Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Martwice, gangrena, choroby. Modlitwa uwalaniająca od wzorców.

Prosimy otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą naszą istotę i niech nastanie trwały czas naszej wiary.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. intencjami, oporami, kodowaniami, obciążeniami i blokadami z naszym i cudzym posiadaniem, tworzeniem, doświadczaniem w naszych i w cudzych umysłach, organizmach, narządach, komórkach, w energetykach, i w żywotach m.in. rozmaitych martwic, gangren, chorób, cierpień, trądów, ograniczeń i nie tylko ich blokujących naszą istotę od czasu narodzin, od poczęcia, od dzieciństwa.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. intencjami, oporami, kodowaniami, obciążeniami i blokadami z naszym i cudzym posiadaniem, tworzeniem, doświadczaniem w naszych i w cudzych umysłach, organizmach, narządach, komórkach, w energetykach, i w żywotach m.in. rozmaitych martwic, gangren, chorób, cierpień, trądów, ograniczeń i nie tylko ich blokujących nam właściwe, niewinne, radosne relacje z Bogiem oraz innymi istotami. Wiemy to i rozumiemy to, że wnosimy z moją duszą z całą naszą istotą Boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każda kolejna sekunda przeżyta przeze mnie tu na ziemi w życzliwej szczęśliwości, jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata bezcenna i wartościowa, bez jakichkolwiek wzorców, intencji, obciążeń, kodowań, transów, misji, argumentów związanych z zaistnieniem, z przejawieniem się dla nas i dla wszechświata m.in. naszego i cudzego posiadania, tworzenia, doświadczania w naszych i w cudzych umysłach, organizmach, narządach, komórkach, w energetykach, i w żywotach m.in. rozmaitych martwic, gangren, chorób, cierpień, trądów, ograniczeń i nie tylko ich.
Fragmenty


Opublikowano: 03/09/2014
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz