Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Biały astral. Czym on jest? Hipoteza robocza.

Co to jest Biały Astral możemy próbować dowiedzieć się z wieloletnich już dyskusji na portalu CUD-ie. Na ogół rozmawiają tam o nim ludzie uwikłani, z biało astralnymi otoczkami wokół siebie. Ich punkt widzenia nie jest zatem dogodny do obserwacji zjawiska. Przez wiele lat omijałem tę kwestię z uwagi na niekompetencję. Po prostu jego energii nie widziałem, ani nie posiadałem żadnych sensownych informacji o ograniczeniach, które on przynosi. Niniejszy tekst jedynie próbą przybliżenia, tego co udało się ustalić.
1. Prawdopodobnie była taka istota, która wzięła na siebie funkcję reprezentowania idei Białego Astralu. Z informacji wynika, że nazwała siebie Białym Bogiem ( astralnym), jednym z dwunastu. Jednak Biały Astral funkcjonuje dalej bez przeszkód zatem nie jakiś jego ,,władyka” czy bóg astralny sprawia, że trwa.
2. Biały Astral to otoczka wokół człowieka mająca kolor biały. Sięga na odległość wielu metrów. U mistrzów Reiki ma nawet 10 m średnicy. Posiadają je także bałwochwalcy, czciciele bogów ziemskich, astralnych. Silnie motywuje wszystkich channelingowców. Otacza ateistów, agnostyków, żołnierzy, prostytutki oraz kapłanów i czcicieli tych religii, które nie odnoszą się bezpośrednio do Stwórcy. W poglądach może ujawniać się myśl, że Bóg owszem jakiś tam jest, ale nie słyszy nas, nie reaguje na modlitwy, jest całkowicie bierny.
3. Spotkałem osoby posiadające tak ogromne blokady białoastralne, że nie widać ich końca. Przypomina to gęstą mgłę. Kiedyś założyłem się o pietruszkę ze znajomą, twierdzącą, iż pewna osoba z taką rozległą mgłą będzie się modliła. Znajoma przegrała.
4. Biały Astral może występować nie tylko jako otoczka, ale także wewnątrz ciała lub w energiach wewnętrznych oblepiając narządy, lub układy ciała, np. wydalania. Jeśli już jest na zewnątrz to również dotyka i oblepia samo serce. Może blokować również grasicę.
5. Otoczka Białego Astralu może znajdować się na każdym ciele subtelnym i może też być w nim mocno ugruntowana.
6. Blokady białoastralne mogą występować również nie na samym ciele subtelnym czy organie ciała ale na sferze przejawiania się. Przykładowo na sferze przejawiania bogactwa. Nie na czakrze ale na sferze, na sposobie zarabiania, gromadzenia, bogactwa, dostatku. Podobnie na sferze seksualnej, na naszym zdrowiu. Nawet jest źródłem blokad związanych z karmą żołnierską itp.
7. Otoczka Białego Astralu charakterystyczna jest dla osób z karmą SS, gestapo itp. Zlewa się jedno z karmą satanisty i czarnego maga.
8. Otoczka Białego Astralu lub bialoastralne wewnętrzne kody występują równolegle z czarnymi odpowiednikami, tj z otoczką czarną- wielowarstwową i czarnymi wewnętrzni energiami. Było to dla mnie zaskakujące odkrycie.
9. Za osobą z energiami Białego Astralu stoją w tle żyjące astralne jaszczury, które powszechnie DUSZE używają w działaniach nazywanych magią. Osoba może być inspirowana przez całą grupę jaszczurów. Zwykle też jest żywicielem dla kilku jednostek. Podłączenia widoczne są do III oka, kanału czakrowego powyżej głowy. Często spotykam jaszczury podłączone do pleców lub skrzydeł i nawet jasnowidz nie widzie, że je ma.
10. Przy obecnych czarnych energiach- warto już przejrzeć, czy nie ma też astralnych węży w ciałach subtelnych.
11. Siatki biało astralne rzucane na energie są inne niż pochodzące z odmiennych źródeł. Siatki channelingowe, złote siatki Verowy, czy fioletowe archanielskie mają oczka w miarę duże. Ta zaś przypomina raczej puchową pierzynkę pozostając jednak w budowie energetyczną siatką.
12. W trakcie oczyszczania energii, opuszczają nas w wielkiej ilości rozmaite astralne istoty, pasożyty itp. Spotkamy też to co uroiło się kiedyś w głowie poprzedniego naszego ziemskiego awatara i co on zatrzymał w sobie. Mogą to też być rozmaite kombinacje myślowe zbudowane z ciał np wielu różnych zwierząt itp. Np myślowe jedynie hybrydy zwierząt i ptaków.

Uogólniając, otoczki Białego Astralu posiadają ci, którzy promują rozwój duchowy w oderwaniu od Boga. Doskonałym przykładem są reikowcy twierdzący, że inicjacyjna przecież energia Reiki to czysta boża Miłość i sam Bóg nią steruje. Jednakże nikt z nich nie prosi Boga, nie odwołuje się do Boga i jego Miłości. Nikt z reikowców nie mówi „Bóg, boża Miłość„, kiedy inicjuje przekaz. Czyli czasami myśli ,,Bóg”, jednak mówi i robi przekaz czegoś, co samemu jednak nazywa Reiki.

Unikanie słowa Bóg jest najbardziej jawnym wyznacznikiem ograniczenia, jakim jest uwikłanie w Biały Astral. Warto zauważyć, że Buddyzm jak ognia unika odniesień do Boga. Potrzebna jest jednak jakaś alternatywa zatem np. w buddyjskim Tybecie kwitnie kult świętych, praktyki demoniczne, czczenie innych ludzi – żywych i umarłych, oraz ich dusz. Buddyści podobnie jak hinduiści czczą również penisa [lingę]  swojego Guru. Bo jeśli nie chcesz modlić się do Boga, to rób co chcesz…… nawet z lingamem guru.  

W tym rozdziale jest kilka modlitw i art na temat Białego Astralu. Uwalniając się od blokad BA dobrze jest równocześnie modlitwę rozbudować o temat bałwochwalstwa duszy i jej poprzednich awatarów. Link
Jaszczury; uwalnianie się od ich wpływu. Modlitwa Link
Na stronie MINW jest wiele art. poświęconych obu zagadnieniom.


Opublikowano: 14/05/2010
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 1 komentarz

  • s_majda pisze:

    Widziałem dziś, jak poglądy przejęte od jaszczurów (intencje i nawyki działania) skupione w energiach pewnego człowieka, kręcą się w prawą stronę. Wyglądało to jak szybkoobrotowa karuzela z jaszczurami, podobna nieco do kołowrotka w którym szybko biega chomik. Pęd tych myślokształtów, ich szybkie następowanie po sobie daje w efekcie obraz widoczny jako białoastralna otoczka. W tym obciazeniue jeden błędny myślokształ wprawia w ruch kolejny, a za nim rusza lawina pozostałych. Z innej perspektywy ten kolor białoastralny wydaje się być zemulgowanymi czarnymi myślami, na temat Boga.