Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Gumbasy i ich wzorce. Intencje do przepracowania.

Jak omówić wzorce Gumbasa? Link do art. Warto jest obejrzeć film pt. "Super Mario Bros." Gumbasy pokazano w nim jako charakterystyczne postacie. Najogólniej rzecz ujmując, jest to osoba wielkiej postury, z nieproporcjonalnie i celowo pomniejszoną głową, z jeszcze mniejszą logiką myślenia.

Obraz głowy pomniejszonej do wielkości  pomarańczy,  widoczny jest odpowiednio w astralu jako wzorzec obciążenia samej Duszy. Myślenie Gumbasa  ograniczone jest na filmie do niezbędnego minimum, czyli do podstawowych funkcji życiowych, oraz do walki za swojego władcę. Na forach internetowych znajdziemy wiele grafik z komentarzami, poświęconymi wzorcom Gumbasa, które obserwatorzy dostrzegają tu i ówdzie. Oczywiście widzieć takie wzorce u kogoś to jedno, ale drugie to zobaczyć je u siebie. Kolejnym tematem jest wyjście poza takie wzorce i takie sposoby myślenia. 

Naszego bycia m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości rozmaitymi m.in. Gumbasami, zakutymi łbami, czachodymami, postaciami o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu, narkomanami, alkoholikami, goaudami, gnomami i nie tylko nimi, półmózgami, ćwierćinteligentami i nie tylko nimi oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków /+wersja odwrotna: powodowania że inni są, stają się....
Naszego m.in. popadania paranoję, mówienia bełkotliwie, bez sensu z pustką w umyśle, z boleściami głowy, życia, myślenia, i mówienia m.in w transach, hipnozach, kodowaniach, utrzymywania tych stanów również z powodu przyjęcia rozmaitych inicjacji obciążeń, kodowań wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości m.in. rozmaitych hierarchii półmózgów, ćwierćinteligentów, Gumbasów, czachodymów, zakutych łbów i innych postaci o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu i naszego utrzymywania tych stanów i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków /+wersja odwrotna
Naszego ufania, wspierania, zwalczania, bronienia, wzmacniania środowiska i poszczególnych osobników ze środowiska i m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości m.in. rozmaitych hierarchii półmózgów, ćwierćinteligentów, Gumbasów, czachodymów, zakutych łbów i innych postaci o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków /+wersja odwrotna
Naszego m.in.nagradzania, wyróżniania, odznaczania, ubierania, stronienia, piętnowania, tatuowania, pomniejszania, powiększania wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości m.in. rozmaitych hierarchii półmózgów, ćwierćinteligentów, Gumbasów, czachodymów, zakutych łbów i innych postaci o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu, narkomanami, alkoholikami, goaudami, gnomami i nie tylko ich oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków /+wersja odwrotna
Naszego m.in. ustanawiania, likwidowania, zwalczania, rozbudowywania, promowania wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości m.in. rozmaitych hierarchii półmózgów, ćwierćinteligentów, Gumbasów, czachodymów, zakutych łbów i innych postaci o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu, narkomanów, alkoholików, goaudaów, gnomów i nie tylko i naszego pięcia się w górę, awansowania i opadania na znaczenia w rozmaitych ich hierarchiach, grupach, sitwach, bycia usuwanymi poza te środowiska grupy, hierarchie, środowiska, oraz bycia z tego zadowolonymi, odpowiednio nieszczęśliwymi i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków /+wersja odwrotna  
Naszego posiadania, tworzenia, otrzymywania, noszenia, ukrywania, chronienia m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości m.in. rozmaitych wyróżników, symboliki, kodowań, rozumu, powagi, urody, tatuaży, ozdób, rogów, urody, czapek, bród, strojów, kapeluszy, nakryć głowy, uśmiechów, rodzin, seksualności, pracy zawodowej, dochodów, posiłków, zniewoleń, intencji, kodowań i innych obciążeń właściwych i charakterystycznych dla m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości m.in. rozmaitych hierarchii m.in. półmózgów, ćwierćinteligentów, Gumbasów, czachodymów, zakutych łbów i innych postaci o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu, narkomanów, alkoholików, goaudów, gnomów i nie tylko nimi oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków /+wersja odwrotna
Naszego bycia m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości mądrymi, inteligentnymi, religijnymi, ateistycznymi, bałwochwalczymi, twórczymi, aktywnymi, silnymi, słabymi, niewinnymi, bezpiecznymi, kochanymi, kochającymi, cnotliwymi, ascetycznymi, rozpustnymi i nie tylko rozmaitymi m.in. Gumbasami, zakutymi łbami, czachodymami, postaciami o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu, narkomanami, alkoholikami, goaudami, gnomami i nie tylko nimi, półmózgami, ćwierćinteligentami, i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków/+wersja odwrotna
Naszego wchodzenia w środowiska, w życie, w działania w małżeństwa, w rodziny wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości m.in. rozmaitych hierarchii m.in. półmózgów, ćwierćinteligentów, Gumbasów, czachodymów, zakutych łbów i innych postaci o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu, narkomanów, alkoholików, goaudów, gnomów i nie tylko, oraz naszego bycia m.in. ich żonami, mężami dziećmi, rodzicami, władcami, kapłanami, opiekunami, zbawcami i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków/+wersja odwrotna.

Naszego szukania w Bogu i poza Bogiem wyjścia z roli i z obciążeń min. wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości m.in. rozmaitych hierarchii półmózgów, ćwierćinteligentów, Gumbasów, czachodymów, zakutych łbów i innych postaci o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu, narkomanów, alkoholików, goaudaów, gnomów i nie tylko

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art 800 intencji do oczyszczenia Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi
dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie bycia bycia biedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza].


Dodano : 31-08-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 3802 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 01-09-2015 19:10:58

  Po przepracowaniu części intencji, pojawiła mi się myśl, że jedyna nadzieja jest w Bogu, którego Dusze często proszą o  rozmaite  troski, cierpienia dla siebie, dla osobowości oraz dla bliźnich. Nadzieja wynika z tego, że Bóg widząc u siebie proszącą Go Duszę ze wzorcami Gumbasa, z głową wielkości jabłka, nie zawsze przychyla się do spełnienie negatywnych próśb. Strach pomyśleć o co mogła prosić Dusza znajdująca się w hipnozach, transach, kodowaniach. Domniemam że Ślubowania Amitaby, że sutra Buddy Medycyny jakoś mocno pachną tymi ideami. W ogóle światowy  grunt religijny stanowi ogromne pole do popisu dla inwencji Gumbasów. Te rozmaite dogmaty, szaty kapłanów, przemowy kapłanów, ich opowieści, rozmaite liturgie, wystroje wnętrz świątyń. Przecież wiekszość już z samej ideii, nie prowadzi do Boga, tylko do bóstw i pośredników. Ludzie to wiedzą, ale jakoś brną dalej i dalej.

  Zastanawia mnie kwestia pomniejszenia głowy u Dusz do wielkości dorodnego kartofla. Możliwe, że bałwchwalstwo a zatem brak modlitwy skierowanej do Boga, wraz z upływem czasu blokuje zwrotnie przepływ światła przez górne czakry i istotę ogrania wszechstronna głupota, pomieszanie umysłowe. Prawdopodobnie udrożnienie przepływu światła boskiego aż do samego serca i niżej, wraz z pracą z tematycznymi intencjami z pakietu DDA, może rozbić blokady, negatywne nastawienia, usunąć też wygląd specyficznie pomniejszonej głowy/twarzy. 

 • s_majda 02-09-2015 14:45:41

  Wczoraj zrobiłam sobie intencje z Gumbasa, a dziś dostałam podwyżkę obowiązków, coś zupełnie nowego czego jeszcze nikt nie wie co i jak i nikt nie chce robić, ja też. Ale uwielbiam to. W ogóle to stwierdzam, że pracuję z samymi Gumbasami. Z otrzymanego listu. Kolejna osoba napisała „Trochę głowa mnie boli od środka po tych intencjach.” a następne wypowiedzi innych odzielam w osobnych polach:

  ****************
  [09:25:11] Mirka: Myślisz, że mogę zrobić całe Gumbasy od razu ? Czy zbyt ryzykowne?
  [09:46:26] Sławomir Majda: Ktoś zrobił, ale ja nie daję rady, bo są zbyt zamulajace umysł. Wychodzi mi dziennie 2szt w obie strony.
  [09:48:52]Mirka: w sumie pytanie nieaktualne- JUŻ SIĘ PRZEKONAŁAM (rofl). Zrobiłam 2 szt i śmieję....się głupio. I jak tu tak do Boga ze śmiechem dalej mówić.

  **************

  Kiedy czytam te Gumbasy bo wersje odwrotną chcę zrobić, to mnie mdli i w głowie się kręci. Masz może wersje odwrotne ?  Będę gumbasy robił za chwilę. Ten wzorzec odwrotny może załapię. Zawsze go piszę najpierw... Dzisiaj pusta głowa, niedobrze mi było...
   Sławomir Majda: Nie mam, te określenia zacząłem dokładać do Intencji o całkiem innej tematyce.

  *****************

  Dlaczego gumbasy tak poniewierają? Mam doła. Na samą myśl jest mi nie dobrze jak po alkoholu. Ja jakoś nie odreagowuję ich na wesoło. Równie dobrze Muminki mogły by poniewierać...

   Sławomir Majda: Muminki to niekiedy stosowana nazwa dla choroby Downa. Ona może sponiewierać.  

  *****************

  Modlitwa co ją nagrałeś o Gumbasach była bolesna. Intencje zresztą też, aż całe ciało cierpnie, skręca wewnątrz, mięśnie wokół kości aż do teraz. Masz wiele racji, że konsekwencją zerwania kontaktu z Bogiem Dawcą Życia jest zmiana w Gumbasa, ale to jest chyba nie do końca wszystkie warunki, coś jeszcze wali po czaszcze.

  ***************

  Oglądałam film jako dziecko i te Gumbasy to litość wzbudzały- było mi ich szkoda. Jak o tym myślę, to też w życiu litowałam się nad takimi osobami nieogarniętymi. Następnie sama usłyszałam to o sobie kilka miesięcy wstecz- ,,ty nie ogarniasz, nie wiesz co się wokół ciebie dzieje,, Zaczęłam się zastanawiać. Widziałam to u mamy- jakby czasem nie orientowała się, co się wokół niej dzieje. , jak się zachować itp a w gruncie rzeczy jest inteligentna, liczy w głowie działania matematyczne i zadziwia sklepowe, że wcześniej zna sumę rachunku zanim ją podadzą. Sama nie raz nie miałam problemu w zrozumieniu trudnych, skomplikowanych rzeczy, a wywalałam się na prostych rzeczach w działaniach matematycznych, np zamiast plusa- stawiałam minus i wychodził źle wynik. I tak było ciągle. I pomyślałam sobie, może to te Gumbasy w nas. Z otrzymanego tekstu

   

 • s_majda 15-09-2015 19:53:55

  Pracując z wzorcami kobiecych obciążeń, zobaczmy co Dusza skrywa pod kapeluszem wiedźmy. Zamiennie w obu płciach mogą być noszone chusty i inne czarne nakrycia głowy. Dusze mocno bronią się przed oddaniem kapeluszy, ponieważ pod nimi sprytnie ukrywają rozmaite inne wzorce i kodowania. Zazwyczaj na pierwszy plan wybijają się kobiece głowy bezwłoseLink oraz ogólnie ludzkie głowy mocno pomniejszone. 

 • s_majda 23-09-2015 18:37:05

  Zajęłam się alkoholowym zespołem płodowym i myślę, że ma to dużo wspólnego z gumbasami: ,,Wpływ alkoholu na rozwój mózgu-śmierć komórek mózgowych, przyjście na świat z mniejszą liczbą komórek nerwowych i mniejszym mózgiem. ,, Jak sie wczytasz w temat Link- to takie osoby robią z siebie ofiarę. Takich osób było mi szkoda, tak samo jak tych gumbasów. Robią z siebie taka postac jak ten łagodny gumbas na filmie,  by ktoś im pomógł, by odnieść korzysci. Moim zdaniem gumbas łączy się z pakietem obciążeń DDA. po przerobieniu intencji gumbasa pojawiła sie mysl, by przede wszystkim dokończyć inp dda. Rozumiem z tego, że pewnej nawet karmicznej nieprzytomności jeśli trudno mi zauważyć u siebie uwarunkowania lub zaprzeczam, to obserwacja osób koło mnie może mi pomoc zrozumieć jakie to są uwarunkowania i wiem z czym pracować. Z otrzymnego listu.