Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Protomolekuła a mesjanizm

 Filmy nie tylko S-fi i dziwaczne tematy na nich pokazane od razu staram się przerobić na Intencje lub oddaję Bogu w modlitwie, aby uczynił z nimi co zechce, jeśli ja mam takie czy inne kodowania. 

Wcale nie zabawny, bo miejscami straszny serial ,,The Expanse” z Amazon Prime  > Link zaczął mnie bawić dopiero po 2 serii, kiedy skojarzyłem Protomolekułę z widocznymi u wielu osób podobnymi do niej energiami. Wygląda to prawie tak samo jak na filmie i na fotosach. Ślady energetyczne prowadzą do informacji podanych przez Edgara Cayce, że przed Jezusem było wielu Mesjaszy, a będzie ich jeszcze więcej. Zapowiedź tę dał 100 lat temu.Nagrałem film o kilkunastu Mesjaszach. Historia opisała bowiem co najmniej 5-7 Mesjaszy żydowskich. Jeden z nich działał na terenie Rzeczypospolitej. Inni aktywni byli w kilku religiach.


Na filmie ,,The Expanse” Protomolekułę roznoszą początkowo ,,Pasiarze”, czyli osoby żyjące w Pasie Asteroidów. W naszym materialnym Ziemskim środowisku Pasiarze to mogą być Azjaci, a konkretnie Chińczycy. Ponad miliardowa populacja tej grupy, żyje w tłumie a nade wszystko ich geny wskazują karmę zbiorową w owady miodne takie jak np. pszczoły i osy. Owady te przypadkowo mają…. pasiaste ubarwienie.

 Protomolekuła to symbol chęci danej postaci, aby zostać Mesjaszem, i przymierzania się do bycia Mesjaszami. Pasiarze ( z Pasa asteroidów) również mają podobne pragnienia. A na ziemi (fizycznie) hodują dzieci w ukryciu w zakonach buddyjskich, aby miały jego moce. Może któremuś się uda.  Buddyzm ukorzeniony w Azji, przewiduje przyjście Mesjasza w osobie kolejnej inkarnacji Buddy o imieniu Maitreja. W Indiach narodzić ma się Kalkin. Pamiętamy, że Jezus – Mesjasz też był Azjatą.
W Azjatyckim Tybecie komunistyczny rząd Chiński utrzymuje i opłaca 100 zupełnie oświeconych mnichów. No…. oświeconych według miejscowych kryteriów. 
Techniki buddyjskie oparte na psychologii, próbują ustalić jak można zostać oświeconym a docelowo Mesjaszem. To, że poległo wielu Pasiarzy – Azjatów zarażonych Protomolekułą, nie powstrzymuje kolejnych postaci przed szukaniem grupowo lub na własną rękę mesjańskiej drogi zbawienia. Czci się tam powszechnie jednak nie Boga ale Buddę, modli do niego i do tłumu innych bóstw. Pamiętamy, że to Budda zainicjował proces szukania drogi do oświecenia z pominięciem Boga. 

Kiedy Protomolekuła aktywna jest w energiach Duszy i człowieka ale nie ma włączonych światełek, to wygląda jak mała lekko strzelista ciosana skała. U każdej osoby ma inny kształt. Jeśli włączy się te choinkowe ozdoby, to całość ładnie świeci, zazwyczaj podobnie jak na fotosach. Zależnie od włożonego wysiłku światełka Protomolekuły nad postaciami lub ona sama bywają u niektórych pozłacane, mogą mieć widoczne inne barwy poza dominującymi fioletowymi. Co z kolei w jakiś sposób może łączyć się z astralną grupą Fioletowego Płomienia i rodzi pytanie – jak się od tego uwolnić?  >Link
Więcej informacji o Mesjanizmie zebrałem w rozdziale pt.:,,Mesjasze żydowscy i inni” > Link.

Chrześcijańskie symbole obłóczone w astralu Protomolekułą, świadczą, że i na tym gruncie widoczne bywają mesjańskie pragnienia, zbawiania świata poza Bogiem.

Protomolekuła widoczna u jednostki może oznaczać brak rozumienia Duchowości. Obrazuje doświadczanie i powodowanie, że walka o władzę i wszechwładzę nie ma końca, że kiedy wszyscy mają taką samą władzę i umiejętności, to poza Bogiem nikt nikogo nie może kontrolować, oraz że posiadanie władzy nie niweluje poczucia niższości, narcyzmu, zależności, że wzmacnia poczucie zagrożenia, że wzmacnia przekonanie o nieomylności, o własnej lub cudzej boskości. Pojawiają się oczekiwania, żądania władzy dla siebie i dla osób bezsilnych, myślenie w kategoriach władzy, gdzie jedynym wyjściem jest ubieganie się o jeszcze większy zakres władzy dla siebie lub dla innych istot, dusz i przekonanie, że władzy nigdy nie jest dosyć.

Jako podsumowanie pozwolę sobie pokazać DRASTYCZNY urywek z tego serialu. Końcowa scena opowiada o skutkach burzliwego rozwoju Duchowego poza Bogiem. Konrad Jaszowski słusznie przyjął, że może to odnosić się do gwałtownego otwierania czakramów, zwłaszcza tych nad głową o czym świadczyć może krąg podobny nieco do czakry (i Gwiezdnych Wrót).


Opublikowano: 02/04/2022
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 3 komentarze

  • s_majda pisze:

    Protomlekuła może być widoczna przy ustach z uwagi na promowanie określonych poglądów.  Pod nią różne warstwy np. Biały astral, czerń, zieleń płomieni itp. Widoczna bywa P-Molekuła jako ogromna sieć założona na rozmaitych górach zwanych Świętymi, na posągach osób świętych oraz ubóstwionych.  

  • s_majda pisze:

    Mnisi buddyjscy preferują szaty pomarańczowe (szafranowe). Ich protomolekuły są w kolorze pomarańczowym. Widoczne są nawet na tle szaty.

  • s_majda pisze:

    ,,Ludzie zarażeni tym światłem biegali w góry, łapali pioruny.” Star trek – Strange New. Idea podobna do grupowego skoku w kosmos z filmu ,,Aveniu 5”. Ogólnie są to idee oświecania się na szybko, typowe dla wielu religii.