Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Chrystusowe ,,klucze”

v

Jednym z symboli Reiki używanym po wyższych inicjacjach są Chrystusowe ,,klucze”. Jest to energetyczna siatka o złotej barwie. Skąd wiemy, że należy do wielu innych pułapek astralnych? Po kolorze złota. Jest sztuczny. To kolor złoty widoczny dla słabo widzących i nie jest prawdziwe BOSKI, lecz pokryty pozłotą, uczynioną dla iluzji.
To co jest złote boskie przychodzi wyłącznie od samego Boga. Dzieli tym wszystkim jedynie sam Bóg i robi to bez pośredników. Jeśli Wojtek, czy Stefan rozdziela lub daje coś boskiego wiemy, że robi tak jakiś przekręt.
Złote pseudoboskie bywają narzucone astralne sieci, liny, kajdany.
Złote pseudoboskie bywają podpięcia astralne.
Złote pseudoboskie są pasy cnoty nałożone przez tych co siebie ogłosili bogami. Więc nakładali innym owe złote ,,pseudo boskie” ograniczenia.

Teoretycznie, ktoś kto się ,,kluczami” posługuje ma wsparcie i ochronę samego Chrystusa.
Zbudowane są z sieci o drobnych oczkach, przez którą podobno nie dociera energetyczny atak wymierzony w chronionego.
Chrystusowe ,,klucze” pochodzą od pewnej grupy astralnej w której działania uwikłała się dusza Jezusa, będąca Wielkim Mistrzem iluzji oraz wielu praktyk tzw. lewej ręki.
Zbudowane są z czarnej energii pokrytej sztuczną, złotawą malaturą. W praktyce, w zamian za udzieloną ochronę dostawca narzuconej sieci czyli Chrystusowych ,,kluczy” pobiera od chronionego energetyczny haracz. Te praktyki znamy z gangsterskiej ochrony lokali gastronomicznych. Przychodzi do właściciela 4 dobrze zbudowanych panów i proponują ochronę w zamian za stałą tygodniową opłatę. W przypadku niechęci do płacenia niszczony jest np. lokal lub samochód. I tu jest podobnie, Ofiarę ,,duchowości” podprowadza się i zachęca do przyjęcia ochrony nie boskiej ale ,,Kluczami”.
Warto jest rozumieć, że dusza sprawcy uwikła się w działania pewnej astralnej grupy destrukcyjnych istot, tym razem o nazwie,,Różowego Płomienia”. Do nich należy patent na wiele z symboli Reiki oraz innych szkodliwych praktyk inicjacyjnych.

Dobrze jest modlitwą do Boga skasować owe ,,klucze” narzucone na siebie, i ew przez siebie(Reiki) na innych. Mogą też być zapomniane siatki z wielu poprzednich inkarnacji twojej duszy czytelniku. Kiedy zobaczysz , że Chrystusowe ,,klucze” blokują ci serce, kiedy rozumieniem skutków inicjacji ogarniesz cały przekręt, uwolnienie zrobisz chętnie i bez żadnej zwłoki.

 


Opublikowano: 09/07/2012
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz