samotności

  6. naszego utrzymywania złości do wszelkich istot

  7. naszego umierania, chorowania na złość

  8. naszego trzymania starych karmicznych zobowiązań, długów

  9. naszej chęci niszczenia innych istot

  10. naszego przeklinania, złorzeczenia węzom astralnym

  11. naszego stosowania chemii, naświetleń

  12. naszego stosowania antybiotyków

  13. naszego blokowania naturalnych etapów rozwoju

 • Sławomir M. pisze:

  Gniew, strach, wystawianie na próbę

  Intencje, nawyki, potrzeby, transy i misje dotyczących naszego z D U S Z ¡: np. naszego bycia zastraszanym przez inne istoty, Dusze

  1.naszego bycia zastraszanym przez inne istoty, Dusze

  2.naszego straszenia innych Dusz, istot

  3.naszego życia w napięciu

  4.naszego życia w strachu

  5.naszej potrzeby przyciągania katów, oprawców

  6.naszej potrzeby ściągania gniewu innych istot

  7.naszego bycia niszczonym przez …..

  8.naszej potrzeby urażania innych istot

  9.naszej chęci bycia testowanym przez Boga Dawcę Życia

  10.naszej chęci testowania siebie

  11.naszej chęci testowania innych istot, Dusz

  Utożsamienia

  1.naszego posiadania utożsamień, wkodowań wszelkich istot na niciach DNA, RNA w całej naszej istocie

  2.naszego posiadania wodorostów oraz wszelkich innych rzeczy w całej istocie jakie nie pochodzą bezpośrednio od Boga Dawcy życia

  3.naszego posiadania utożsamień, wkodowań syreny na niciach DNA, RNA a także w całej naszej istocie

  4.naszego posiadania utożsamień, wkodowań smoka na niciach DNA, RNA a także w całej naszej istocie

  5.naszego posiadania utożsamień, wkodowań garmona na niciach DNA, RNA a także w całej naszej istocie

  6.naszego posiadania utożsamień, wkodowań pochodzących od rozmaitych istot, Dusz, grup astralnych oraz żywych bogów, assurów, guru, mistrzów

  7.naszego wkodowywania wszelkim istotom rozmaitych utożsamień, kodów

  8.naszego wkodowywania wszelkim istotom rozmaitych obciążeń, form zniewoleń

  9.naszej zachłanności na ściąganie wszelkich utożsamień do naszej energetyki

  10.naszej chęci trzymania rozmaitych obciążeń oraz zniewoleń w całej naszej istocie

 • Sławomir M. pisze:

  Intencje dot. przejawiania gniewu , nienawiści

  otrzymane od p. G.J

  1.naszego przejawiania , podtrzymywania gniewu i nienawiści w wyniku transów alkoholowych, narkotycznych oraz hipnotycznych

  2.naszego nakłaniania innych istot do podtrzymywania gniewu, nienawiści w transach alkoholowych oraz narkotycznych

  3.przejawiania naszego gniewu wynikającego z karmy tyrana i despoty

  4.naszego przejawiania wzorców gniewu i nienawiści pochodzących z karmy żołnierza i zabójcy

  5.naszego przejawiania i podtrzymywania gniewu oraz nienawiści do ludzi, Dusz oraz innych istot o odmiennym światopoglądzie religijnym i politycznym

  6.naszego nakłaniania innych istot do podtrzymywania gniewu i nienawiści do istot o odmiennych światopoglądach

  7.naszego przejawiania nienawiści wynikającej z zazdrości i zawiści wobec innych istot

  8.naszego przejawiania wzorców gniewu i nienawiści wkodowanych poprzednim inkarnacjom mojej Duszy w rozmaitych szkołach sztuk walki

  9.naszego wkodowywania innym istotom wzorców gniewu oraz nienawiści

  10.naszego trzymania i pielęgnowania uczuć gniewu i nienawiści w celu dokonania zemsty na innych ludziach i istotach

  11.naszego przejawiania gniewu i nienawiści w wyniku stosowania przez nas/ poprzednie inkarnacje mojej Duszy praktyk magicznych

  12.naszego przejawiania gniewu i nienawiści w wyniku stosowania przez nas/poprzednie inkarnacje mojej Duszy praktyk satanistycznych, lucyferańskich i z nimi współbrzmiących

  13.naszego przejawiania wzorców gniewu i nienawiści pochodzących od fioletowego Beliala oraz od grupy fioletowego płomienia/ grup rozmaitych płomieni, stowarzyszeń, sitw astralnych

  14.naszego przejawiania nieprzytomnego gniewu wkodowanego nam przez istoty pochodzące z białego astralu

  15.naszego przejawiania gniewu i nienawiści wkodowanego nam przez astralne jaszczury

  16.naszego posiadania wzorców gniewu wkodowanych nam przez rozmaitych bogów energetycznych , półbogów , assurów oraz guru

  17.naszego podtrzymywania wzorców gniewu , nienawiści i zemsty w wyniku naszego przekonania, że są one najskuteczniejszym narzędziem rozwiązywania problemów i konfliktów

  18.naszego trzymania się wzorców gniewu , nienawiści wynikającej z naszego poczucia bezradności i bezsilności

  19.naszego trzymania wzorców gniewu , nienawiści i zemsty w naszym sercu oraz innych narządach wewnętrznych, a także w całej naszej energetyce

 • s_majda pisze:

  nagrania z syntezatora nie słucham uważnie, nie potrafię się skupić na treści, są takim tłem , szumem; dziwne, ale takie same skutki ma słuchanie nagrań z pakietu praca – gdzieś sobie lecą ale umysł przy ich słuchaniu nie jest uważny, odlatuje do innych spraw takich codziennych

  inne nagrania oddziaływują silniej np Upadek Bodhisatwy musiałam odsłuchać w stanie medytacyjnym, poprostu miałam taka nagła potrzebę aby tak się to odbyło, zresztą większość nagrań w pierwszym słuchaniu staram się słuchać bardzo uważnie, skupiona.

  Bardzo silnie działają mantry np. mantra wymiany rusza u mnie całą 2 czakrę a strumień bożej łaski – serce.

  Zauważyłam też, że nie ma sensu, albo inaczej są mierne rezultaty słuchania nagrań bez wcześniejszego oczyszczenia intencji.

  Ja to zauważam po zmianach w ciele, w przepływie energii, czy jak to inaczej nazywają krijach, energia podnosi się od dołu i porusza różne kanały energetyczne i blokady – co czasem boli jak się przez nie przepycha, Za każdym razem jak odpuszczę jakiś pakiet intencji to następuje gwałtowny skok w jakości tego przepływu. Akurat wczoraj chyba za dużo tych intencji puściłam, bo ciało mi się rozgrzało i od wczorajszego wieczora czuję się chora – takie objawy grypowe.

  Dobrze byłoby do każdego nagrania zrobić pakiet intencji które są w nagraniu. Ja np zabieram się do nagrań praca, które mi tak ciężko idą. Ale to chyba na tydzień pracy bo muszę wszystkie nagrania przesłuchać i wypisać po kolei zawarte intencjeZ otrzymanego listu

 • Sławomir M. pisze:

  Przy rozpisywaniu intencji, nawyków, potrzeb należy pamiętać o ukazaniu różnych perspektyw danego problemu.

  Np. w nagraniach o prostytucji przedstawione są cierpienia jakie doświadczyły poprzednie inkarnacje Duszy w czasach nierządu.

  Pamiętajmy, że Dusza z karmą prostytutki w kolejnych wcieleniach mogła stać się burdelmamą czy sutenerem.

  Dlatego ważne jest dopisanie INP z tej drugiej perspektywy.

  Bądź gdy w nagraniu jest o wykorzystywaniu poprzednich inkarnacji mojej Duszy, to należy równie dobrze uwzględnić, że poprzednie inkarnacje mojej Duszy mogły wykorzystywać inne istoty do swoich celów.

  Tak więc należy pamiętać przy danej tematyce aby rozpisać różne strony problemu. W ten sposób z jednego zdania modlitwy bądź teksu mogą wyjść z trzy (lub więcej) INP.

 • Sławomir M. pisze:

  ODPOWIEDZI NA PYTANIA ZAMIESZCZONE PONIŻEJ ZNAJD¡ PAńSTWO W FILMIE SKŁADAJ¡CYM SIę Z TRZECH CZę¦CI

  Intencje oczyszczane w pokłonie. Pytania i odpowiedzi

  https://www.youtube.com/watch?v=hJ6_W8pxiOM&feature=plcp

  Polecam obejrzenie trzech części, nawet kilka razy odnośnie tej techniki albowiem za pierwszym razem mogą umknąć cenne informacje.

  KASACJA CZY OCZYSZCZENIE? Pojawiają się pytania prawie identyczne a pochodzące od wielu osób.

  1. Czy iluzje, schematy karmiczne, transy oczyszczamy czy kasujemy w pokłonie?

  2. Skąd mam mieć pewność, która INP jest do kasacji a jaka do oczyszczenia? Czasem mam wahania.

  3. Oczyściłem intencje, a okazuje się po przeglądnięciu artykułów, że jest do kasacji. Jak odwrócić to?

  UKŁADANIE ZDAń DO INP

  4. Jak długie może być zdanie w kasacji bądź oczyszczaniu INP? Jak to wygląda w przypadku modlitw?

  PRECYZJA W FORMUŁOWANIU INP

  5. Czy naprawdę trzeba sprowadzać intencje do jednego obciążenia? Np. w zestawie INP z prostytucji znajduje się intencja naszego zwiększania zobowiązań finansowych wyniesionych z czasów burdelu ale przecież moja Dusza mogła mieć zobowiązania finansowe np. z czasów kapłaństwa, władzy królewskiej. Czy można powiedzieć – 'naszego zwiększania zobowiązań finansowych' ; jeśli tak to jaka jest różnica?

  6. W INP dot. kobiety o charakterze modliszki jest naszego manipulowania mężczyznami aby wykorzystć ich do utrzymywania nas- a nie można zmienić intencji i powiedzieć 'naszego manipulowania wszystkimi istotami aby wykorzystać ich do utrzymywania nas'? Czy nie można bardziej ogólniej powiedzieć? Przecież niektóre obciążenia nachodzą na siebie, a nie wiadomo czy pierwotnie intencja powstała przy tym obciążeniu. Dodatkowo- równie dobrze osoba z karmą modliszki mogła wykorzystywać swoją rodzinę, bo partner uciekł.

  7. Jak można rozbudować technikę intencji aby była najskuteczniejsza?

  ROZUMIENIE TRE¦CI

  8. Czasem rozpisuje INP na kartce i są bardzo długie. Czy ważne jest rozumienie odczytywanej intencji z kartki?

  MODLITWY A INP

  9. Czy sama modlitwa odnośnie INP skasuje/ oczyści mi i mojej Duszy INP?

  10. Czy można w pokłonie z nagrania odsłuchać INP bez powtarzania?

  INP a obciążenia

  11. Czy jeśli jestem zoofilem i oczyściłem tą intencje to czy moja Dusza będzie miała obciążenia? Bo przecież moim zdaniem nie powinno się mówić, że zoofilia to wkodowanie- równie dobrze mogę powiedzieć, że każda orientacja nawet tzw. promowana przez społeczeństwo, czyli hetero- jest nią.

  12. Jestem zawodowym żołnierzem. Z tego utrzymuje rodzinę. Jeśli oczyszczę INP dot. mojego i mojej Duszy bycia żołnierzami to czy nadal będą blokowania? Chciałbym zmienić pracę ale mam rodzinę na utrzymaniu i na bezrobocie pozwolić sobie nie mogę.

  INP A ODCZUCIA

  13. W czasie oczyszczania/kasacji INP pojawia się zmęczenie, płacz, smutek. Czy to normalne odczucia?

  INP A BLOKI, OPÓR

  14. Przerobiłam INP odnośnie finansów- nadal są bloki, pracy nie ma, czym to jest spowodowane?

  15. Czy moja Dusza może blokować mi oczyszczanie intencji? Mam wrażenie, że Dusza blokuje, a czasem odczuwam, że przekręca słowa. Co robić?

  16. Czuje, że INP nie są oczyszczane ani kasowane jakby były zablokowane gdzieś nad głową. Z czego to wynika?

  CZY W INP MOŻNA POWIERZYć OD RAZU OFIARY I SPRAWCÓW BOGU?

  17. Czy po kasacji intencji można w jednym zdaniu powierzyć wszelkie istoty Bogu? Np. kiedy INP dotyczy 'naszego manipulowania innymi istotami', to czy po kasacji mogę w jednym zdaniu powierzyć Bogu zmanipulowane niegdyś przeze mnie i moją Duszę istoty ?

  REZULTATY W MATERII – SK¡D MAM WIEDZIEć

  18. Jak długo trzeba czekać na rezultaty przerobionych intencji w materii?

  19. Skąd mam wiedzieć, że kwestia męskości została oczyszczona w pełni? Czy teraz znajdę właściwą partnerkę?

  20. Jaką mogę mieć pewność, że po przerobieniu intencji odnośnie kobiecości, aborcji, macierzyństwa, sesji prenatalnej, kobiety o charakterze modliszki, wiedźmy spotkam mężczyznę, który mnie nie porzuci?

 • s_majda pisze:

  -dotyczących poruszania się mojej duszy i jej kolejnych osobowości w niekończącym się cyklu narodzin i śmierci

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby wyszło po mojemu, aby stało się jak my chcemy

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, dla zadowolenia zmysłów

  Pilnujmy, aby angażować duszę w każdym zdaniu modlitwy

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, z ucieczki przed tym co stworzyliśmy, z lęku przed odpowiedzilanością

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie na skutek kaprysu innych ludzi innych duszy, oraz dla cudzych potrzeb

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie na skutek własnego kaprysu

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie na skutek naszych urojeń oraz wcześniejszych umów, ślubowań

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, bez myślenia o skutkach, konsekwencjach

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie na skutek cudzych urojeń oraz na skutek cudzych wcześniejszych umów, ślubowań

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie i tworzenia karmy nowej i odtwarzania lub wzmacniania starej złej karmy

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby zadowolić innych, aby dogodzić innym ludziom, innym duszom

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby zabijać innych, aby ich niszczyć, walczyć z innymi

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby się prostytuować, kurwić, abym stać się burdelmamą, alfonsem, kobietą modliszką, czarną modliszką, wiedźmą

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby stać się królem, władcą, tyranem, despotą

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby cierpieć samemu, aby znowu wiele razy rodzic się i umierać

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby być homoseksualistą, zoofilem, transwestytą

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby stać się kapłanem, arcykapłanem, mnichem w obu płciach

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby uprawiać bałwochwalstwo

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby się naćpać narkotyków i uchlać do nieprzytomności

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby mieć znowu armie i walczyć z bliźnimi

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby stać się katem, prześladowcą, kozłem ofiarnym w obu płciach

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby stać bogiem, żywym bogiem, Asurą, bóstwem

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby stać się uzdrowicielem, bioterapeutą, szarlatanem, znachorem w obu płciach

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby stać medium, egzorcystą, magiem, czarnym magiem ,satanistą , wyrocznią w obu płciach

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby doświadczać rozmaitych chorób ciała i umysłu

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby być ch… a nawet wielkich ch… wobec nas i innych istot

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie, aby stać się pedofilem, biseksualistą oraz sadomasochistą

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby być kosmitami i aby odlatywać w kosmos

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby być niewolnikami i by niewolić inne istoty

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby dołować się, zaniżać własne wibracje, niszczyć nasz własny nastrój

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby pogrążać się w ciemności i odcinać od światłości Boga Dawcy Życia

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby mścić się, stawać w opozycji do planów Boga Dawcy Życia wobec nas

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby doświadczać seksu

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby dokonywać gwałtów psychicznych i fizycznych

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby zabijać, mordować

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby doświadczać seksualnych zboczeń, kazirodczych, nekrofilii, fetyszyzmu, sadomasochizmu

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby doświadczać rozmaitych transów, iluzji, hipnoz, niespełnień

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby doświadczać rozmaitych transów alkoholowych, narkotycznych, hipnotycznych oraz wszelkich innych

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby gromadzić nowe i odtwarzać stare obciążenia w całej naszej istocie

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby wynajdować nowe obciążenia, formy zniewoleń, narzędzia zagłady i destrukcji

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby zawierać nowe i odtwarzać stare zawarte umowy z innymi istotami aniżeli Bóg Dawca Życia

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby blokować nasze serce, czakramy, kundalini oraz całą naszą istotę a tym samym nasz rozwój i energetykę

  o dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby blokować rozwój energetyczny, czakramy wszelkich innych istot

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby władać czasem, zatrzymywać czas

  – dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby władać wszelkimi stworzeniami

  – dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby stać się boskimi, niebieskimi transcendentalnymi bytami niczym niebo którego nie tykają się prawa karmy

  – dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby zatrzymać koło samsary, prawo karmy

  – dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby władać mitycznymi stworzeniami

  – dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby posiadać rozmaite umiejętności, talenty, moce pochodzące z innego źródła aniżeli BDŻ

  – dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby przyjmować i podawać trucizny dla umysłu i ciała

  – dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby być hipnotyzowanym i hipnotyzować

  – dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby być panem i niewolnikiem

  – dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby być atakowanymi przez wszelkie istoty, aby atakować wszelkie istoty

  – dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby być wyróżniającymi się istotami z poczuciem wyższości

  – dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby buntować się przeciwko Bogu i hamować naturalny bieg historii'

  -dotyczące naszego z duszą cofania się w czasie aby być atakowanymi przez wszelkie istoty i Boga, aby atakować wszelkie istoty i Boga

 • s_majda pisze:

  wewnętrznego zimna doświadczania, bycia wyziębionym fizycznie i energetycznie

  tworzenia i posiadania blokad wychładzających organizm, meridiany, nerki, zły, tętnice, krwiobieg oraz potrójny ogrzewacz tylni

  zamarzania w okresach panującego chłodu

  doświadczania, i kodowania sobie zaburzeń, zastojów krążenia krwi, limfy i energii, posiadania niedociśnienia krwi, limfy i energii

 • Sławomir M. pisze:

  [21:00:57] Mirka: tak trudno bez oddanego pakietu intencji- BDŻ+ wojsko+prostytucja+DDA+satanizmu

  (jeszcze guru joga itp)

  bo tam są najgorsze rzeczy

  stąd wzięły się wiedźmy itp

  [21:03:42] Asia: oki, czyli skupiam się jak do tej pory na BDŻ, dzisiaj przekroczyłam już 200 szt i po drodze scalałam, więc w/g starej listy zrobiłam ok 240szt. Robię też DDA i guru joga. 

  [21:07:05] Mirka: guru joga+egzorcyzm (intencje)

  i jeszcze intencje- „800„

  to Mojej Duszy się spodobało i od tego zaczęłyśmy

  [21:08:30] Asia: 800 czyli te 800 INP na stronie jak leci w takiej formie?

  [21:09:17] Mirka: nie

  w takiej formie

  bo dopowiadałam

  naszego itp

  każdą z powyższych intencji na kolejne 100 można by było rozpisywać

  ale wtedy tak to robiłam- tak zaczynałam intencje

  800->DDA->sesja prenatalna-> rozbudowa intencji z BDŻ

  [21:10:34] Asia: myślałam, że one powielają się w tych co teraz rozpisuję, tylko że na stronie są hasłami

  [21:12:27] Mirka: tak

  bo są bardzo „ogólne„

  i może ta ogólność powoduje że Dusza nie wszystko zgodzi się oddać

  ale część

  to już coś

 • Sławomir M. pisze:

  ROZPISYWANIE INTENCJI DLA INNYCH

  [21:38:17] Asia: oczywiście jak zapracuję i podsyłam porozpisywane to poproszę w zamian właśnie tę tematykę

  poza tym tę tematykę też odeślę jako rozpisaną dla innych

  [21:40:50] Mirka: uważaj

  bo pójdzie na ciebie i zrzucą odpowiedzialność za to

  bo ty rozpisałaś a nie „zadziałało„ u kogoś innego

  niejedna Dusza ( i często jej osobowość) tak wytykają oraz zwalają winę na rozpisujących

  poproś Stwórcę w pokłonie by nie szła odpowiedzialność na ciebie (ani twoją Duszę) za cudze używanie rozpisywanych przez Ciebie intencji 

  [21:43:34] Asia: biorą na swoją odpowiedzialność, i oczywiście zrobię jak radzisz, z tym, że jak odsyłam do Stwórcy rozpisane, to zawsze dodaję, że to jest tylko jakaś propozycja, każdy moze ją przekształcić zgodnie z własnym upodobaniem a to traktować tylko jako przykład, część podstawy

  [21:43:51] Mirka: wiesz-

  nie jedna osoba działa z marszu- na jednym wydechu odczytuje scalone intencje i nie myśli osobowość sama co mówi, bądź nie rozumie

  nie dostosowują osoby do swoich potrzeb

  ani nie rozpatrują co można jeszcze dodać, czego brakuje 

  a potem rodzą się pretensje dlaczego nie działa

  co daje podstawę dla Duszy by zniechęcić osobowość 

  tak samo jak ze schematami rozkodowującymi

  i zrzucają Duszę winę na rozpisującego

  ty wiesz że to propozycja a twoja Dusza?

  trzeba zweryfikować tutaj

  i się zabezpieczyć u Stwórcy

  [21:46:33] Asia: masz 100% racji, tak zrobię i nawet jeśli Moja Dusza to blokuje to zrobię i juz

  [21:47:07] Mirka: Duszy da do myślenia

  jeszcze zanim to wykonasz (pokłon)

  dwie-trzy intencje oddaj Stwórcy do kasacji

  z takiej tematyki jak

  -tworzenia intencji aby m.in. stać się bogami

  -oczyszczania intencji przez nas dla innych

  [21:48:28] Mirka: i co przyjdzie ci na myśl

  [21:48:59] Asia: ok, super, dzięki 🙂

  [21:49:03] Mirka: liczy się fakt, że wykonasz to

  po co masz brać cudze wzorce na siebie czy na całą istotę jakie starasz się rozkodować

  [21:51:52] Asia: zgadza się. tak też może zrobić każdy. Wiadomo, że rozpisywanie zajmuje naprawdę dużo czasu, a nie każdy go ma, wiec woli zamienić to na energię pieniądza, tylko powinien wtedy może oddać odpowiednią INP..i po problemie jak myślisz?

  [21:54:34] Mirka: energie pieniądza

  wiesz- podejście się liczy do tego (własne i Duszy)

  jeśli rozumnie, nie schematycznie klepie się intencje to wtedy ok

  teraz rozchodzi się o intencje rozpisującego i wykonującego intencje (oraz ich Dusz) 

  [21:55:47] Asia: to dlatego zanim skorzysta z rozpisanych przez inną osobę to powinien specjalnie na tę okoliczność oddać intencje wstępne od siebie

  [21:56:05] Mirka: tak

  a o tym się zapomina

  [21:56:45] Asia: właśnie o to mi chodziło. W zasadzie każdy z nas, korzystający z tekstów modlitw i INP ze strony powinien tak zrobić.

  [21:57:38] Mirka: kto zrobił już ten zrobił 😉

  bo jak osobowość zaczyna odtwarzać schematy Duszy

  to znów zaczyna kombinować by np. jakaś Dusza jakiej osobowość napisała modlitwy, teksty by zrobiła całą robotę czyli

  ktoś zaczyna korzystać z modlitw, intencji ze strony MINW

  osobowość chce przepracować pewne rzeczy, a Dusza tej osobowości- myśli jak tu podkopać, zrobić pośrednika lub siebie wypromować na przyszłego boga (co wskazuje na potrzebę rozpisania intencji odnośnie bycia żywymi bogami, bóstwami na podstawie tych najsłynniejszych jak np. Kriszna) 

  Bardzo dużo Dusz osób pracujących z intencjami oddaje do rozkodowania Stwórcy je aby być bogami przepełnionymi światłem

  [22:01:15] Asia: te dusze… (shake)(think)

  [22:02:26] Mirka: to stare zasady pośrednictwa

  a jak znają daną Duszę i jej inkarnacje

  coś kojarzą to znów chcą by było jak dawniej (bóg za nie wszystko zrobi)

  bądź podkopać np. dawnego guru, mistrza, bóstwo by nimi samymi się stać w kolejnym wcieleniu

  Dusze gromadzą oddane intencje nad kanałem czakrowym ale nie chcą oddać bo czekają np. na boskie wcielenie- osobowość pracuje, oddaje intencje a mało co się zmienia (takie na „pocieszenie„ działanie Duszy by osobowość pracowała) albo nic (by Dusza mogła przeżyć na nowo bunt wobec Stwórcy/doświadczyć innych sytuacji niż dotychczas np. takiej sytuacji że osobowość zmierza do Boga Dawcy Życia a Dusza nie chce/ wycofuje intencje bo guru jej kazał… bo nie chce zmian)

 • Sławomir M. pisze:

  [6:51:09 PM] Marek : ja nie potrzebuje żadnych pośredników, mniej lub bardziej skutecznie weryfikuje wszystko u Stwórcy i tylko u niego

  [6:52:20 PM] Mirka: czyżby?

  [6:52:28 PM] Marek : staram się

  [6:53:10 PM] Mirka: to dobrze

  [6:54:29 PM] Marek : jeżeli organizuje mi takie spotkanie po siedmiu latach(BDZ), to w nim uczestniczę, nie wiem czy idealnie, ale staram sie oddać jego woli

  [6:55:48 PM] Marek : gdy robie IN dusza staje przed mną

  [6:55:55 PM] Mirka: trzeba zweryfikować od kogo „organizacja„ pochodzi

  [6:56:08 PM] Marek : uprzejmie, ja proszę by sobie usiadła

  od Astralu, to wiem

  próbowali mi wcisnąć kit o tym ze mam czysta karme, delikatnie ich wyśmiałem

  a i jeszcze ze mój ala teść tzn. partner mojej teściowej z czasu mojego małżeństwa z Beata to mój były brat , to akurat z którejś inkarnacji prawda

  [7:04:37 PM] Mirka: usiadła?

  razem z tobą powinna robić pokłony

  [7:05:16 PM] Marek : właśnie nie za bardzo chce, dopiero po skończeniu sobie siadła

  chyba bo jak robie pokłon to z czołem przy ziemi i powtarzam teks z nagarnia, nie widzę co sie w około mnie dzieje, skupiam sie na tekście i BDZ

  [7:07:01 PM] Mirka: trzeba zwracać uwagę na Duszę

  bo może siedzieć i patrzeć i palcem nie ruszyć

  [7:07:06 PM] Marek : ale wyglądała na trochę wyczerpaną, to może jednak to działa

  czasami czuje ze ona też jest w pokłonie, ale tak jakby z woli BDZ

  [7:08:00 PM] Mirka: podpuchy niezłe robią

  dlatego weryfikuje

  [7:12:14 PM] Marek : wiesz na poczatku tak jakby bylo latwiej,

  zasatnawiam sie czy nie wyprosily jeszcze jakiegos utrudnienia w oddawaniu IN u Stworcy znaczy sie Dusze

  MD dusza najchetniej by mnie odwiodal od jakiej kolwiek pracy troche mnie to irytuje, wiesza wiem ze to praca na lata, zwlaszcza gdy mam straznikow wokolo siebie ale gdzies po cich mialem nadzieje ze efekty beda troszke szybciej, chyba wiekszosci ludzi ktory w tym samym czasie zaczeli sie z toba konsultowac robi wieksze postepy niz ja, a co mi zt ego ze dla mnie pewne rzeczy sa oczywiste ale prace musze wykonac ta sama

  najbardziej mnie irytuje to ze musze odczekac z robieniem kolejnych intencji najchetniej robi bym to co dziennie a nie potrafie

  [8:07:26 PM] Mirka: pisałam ostatnio w jakimś komentarzu co robią Dusze

  wycofują IN

  [8:12:50 PM] Marek : a jest jakaś, obrona przed takim wycofaniem

  [8:15:32 PM] Mirka: na stronie dałam komentarz

  w modlitwie wstępnej jest prośba a mimo to wycofać mogą

  podałam jeden mocny argument jakim podważają

  [8:16:31 PM] Marek : czyli możemy liczyć jedynie na łaskę BDZ

  [8:19:09 PM] Mirka: nie tylko- cierpliwość, dopytywanie się Go

  [8:22:02 PM] Marek : ja ostatnio czuje ulgę od tej czarności która mogła ranić, chciałem to potwierdzić u ciebie tyle i aż tyle

  [8:22:46 PM] Mirka: 

  <<<<<ja nie potrzebuje żadnych pośredników, mniej lub bardziej skutecznie weryfikuje wszystko u Stwórcy i tylko u niego

  -czyżby?

  [8:23:21 PM] Marek : l właśnie , to samo mnie nurtuje

 • Sławomir M. pisze:

  [8/16/2013 10:51:45 PM] Helena: Mon, litości, przez te wymyślone wzorce uwierające mnie w czaszkę raczej nie zabłyśnie tu jakaś iskierka

  [8/16/2013 10:52:16 PM] Mirka: słuchaj- jest prawo łaski

  [8/16/2013 10:52:24 PM] Mirka: jest Stwórca

  [8/16/2013 10:52:40 PM] Mirka: a ci i Duszy ból głowy daje coś tak cennego że nawet nie wiesz co

  [8/16/2013 10:52:47 PM] Mirka: 😉

  [8/16/2013 10:53:30 PM] Helena: coś pewnie czuję oprócz tego bólu, bo prochów celowo nie biorę

  [8/16/2013 10:54:03 PM] Mirka: co jeszcze czujesz?

  [8/16/2013 10:56:37 PM] Helena: że mam się wyciszyć, bardziej przyglądać, robić raczej to co jest absolutnie konieczne w danej chwili jakiś taki moment wstrzymania się od zbędnych działań

  [8/16/2013 10:57:21 PM] Mirka: zrobiłaś to?

  [8/16/2013 11:00:38 PM] Helena: robię, wrzuciłam na luz, z jednej strony miałam silne postanowienie że dzisiaj oddaję przygotowany pakiet INP (intencje, nawyki, potrzeby Dusz) a z drugiej odczucie, że nie w tej chwili, co nie oznaza że są nie potrzebne, ale nie w tej chwili. Więc dalej je opracowuję w tym czasie przychodzą różne reflekcje i one sporo pomagają, mimo że technicznie przecież nie oddaję INP

  [8/16/2013 11:02:07 PM] Mirka: nie chodzi o bycie maszyną do oddawania IN

  [8/16/2013 11:02:37 PM] Mirka: jedna IN i Dusza może wszystko puścić

  [8/16/2013 11:02:51 PM] Mirka: i nie trzeba robić nawet pakietów IN

  [8/16/2013 11:05:02 PM] Helena: dokładnie tak, nie jesteśmy maszyną do INP

  [8/16/2013 11:06:16 PM] Mirka: jak Dusza ma chęci- jedna IN

  [8/16/2013 11:06:29 PM] Mirka: i wszystkie problemy znikają z obciązeniami poprzez Stwórcę 

 • s_majda pisze:

  Naszego a głównie mojej duszy nawet przez wiele wcieleń noszenia/nie, zakładania/nie, zdejmowania/nie rozmaitych szat, nakryć głowy, mioteł wiedźm, sukien m.in. boskich matek i nie tylko, butów, skarpet, spodni i spódnic z dziurą na pośladki i bez dziury, płaszczy, monarszych/nie szat, strojów wojskowych, strojów prostytutki, geja i nie tylko oraz rozmaitych m.in. wzorców, blokad, odzieży, elementów stanowiących odzież/nie a w tym takiej jaka po wielu/nie wcieleniach m.in. śmierdzi, cuchnie, odstrasza, pachnie i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  Naszego bycia/nie hodowcą, posiadaczem wszelkiego rodzaju, znaczenia wielkości m.in. kołtuna na głowie, na brodzie, na włosach a także m.in. dredów i innych fryzur m.in. z posklejanych włosów, zakurzonych, lepkich, tłustych, zbitych w sztywną masę a także powodujących rozmaite choroby skóry, zgniliznę, odór, jakie są miejscem stanowiącym siedlisko bakterii, roztoczy, wesz, pasożytów, robaków, węży i ich odchodów, jaj, larw, rodzin i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  Naszego i cudzego z powodu braku higieny chorowania/nie, cierpienia/nie, umierania/nie na rozmaite przypadłości m.in. choroby i patologie skóry, genitaliów, ciał, zatrucia, zakażenia a nawet kończące się śmiercią, świądy skóry, zakażenia rozmaitymi wirusami, pasożytami, bakteriami, mikroorganizmami jakie z powodu m.in. brudnych rąk, zębów, genitaliów przedostają się do naszego i cudzego ciała, układu pokarmowego, oddechowego, do naszych oczu, narządów rodnych i nie tylko a także naszego i cudzego zarażania/nie innych ludzi, dusz, istot i nas samych rozmaitymi chorobami, przypadłościami a w tym przenoszonymi drogą kropelkową, podczas uprawienia seksu, w wyniku kontaktu bezpośredniego i w każdy inny sposób oraz naszego i cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków Z otrzymanego listu