Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Ogolone na łyso kobiety

Definicja zjawiska czyli tzw Ł. K. jest jedynym świadomie użytym na tym portalu pejoratywnym określeniem.
Wszystkich których to może urazić, niniejszym przepraszam, również za niestosowność.

Aby dobrze zrozumieć o czym jest artykuł, proszę wpisać w Google hasło ,,Renaissance portrait of female” lub ,,Renesans portret kobiet”. Te wizerunki autentycznie pochodzące z epoki renesansu, pokazują część pań z podgolonymi czołami. Kobieca łysina, im większa tym lepsza, była wówczas modna i pożądana, przynajmniej przez same nadobne niewiasty. Nie był to wcale jedyny taki okres w historii świata. Obecnie nawet piękne aktorki, śpiewaczki, modelki Link z wszelkich pokrętnych przyczyn pozbywają się zdobiącej je grzywy, aby np. zaprotestować przed tym, jak je widzą mężczyźni i pokazują siebie jako łyse kobiety. Warto by przy okazji zapoznać się z art. pt. ,,Wiedźma i jej kapelusz” Link oraz z całą tematyka puszczania ślubowań Amitaby Link z których kilka zachęca ludzkie Dusze do gardzenia własnymi kobiecymi inkarnacjami, oraz do tego aby kobieta starała się usilnie wyglądać jak mężczyzna i nawet nim być.
Temat wart jest szerszego omówienia, z uwzględnieniem intencji, karmy i całego smrodu jaki się ciągnie za łysiną sztucznie wytwarzaną u siebie przez same kobiety.
Zacznijmy od tematu pokrewnego a mianowicie podgalania kobiecego łona. Dziś jest to rzecz tak powszechnie oczywista, że nawet filmowy Borat, trafiajacy z Kazachstanu do USA, własne oczekiwania dot. poszukiwanej pilnie kobiety, wyraził w słabej angielszczyźnie oraz gestem strzyżenia łona, kiedy niezbyt umiejętnie pytał się o najbliższy burdel.
Pamiętam ożywioną dyskusję z pewnego duchowego Portalu, gdzie użytkownicy i użytkowniczki opowiedziawszy już wszystko o radiestezji, o własnej boskości zeszli na temat golenia sobie łona. Stanęło na tym, że jednak panie robią to chętniej, a panowie nie bardzo, ponieważ ,,kłuje” boleśnie w rodzinne klejnoty. Grupa przez kilka dni rozpisywała się o aktualnej modzie, o tematycznych nowinkach i trwało to do czasu, aż padła kwestia, że karmiczną przyczyną golenia łona są głównie wszy łonowe, tzw. mendy, [Link]roznoszone przez prostytutki i usługobiorców. Kobiety owe goliły łona, aby demonstrować chętnym, że ich warsztat pracy jest schludny i …czysty.
Historycznie rzecz biorąc podgalanie łona dotarło do Europy z Ameryki razem z włoską chorobą, czyli – syfilisem (Włosi mówią o niej Franca). Marynarze korzystający podówczas z burdeli w całej Europie, Azji, Afryce, znali jedynie niewiasty grzywiaste i kiedy tylko dojrzeli depilowane Indianki, pragnęli pozostać w tym raju na zawsze.
Syfilis przyczynił się również do innej mody, mającej wymiar praktyczny. Otóż była to wówczas choroba nieuleczalna, podobna w skutkach do trądu, gdzie ciało gniło i odpadało, więc aby zamaskować znamiona choroby, promowano pudrowanie już nie tylko samej twarzy ale i łona, co w tamtych warunkach sanitarnych mogło mieć sens jedynie w wymiarze handlowym.
Możliwe że i tu, a nie tylko w skłonnościach do seksu międzygatunkowego ze zwierzętami tkwi też przyczyna tego, że niektóre łona jakby to delikatnie ująć …cuchną. Link
Wracając do sedna, czyli kobiecej łysej głowy. Zanim Szanowny Czytelniku u własnej Duszy, lub u kogoś zobaczysz takie obciążenie może minąć jakiś czas. Wykorzystaj go na przepracowanie tematycznych intencji, modlitw. Obciążenie może mieć każda Dusza, każda istota również i moja. Zatem tekst nie jest dążeniem do wyśmiania wzorca u kogokolwiek, a do jego wydobycia i zdefiniowania celem oddania Stwórcy.

Z tematyką prostytucji karmicznej pracuję ok 12 lat. Lecz wzorzec Ł. K. dopiero niedawno rozmyślnie, pokazała mi na sobie znajoma puszczalska kobieca dusza, parająca się wszelkimi dewiacjami m.in. homoseksualizmem, zoofilią, socjopatią i nie tylko. Zapragnęła się ujawnić i określić niczym wzorzec kilograma, metra przechowywany w Sèvres koło Paryża.
Rozmaite obciążenia, kodowania definiowałem na intencje i modlitwy przez wiele lat, ale tego co ona sobą przedstawiła, nie byłem w stanie wymyślić. Brak jest również definicji w fachowej literaturze. Wzorzec ma własną nazwę i jest ona konkretna. Można by się posiłkować zamiennikami, synonimami. Jednak dopiero użycie oryginalnej nazwy wydobywa esencję zjawiska oraz całe jego odium. Synonim zamienny może brzmieć np. ,,podgalana na łyso prostytutka”, ,,bezwłosa..” czy nawet ,,łysa prostytutka”. Zjawisko to wobec D U S Z Y (rzadziej wobec danej osoby) określa się jednak konkretnie jako:

,,Łysa kurwa”

Wpisanie ,,hasła” w Google w aspekcie ,,grafika” pokazuje, że internauci też już znają zjawisko. Od czasu zdefiniowania wzorca, dodaję go do każdej prawie intencji. Dobrze jest użyć terminu wobec wzorców własnych i cudzych.
Wzorzec dostrzeżony u siebie, może być odebrany bardzo boleśnie, zwłaszcza przez kobiety. Ciężkim przeżyciem jest już samo uświadomienie siebie karmy prostytutki. Jednka nie hetera czy nimfomanka, ale Ł. K. jest pośród nich, tą z najwyższej „półki„.

Niezależnie od płci, każdej istocie, duszy, człowiekowi seksualność wypada doświadczać na identycznych zasadach, a głównie w celu bycia zadowolonymi również z tej sfery egzystencji, przy nieblokowaniu innych i siebie. Patrząc na ludzi czy zwierzęta to w obu płciach mamy takie same u licznych jednostek genitalia. Z biegiem lat, czy z kolejnymi wcieleniami umiejętności seksualne jednostki są podobne lub identyczne jak u wszystkich.
Przybliżmy trochę, o cóż chodzi z Ł. K., gdzie jak zawsze przyczyny są indywidualne. Pojawia się jakaś kobieta/jej dusza które z własnej, dobrej woli, lub nieprzytomnie wygoliły sobie głowę i włosy na całym ciele dla seksu, albo też ktoś im to uczynił z ich głową. W tym przypadku, wyłącznie dla napiętnowania skłonności i cech. Tak właśnie pokazuje się dana Dusza, jako całkiem łysa kobieta, o rozbuchanych ponad miarę potrzebach lub oczekiwaniach seksualnych. Pomijam gejów o podobnych skłonnościach.
Samo wygolenie się może mieć miejsce po życiu pełnym celibatu, wyrzeczeń, po wielu latach nie możności przytulenia się kobiety z kimkolwiek, posiadającym obrośniętą pierś. Wygolenie się jako Ł. K. ma zadanie przynieść zatem niekiedy zaspokojenie naturalnych potrzeb danej istoty. Może to jest nieprzytomne, nawalone ale kiedy w końcu się ktoś zerwie z łańcucha……
Zatem wypada zrobić też głęboki ukłon wobec inspirujących do ascezy i celibatu, promotorów wszelkiej tzw. skróconej drogi do Boga.
Nie trzeba jednak dopatrywać się Ł. K. tylko pośród aktualnych ascetek, zacnych wdów, mniszek. Chęć taką wyrazić może również dusza kobiety mężatki, zwłaszcza niekochanej, niekochającej, niedopieszczonej. Może to być i taka kobieta, która ma seks bez spełnień, bez orgazmu lub nie z tym mężczyzną/kobietą/zwierzęciem z jakim by chciała, lub przez braki orgazmu myśląca jedynie o wszelakich dewiacjach.
Wiele kobiet umiera, aby stać się dokładnie takimi w kolejnych inkarnacjach własnej duszy. To właśnie jest cel i odpowiednio też przyczyna wielu śmierci ascetek, kobiet z brakiem orgazmów w seksie. Jeśli przejrzymy na poziomie duchowym statystyki dotyczące przyczyn choroby raka u kobiet to pokazać się może niespełnienie w seksie jako dominujący powód. Oczywiście poza aborcjami.

Żyjemy na świecie, w którym wszystko ma co najmniej podwójne dna. Nawet napełnianie się boskością, bioterapia, reiki, piramidy, wszyscy święci mogą nie być tym za co się ich uważa.
A co dopiero powiedzieć można o kobiecie wyrzekającej się pięknych zdobiących włosów m.in. na głowie.  Poczytajmy o spartankach golących się w noc poślubną i zobaczmy też na dzisiejszych ulicach młode ,,łyse” kobiety, pragnące osiągnięcia u siebie wyglądu wygolonego wojskowego rekruta. Link Nie sposób jest wygolonej na łyso buddyjskiej mniszce powiedzieć/wykazać, że ma własne skalania związane z seksem, jeśli ona nigdy seksu nie miała. Ale co jej duszą, z działaniami innych inkarnacji?
Można domniemać, że min. w tzw. ,,związkach” dana wygolona osoba ( w obu płciach) będzie miała sporo trudności i cierpień. Pamiętajmy że popyt na rozmaicie wygolone kobiety jest dorywczy. Klient o ile wiemy z opisów literackich, płaci prostytutce za usługę i znika. I tak samo wyglądają relacje intymne wszelkich innych wygolonych pań.
Nie umiem powiedzieć, jak golenie głowy przez murzynki żyjące na równiku, czy w pustynnej Saharze, ma się do tych wszystkich spraw. Tłumaczy się to u nich m.in.higieną, brakiem wody itd. Jednak hinduski żyjące od wieków w podobnym klimacie, zaczęły się golić dopiero niedawno wyłącznie na potrzeby klasztorne i w ramach pokuty.
Obciążenia i wzorców charakterystycznych dla Ł..ej K..y. można by się domyślać, wszędzie tam, gdzie całe ludzkie tłumy na miejskim rynku, na polach ornych opowiadają a nawet trąbią z dachu domostwa, że dana niewiasta jest cnotliwa, że ONA jest szlachetną dziewicą. Może dziewica nie jest jedyna taka na bożym świecie, ale za to dziewica nieposzlakowana. W jakim wszak celu publicznie informuje się o cudzym/ własnym dziewictwie komercyjne media, społeczeństwo, pana Prezydenta, a nawet ościenne mocarstwa? Gdyby nią wszakże była, to wiedza o cnotliwości jest potrzebna przecież tylko jednemu mężczyźnie – mężowi. Chyba, że poważnie należy brać słowa konferansjera z filmu ,,Kabaret” jaki dziewczęta z muzycznego zespołu przedstawiał następująco: ,,to są same dziewice…., co każdy może sprawdzić”.
Zapoznajmy się przy okazji z tematem ,,Boskich Matek w Hinduizmie” Link

Odmiennym nieco wzorcem, który może należało by jednak scalić z Ł. K. jest tzw; ,,Łysy Ch….[Ł. CH…..]”. Jednak wzorce kobiece dotyczą raczej oczekiwań kobiecych (jej duszy) głównie wobec jej sfery seksualnej. Natomiast męski [Ł. CH…..], odnosi się chyba do indywidualnych cech charakteru, do bycia potworem dla siebie i bliźnich. Z tej okazji po polsku nazywanym bywa Ch-em CZŁOWIEKIEM/DUSZĄ/ISTOTĄ, bez seksualnego już podtekstu.
Zjawisko golenia głowy przez kobiety i kobietom jest na świecie dość popularne i po niżej cytuję art. pobrany z internetu, pokazujący gdzie i w jakim celu to się nadal praktykuje/robiło.
I tak w naszej gawędzie doszliśmy kwestii zapotrzebowania na te osoby, za którymi wszak mężczyźni oglądają się na ulicach- czyli wszelkiego rodzaju ukrytymi i jawnymi Ł. K..
Od jakiegoś czasu popyt jest ogromny i nieustający. Skąd bowiem ich tyle na świecie? Oczywiście że ilość wynika z zachwytu. Mało który zdrowy mężczyzna, nie myśli o kobiecie bogini, jaką tylko on jeden zdołał/zdołałby osiodłać. Wielu myśli że harem takich bogiń dodaje splendoru, poprawia samopoczucia. Jednak te wszystkie boginie, kapłanki seksu poświęciły nieraz setki inkarnacji (dusz) na rozwijanie umiejętności zapewne nie związanych z grą na ukulele i szydełkowaniu.
Żaden prawie wielbiciel bogiń, kobiet modliszek, wiedźm nie dostrzega przytomnie tych wzorców a już tym bardziej tego, że na pewnym poziomie bogdanki mogą mieć wygląd Łysej K. czyli całkowity brak włosów na głowie i nie tylko.
Ponieważ analizujemy wzorce nie tyle samych ludzi, ale nieśmiertelnych Dusz to musimy ciągle pamiętać, że (Dusze nie ludzie) inkarnują na Ziemi w 2 odmiennych płciach i to co zostało źle przyswojone, zrozumiane przez jedną z cielesnych form [kobieta/mężczyzna] już kolejnej inkarnacji, może z pełną mocą i bardzo boleśnie uderzyć. Jakakolwiek próba rozmowy z gejami o duchowości, o przyczynach ICH W Ł A S N E J karmy, o powodach ICH homoseksualizmu, wzbudza domniemanie ataku na ICH swobody, postawienie zarzutu homofobii, a sugestie ożenku widzą niczym świętokradztwo Link. Warto dać sobie na wstrzymanie, z takimi zapędami z uwago na to, że zarówno geje oraz lesbijki i nie tylko oni mogli nabrać skłonności z przesytu(z nie dosytu) seksualnych praktyk, doświadczonych we wcieleniach Ł. K.
Załóżmy że jakiś mężczyzna, ma tak głęboki uraz do seksualności kobiet, że udziela się on jego Duszy. Dusza przez rozmaite kombinacje intelektualne (a nawet bez nich, bo wystarczy zobaczyć co się dzieje w ich środowiskach), podejmuje decyzję trwałego unikania seksu z wszystkimi Ł. K., i drogą dedukcji wybiera doświadczenia geja, z uwagi na to, że np. osobowości nie ma już pochwy, wystąpi brak ciąży itp. Wypiera się wówczas m.in. ze świadomości to, że problem tkwi w danej jednostce a nie w płci odmiennej jako takiej. Dusza wybiera męskie inkarnacje, ale zostaje skłonność do mężczyzn z czasów jej bycia Ł. K. Aby to się mogło dziać, Dusze gejów, lesbijek manipulują energetyką własnych osobowości i przy nawet dobrze zharmonizowanych energiach, czakra seksualna wibruje wówczas kobieco mężczyźnie gejowi i odpowiednio kobietom wibruje jako męska. Energetycznie wygląda to jak metalowe koło parowozu dopięte do 3 innych kół jadącego samochodu. Póki asfalt jest gładki jedzie się jako tako i nie za szybko. Mocno rzuca na brukowanej kamiennej kostce ulicznej, nierównościach i źle spasowanych studzienkach.
Osobom zainteresowanym to pasuje i twierdzą, że właśnie przez te koło parowozu wyrażają siebie najlepiej. Tylko nie chcą wiedzieć przyczyn- w czym tkwi rzecz cała.

http://www.handsomemen.pl/wlosy,wlosy,lysa_kobieta_w_historii29320.html

Łysa kobieta w historii
Kto był pierwszą łysą kobietą w historii? Któż to wie! Oczywiście musimy szukać jej pośród księżniczek i królowych Egiptu czasu faraonów. Pięć tysięcy lat temu, Egipcjanki w celach higienicznych goliły sobie głowy na zero. Te wyszukane fryzury, które widzimy na ilustracjach to wymyślne peruki. Pod spodem jest goła, doskonale gładka głowa. Łysina u kobiet była uważana za znak szlachetności, maksimum elegancji, wytworności i kobiecości.

U Żydów kobiety poświęcały włosy z powodu wielkiego bólu. Również cudzoziemka, która wychodziła za mąż za Żyda musiała zrezygnować z włosów. Dla żydowskich kobiet utrata włosów była widziana jako najstraszniejsza kara ze strony Boga. Jeśli kobieta zdradzała męża obcinano jej włosy.
Jak donoszą podania, pewnej męczennicy chrześcijańskiej, na znak pogardy przed wykonaniem egzekucji ścięto wszystkie włosy, już posiwiałe z powodu wieku. W VII wieku pewna chrześcijanka z Kordoby, Maria, została uderzona biczem w głowę od muzułmanów, którzy napadali na Hiszpanię, aż się odłączyła cała skóra owłosiona.

W antycznej Sparcie, gdzie obowiązywały bardzo surowe prawa Likurga, w dniu wesela kobieta była golona w celu demonstracji tego, że rezygnuje z każdego objawu życia światowego i uwodzenia i że odtąd zacznie myśleć tylko o mężu i domu. W świecie antycznym (Grecja i Rzym) wyrywało się włosy lub obcinało kilka pasemek na znak manifestacji bólu i współczucia. Opowiada się, że kiedy Galowie w 390 roku przed Chrystusem zagrozili Rzymowi, kobiety pobiegły masowo ściąć sobie włosy, by zrobić z nich sznury i liny. Świątynia Venere Calva upamiętnia ten patriotyczny czyn.

W różnych epokach kobiety ścinały sobie włosy na zero również z innego powodu, to jest w celu wyeliminowania od korzeni bardzo uciążliwych wesz.

Prawdopodobnie w okresie Średniowiecza, pod skomplikowanymi czepkami i szalami będącymi w modzie w pierwszych wiekach damy goliły włosy: tylko około XI –XII wieku znikły czepki i szale a włosy powróciły na światło dzienne. Również w czasie epoki Średniowiecza, bogatego w przesądy i zabobony, wierzono, że we włosach kobiecych ukrywają się tajemnicze i złe siły i zmuszano wiedźmy do wyznania prawdy. Golono je , aby poprzez ten czyn pozbawić je wszelkiej nienaturalnej mocy. Wydaje się, że również w wieku XVIII, w epoce kolosalnych fryzur, damy miały ogolone głowy aby uchronić się przed wszawicą.
W różnych epokach historycznych i w różnych kontekstach kobiety jako cudzołożnice były męczone i surowo karane poprzez drastyczne obcięcie włosów.
W Wiedniu Augsburgów, pod koniec osiemnastego wieku, kobiety łatwych obyczajów, jeśli obrażały moralność, zostawały skazywane na przykładową karą: po zebraniu ich na plac publiczny przed wielkim tłumem i w obecności sędziego, obcinano im włosy od czubka. Wszystkie obcięte włosy były zbierane w celu produkcji peruk.

Golenie głowy było okrutnym znakiem i hańbiącym, który towarzyszył wielu deportacjom kobiet do nazistowskich obozów koncentracji. We Francji lat czterdziestych, w czasie wyzwolenia kraju przez trupy nazistowskie, wiele kobiet, niesłusznie ukaranych z pretekstem „współpracy poziomej” (to jest za to, że poszły do łóżka z wrogim), symbolizują jeden z mniej chwalebnych i bardziej problematycznych epizodów najnowszej historii. Oczywiście, demonstrowało to kontrolę mężczyzn nad ciałem kobiet. Obcięcie włosów u kobiet oskarżonych o współpracę z wrogiem oznaczało symboliczne pozbawienie ich kobiecości, poza karą, która na nie czekała, jeśli zostało udowodnione, że dokonały przestępstwa karalnego z mocy prawa. Chodziło więc o karę z wątkiem seksualnym: kobiety mogły być w większości winne od mężczyzn z samego powodu za to, że zaakceptowały kontakty z nieprzyjacielem (również tylko w celu sprzątania).

Jeszcze kilka lat temu kobiecie, która chciała zostać zakonnicą zostawały obcinane włosy: symbol pożegnania ze światem i jego grzesznymi pokusami, przedstawianymi we włosach. Natomiast dzisiaj zakonnice mogą zapuszczać włosy.

W niektórych krajach Azji i na wsiach Indii i Chin od wieków kobiety golą włosy po utracie męża. Wdowy odróżniają się ogoloną głową.
U wielu plemion afrykańskich kobiety są golone, aby wyglądać pięknie i nieodparcie w ochach ich mężczyzn. Ogolona na zero głowa jest uważana za atrakcyjną, zmysłową, czarującą.

Często owłosiona skóra głowy, ogolona w różnych częściach przedstawia różne figury: kwadrat, koło, romb, prostokąt, łuk, wężyk…Każdej formie geometrycznej jest przypisany inny komunikat. W niektórych kulturach plemionach obcięcie włosów jest rytuałem inicjalizacji dorosłego życia. Kto przekracza próg dorastania golenie włosów równa się często rytuałowi inicjalizacji. W równikowej i środkowowschodniej Afryce kobiety golą się z powodu żałoby i higieny. Kobiety Masajów upiększają ogoloną czaszkę ogromnymi piórami.

Na dzień dzisiejszy, jak wynika ze statystycznych obliczeń, Indie posiadają najwyższą liczbę kobiet łysych na świecie. Niezliczona ilość kobiet łysych każdego roku goli się na zero, chodzi do świątyni i oferuje obcięte włosy bóstwom panteonu hinduskiego.
Na Dalekim Wschodzie, szczególnie w Japonii, duchowne buddyjskie zostają golone na zero podczas ceremonii inicjalizacji: pokaz obcięcia włosów który łączy całą wspólnotę.
Od kilku lat modelki kobiety show biznesu golą sobie włosy, aby nadać sobie bardzo oryginalnego wyglądu. Pierwszą łysą modelką była Bibelot. Zrobiła skandal i była zmuszona pokryć głowę peruką.
We Włoszech trwały nabory do konkursu Miss Calva (Miss Łysa), ale niestety nie zgłosiła się żadna uczestniczka. Włosy są prawdziwą ozdobą każdej kobiety i nie chcemy z niej rezygnować.

Czytelniku, jeśli omawiana do tej pory idea jest nie zrozumiała, to proszę, zapoznaj się z poniższą grafiką.   


Opublikowano: 01/08/2014
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 14 komentarzy

 • s_majda pisze:

  Zestaw tematycznych Intencji do przemodlenia Link

  Ola: tego z łysa kurtyzana to do końca nie rozumiem, czytałam artykuł

  [21:17:22] Sławomir Majda: a co nie rozumiesz?

  [21:19:18] Ola: mam lęki przed ogoleniem głowy I łysieniem, to mnie kiedyś nawet powstrzymało przed pójściem do zakonu buddyjskiego

  [21:20:13] Sławomir Majda: (rofl)

  [21:20:17] Ola: chyba bym wolała umrzeć nią się upokarzał czy cierpieć z powodu braku włosów

  To bardzo głupie jest, ale tak jeszcze mam

  [21:20:54] Sławomir Majda: w sam raz lęki takiej duszyczki. Masz gotowy materiał na intencje

  [21:21:06] Ola: czyli mam intencje oczyszczał i przebaczył ze sił kiedyś wyłysiałam

  [21:21:08] Sławomir Majda: To wspaniałe a nie głupie, że ci własna dusza pokazuje wzorce, jakie macie z dawnych wcieleń

  [21:22:19] Ola: a z tym pokazywaniem to akurat nie mam problem 🙂 w tym wcieleniu wszystko się jakby oczyszcza

  [21:22:23] Sławomir Majda: Ja znam nawet w duchowości wygolone na centymetr dziewczyny. Jeśli są młode to zwykle nie mają męża

  [21:23:07] Ola: 🙂 ja bym chciała nawet wyjść za mąż, to akurat mi w ogóle nie przeszkadza

  [21:23:20] Sławomir Majda: Spróbuj trochę popracował z tym, teksem, zamień każde zdanie na Intencje

  [21:23:24] Ola: tylko jeszcze nie spotkałam tego jedynego i spokojnie czekam,

  [21:23:36] Sławomir Majda: Proś + pracuj ze wzorcami

  [21:23:57] Ola: jak sama będę na tyle oczyszczona żeby harmonijny związek tworzyć to na pewno się pojawi

  [21:24:53] Sławomir Majda: ja bym związku już nie chciał

  [21:25:01] Sławomir Majda: ale jak ktoś lubi…

  [21:25:14] Sławomir Majda: Związki mają geje

  [21:25:18] Ola: nieodpowiednie słowo, w angielskim jest łatwiej – relationship

  [21:26:31] Sławomir Majda: readarticle.phpłarticle_id=203, koniecznie poczytaj

  [21:26:45] Ola: to określa relacje z drugą osobą a nie sugeruje powiązań – do śmierci i o 1dzien i kilka wcieleń dłużej

 • s_majda pisze:

  Joasia: Odkryłam dziś sedno obciążeń wiedźmy,

  one po prostu się czuję lepsze od facetów, a tylko magowie lepsi od nich- od wiedźm.

  Z tego powodu walczą ze sobą wiedźma i mag.

  Tylko czemu moi rodzice mag i wiedźma walczyli o mnie ę

  [2014-08-03 22:04:28] Sławomir Majda: nie- co skrywają wiedźmy pod kapeluszem jak myślisz?

  [2014-08-03 22:04:30]Joasia: jedno i drugie: brud i niska wartość, bo się nie szanowały

  [2014-08-03 22:04:53] Sławomir Majda: co konkretnie

  [2014-08-03 22:05:07]Joasia: poniżenie czuję, resztki uczucia bycia poniżoną

  [2014-08-03 22:05:24] Sławomir Majda: kapelusz maskuje brak włosów- Łys. k….

  [2014-08-03 22:05:38]Joasia: nadal nie do końca rozumiem sedna łysej K

  [2014-08-03 22:05:48]Joasia: po co ona się właściwie na tej głowie goli, chce być jak facet ?

  Bo nie ma w tym artykule intencji i muszę ja szukać sama. Nie wiem czy takowe masz rozpisane.

  Pierwsze co mi przyszło że ona uważa, że kobieta jest gorsza i oddaje te włosy i swoje piękno w imię służenia alfonsowi. Tak jakby kiedyś to piękno urywała jako broń.

  [2014-08-03 22:12:00] Sławomir Majda: Nie rozumiesz bo masz wzorzec

  [2014-08-03 22:12:18] Sławomir Majda: Cały art na Intencje zamieniłem online robiąc je na bieżąco i tak definiując w pokłonie.

  [2014-08-03 22:13:06]Joasia: Mam tylko od ciebie 300 In na temat prostytucji.

  [2014-08-03 22:13:14] Sławomir Majda: Wgrywam film na YT o prostytucji ma ok.150 minut.

  [2014-08-03 22:13:43]Joasia: Nie podoba mi się bycie wiedźmę. One nie lubię facetów a ja ich kocham. Są wspaniali, konkretni. Dużo uczę pokazuje jak coś naprawię wiele razy

  [2014-08-03 22:14:01] Sławomir Majda: Z pozycji sadomaso i ŁK

  [2014-08-03 22:14:03]Joasia: Chce się tego pozbyć na zawsze. Teraz to się czuje bardziej nie jak wiedźma, tylko jakaś wróżka dobra,bo ma uszczęśliwiać ludzi w pokucie, że była wiedźmą.

  [2014-08-03 22:14:35] Sławomir Majda: Obejrzyj ten film jak będziesz miaęa okazję. Tak, to podobne myślenie że dobra wróżka pomaga. W Indiach żyła kiedyś wiedźma-prostytutka o imieniu Radha. Ludzie modlę się do niej a robienie kobietom aborcji było u nie codziennością.

  [2014-08-03 22:16:31]Joasia: Nie rozumiem do końca rdzenia tego programu, co jest podstawą obciążeń owej ŁK

  [2014-08-03 22:17:25] Sławomir Majda: Kur… na maxa. Co tu rozumieć? Dno upadku moralnego- niżej się nie da. Dla tego o ile kobieta akceptuje że była karmiczną prostytutką często ma kłopot z akceptację wzorca z najwyższej półki czyli ŁK.

  [2014-08-03 22:17:44]Joasia: Każdy program ma rdzeń. Tu podstawą jest bycie Łys. K. Po co ? Co to ma symbolizować? Bo wzorce prostytucji w sensie zatracania własnego życia dla uznania se już puszczam. I dawanie się partnerowi tylko żeby mnie kochał też.

  [2014-08-03 22:18:51]Joasia: Czystość za seks ? Nie wiem ….Przekonanie ze tylko mężczyzna jest czysty ? Nie widzę tego jeszcze w całości

  [2014-08-03 22:19:25] Sławomir Majda: Są takie wzorce ze kobieta w seksie oczyszcza głupiutkiego, słabego mężczyznę z blokad.

  [2014-08-03 22:21:59]Joasia: Prostytucję rozumiem. Ale tej łysości…..

  W łonie wygolenie to rozumiem, że były tam wszy i tak higieniczniej. ale głowa ?

  Oddanie włosów i piękna za bycie uznana przez swojego pana ?

  [2014-08-03 22:23:30] Sławomir Majda: Pewnie ktoś je wygala inny jak Polacy polskie prostytutki co Niemcom się sprzedawały a nie tylko polakom dla chleba.

  [2014-08-03 22:23:51]Joasia: Czyli chodzi o to że one uważały że mężczyzna jest lepszy, a udawały wielkie damy, jako kobiety z karmą wiedzmy. Gdzie w gruncie czuły się gorsze od nich.

  [2014-08-03 22:24:18] Sławomir Majda: Raczej o to że dawały tak intensywnie za pieniądze. Wzorca ŁK nie musi mieć zamężna nimfomanka.

  [2014-08-03 22:25:03]Joasia: Jeszcze mi się miesza muszę to zobaczyć w pełni

  [2014-08-03 22:25:15] Sławomir Majda: Nie kombinuj, zjedzie ci miesięcy zanim puścisz wzorzec, o ile będziesz afirmować to w każdym zdaniu. Pojawi się nieprzytomność na jakiś czas. Tu jest pewna sprzeczność decyzyjna bo w 1 aspekcie Dusza kobieca z wzorcem ŁK ma wiedźmiego drąga o swej astralnej miotły, blokującego w poprzek wejście do pochwy a w innym chce seksu aby się penis przebił wreszcie do pochwy, i aby te orgazmy były jak trzeba właściwe. I z takiej wiedźmiej czy zakonnej ascetki seksualnej robi się dewiantka. Bo w końcu seks maję na około wszyscy, tylko nie wiedźma czy zakonnica i jej całe życie tego brakuje, więc potem sobie nadrabia w burdelu.

  [2014-08-03 22:27:23]Joasia: Tak właśnie ja mam, ponieważ mężczyzna ojciec – chciał ode mnie co innego a matka co innego i powstała sprzeczność wzorców. Oni się o mnie tak jakby szarpali.

  [2014-08-03 22:29:23]Joasia: Czyli kobiety są tak samo wartościowe jak mężczyźni i na odwrót , mam prawo być ładna jeśli to piękno używam do celów łagodnych właściwych z mężczyzną a nie z ich pełnym autobusem.

  [2014-08-03 22:29:24] Sławomir Majda: To jest nie na temat

  [2014-08-03 22:29:38]Joasia: A teraz dalej sprzeczne informacje od rodziców jedno chce ascezy drugie żebym była prostytutkę.

  [2014-08-03 22:29:43]Joasia: to było co do ŁK. Zatem bez znaczenia w tej kwestii i włosów. No dobrze dochodzimy do sedna. I zaczyna mi się robię stabilnie bo szukałam tego 2 lata. Matka chciała ode mnie czegoś innego niż ojciec a to spowodowało ze dziecko nie wiedziało jakie ma być. I wew agresje na siebie. Wychodzi na to że matka jest ukryta lesbijkę i chciała żebym była sama i z niż na zawsze. A tatuś żebym była Prost. została z dzieciakiem i z nim do końca życia.

  [2014-08-03 22:33:36]Joasia: Cel wspólny mieli o innym znaczeniu końcowym ale tak czy siak przymus pozostania z nimi w domu. Wychodzi na to że miałam te agresje przekierować na siebie i mężczyznę, co końcem końca dało by moją śmierć lub moje niedołęstwo…

 • s_majda pisze:

  Pracuję często z bardzo ciężkimi wzorcami dotyczącymi samego życia, nawet i umierania na wszelkie sposoby. Pozwala mi to ogarnąć i zrozumieć lepiej nie tylko moje ale i cudze intencje, kombinacje a także czasami skorupy blokujące urzeczywistnienie radości, zdrowia, czy dostatku w czyimś życiu.

  Uważam, że szybka interwencja daje nie tyle nadzieję, ale pewność na szybkie uwolnienie. Pamiętam jak kiedyś poszedłem ze znajomym na salę gdzie za stołem siedziało ze 20 osób chorych na raka . Większość to kobiety po chemii, z odpowiednimi objawami. Po pierwszym moim zdaniu, -,,tu jest pan jaki wyzdrowiał z raka w 3 dni„ zostaliśmy wyproszeni. Nie zatrzymał nas nikt. Nikt też nie zapytał jak to możliwe.

  Kiedyś byłem na innym spotkaniu z psychologami. Rozmawialiśmy o terapii dla prostytutek i ktoś powiedział, że nie można takich wzorców jak ŁK w ogóle podnosić na terapii. Bo się zdenerwują panie co mają te doświadczenia.

  -To w jaki sposób ona mają pozbyć się wzorców związanych z najwyższym chyba poziomem uwikłań? Skoro nie będą świadome jego istnienia to nigdy go nie puszczą. Zdenerwują się, popłaczą, i zyskają coś wyjątkowego ZROZUMIENIE przyczyn uwikłania.

  -Nie wolno tak stawiać kwestii- usłyszałem.

 • s_majda pisze:

  Czy masz wiedzę dotyczącą pochodzenia fetyszu związanego z kobiecą fryzurą typu bob oraz np. samym aktem strzyżenia kobiety, podgolonej szyi, grzywki?Gwoli ścisłości:Chodzi o taką fryzurę i "pochodne" oraz sam akt strzyżenia kobiety niekoniecznie wbrew jej woli). Z tego, co wiem, nie jest to pojedynczy fetysz.Zastanawiałem się nad tym długo i jedyne co mi przychodzi to na myśl to powiązania z:a) prostytucją – samo pochodzenie fryzury chyba ma coś z tym wspólnego,b. grzywka kojarzy się z zasłonięciem 3 oka u kobiety – zniewolenie? Inkwizycja?,c) podgolone włosy jako coś sierścio-podobnego? (podgolone skronie to chyba coś z egipskim niewolnictwem, ale to mi się gdzieś tylko obiło o uszy)d) powiązanie z energią białego – karanie?Odp. Nie znam się dobrze na fryzjerstwie. Patrzyłem na zestaw fot. z internetu https://www.google.pl/search?q=fryzur%C4%85+typu+bob &source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=z8U9Va6rMYriUaWygdgM&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=615 Uważam, że grzywka na oku, to zasłanianie oczu fizycznych, w opcji ukrywania siebie przed ludźmi. Lub patrzenia z ukrycia na innych. Wzorce wycięcia przez kobietę fragmentu włosów na łyso lub na rekruta, koresponduje z tematem przewodnim całego art.

 • s_majda pisze:

   W moich stronach mianem ŁK określa się osoby o „trudnym” charakterze. Z otrzymanego listu.

 • s_majda pisze:

  „W kulcie bogini Astarte, w Byblos młode dziewczęta stawały przed alternatywą, spółkować cały dzień w świątyni z chętnymi, nawet z cudzoziemcami albo poświęcić swoje włosy bogini. Sądząc po opisach podróżników na zgolenie włosów, było mało chętnych„. Fragment książki pt „O bóstwach płodności„ str. 208. 

 • s_majda pisze:

  Znajoma w 2017 roku skończyła 50 i kilka wiosen. Ona i jej Dusza są jak zarazki grypy, które chyba każdy miał. Nie pytana o nic Dusza, z sobie wiadomych powodów trafiła do mnie z informacją, że nie jest wcale starą k.., bo wyczytała, że to się zaczyna dopiero po 60tce.

 • Anonim pisze:

  Księga Izajasza ,, 16 Pan powiedział: «Ponieważ się wbiły w pychę 

  córki syjońskie, 

  ponieważ chodzą wyciągając szyję 

  i rzucając oczami, 

  ponieważ chodzą wciąż drepcząc 

  i dzwonią brząkadełkami u swych nóg, 

  17 przeto Pan sprawi, że wyłysieją czaszki córek syjońskich

  Pan obnaży ich skronie». 

  18 W owym dniu usunie Pan ozdobę brząkadeł u trzewików, słoneczka i półksiężyce, 19 kolczyki, bransolety i welony, 20 diademy, łańcuszki u nóg i wstążki, flaszeczki na wonności i amulety, 21 pierścionki i kółka do nosa, 22 drogie suknie, narzutki i szale, torebki 23 i zwierciadełka, cienką bieliznę, zawoje i letnie sukienki. 24 I będzie: 

  zamiast wonności – zaduch, 

  zamiast paska – powróz, 

  miast uczesanych kędziorów – łysina

  miast wykwintnej szaty – ciasny wór, 

  zamiast krasy – wypalone piętno.”

  Iz 3, 16-23

 • s_majda pisze:

  Zobaczyłem dziś na ulicy kobietę siwawą, okulałą. Wygoliła się zgodnie z panującą teraz modą na półłyso. Patrzyłem na nią i przyszła myśl, że ta moda chroni miliony kobiet przed rakiem. Takie boskie wsparcie dla nich. One się ujawniają z karmą prostytucji. Alternatywą jest chemia rakowa, która ogołaca głowę z włosów wyłącznie w tym celu. 

 • s_majda pisze:

  Przebogate zbiory podobizn ogolonych pań, znajdziemy w Muzeum Narodowym w Warszawie.

 • s_majda pisze:

   Pomysł na życie w mydlanej operze zaczerpnięty z filmu ,, Borat i kaseta…„-,,Chcę być jak królewna śnieżka Disneya, spać aż przyjdzie książę. Będziemy uprawiali bajeczny seks, aż się obudzę”

 • s_majda pisze:

  Damski krawiec – to dobre określenie dla tego, kto zszywa w astralu nadprute łona. Chirurgia w tym zakresie nie jest nowym wynalazkiem współczesnej medycyny. Zazwyczaj zajmują się tym zaprzyjaźnieni lub zniewoleni geje, bo nikt inny by tego nie wytrzymał. Warto połączyć te informacje z artykułem > Link ,,Pieprzyki, te kobiece wabiki`.

   
 • s_majda pisze:

  Infibulacja lub „Obrzezanie Faraońskiie” > Link dotknęło kilka murzynek jakie mieszkają teraz w Polsce. W murzyńskiej Afryce Infibulacja dotknęła ich znacznie więcej. Możliwe jest, że rodziny okaleczają tak karmiczne nimfomanki na życzenie ich Dusz, lub pamiętając kłopoty tych pań z przednich inkarnacji (ich Dusz), niszczą w zarodku ich potrzeby seksulane.

   

   

 • s_majda pisze:

  Lobby futerkowe i lobby anty futerkowe zwalczały się nawet w Parlamencie około roku 2020. Wspomina o tym niekiedy jeszcze tygodnik ,,Nie”.