Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Następne wcielenie po chorobie Downa

W świecie Zachodu mało kto interesuje się reinkarnacją, a jeszcze mniej osób chce wiedzieć co ,,robili” w poprzednich wcieleniach Duszy. Temat tego artykułu to informacje o tym, co może nastąpić w kolejnej inkarnacji po wcieleniu się Duszy, w ciało osoby z tzw. ,,chorobą Downa”.
Po roku 2022 spotkałem fizycznie kilka osób z widocznym na twarzy, rozrzedzonym znacznie wyglądem osoby z chorobą Downa. W pełni sprawne intelektualnie. Z jedną z takich osób mam stały kontakt i nigdy nie udało się z znaleźć z nią wspólnego języka.
Kilka osób z podobnymi śladami w urodzie promuje się w mediach. Proszę zwrócić uwagę na młodą długowłosą albinoskę, bohaterkę serialu ,,Ród smoka”. W jej przypadku znamiona są bardzo widoczne.
Inna aktorka z serialu ,,Bardotka” odsłania te wzorce w kilku scenach, kiedy się rozluźnia.
Nie udało się ustalić dlaczego tak jest. Być może ciężka karma jaka przyniosła poprzednie wcielenie w przypadłość Downa, nie wybrzmiała wówczas tak jak powinna, być może na skutek szybkiej śmierci osoby.
W tym wszystkim jednak dziwi mnie przemiana społeczna, jak zaszła na początku XXI stulecia. Dlaczego reżyserzy dobierają do obsady osoby z karmą ,,po chorobie Downa”?
Podobne zdziwienie spotkało mnie kiedy zobaczyłem w 2023r. kilka androginicznych ( o męskiej urodzie) Miss różnych krajów. I samą Miss Świata – mężczyznę po zmianie płci.


Opublikowano: 07/04/2024
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz