Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Glejak – to niekoniecznie rak a głównie obecność pasożytów

Rozmawiałem z rezydentem który w 2024 r skończył studia medyczne. Powiedział, że w szpitalu akademickim na glejaka zmarło wiele dzieci z Ukrainy. Temat raka interesuje mnie od 20 lat, a więc obejrzałem dostępne w internecie około 20 fotografii chorych osób.
Zaskoczyło mnie, że głowy tych osób poza czterema, nie miały czerni energetycznej, charakterystycznej dla obrazu, jaki zawsze daje choroba raka. Poruszyłem temat na forum, w grupie podobnie widzących jak ja.

Glejak nie wygląda na raka. To coś jak wewnętrzna narośl i mam przekonanie, że jakieś żyjątko wytworzyło kulkę. Kulka glejaka nie jest czarna. Czy ja dobrze widzę?

Karolina
Ja to widzę trochę jak candida jak pajączki z candidy.

Sławomir Majda
Chyba że jakaś forma ataku na organizm niż rak ale kończąca się rakiem z uwagi na patologię. Podobnie jak rozsiany w organizmie karmiczny cyklon B, który po latach powoduje raka. To chyba inwazja pasożyta.

Karolina
Widzę, że ta candida czy to co widzę podobne do grzybicy, jest białe i jak pajęczyna zmienia się w raka, jakby to było gniazdo dla raka.

Sławomir Majda
Też rozumiem to podobnie. Pasożyt szkodził, namnażał swoje tkanki, wydalał odchody, aż powstał rak po latach. Nie jest tak, że rak się wziął z niczego, bo patologia utrzymywana wiele lat.

Karolina
Aaaa może, ale widzę, że ta pajęczyna zmienia się w raka.

Sławomir Majda
Tak- ale to lata hodowli problemu, lata przez któe pasożyt rósł w mózgu. Rak zwykle rośnie około 5 do10 lat.
Patrzę na fotografie ludzi z glejakiem. O, raka mają głónie małe dzieci a nie osoby dorosłe. Zatem są a więc to kamiczne tematy, wyniesione z poprzednich inkarnacji duszy chorującej osoby.

Karolina
A to zapewne, tylko jakie tematy ?

Sławomir Majda
Jakieś destrukcyjne myślenie, DDA, ćpanie, bałwochwalstwo, okrucieństwo. Każdy przypadek może mieć inną przyczynę. Zobacz zdjęcie dziecka…. Raka ma z przodu głowy, ale przyczyna wyszła z glejaka.

Karolina
Dusza dziecka mówi, że ,,mam raka bo źle myślę”. Mówi, że jest dewiantem.

Sławomir Majda
Kozy preferowała Dusza w poprzednich wcieleniach….

Iwona
Czytałam że glejaka mają osoby, które często chorowały na przeziębienia, m.in katar, zapalenie uszu..


Opublikowano: 18/06/2024
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz