Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Alkoholizm w jasnowidzeniu – rozmowa

Sławomir Majda
Czy widzieliście w jasnowidzeniu alkoholika? Co mu się dzieje z tkankami- wpływ ogólny na organizm?
Jakub,
Magazynuje wodę w organizmie. Alkoholik, mocno nadużywający to chodzi cały spuchnięty z powodu gromadzącej się wody w organizmie. Do tego skóra robi się na twarzy bardziej matowa, napinają się i rozszerzają naczynia krwionośne. Nie wiem jak to nazwać ale skóra na twarzy jest taka zmięta, takie mocne zmarszczki. Chyba, że ta opuchlizna która jest na twarzy i dłoniach nie pochodzi z gromadzenia wody- tu mogę się mylić.
Karolina
Komórki osób pijących są czarne energetycznie, te mózgowe zwłaszcza. Robaki widzę, że uciekają z ciała, z powodu alkoholu, którym im szkodzi.
Agnieszka Muller,
Ja widzę, że kiedy alkohol zostaje wypity, to automatycznie rozpycha się po tkankach, żyłach i wygląda to jak inwazja. Alkohol ma kolce którymi dokonuje spustoszenia. W mózgu to jakby przeszło tornado, tkanki są poszarpane, niektóre ciemne.
Alkohol powoduje jakby zasuszanie, porażenie i obumieranie tkanek mózgu, ale tych na zewnątrz, najpierw tworzy sie warstwa ochronna stworzona przez obronny układ człowieka, dlatego te na zewnątrz są zasuszone i są jak tarcza by chronić środek. Niektóre robaki próbują, ale na krótko. Alkohol niszczy życie, jest turbo wchłanialny i nie przypadkiem robione są najskuteczniejsze nalewki na alkoholu. najskuteczniejsze.
Jakub,
Agnieszka a jak wygląda sprawa z delirium u alkoholików? Bo właśnie głównie w przerwach od alkoholu są ataki.
Agnieszka Muller,
Organizm się dopomina tego od czego uzależnił funkcjonowanie. Jak z pijaka przejdzie się na alkoholika to kurczą się naczynia, tkanki wygląda to jak wejście w suszę, następuje odwodnienie i pojawiają się wewnętrzne skurcze, wszystko krzyczy o dawkę alkoholu. Wygląda to b. groźnie, np. wątroba ledwo „dycha” ale woła i się napina.
Iwona
Spożywanie nawet małych ilości alkoholu powoduje mikro wylewy w mózgu. Jakiś neurolog wypowiadał się na ten temat.

Sławomir Majda
Cayce zakazywał alkoholu, a ja myślę podobnie jak on.


Opublikowano: 06/04/2024
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 1 komentarz