Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Plazma w jasnowidzeniu; technologie M. Keshe

 

Kolega przez prawie rok próbował mnie zainteresować technologiami M. Keshe, zwracając uwagę na możliwość uzyskania oszczędności zużycia energii elektrycznej do 3 kW na godzinę. Informacje były tak abstrakcyjne, że zupełnie odrzucałem analizę tematu. Pod koniec ciepłego lata 2016r. ruszyliśmy tę kwestię na forum MINW i napisałem art. pt. ``Magrav i technologie p. Keshe – intencje do przemodlenia``Link. Są tam również rozmaite kwestie dotyczące samej plazmy.
Po krótkim czasie zacząłem widzieć plazmę, której istnienia w innym przypadku nigdy bym się nie domyślił.
Wglądy pozwalają mi mieć inną opinię o plazmie, niż ta promowana przez M. Keshe.
W jego rozumieniu, a przynajmniej w tej wiedzy która jest promowana jako jego, prawie wszystko na świecie jest plazmą lub zostało z plazmy zbudowane. W moich wglądach nie znalazło to potwierdzenia, co może wynikać z braku wiedzy. Ale też ma podstawę w widzeniu rozmaitych rodzajów energii posiadanych przez ludzi oraz ich Dusze. Mamy przecież ciało materialne, ale i energetyczne składające się min. z:

-21 czakramow głównych, z czakr pobocznych

-21 ciał aurycznych

-12 par łańcuchów DNA,RNA

-Kundalini, promieni światła. 

-Z wielu narządów, organów, części ciała. Mamy rozmaite układy m.in. trawienny, kostny, itp.


Urządzenia takie jak Magrav, System balansujący, kosiarka i inne artefakty powodują, że powstaje plazma w takim jej rodzaju, który jest bezpieczny dla istot, żyjących na Ziemi.
Plazma z którą mam do czynienia, jest wytwarzana m.in. przez w/w artefakt,y zbudowane przez p. Keshe. Istnieją też inne rodzaje plazmy opisane w podręcznikach.
Plazma której poświęcam artykuł ma energetyczny kolor złoty, w jednym z jego rozlicznych odcieni. W moim rozumieniu nie jest światłem, ale nim świeci.
Dane mi było nie tylko zobaczyć, ale i dotknąć plazmę. Kiedy pierwszy raz wziąłem ją do ręki, to przylepiła się. Kłopotliwe było pozbycie się jej z dłoni. Była jak żywa i ruchoma masa grubości kilku centymetrów. Miałem dwa świetlisteplacki, klejące się do dłoni, i brak wiedzy jak je odkleić.
Zanim pojawiła się ta plazma, podobny efekt był widoczny, kiedy brałem do ręki tzw. Długopis zdrowia. Na obu jego końcach wyskakiwały 2 kule światła o średnicy ok. 10cm.
Plazmą świeci Magrav. Więc o nim będzie można powiedzieć, kiedy w kilka osób z forum będziemy nimi dysponować.
Tak zwana ``Kosiarka`` rozświetliła wydzielaną plazmą spory pokój mieszkalny. Ale są pewne uwagi do urządzenia, które przy każdym egzemplarzu wymaga gruntownej medytacji i powierzenia go Bogu.
System Balansujący który dane mi było odwiedzić, wytwarza słup plazmy o wysokości 6-piętrowego budynku mieszkalnego. Podobnie jak w/w Kosiarka przy każdej wizycie wymaga to również gruntownej medytacji i powierzenia SIEBIE i otoczenia Bogu.

Zapytany Marek Dzida, opisał tak to co postrzega.
``W instalacji z podpiętym Magravem widzę plazmę płynącą  po kablach jak lawa. Światło Boga to podstawa wszystkiego, we wszystkich wymiarach. A plazma to tylko jeden ze stanów skupienia energii. Ale jak to rozróżnić ? Podobnie jak możemy rozróżnić światło słoneczne od jasnego światła Bożego``.


 Inne artykuły poświęcone tej tematyce.
1) ``Magrav, artefakty i Bóg``Link.
2) ``Technologie Keshe w usuwaniu raka`` Link.
3)``Magrav do Centralnego Ogrzewania domu jednorodzinnego i mieszkania``Link
4) ``Medytacja wykonana w Systemie balansującym M. Keshe``Link.

Więcej informacji technicznych o plazmie:
a) Wikipedia Link.
b) Seminarium klubu astronomicznego Link.

Osoby widzące energię tego rodzju plazmy proszę o informacje, które chętnie opublikuję.


Dodano : 27-11-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 2054 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 23-01-2022 08:49:22

    Kryształy plazmy. Pytanie do czytelników. Czy ktoś rozpoznał przyczyny wyrzucania np. z Magrawów i z innych artefaktów ``Plazmatycznych Kryształów``. Mają różną wielkość, kolory typowe - miodowe. Po krótkim czasie zamieniają się w typową plazmę o konsystencji miodu.

    Szukamy informacji o tym zjawisku.