Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Technika uwalniania się od 48 ślubowań Amitaby

For those who read in the English language- Amitabha”s vows are burden for your Soul and do not let it and you attain the enlightenment in God the Creative Force of love. When you are ready to free yourself and your Soul from the vows there are no shortcuts. You need to follow the procedure described in this article .The change of the content and your own combinations with the prayer and attempts to remove the vows on your own without knowing the steps can bring disappointment and chaos in your own life. If you have any questions please contact
e-mail [email protected]
Soon, there will be a movie with the English subtitles about the techniques of how to remove Amitabha”s vows

,,How and why the Vows of Amitabha should not be made and implemented?” Version of the film with English subtitles Link

Otrzymałem kiedyś list którego fragment tu przytaczam.
,,Moja dusza inkarnowała jako buddyjski mnich o imieniu Amitaba. Znalazł godnego sobie towarzysza Lokeśwararadżę z którym wymyślili jak nie dopuścić do oświecenia się mojej duszy. Zestawili 53 ślubowania z których znane są 48. Dodatkowych (ukrytych )jest 4 a kolejne to tzw ,,Ostateczne”.
Praktycznie nie istnieje możliwość spełnienia tych ślubowań. Może jedno lub dwa, jakieś komuś uda się kiedykolwiek zrealizować. Ślubowania składane były wobec Lokeśwary, którego dusza znana jest ze swej hinduskiej inkarnacji Wisznu. Jeśli ktoś ma podobne ślubowania w karmie własnej duszy, to jest niewolnikiem Wisznu.
Wisznu jest tym który świadkuje, świadomie pilnuje aby nie doszło do oświecenia kogokolwiek przed Nim. Jemu jednak na cudzym oświeceniu nie zależy, a własne też nie jest celem jego starań. Może to być istotne dla wszystkich jacy jednak chcieliby powrotu do Stwórcy, że dusza Wisznu dopilnuje aby tak się nie stało. Jej bowiem zależy na kontynuacji tego co jest, co trzyma w rękach. A są to losy chyba wszystkich jacy podobne ślubowania złożyli kiedykolwiek. Składali je prawdopodobnie jak Amitaba przywołując Lokeśwararadżę. Można przełamać skutki owych ślubowań poprzez ich rozkodowanie i powierzenie całej istoty Bogu dawcy życia, który jest ponad duszą Wisznu. Tyle że w buddyjskim Tybecie, Japonii wiedza o Stwórcy jest słaba.”

Zanim czytelniku przystąpisz do uwalniania od ślubowań Amitaby, przeczytaj kilka razy uważnie cały wstęp. Pozwoli to Tobie oraz Twojej duszy nigdy więcej nie powracać do tematu.

Ślubowania, czyli o czym należy pamiętać.

Treść ślubowania
Należy zaznaczyć, że umowy, ślubowania, hipnozy, transy jakie były nieznaczące i nie były umacnianie przez poprzednie inkarnacje Duszy i samą Duszę są rozkodowywane w modlitwach tematycznych i pokłonach.
Natomiast te, które były wielokrotnie zawierane, powtarzane przez poprzednie osobowości jak i przez samą Duszę, najsilniej oddziaływają w obecnym życiu najczęściej tam, gdzie my znajdujemy własne ograniczenia oraz niespełnienia.
Ideę można wykorzystać do puszczania każdego podobnego ślubowania o ile znamy w przybliżeniu jego treść.
Kiedy hipnoza, ślubowanie nie jest są znane to zawsze powinna być kierowana prośba do Boga Dawcy Życia aby pokazał lub powiedział nam ich wypowiedziane słowa lub chociaż pokazał ideę.
Także można wykorzystać techniki regresywne po uprzedniej modlitwie do Stwórcy z podaniem właściwej argumentacji, do czego chcemy wykorzystać treść hipnozy lub ślubowania [zdarzają się przypadki, że może ponownie zostać użyta treść przez naszą Duszę do niegodziwych celów i sesja przyniesie inny skutek niż oczekiwany].

Komu zostały złożone ślubowania?
Głównym tematem artykułu jest uwolnienie się od ślubowań Amitaby jakie składały poprzednie inkarnacje Duszy lub/i sama Dusza.
Tak więc omówimy tutaj komu ślubowania były składane.
Wiedz czytelniku, że jeśli odkryłeś karmę swojej Duszy jako mnicha tybetańskiego to poprzednie inkarnacje lub/i twoja własna Dusza złożyły te ślubowania rozmaitym istotom. Współcześnie składa się je nie tylko w Tybecie i Japonii.
Twoja Dusza może mieć fałszywą pamięć bycia mnichem Amitabą, a z nią i karmę mnicha jaki je powielił. Należy wykonać odpowiedni pokłon rozkodowujący te utożsamienie ,o ile masz uczucie, że to twoja Dusza była wcielona jako Amitaba.
Ważną postacią jest też Lokeśwara wobec którego Amitaba, jak podaje legenda, ślubował nigdy się nie oświecić. Przy krótkim życiu osobowości Oświecenie rzeczywiście się może nie dokonać, ale ów Tybetańczyk zablokował tę możliwość dla swojej duszy. Nikt kto w swej naiwności lub nierozważnie powtórzył ślubowania Amitaby nie może się oświecić, żadna dusza, żaden człowiek. Jednak bywa i tak, że mnisi Tybetu inkarnują po całym świecie bez pragnienia doświadczania bólu, a z chęcią Oświecenia które nie jest dla nich już możliwe. Zawdzięczają to mnichowi Lokeśwarze, znanemu z Indii jako Wisznu, jaki zapewniał sobie to, że nikt się przed nim nie oświeci po złożeniu tych przysiąg.
Po upływie stuleci dokładna treść ślubowań, ich liczba (48+5) mogła się zmienić nieznacznie lub nawet drastycznie.

Strażnicy i świadkowie złożonych ślubowań, czyli nasze bycie strażnikami i świadkami ślubowań innych istot
Skoro nasza Dusza i/lub jej poprzednie osobowości składały ślubowania (w tym przypadku Amitaby) to wiedz, że ona sama nadal pilnuje ich realizowania u rozmaitych istot.
Strażnik, a świadek:
świadek ma na zadanie potwierdzić, że dana istota złożyła ślubowanie. A strażnik ma pilnować aby istota wypełniła ślubowanie.
Kiedy rozkodowujemy tylko i wyłącznie strażnikowanie to możemy być pewni, że twoja Dusza może być wzywana przez inne istoty by potwierdzała iż dana osoba- dusza złożyła takie a takie ślubowanie.
Idzie do nich aby pogrążać inne istoty- świadkować w tym celu. Po co ciągnąć je za sobą tracąc nasz czas i energie? Albo inaczej: jak mamy się z naszą Duszą uwolnić od ślubowań Amitaby, kiedy Dusza pilnuje, aby inne istoty ich dochowywały (innymi słowy nie następuje pełne uwolnienie)?
Dusza także może być strażnikiem ślubowania, a prawda jest taka, że nie musiała inkarnować jako kapłan buddyjski, przed innymi mnichami w cale nie musieli złożyć ślubowania.
Moja Dusza mogła też dostać zlecenie od innej istoty, aby pilnowała tej Duszy, która komuś innemu złożyła ślubowanie Amitaby -tak na wszelki wypadek.
Tak samo kiedy rozkodowujemy inne ślubowania musimy o tym aspekcie pamiętać- gdzie ślubowanie tam zawsze są dusze strażnicy i dusze świadkowie.

Dlaczego jeden ogólny pokłon nie wystarczy by rozkodować wszystkie ślubowania Amitaby?
Ogólny pokłon z oddaniem wszystkich 48 ślubowań jest nieskuteczny, ponieważ do każdego ślubowania mógł być przydzielony inny kolejny strażnik, albo ich cała grupa, mająca na zadanie pilnować dopełnienie ślubowania. Sama Dusza tego kto ślubował może nie wykazywać chęci aby oddać dane ślubowanie. Na poziomie poprzednich inkarnacji oraz Dusz te ślubowania miały silny ładunek emocjonalny- energetyczny oraz była silna wola samej Duszy, aby zachować dane ślubowanie wynikająca z poczucia winy z jakieś zbrodnie z wcześniejszych inkarnacji.
Dodatkowo przy ogólnym pokłonie oddającym 48 ślubowań Amitaby może dość do tego, że Dusza wybiera sobie ślubowania, które chce dochować np. nr 1-38 a i te jakie chce oddać czyli 39-48, co może doprowadzić do sytuacji:
,,Ale ja oddałam przecież ślubowania…Mimo to czuje niedosyt, coś jest jeszcze nie tak””
Ja sama Monika na próbę oddawałam w jednym pokłonie wszystkie 48 ślubowań Amitaby Bogu Dawcy Życia i zaraz przyszła weryfikacja.
Czułam silny opór, aby oddać z osobna każde ślubowanie. Z tego powodu rozpisałam tekst i odsłuchałam go kilkakrotnie obserwując reakcje Duszy, która była wręcz oburzona.
Kiedy przystąpiłam do pokłonu, po jednym byłam strasznie zmęczona, ale jednocześnie przeniknięta potężnym strumieniem światło Stwórcy jakie odbudowywało energetycznie serce.
Możesz czytelniku zastanawiać się, czemu nie działa nawet gdy powie się, że oddaje się WSZYSTKIE I CAŁKOWICIE 48 ślubowań?
Osobowość nie znająca w przybliżeniu treści kiedy nie wypowie wraz z Duszą treści ślubowania… To dla Duszy powstaje furtka, aby stawić opór i odbić odpowiedź Stwórcy.
Ktoś mógłby stwierdzić- tak ale w pokłonie jest „wspólnie z moją Duszą.
Dusza może mieć inne zdanie na każdy temat. Dodatkowo może mieć silne presje i poczucie winy jeśli składała ja np. 5-cio krotnie w 5-ciu inkarnacjach.
Tak jest i owszem- ale ślubowania jak napisałam wcześniej- większa wola, siła, energia została w nie włożona przez poprzednie osobowości i samą Duszę.

A co z innymi opornymi ślubowaniami, które mnie i moją Duszę ograniczają?
Nadal nie mogę uwolnić się od mężczyzny, który ciągle powraca. Mam wrażenie, że moja Dusza składała z jego Duszą ślubowania o wiecznym byciu razem i to wiele razy. Robiłam pokłon rozkodowujący, kasowałam intencje odnośnie naszego zawierania umów, poprosiłam Boga Dawcę Życia o anulowanie wszelkich ślubowań z tą Duszą….
Należy wówczas prosić Stwórcę o pokazanie w sposób zrozumiały, dlaczego ta osoba i Dusza ciągle wracają do naszego życia. Mogły Dusze przez wiele wcieleń zawierać nawet umowy przed Stwórcą. Tylko i wyłącznie prosić Boga Dawcę Życia o zrozumienie oraz podanie instruktażu, co należy uczynić.

Co w przypadku oporów?
‘Nie chce mi się’, ‘Nie mam czasu’, ‘Zrobię ogólny pokłon’
ślubowań znanych jest 48+5 niejawnych i jest dostępny jako osobny plik MP 3 w formie nagrania cały zestaw 48 ślubowań w formule odkodowującej. Łatwiej przygotowuje duszę do ich puszczenia. Jednak po kilku odsłuchaniach należy kolejne już pojedynczo w pokłonie oddawać Bogu do kasacji.
Rozkodowanie ślubowań Amitaby

CZĘŚĆ PIERWSZA
Ślubowania Duszy i jej poprzednich osobowości

Rozkodowanie każdego pojedynczego ślubowania można przeprowadzić następująco.
Po 2-3 odkodowaniach będziesz wiedzieć po reakcji organizmu i duszy czy ona i jej osobowości złożyli kiedyś te ślubowania. Mogło się również zdarzyć, że ktoś tutaj i teraz jako buddysta ślubował podobnie. Wówczas musi siebie dodać do tekstu.
1. Tekst ślubowania czytamy z kartki lub monitora. Tego N I E należy się nigdy uczyć na pamięć.
2. Po każdym rozkodowaniu kolejnego ślubowania prosimy o wypełnienie boskim światłem PUSTKI po nim pozostającej. Pustka w umyśle i życiu to jest hit w buddyzmie. Życie w pustce to jednak wielka i nieustająca katastrofa.

Przykładowy schemat:
Prośba o otwarcie serca i ochronę boską każdorazowo jeśli robimy odkodowanie pojedynczo, co jakiś czas.

Boże ty znasz treść tego ślubowania a ja przytaczam je teraz w przybliżeniu …………………………………………….
(To przybliżenie do oryginału wynika z istnienia wielu rozmaitych wersji tekstu jakie są spisane w różnych krajach buddyjskich np Tybet, Japonia. Nawet tłumaczenia na angielski różnią się od siebie. Ważna jest ich główna idea-odcięcia duszy od Boga i oświecenia. )

Następnie (dalej w modlitwie) analizujemy i PODWAŻAMY sens tego ślubowania, jego treść. Podnosimy w argumencie niedorzeczność ślubowania, niemożność spełnienia, brak logiki itp. Podnosimy to, że odciąga ono od Oświecenia z uwagi na nie możność jego wypełnienia.
Prosimy o uwolnienie od wpływu świadków, strażników ślubowania. Prosimy o boskie błogosławieństwo dla nich siebie i duszy. Wymieniamy tu Awalokiteśwarę, Mahakalę i egregor Tybetu oraz wszystkich innych strażników, świadków.
Jeśli jest wewnętrzna silna presja, aby nie puszczać to prosimy z duszą o akt boskiej łaski kasujący ślubowanie.

Prosimy o Sąd Boży nad duszą i jej osobowościami za złożenie tego ślubowania.
Prosimy o zwrócenie wolności Amitabie jego duszy odpowiednio Lokeśwarze i jego duszy oraz tym mnichom którym przysięgała inna osobowość naszej duszy oraz ona sama.

Przed samym rozpoczęciem pracy ze ślubowaniami dobrze jest poprosić kolejno o rozkodowanie pakietu Intencji oporujących np.

-bycia niepogodzonymi z tym, że szczęśliwe życie w trakcie realizacji ślubowań Amitaby jest mrzonką, że wypełnienie ślubowań Amitaby jest mrzonką, urojeniem i wynika z wymuszonych na nas przekonaniach, hipnozach, kodowaniach
– nie zasługiwania na bycie gotowymi na uwolnienie przez Stwórcę od wszystkich jawnych i niejawnych ślubowań Amitaby oraz od ich wszystkich skutków, oraz od wszystkich innych ślubowań, przysiąg jakie kiedykolwiek złożyła moja dusza i jej inkarnacje w czasie i przestrzeni, poza czasem i przestrzenią, oraz na bycie gotowymi na całkowite uwolnienie od wpływu duszy Wisznu-Lokeśwary oraz jego osobowości
– posiadania i podtrzymywania tak szkodliwych obciążeń, myśli oczekiwań, nastawień że utrzymywanie obecności oraz wpływów duszy Wisznu-Lokeśwary i jego osobowości, wypływów innych bogów, i bóstw na nas Bóg DŻ uznaje za konieczne i niezbędne
– trzymania przy nas, zatrzymywania tych ludzi, dusz, istot które złożyły ślubowania Amitaby i inne ślubowania, oraz trzymania przy nas, strażników, kontrolerów ślubowań Amitaby oraz wszystkich innych ślubowań, przysiąg
– opóźniania, odwlekania w czasie i w przestrzeni, poza czasem i przestrzenią momentu całkowitego uwolnienia się w boskim świetle od wszystkich ślubowań Amitaby jawnych i zapomnianych, oraz od wszystkich innych ślubowań, przysiąg jakie kiedykolwiek złożyli moja dusza i jej inkarnacje, cała nasza istota
– dalszego doświadczania skutków tego że moja dusza i jej osobowości składali kiedyś, propagowali, spisywali ślubowania mnicha Amitaby i inne ślubowania, przysięgi
– dotyczących wszelkich moich, mojej Duszy, całej naszej istoty oporów w oddaniu i w kasacji, rozkodowaniu wszystkich ślubowań Amitaby (oraz wszelkich innych ślubowań, przyrzeczeń i misji), jakie cała nasza istota utrzymuje jakie w sobie blokuje, a jakich treść znasz Ty Stwórco
– dotyczących mojego, mojej Duszy, całej naszej istoty podtrzymywania, wypełniania, odnawiania wszystkich ślubowań Amitaby (oraz wszelkich innych ślubowań, przyrzeczeń i misji) jakie zostały ujawnione i nieujawnione jakich dokładnych treść znasz Ty światłości.
– oporujących przed uwolnieniem, nawet, gdy nie chcą odejść, wszystkich świadków, strażników ślubowania oraz ich strażników każdego rodzaju i poziomu, którzy pilnują wypełniania przeze mnie i moją Duszę, przez całą naszą istotę wszelkich ślubowań, Amitaby (oraz wszelkich innych ślubowań, przyrzeczeń i misji), których dokładną treść znasz Ty Stwórco.
– oporujących przed uwolnieniem,, nawet, gdy nie chcą odejść osobowościom i duszom Wisznu-Lokeśwary, Mahakali, egregora Tybetu, Amitaby oraz wszelkich mnichów oraz istot jakim kiedykolwiek inne osobowości mojej Duszy oraz ona sama, cała nasza istota przysięgała dochować wszystkich ślubowań Amitaby (oraz wszelkich innych), jakich dokładną treść znasz Ty Stwórco.
– dotyczących wszelkich moich, mojej Duszy, całej naszej istoty oporów w oddaniu i kasacji, rozkodowaniu wszystkich przez Ciebie Boże Dawco Życia , nawet tych których nie chce oddać cała nasza istota, misji, ślubowań naszego bycia strażnikami, strażnikami każdego rodzaju i poziomu, świadkami, ochroniarzami pilnującymi istot jakie złożyły przed moją Duszą i jej poprzednimi osobowościami oraz innymi istotami wszelkie ślubowania Amitaby (oraz wszelkie inne ślubowania) jakich treść znasz Stwórco.
– oporujących przed skasowaniem w pełni i całkowicie naszych misji strażnikowania na każdym poziomie, ochraniania, pilnowania a także byśmy im poświadczały złożonych , przed moją Duszą oraz jej poprzednimi osobowościami, całą naszą istotą oraz wszelkimi innymi istotami, przez wszelkie istoty wszystkich ślubowań Amitaby (oraz wszelkich innych ślubowań, przyrzeczeń i misji), których dokładną treść znasz Ty Stwórco.
– naszego przeinaczenie, opacznego rozumienia, przybrudzenia czystych prawych intencji, nawyków, potrzeb, oraz wzorców naszego działania dotyczących naszego życia bez naszego ochraniania, pilnowania, strażnikowania, wypełniania mojego, mojej Duszy, całej naszej istoty wszelkich ślubowań Amitaby (oraz wszelkich innych ślubowań, misji, przyrzeczeń, przysiąg) jakie złożyli inni kiedykolwiek w czasie i przestrzeni, poza czasem i przestrzenią oraz jakie złożyła moja dusza i jej inkarnacje, oraz nasza istota.

Treść schematu w którym oddajemy stwórcy każde osobno ślubowanie

Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę teraz o akt Twojej boskiej łaski kasujący i rozkodowujący, we wszelkich wymiarach egzystencji całej naszej istoty, wszystkie wzorce naszego działania, wszelkie przyczyny, opory i powody utrzymujące oraz odnawiające wszystkie rodzaje obciążeń całej naszej istoty, dotyczące…. {treść i numer ślubowania Amitaby}.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę teraz o akt Twojej boskiej łaski kasujący i rozkodowujący wszelkie rodzaje naszych obciążeń we wszystkich wymiarach egzystencji całej naszej istoty, dotyczący… {treść i numer ślubowania Amitaby}.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę teraz o sąd boży nad nami;
– tak aby dokonało się teraz odwrócenie wszystkich skutków, całej naszej karmicznej przeszłości i złych energii,
– oraz aby zostały wypełnione Twoim światłem i Miłością wszystkie energetycznie i fizycznie zranione miejsca w całej naszej istocie,
– oraz aby nastąpiło wyrównanie, wszelkich energii między mną, moją Duszą, całą naszą istotą a wszystkimi istotami,
w związku z wszystkimi wzorcami naszego działania dotyczącymi …{treść i numer ślubowania Amitaby},
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą, powierzam teraz Tobie wszystkie rodzaje naszych obciążeń, wszelkich rzeczy i spraw z nimi powiązanych, dotyczących wszystkich wzorców naszego działania związanych z/lub dotyczących…../ {treść i numer ślubowania Amitaby}.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę teraz o skierowanie całej naszej istoty na twórczą prostą drogę istoty boskiego światła, proszę też o wszystko co jest doskonałe, lepsze dla całej naszej istoty od wspomnianych przed chwilą blokujących nas ograniczeń….. Jeśli Boże Dawco Życia widzisz gdzieś w wypowiedzianej przez nas modlitwie luki, nieodpowiednie sformułowania a także niedociągnięcia, które mogą skończyć się przekrętami, niespełnieniami moimi, mojej Duszy, całej naszej istoty to proszę o Twoją Stwórco korektę, tak aby swobodnie mógł dokonywać się rozwój naszej istoty w Twoim świetle i miłości Boże Dawco Życia.
Oto czterdzieści osiem wielkich przysiąg jakie Dharmakara złożył zanim dostąpił stanu Oświeconego:
1. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a na mojej ziemi będą piekła, królestwa złych/ głodnych duchów lub piekła świata zwierząt, niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
2. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a ludzie i dusze na mojej ziemi, po swej śmierci ponownie upadną do piekła w trzy złe królestwa, niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
3. Jeśli kiedy osiągnę oświeceniowy stan Buddy a ludzie i dusze na mojej ziemi nie będą wszyscy koloru czystego boskiego złotego światła (Oświeceni), niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
4. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a ludzie i dusze na mojej ziemi nie będą posiadali tego samego wyglądu i będą różnice w ich urodzie/piękności, niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
5. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a ludzie i dusze na mojej ziemi nie będą pamiętać wszystkich swoich poprzednich wcieleń, nie będą pamiętać nawet wydarzeń, które miały miejsce podczas poprzednich setek tysięcy a także dziesięciu milionów z niezliczonej liczby epok, to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
6. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a ludzie i dusze na mojej ziemi nie będą posiadać ‘boskiego oka’/ rozwiniętych umiejętności jasnowidzenia, tak aby widzieć przynajmniej setki tysięcy, dziesięć milionów z niezliczonej liczby krajów Buddy (Boga), to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
7. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a ludzie i dusze na mojej ziemi nie będą posiadać (boskiego ucha) zdolności jasno słyszenia, aby usłyszeć przynajmniej setki tysięcy, dziesięć milionów z niezliczonej liczby nauk Buddy (Boga) i nie będą pamiętać ich wszystkich, to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
8. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a ludzie i dusze na mojej ziemi nie będą posiadać umiejętności czytania w myślach innych- przynajmniej tych wszystkich czujących żywych istot, jakie żyły w setkach tysiącach, dziesięciu milionach z niezliczonej liczby krajów Buddy(Boga), to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
9. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a ludzie i dusze na mojej ziemi nie będą posiadać nadprzyrodzonych zdolności podróżowania gdziekolwiek w jednej chwili, nawet poza setką tysięcy, dziesięciu milionach z niezliczonej liczby krajów Buddy (Boga), to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
10. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a ludzie i dusze na mojej ziemi będą wznosić myśli ku własnemu przywiązaniu (do spraw ziemskich), to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
11. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a ludzie i dusze na mojej ziemi nie będą doświadczać Nieskończonego Niewzruszonego Stanu (umysłu) i niezawodnej Nirwany, to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
12. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a moje światło będzie ograniczone i nie będę w stanie oświecić przynajmniej setek tysięcy, dziesięciu milionów (ludzi, dusz, istot) z niezliczonych krajów Buddy (Boga), to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
13. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a moja linia życia będzie ograniczona jedynie tylko do setek tysięcy, dziesięciu milionów z niezliczonej liczby epok, to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
14. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a ogromna liczba słuchających mnie w mojej ziemi nie będzie nikomu znana, nawet gdy wszystkie istoty oraz buddowie jacy osiągnęli oświecenie na ich własną rękę bez nauczycieli i przewodników, jakie powinny być liczone w ciągu setek tysięcy epok, osiągnęło oświecenie żyjąc we wszechświecie składającym się z setki milionów światów, to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia
15. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a ludzie i dusze na mojej ziemi będą mieli skróconą długość życia, z wyjątkiem tych, którzy chcą mieć ją skróconą odpowiednio do ich pierwotnych przysiąg, niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
16. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a ludzie i dusze na mojej ziemi kiedykolwiek usłyszą o jakimkolwiek występku, to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
17. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a niezliczeni Buddowie na całej Ziemi składającej się z dziesięciu ćwiartek nie będą czcić i chwalić mojego Imienia, to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
18. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a czujące istoty na ziemiach składających się z dziesięciu ćwiartek, którzy nie powierzą mi zaufania szczerze i w pełni szczęścia, ani nie będą pragnąć urodzić się w mojej krainie/ziemi, i nie będą wzywać mego Imienia, nawet dziesięciokrotnie, nie urodzą się w nim, to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia. Jakkolwiek wykluczając tych wszystkich jacy popełnili pięć wielkich obraz/przestępstw poprzez naruszenie praw Dharmy.
19. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a czujące istoty, we wszystkich krainach Ziemi, jakie nie obudzą pragnienia by osiągnąć Oświecenia, jakie nie będą czynić chwalebnych czynów i nie będą chciały szczerze urodzić się w mojej ziemi/królestwie w chwili ich śmierci, ani ujrzeć mnie w towarzystwie niezliczonej liczby mędrców/ oświeconych, to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
20. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, i znajdą się czujące istoty, we wszystkich krainach Ziemi, które słysząc me Imię i koncentrując swoje myśli na mojej ziemi/ królestwie oraz czyniąc różnorodne szlachetne czyny i szczerze przenosząc je do mojej ziemi/królestwa z pragnieniem, aby urodzić się w nim, ale którzy nie osiągną ostatecznie tego dążenia, to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
21. a zrobione Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a istoty, ludzie i dusze w moim świecie i na Ziemi nie będą w całości wyposażeni w 32 cechy fizyczne wielkiego człowieka jakim był Budda Sidharta Gautama, to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
22. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a ci którzy nie osiągną stanu Bodhisatwy dla
służby rozmaitych istot, jako ludzie wyrzeczeni żyjący w innych krainach, ostatecznie i niezawodnie nie osiągną stadium Oświecenia, stając się Oświeconym po jednym wcieleniu, to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia. ( Z wyjątkiem tych, którzy z ich własnej woli pozostają w stanie Bodhisatwy dla poświęcenia się dla rozmaitych istot, ludzi, dusz, uzbrojeni w zbroje przysiąg aby podróżować po rozmaitych światach, wykonując swoje powinności Bodhisatwy, pomnażając swoje zasługi i którzy nie będą chcieli służyć buddom w dziesięciu ćwiartkach ziem, i nie będą chcieli NAWRACAĆ rozmaitych istot licznych niczym ziarenka piasku w rzece Ganges, którzy osiągnęli doskonałą wiedzę, i których praktyki przewyższyły stan zwykłych bytów i którzy praktykują/mają cechy bóstw tantry seksualnej oraz znamiona boskość).

Uwaga SM. ,,Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a ci którzy nie osiągną stanu Bodhisatwy dla służby rozmaitych istot, jako ludzie wyrzeczeni żyjący w innych krainach”. Jeśli znasz idę niewolnictwa to te ślubowania zapewniają adeptowi niekończące się bycie niewolnikiem innych, inkarnowanie jako niewolnik, lub służący. Przecież niewolnicy to są żyjący tylko ,, dla służby rozmaitych istot, jako ludzie wyrzeczeni”
23. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a Bodhisatwowie w mojej krainie nie będą poprzez łaskę Buddy (Boga)służyć wszystkim Buddom poprzez moją transcedentalną- duchową moc w niezliczonych ich światach, w krótkim czasie jaki zajmuje, aby spożyć posiłek, to niechaj nie osiągnę Oświecenia.
24. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a Bodhisatwowie i służebnicy w mojej krainie nie będą w stanie, na ich życzenie, oddawać zasłużonej/chwalebnej czci buddom (obrazom, posągom i bóstwom), poddając się w pełni ich woli, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
25. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a Bodhisatwowie w mojej krainie nie będą w stanie objaśnić Drogi zbawczej, praw karmy, przyczyn uwikłań dusz i ludzi używając do tego uniwersalnej mądrości, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
26. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a Bodhisatwowie w mojej krainie nie będą posiadać w ciele klejnotu Narayany, czyli czystych złotych wibracji pochodzących od Stwórcy, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
27. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a czujące istoty nie będą w stanie, nawet używając jasnowidzenia, odróżnić z imienia, oraz porachować wszystkie niezliczone manifestacje/przejawy (uwzględnione dla ludzi i dusz w moim kraju), które są wspaniałe oraz olśniewające i subtelne w szczegóły nie do opisania, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
28. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a służebnicy- Bodhisatwowie w mojej krainie nie będą, nawet ci z małym bagażem zasług, w stanie ujrzeć drzewa Oświecenia Buddy, które ma niezliczoną liczbę kolorów i które ma wzrost czterech milionów li (miara chińska), to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
29. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a Bodhisatwowie w mojej krainie nie zdobędą elokwencji i mądrości aby recytować, omawiać sutry a także stać na straży sutr, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
30. a Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a Bodhisatwowie w mojej krainie będą mieć ograniczoną wiedzę i elokwencje, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
31. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a moja Ziemia (Kraina)nie będzie olśniewająca, nie będzie odsłaniać swoje światło niczym obraz odbity w czystym lustrze na ogromne, niezliczone, nieogarnione krainy Buddy, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
32. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy i wszystkie niezliczone manifestacje/objawienia na mojej Ziemi nie będą zbudowane z niezliczonych skarbów, jakie przewyższają najwyższą doskonałość jednoczesną dla świata ludzkiego i dusz, od ziemskiego gruntu do samego nieba, oraz takie rzeczy jak pawilony, kałuże, strumyki i drzewa, których woń nie będzie przenikać wszystkich światów złożonych z rozmaitych pachnących rodzajów drewna, powodując że wszyscy(rozmaici) Bodhisatwie nie będą odczuwać ich zapachu, czyniąc posługi buddy, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
33. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a w niepojętych i niezliczonych krainach Buddy wszystkie czujące istoty nie będą, dotknięte przez moje światło i nie odczują pokoju oraz szczęścia w ich ciałach i umysłach przewyższając te umysły, ciała ludzkie i dusz, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
Ryzykowania życiem by postępować wg własnej woli
34. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a wszystkie rozumne istoty nie będą w stanie, na Ziemi oraz w świecie dusz, usłyszeć mojego Imienia ani uzyskać wglądu Bodhisattwy w niewzruszone prawa karmiczne i boskie, ani nie zyskają głębokiej znajomości modlitw (mantr), to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
LUB
Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a wszystkie czujące istoty nie będą, w niepojętych i niezliczonych krainach Buddy, w stanie uzyskać Oświecenia (Nirwany) jako Bodhisatwowie, i głębokiej wiedzy płynącej z medytacji i modlitwy (mantr) oraz po usłyszeniu mego Imienia, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
35. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a wszystkie kobiety na Ziemi oraz w świecie dusz, jakie odrzucą wiarę, nie obudzą dążenia do Oświecenia i nie będą chciały wyrzec się kobiecości, to niechaj po śmierci urodzę się ponownie jako kobieta nie osiągając doskonałego Oświecenia.
Alternatywnie. Obie wersje wypada tu odkodować.
Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a wszystkie kobiety, na Ziemi oraz w świecie dusz, jakie zwrócą swoje umysły ku doskonałemu poznaniu (ku światłości) poprzez niechęć do ich własnej kobiecej egzystencji, a nie urodzą się w kolejnej inkarnacji w męskich ciałach, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.

36. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a Bodhisatwowie, na Ziemi oraz w ci w świecie dusz, którzy usłyszeli moje Imię po ich śmierci i w następnej inkarnacji, nie będą nadal kontynuować swych praktyk Bodhisatwy dopóki nie osiągną stanu buddy, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
37. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a ludzie i dusze, na Ziemi oraz w świecie dusz, którzy po usłyszeniu mego Imienia, będą leżeć twarzą do ziemi, aby uszanować i oddawać mi cześć, będą cieszyć się z wiary i będą wykonywać praktyki Bodhisattwy, a nie będą szanowani przez wszystkich ludzi i dusze na świecie, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
38. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a ludzie i dusze na mojej ziemi nie będą mogli nabyć ubrania tak szybko jak tylko takie pragnienie powstanie w ich umysłach, i dopóki nie zostaną oni zaopatrzeni w doskonałe szaty (które cenione są przez buddów) , i jeśli te ubrania będą potrzebowały szycia, wybielania, farbowania, prania, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
39. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a ludzie i dusze na mojej ziemi nie będą doświadczać szczęścia i przyjemności, porównywalnej do tej jakiej doświadcza święty bezdomny mnich żebrak (Bhikszu), to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
Bhikszu- żebrak, mnich jaki zdecydował się na bezdomność i przyjął pełne święcenia. Działalność jego polega na medytacji i wyjaśnianiu nauki. Nie wolno im było pracować. Podstawowymi prawami są: ubóstwo, bezżenność, ustępliwość. Nie powinien się on stykać z pieniędzmi ani przedmiotami wartościowymi. Jedynym lekarstwem jakie może zażywać jest uryna zwierzęca. Żywi się tym, co użebrze w czasie swojej wędrówki.
40. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a Bodhisatwowie, na Ziemi oraz w świecie dusz, nie będą w stanie ujrzeć wszystkich swoich (krain) odbitych w kryształowych drzewach, tak jakby ktoś przyglądał się własnemu odbiciu w nieskazitelnym lustrze, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
41. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a Bodhisatwowie, na Ziemi oraz w świecie dusz, którzy usłyszą moje Imię, a będą mieć ograniczone, słabo rozwinięte albo niekompletne organy ciała fizycznego, w jakiejkolwiek chwili przed staniem się buddą, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
42. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a Bodhisatwowie, na Ziemi oraz w świecie dusz, którzy usłyszą moje Imię i osiągną wszyscy oświeceniowy stan samadhi (stan świadomości w którym ustaje myślenie, znikają pragnienia) i będą wytrzymywać w tym stanie bez tracenia koncentracji, ale nie będą w stanie ofiarować w mgnieniu oka swych służb, niezliczonym i niepojętym świątobliwym światowym buddom, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
43. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a Bodhisatwowie na Ziemi, którzy usłyszą moje Imię i nie odrodzą się w szlachetnych rodzinach po ich śmierci, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
44. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a Bodhisatwowie na Ziemi, będą się radować tak ogromnie, że będą tańczyć i wykonywać praktyki Bodhisatwów, a nie osiągną jeszcze niezliczonych zasług, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
45. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a Bodhisatwowie w innych krainach, którzy usłyszą moje Imię i osiągną światłość a z nią wszechogarniający błogostan oraz w nich wytrwają, ale zanim staną się Bodhisatwami nie będą w stanie ciągle widzieć niezliczonych i niepojętych boskich istot, dusz, półbogów(tych którzy doszli do najwyższego Oświecenia;), to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
46. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a Bodhisatwowie na mojej ziemi nie będą w stanie usłyszeć spontanicznie jakiejkolwiek nauki, którą będą chcieli, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
47. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a Bodhisatwowie, na Ziemi oraz w świecie dusz, którzy usłyszą me Imię lecz natychmiastowo nie doświadczą stanu Avaivartika, czyli stanu nie cofania się z Oświecenia, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia
48. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a Bodhisatwowie w innych krainach, którzy usłyszą moje Imię i nie będą mogli w jednym momencie mieć pierwszego, drugiego ani trzeciego stopnia wglądu w naturę praw ludzkich, boskich, duchowych i karmicznych oraz nie będą mocno przestrzegać Praw jakie są wypełniane przez wszystkich buddów, to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.
49. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, i zrezygnuję z obowiązku z naszego (mojego, mojej Duszy, całej naszej istoty) bycia razem z Duszą Lokesia [Wisznu, Zeusa, Pandory] i jej wszelkimi inkarnacjami , z trzymania ich przy nas, a także z trzymania wszelkich innych istot, w kręgach karmy, uwikłań i wspólnych więzów, zarówno w czasie i przestrzeni, poza czasem i przestrzenią ,do końca świata a nawet dłużej -w nieskończoność, niezależnie od chwilowych decyzji, od stanu świata, to nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
I teraz podziękuj ładnie BOGU DAWCY ŻYCIA
50. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy, a będzie moja istota i moja Dusza chciała uwolnić się z jarzma ślubowań boddhisattwy w jakikolwiek sposób, to niechaj nie osiągnę pełnego oświecenia.

51. Jeśli kiedyś uwolnię się ze stanu boddhisatwy, to niechaj umrę, a przedtem spotykają mnie ziemskie i niebiańskie-duchowe katusze, cierpienia tak abym powrócił na drogę bodhisattwy ponownie.
52. Jeśli kiedyś jako Bodhisattwa będę dążył do scalenia w świetle Boga Dawcy Życia wszelkich części istoty (mojej) Duszy aby osiągnąć realne, rzeczywiste i całkowite oświecenie w Stwórcy to niechaj pochłonie mnie czeluść, piekło abym tam cierpiał męki, wszelkie katusze aż zacznę widzieć jedyne oświecenie w drodze Bodhisattwy.
53 ślubowanie ostateczne Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy,a zacznę oświecać się, jasno widzieć, jasno słyszeć, kontaktować się z Bogiem Dawcą Życia z miejsca świętego dla świętych oraz z duszami -osobiście bez pośrednictwa Wisznu obecnie Duszy króla Lokesia- Awalokiteśwary, a także Duszy Amitaby oraz bez innych władców ludzi władców dusz, bogów, półbogów, archaniołów, istot astralnych to niechaj nie dostąpię pełnego i rzeczywistego oświecenia.

Tłumaczenia interpretacyjne z j. angielskiego oraz wstęp „Ocean„ & S. M.

Przykład kasacji drugiego ślubowania Amithaby

Ślubowanie numer dwa
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę teraz o akt Twojej boskiej łaski kasujący i rozkodowujący, we wszelkich wymiarach egzystencji całej naszej istoty, wszystkie wzorce naszego działania, wszelkie przyczyny, opory i powody utrzymujące oraz odnawiające wszystkie rodzaje obciążeń całej naszej istoty, dotyczące naszego złożenia, wypełniania, realizowania przez naszą istotę, przez moją duszę i jej osobowości ślubowania Amitaby numer dwa, a także wszelkie im przeciwne oraz pokrewne wzorce oraz dotyczące naszego przejmowania, doświadczania, a także promowania takich wzorców w każdy możliwy sposób znany Tobie Stwórco.
Boże ty znasz treść tego ślubowania, a ja przytaczam je teraz w przybliżeniu, Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a ludzie i dusze na mojej ziemi po swej śmierci ponownie upadną do piekła w trzy złe królestwa, niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę teraz o akt Twojej boskiej łaski kasujący i rozkodowujący wszelkie rodzaje naszych obciążeń we wszystkich wymiarach egzystencji całej naszej istoty, dotyczący naszego
podtrzymywania, wypełniania i realizowania ślubowania Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco oraz dotyczący wszelkich im przeciwnych i pokrewnych wzorców, oraz dotyczący naszego przejmowania, doświadczania a także promowania takich wzorców, w każdy możliwy sposób znany Tobie Stwórco.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę teraz o sąd boży nad nami;
– tak aby dokonało się teraz odwrócenie wszystkich skutków, całej naszej karmicznej przeszłości i złych energii,
– oraz aby zostały wypełnione Twoim światłem i Miłością wszystkie energetycznie i fizycznie zranione miejsca w całej naszej istocie,
– oraz aby nastąpiło wyrównanie, wszelkich energii między mną, moją Duszą, całą naszą istotą a wszystkimi istotami,
w związku z wszystkimi wzorcami naszego działania dotyczącymi naszego wypełniania i realizowania ślubowania Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę teraz o sąd boży nad nami;
– tak aby dokonało się teraz odwrócenie wszystkich skutków, całej naszej karmicznej przeszłości i złych energii,
– oraz aby zostały wypełnione Twoim światłem i Miłością wszystkie energetycznie i fizycznie zranione miejsca w całej naszej istocie,
– oraz aby nastąpiło wyrównanie, wszelkich energii między mną, moją Duszą, całą naszą istotą a wszystkimi istotami,
w związku z wszelkimi dawnymi wzorcami a także rozmaitymi im przeciwnymi i pokrewnymi wzorcami naszego działania dotyczącymi naszego wypełniania i realizowania ślubowania Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco oraz naszego przejmowania, doświadczania a także promowania takich wzorców w każdy możliwy sposób znany Tobie Stwórco.
Powierzam teraz Tobie Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą wszelkie rodzaje naszych obciążeń i wszelkich rzeczy, spraw z nimi powiązanych jakie jeszcze do tej pory usilnie trzymamy, dotyczące dawnych wzorców naszego działania wymienione wcześniej przez nas i przez Ciebie Stwórco, w tej oto modlitwie.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę o wskazanie teraz całej naszej istocie dalszej prostej drogi, proszę też o wszystko co jest doskonałe, lepsze dla całej naszej istoty od wspomnianych przed chwilą dawnych blokujących nas ograniczeń.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę teraz o oczyszczenie i uzdrowienie, we wszelkich wymiarach egzystencji całej naszej istoty wszystkich wzorców naszego działania, tak aby wspominanie wcześniej przez nas i przez Ciebie Stwórco w kasacji i rozkodowaniu wzorce, stały się od tej pory zbędne, a wypełnianie przez nas Stwórco Twej woli stało się od teraz według Twoich Boże Dawco Życia kategorii bezpieczne, korzystne, rozwojowe dla nas i wszelkich innych ludzi, dusz, istot, bytów, tworów.
Jeśli Boże Dawco Życia widzisz gdzieś w wypowiedzianej przez nas modlitwie luki, nieodpowiednie sformułowania, błędy, które mogą skończyć się przekrętami, katastrofą, cierpieniami moimi, mojej Duszy, całej naszej istoty a także wszelkich innych istot, bytów, tworów z powodu złamania Twej woli ?wiatłości, to proszę o Twoją Stwórco korektę, tak aby swobodnie mógł dokonywać się rozwój naszej istoty w Twoim świetle i miłości Boże Dawco Życia.
Boże Dawco Życia Ty wiesz, że te ślubowanie Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco, odciąga od oświecenia i powoduje, że moja Dusza i nasza istota blokują moje i jej własne oświecenie w Tobie światłości. Ponad to, to ślubowanie Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco, jest niemożliwe do spełnienia, bo brak w nim logiki i spójności.
Proszę Ciebie Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą teraz o uwolnienie, nawet, gdy nie chcą odejść, wszystkich świadków, strażników ślubowania oraz ich strażników strażnikowania, którzy pilnują wypełniania przeze mnie i moją Duszę, przez całą naszą istotę ślubowania Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco. Proszę Ciebie Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą teraz o uwolnienie, nawet, gdy nie chcą odejść, teraz Awalokiteśwary-Lokesia,, Mahakali, egregora Tybetu, Amitaby oraz wszelkich mnichów, świadków, strażników jakim kiedykolwiek moja Dusza i jej poprzednie inkarnacje oraz ona sama przysięgała dochować ślubowania Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco.
Proszę Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą o akt łaski dla mnie, dla mojej Duszy, całej naszej istoty, które w pełni i całkowicie skasuje ślubowanie, Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco.
Proszę Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą o Sąd Boży nad moją duszą i jej poprzednimi osobowościami, jakie złożyły kiedykolwiek ślubowanie Amitaby numer dwa przed rozmaitymi istotami, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco.
Proszę Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą o Sąd Boży nad nami za to, że złożyliśmy kiedykolwiek ślubowanie Amitaby numer dwa przed rozmaitymi istotami, którego ślubowania dokładną treść znasz Ty Stwórco.
Proszę Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą o wypełnienie Twoim światłem i Miłością wszystkich miejsc zranionych energetycznie i fizycznie we mnie, w mojej Duszy, w całej naszej istocie na skutek wypełnienia tego ślubowania Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco.

Ślubowanie numer dwa – strażnik, świadek
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę teraz o akt Twojej boskiej łaski kasujący i rozkodowujący, we wszelkich wymiarach egzystencji całej naszej istoty, wszystkie wzorce naszego działania, wszelkie przyczyny, opory i powody utrzymujące oraz odnawiające wszystkie rodzaje obciążeń całej naszej istoty, dotyczące naszego bycia strażnikami, strażnikami każdego rodzaju i poziomu, świadkami, ochroniarzami pilnującymi istot jakie złożyły przed moją Duszą i jej poprzednimi osobowościami oraz innymi istotami ślubowanie Amitaby numer dwa , które w przybliżeniu brzmi:
,,Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a ludzie i dusze na mojej ziemi po swej śmierci ponownie upadną do piekła w trzy złe królestwa, niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia” a także wszelkie im przeciwne oraz pokrewne wzorce oraz dotyczące naszego przejmowania, doświadczania a także promowania takich wzorców w każdy możliwy sposób znany Tobie Stwórco.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę teraz o akt Twojej boskiej łaski kasujący i rozkodowujący wszelkie rodzaje naszych obciążeń we wszystkich wymiarach egzystencji całej naszej istoty, dotyczący naszego
naszego podtrzymywania, wypełniania i realizowania misji naszego bycia strażnikami, strażnikami każdego rodzaju i poziomu, świadkami , ochroniarzami pilnującymi istot jakie przed moją Duszą i jej poprzednimi osobowościami i innymi istotami złożyły ślubowanie Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco oraz dotyczący wszelkich im przeciwnych i pokrewnych wzorców, oraz dotyczący naszego przejmowania, doświadczania , promowania takich wzorców, w każdy możliwy sposób znany Tobie Stwórco.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę teraz o sąd boży nad nami;
– tak aby dokonało się teraz odwrócenie wszystkich skutków, całej naszej karmicznej przeszłości i złych energii,
– oraz aby zostały wypełnione Twoim światłem i Miłością wszystkie energetycznie i fizycznie zranione miejsca w całej naszej istocie,
– oraz aby nastąpiło wyrównanie, wszelkich energii między mną, moją Duszą, całą naszą istotą a wszystkimi istotami,
w związku z wszelkimi dawnymi wzorcami a także rozmaitymi im przeciwnymi i pokrewnymi wzorcami naszego działania dotyczącymi naszego wypełniania i realizowania misji naszego bycia strażnikami, świadkami każdego rodzaju i poziomu, świadkami ,ochroniarzami pilnującymi istot jakie przed moją Duszą i jej poprzednimi osobowościami i innymi istotami złożyły ślubowanie Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco Stwórco oraz dotyczące naszego przejmowania, doświadczania, promowania takich wzorców w każdy możliwy sposób znany Tobie Stwórco.
Powierzam teraz Tobie Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą wszelkie rodzaje naszych obciążeń i wszelkich rzeczy, spraw z nimi powiązanych jakie jeszcze do tej pory usilnie trzymamy, dotyczące dawnych wzorców naszego działania wymienionych wcześniej przez nas w tej oto modlitwie i wszystkie znane Tobie Stwórco.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą prosimy o wskazanie teraz całej naszej istocie dalszej prostej drogi, prosimy też o wszystko co jest doskonałe, lepsze dla całej naszej istoty od wspomnianych przed chwilą dawnych blokujących nas ograniczeń.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą prosimy teraz o oczyszczenie i uzdrowienie, we wszelkich wymiarach egzystencji całej naszej istoty wszystkich wzorców naszego działania, tak aby wspominanie wcześniej przez nas i przez Ciebie Stwórco w kasacji i rozkodowaniu wzorce, stały się od tej pory zbędne, a wypełnianie przez nas Stwórco Twej woli stało się od teraz według Twoich Boże Dawco Życia kategorii bezpieczne, korzystne, rozwojowe dla nas i wszelkich innych ludzi, dusz, istot, bytów, tworów.
Jeśli Boże Dawco Życia widzisz gdzieś w wypowiedzianej przez nas modlitwie luki, nieodpowiednie sformułowania, błędy, które mogą skończyć się przekrętami, katastrofą, cierpieniami moimi, mojej Duszy, całej naszej istoty a także wszelkich innych istot, bytów, tworów z powodu złamania Twej woli światłości, to proszę o Twoją Stwórco korektę, tak aby swobodnie mógł dokonywać się rozwój naszej istoty w Twoim świetle i miłości Boże Dawco Życia.

Boże Dawco Życia Ty wiesz, że to nasze dawne strażnikowania na każdym poziomie, świadkowanie, ochranianie, pilnowanie ślubowania Amitaby numer dwa, jakie zostało złożone przez rozmaite istoty przed moją Duszą i jej poprzednimi osobowościami a także innymi istotami, odciąga od oświecenia i powoduje, że moja Dusza blokuje nasze a także innych istot oświecenie w Tobie światłości.
Proszę Ciebie Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą teraz o uwolnienie, nawet, gdy nie chcą odejść, wszystkich świadków, strażników ślubowania oraz ich strażników strażnikowania, którzy pilnują , abyśmy wspólnie z moją Duszą i naszą istotą pilnowały, strażnikowały na każdym poziomie, a także byśmy poświadczały złożonych przez wszelkie istoty ich ślubowania Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco.
Ja imię i nazwisko ……….wspólnie z moją Duszą zwracamy teraz wolność wszystkim świadkom, strażnikom ślubowania oraz ich strażnikom ślubowania Amitaby numer dwa, którzy do tej pory pilnowali abyśmy wspólnie z moją Duszą pilnowały, strażnikowały na każdym poziomie, ochraniały a także byśmy poświadczały złożonych przez wszelkie istoty ich ślubowania Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz ty Stwórco i powierzamy ich teraz Tobie Boże Dawco Życia.
Proszę Ciebie Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą teraz o uwolnienie, nawet, gdy nie chcą odejść, wszystkich istot, które kiedykolwiek przed moją Duszą i jej poprzednimi osobowościami, a także przed innymi istotami, złożyły i przysięgały dopełnić ślubowania Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Stwórco.
Proszę Ciebie Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą teraz o uwolnienie, nawet, gdy nie chcą teraz odejść, Awalokiteśwary, Mahakali, egregora Tybetu, Amitaby oraz wszelkich mnichów, kapłanów oraz wszelkich innych istot, postaci jakim kiedykolwiek dawne osobowości mojej Duszy oraz ona sama przysięgała dochować i wypełniać misji strażnikowania na każdym poziomie, ochraniania i pilnowania, a także byśmy poświadczały złożonych przez wszelkie istoty ich ślubowania Amitaby numer dwa, którego dokładną treść znasz Ty Boże. 


Opublikowano: 23/12/2012
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 38 komentarzy

 • s_majda pisze:

  Przygotowałem 2 nagrania pomagające uwolnić się od wpływu duszy buddyjskiego Lokeśwararadży- Awalokiteśwary któremu nie tylko Amitaba złożył śluby posłuszeństwa. Podzielę się bezpłatnie nagraniami z każdym chętnym. Kontakt przez skype.

  ****************************************************

  W Tybecie bywa i tak że mnich ma strażnika któremu to ślubuje w dzień w dzień.

  *******************************************************Zastanawiam się nad wkodowaniami dotyczącymi elfów.Mam ich wkodowania prawda? Na skrzydłach anielskich.

  [19:38:08] Mirka: -Masz elfie, a także wróżki chrzestnej- dobrej wiedźmy.i stosowne skrzydła do tego, a i różdżkę przyczepioną sznurkiem do nogi

  [19:38:43] DK `Ojej…Nie widziałam tego`

  [19:40:47] Mirka: we wzorcu jesteś to nie widzisz- czemu do Boga z tym nie pójdziesz? Dostaniesz tam najlepsze pokierowanie

  [19:40:56] DK: Blokady mam

  [19:41:18] Mirka: weryfikatorów trzeba ruszyć- ulegasz nim, a też kręcisz na tym biznes

  [19:41:51] DK `Tak? `

  Mirka: `Ciekawą suknie masz- taka gwiezdna, kosmiczna`

  `Wróżnka nadzwyczajna`

  `Stopień w hierarchii- jeden z wyższych. Tworzenie iluzji, podpięcia do innych istot by je wesprzec, doenergetyzować to jej dziedzina`

  ******************************************************

  Nieoczekiwanie dla mnie samego pojawił się razem z nowymi tekstami , Tybetański żywy bóg. Oczywiście ze swoją boską tantryczną małżonką w objęciach.

  Opisano go jako:Budda Nieskończonego ?wiatła, Budda nieograniczone światło, Budda nieograniczonego ?wiatła, Budda nieporównywalnego ?wiatła, Budda ?wiatła, Króla Ognia, Budda czyste światło, Budda ?wiatła radości, Budda światło mądrości, Budda Nieustającego ?wiatła, Budda pomyślenia ?wiatła, Budda niepojętego światła, i Budda światła Słońca i księżyca.

  Budda król płomienia światła

  Mantry wzywające Amitabę.

  om a mi de va hrīh

  om amideva hrīh

  amideva=nieumierający bóg

  om a mrta te je ha ra hūm

  om amrta tejehara hūm

  Amrta- bez śmierci, nie dający się śmierci

  tejas- genialny

  hara- niosący geniusz

  tejehara – noszący geniusz, myśl, olśnienie

  (porównanie tu do Prometeusza= jaki wyrwał światło astralnym bogom)

  na mo `mi tā bhā ya bu ddhā ya

  pokładam wiarę w Amitabie

  Amitāyus Mantra

  amitayus=nieśmiertelność, nieskończone życie

  [19:39:57] Mirka: Magnificent King, Guru Amitabha of boundless light,

  Wspaniały Król, guru Amitaba nieskończonego świała

  [19:42:43] Mirka: w jednym opisie opisali co się dzieje jak wzywa się Amitabę- z serca osoby modlącej powstaje biała nić a na czakrze korony pojawia się białe światło {czytaj białoastralne -wynikające z bałwochwalstwa}

  [19:44:02] Mirka: jaka modlitwa

  COMPLETION PRAYER [by reader]

  Guru Buddha Amitabha essence of the perfect truth of the Triple Gem, courageous one who liberates all sentient beings from the bondage of mundane existence and delivers them to the supremely blissful realm of Infinite Light, Victorious One, please release (name ————-) and all others from the difficulties and fears of the death process and the intermediate state of the after-death plane. Easily guide (—–) to your wisdom heart by inspiring (——) to thoroughly renounce the grasping at mundane existence and to achieve success in transferring (his/her) consciousness. You are liberator of all beings. Please with great compassion take (——) to your pristine realm.

  [19:44:53] Mirka:

  Oświecony guru Amitabo- esencjo jedynej prawdy trzech klejnotów

  odważny który uwalnia wszystkie czujące istoty z ich niewolniczej, nudnej egzystencji i sprowadza je do obdarzonego łaską królestwa nieskończonego światła, Zwyciężco, proszę uwolnij (imię) i innych z ich trudnści i obaw śmierci kiedy jej doświadczą. Prowadź łatwo (/drogą prostą) do wiedzy twojego serca inspirując (imię) aby odnowić całkowicie j(jej/jego) żmudną egzystencję i aby osiągnął/ła sukces w tranformacji świadomości. Jesteś wyzwolicielem wszystkich istot. Proszę przyjmij z wielkim współczuciem (imię) do nieskazitelnego twego królestwa

  [19:53:21] Sławomir Majda: takie mesjanistyczne

  [19:53:41] Sławomir Majda: gładko przechodzę nad wydźwiękiem żywego Boga

  [19:56:22] Sławomir Majda: można by się delektować retoryką i wspaniałymi opisami

  [20:02:39] Mirka: Jak dostać się do `czystej` ziemi

  -wyznanie z czasu śmierci i odpowiednio wtedy wzywać Amitabę

  – `Trzej święci wschodu ` (trójca) witają duszę umierającego- Amitaba, Awalokiteśwara, Mahastamaprapta

  http://en.wikipedia.org/wiki/File:Amitabha_Buddha_and_Bodhisattvas.jpeg

 • s_majda pisze:

  Film o technice kasowania ślubowań Amitaby powyżej na początku strony.

  Cytat z listu po kilku dniach słuchania tematycznych nagrań i filmie

  coś zaczyna się dziać z moją duszyczką, bo nie chce sluchać o Amitabie…. aż sie wykręca:),

  albo mnie usypia, nerka mnie niespodziewanie boli lewa,

  nie chce słuchawek na uszy 🙂

  Sławek08:48:47

  usypianie to nieprzytomność. znamionująca posiadanie wzorca i złożenie ślubów

 • Sławomir M. pisze:

  Kasowanie ślubowań jest czasochłonne i mogą nagle zdarzać się same nieprzyjemności w życiu.

  Osoby bliskie mogą się odsuwać, a na poziomie Duszy grozić, a nawet próbować własnoręcznie udusić by wystraszyć na tyle aby zostawić ślubowania Amitaby i ich nie rozkodowywać.

  Także z własnego doświadczenia wyrzuciły chęci aby umrzeć po ich rozkodowaniu.

  Poniżej przedstawiam komentarz jednej z osób jaka rozkodowała także ślubowania:

  'Kasację ślubowań Amitaby i ich strażnikowania zacząłem na początku listopada 2012. Przez miesiąc udało mi się skasować 31 ślubowań. W tym też czasie kasowałem w pokłonie wszelkie umowy zawarte kiedykolwiek z innymi istotami oraz ze Stwórcą. W tym czasie zaczęły się moje problemy w pracy. Wcześniej była obawa, ze kasacja umów wszelkich może też dotyczyć tych istniejących obecnie w materii. Umowa o pracę została rozwiązana, a ja w połowie stycznia znów wróciłem do rozkodowywania dalszych ślubowań Amitaby i ich strażnikowania. Ostatnie pięć ślubowań skasowałem na koniec lutego. W tym czasie pojawiła się myśl i strach, że mogę umrzeć, zachorować lub ulec wypadkowi. Rozpisałem wtedy serię intencji dotyczących moich pojawiających się lęków. Cały okres kasacji slubowań nie był dla mnie łatwy psychicznie, wyskakiwało, wtedy mnóstwo wzorców, na planie fizycznym tez nie było spokojnie. Pracując codziennie z modlitwami, w miarę czasu z intencjami, jak również powierzając się Stwórcy każdego dnia, udało mi się ten okres przetrwać. Dużą tez pomocą okazały się rożne techniki psychologiczne pomagające kontrolować moje emocje, zmienić nastawienie do życia, innych i siebie.'

 • s_majda pisze:

  Oddałam wszystkie ślubowania tybetańskie – ale w takiej kolejności i na takie sposoby jak zamieszczaliście to na stronie – zaczęłam zaraz jak się pojawiła jakakolwiek na ten temat informacja, czyli początkowe z inna formułką niż ostatnie – po 48 dopiero oddałam intencje – jak się pojawiły – potem ostatnie 5 – niezależnie od formy i czasu oddania – każde oddanie było dla mnie totalnie wykańczające – 1,5 miesiąca wyjęte z życiorysu a potem w styczniu kolejne 2 tyg – po każdej intencji byłam kompletnie rozsypana. Prosiłam Boga na koniec o uwolnienie od wszystkiego równo aktem łaski, nie mam teraz przymusu do wracania do tematu – bardziej męczy mnie karma islamu. Proszę jesteś to w jakikolwiek sposób w stanie zweryfikować czy jesteśmy już z całą istotą wolne od tych ślubowań?

 • Sławomir M. pisze:

  Krążące plotki i obawy dotyczące tego, że jest więcej ślubowań Amithaby nie są bezzasadne- mogły w międzyczasie powstać aneksy do umów, dodatkowe zapewnienia, że istota nie odpuści ślubowań. Aby to skasować należy Stwórcę prosić o kasację-można wykorzystać treść z artykułu readarticle.php?article_id=1363

  Polecam także wykonanie takich intencji aby Dusza nie zawiązywała ciągle nowych umów za plecami:

  (Umowy)W ciemno i z gwarancją. Intencje(wątki: uwalnianie od umów)

  readarticle.php?article_id=1390/readarticle.php?article_id=1390

  Ślubowania składane kiedyś( – intencje do przepracowania)

  readarticle.php?article_id=1342

 • s_majda pisze:

  Odcinam wszystkie więzy i śluby , które kiedykolwiek zawarłam w tym i w poprzednich moich wcieleniach w tym i w innych wymiarach oraz czasoprzestrzeniach mojego istnienia. Stosuję technikę wybaczania oraz hopoonooo. No i moje wibracje wzrastają i to bardzo. … pracuję z białym światłem oraz fioletowym płomieniem. Moja świadomość jest wysoko. Ale czuję że coś mnie tutaj jeszcze trzyma. I parę dni temu zadałam sobie to pytanie: co mnie trzyma ? No i trafiłam na Pana audycję na youtubie na temat kasowania ślubowań Amitaby.

  Pisze do Pana dlatego ponieważ chce przejść ten proces kasowania tych ślubowań. Moja dusza jest już zmęczona i chce iść wyżej. … i ona wręcz sama się o to dopomina. Jak oglądałam Pana program na YouTubie to aż czułam że mówi Tak tak tak. … uwolnij. …

  Jednak czuję że to nie są przelewki. … w porównaniu do tego co robię do tej pory. ….Czuję lęk w polu. … to jest swego rodzaju odcinania ciemnych magicznych praktyk. … które mogą zaszkodzić. Czują silną wrogość w polu energetycznym gdy myślę o zerwaniu tych ślubów. Pojawiała się nawet niedaleko mnie ciemna istota, która wręcz emanuje do mnie rozkazem że to jest zakazane. Czuję jej obecność. Co prawda nie ma do mnie bezpośredniego dostępu bo mam tzw. założony klosz  białego światła. Ale jest w pobliżu. Co prawda otrzymałam informację z poziomu mojego serca że jestem bezpieczna.  Dlatego wiem że Pan to już przeszedł i jest Pan ekspertem jak to zrobić w sposób bezpieczny dla mnie i dla wszystkich wokoło.  Pierwszy raz już od n. … czasu poczułam lęk i się boje. …. A wiem, że chcę. … i to już na poziomie duszy i wiem, że jestem gotowa.

  P.S. Te ślubowania rzeczywiście miały miejsce ( przeniosłam się tam mentalnością) i nie tylko w tybecie, Indiach czy Japonii. Ja je widzę też jako praktykę uprawiania czarnej magii  wśród kapłanów w Egipcie, a nawet w Ameryce południowej. Widzę setki istot nieświadomych w co tak naprawdę wchodzą na poziomie świadomości 3 D. Tak bym to określiła.  Wiem że to ma związek z tak zwana kontrolą nas jako istot ludzkich na ziemi. Moi przewodnicy mi mówią że od momentu kiedy ziemia weszła w nową erę swojego istnienia te śluby są kasowana na ziemi w raz z cala technika oczyszczania się ziemi i nas . I można zrobić kasacje ich globalną. Ale moja intuicja mówi że istota świadoma potrzebuje podejść do tego indywidualnie.

  Odp.

  Kontekstowo w nawiązaniu do dalszej części listu proponuję tu zacząć pracę z Amitabą najszybciej po roku odreagowań. Po roku intensywnej pracy z Intencjami, pokłonami wobec Stwórcy, a i to na wyłączną boską odpowiedzialność, bo inaczej wystąpi chaos i pomieszanie w całym życiu.

  Domniemać można, że widzisz duszę jakiej składano te ślubowania czyli duszę króla Lokesia. W sensie technicznym jest to dusza, a nie duch ponieważ ciągle inkarnuję na ziemi. Pomocne będą poza w/w informacjami intencje dot. guru jogi z jego imieniem.

  Klosz białego światła, raczej byłby tu bezużyteczny i dodatkowym obciążeniem. Skuteczność może zapewnić jedynie Stwórca złotym swoim światłem, a nie ktokolwiek z czymkolwiek przychodzący.

 • Sławomir M. pisze:

  Ci, którzy pracują z INP, modlitwami, pokłonami wobec Stwórcy i uzdrawiającymi relacje a nie ruszyli jeszcze INP dotyczących ślubowań, strażnikowania oraz ślubowań Amithaby- mogą prosić Stwórcę (readarticle.php?article_id=887) by na poziomie Duszy, całej istoty by byli już zwolnieni ze składania, odnawiania (czasem w dzień w dzień) ślubowań w czasie i przestrzeni oraz poza czasem i przestrzenią
  Prośbę można poprzeć podając argumenty, że praca z obciążeniami Duszy została rozpoczęta kompleksowo (nie tylko tematyki wybrane- jest to próba Duszy by dać pozory osobowości `ciężkiej pracy`, z której efekty są mizerne lub żadne) a także jest chęć by odnowić kontakt ze Stwórcą i że nie chce się z własną Duszą, z całą istotą dalszych wikłań.
  [20:28:38] Asia: Mirka to ja juz dzisiaj zaczynam prosić Stwórcę o to co napisałaś w ostatnim na tej stronie komentarzu, tyko jeśli chodzi o pokłon do Stwórcy to filmy oglądałam i tam osobno do Stwórcy z prośbą tylko do Stwórcy nie widziałam fragmentu. A może mogę kilka zdań czyli naszą prośbę np: zaraz po przeczytaniu modlitwy uwalniającej od oporowania i oddaniu części INP dodam tak: 

  „Wspólnie z moją duszą i całą istotą prosimy Stwórco o zwolnienie nas ze składania, odnawiania ślubowań dotyczących śluibowania, strażnikowania oraz ślubowań Amithaby w czasie i przestrzeni, oraz poza czaem i przestrzenią z uwagi na to, że nasza praca ze wzorcami i obciążeniami Duszy została juz rozpoczęta kompleksowo, a także z naszej strony jest chęć odnowy kontaktu ze Stwórcą w celu rozkodowania i kasacji naszych i całej naszej istoty uwiklań dotyczących ślubowań, strażnikownia oraz ślubowań Amithaby”

  Wracając do pokłonu do Stwórcy to z art. wynika, że robi się dokładnie tak jak do np. kogoś z rodziny? Dobrze zrozumiałam? Mirka, ja już teraz jak sobie wcześniej namieszałam z pokłonem to mam opory czy na pewno dobrze robię, bo jak źle zrobić to lepiej nie robić w ogóle.

  Mam wątpliwości w technice uzdrawiania relacji ze Stwórcą, bo jeśli to robimy tak samo jak z duszami to samo zapraszanie Stwórcy na pokłon jest dziwne mając świadomość tego, że Stwórca jest wszędzie i cały czas i poza tym wcale nie mam ochoty potem Stwórcy nigdzie odsyłać bo przecież to jest nie wykonalne….

  [20:46:54] Mirka: tak dokładnie- nie zapraszasz Stwórcy na pokłon. On jest wszędzie.

  Tylko zanim wykonasz pokłon wobec Stwórcy sprawdź czy nie ma przekierowań np. do obrazów, zwierząt, kwiatków, figurek 

  Jak są to usunąć je z pola widzenia

  Też np. jak masz koc, dywan czy coś takiego to popatrz czy tam nie ma jakiś wizerunków.

  Następnie zanim pokłonisz się to na kolanach odczytaj modlitwę na opory (wstępną)

  Potem dotknij czołem podłogi i możesz:

  -odczytać treść z ekranu monitora (znów na kolanach) 

  -lub z pamięci mówisz (tu w pokłonie) to o co prosisz Stwórcę

  Zanim wysuniesz prośbę dobrze jest uzdrowić relacje ze Stwórcą czyli za co przepraszasz, co wybaczasz (bo np. nagle na myśl zacznie przychodzić ci wiele rzeczy jakie będą pochodzić od Duszy)

  W artykule 800 intencji jest rysunek.

  Możesz prosić Stwórcę w pozycji 5, dłonie zwrócone ku górze (aby nie blokować nadchodzącego światła) lub w pozycji 6- ręce wyciągnięte przed siebie, dłonie zwrócone ku górze

  Też możesz się zabezpieczyć prosząc Stwórcę by się działo według Jego woli a nie twojej, czy twojej Duszy, czy całej istoty. Możesz poprzeć argumentami, że chcesz aby wszystko było jak należy, a Dusza sama się waha bo ma ślubowania, zobowiązania jakieś, działa według starych schematów i trochę się boi, obawia i ty również. Swoje wątpliwości możesz od razu wyrazić

  Warto posłużyć się także argumentami w różnego rodzaju prośbach kierowanych do Stwórcy np. aby nie odnawiać ślubowań Amitaby i jakichkolwiek innych (możesz też od razu podciągnąć te aspekty- Argumenty kierowane do Boga w modlitwach)

  [21:12:11] Asia: Mirka, tylko że uzdrawianie relacji robi się w pokłonie czyli zanim zacznę modlitwę uwalniającą opory to 1. najpierw robię uzdrowienie relacji ze Stwórcą i tu technika jak z innymi osobami. 2. Potem modlitwa i zaraz po modlitwie i jeszcze przed INP do Stwórcy czytam na kolanach 3. tekst prośby z monitora bo inaczej nie spamiętam całego, za dużo nowych dla mnie formuł tu jest użytych, a ręce klęcząc też trzymam do góry i wypowiadam prośbę którą napisałam i mam dodać też tu w formie prośby o kasację planu karmicznego tak?

  [21:20:53] Mirka: zależy co chcesz zrobić

  jak intencje to najpierw modlitwa na opory

  jak pokłon uzdrawiający relacje to prośba o ochronę, kasacja podpięć 

  jak chcesz prosić o coś to najpierw prośba o ochronę, kasacja podpięć

  możesz trzy osobne pokłony zrobić albo jeden długi

  [21:22:39] Asia: no to nie dotarłam do materiału który pokazuje jak się uzdrawia relacje tylko i wyłącznie ze Stwórcą, bo to nie jest ta sama technika. Ze Stwórcą po prostu się rozmawia, bez zapraszania i odsyłania, tyle że to co muszę przeczytać z monitora to czytam i potem za co przepraszam to mówię w pozycji 5 a wybaczać Stwórcy nie mam co ale w uzdrawianiu nie prosi się o wybaczenie bo to jest traktowane jako wymuszanie, presja tak?

  [21:25:35] Mirka: 

  lepiej zrobić trzy osobne pokłony

  1) z intencjami najpierw

  2) uzdrawianie relacji ze Stwórcą

  przepraszam, przebaczam, dziękuje za…, proszę o wskazanie drogi dla mnie, dla mojej Duszy, całej naszej istoty

  3) prośba odnośnie nie odnawiania ślubowań Amitaby 

  [21:26:58] Asia: Mirka chcę zrobić prawidłowo tak jak powinno być i wiadomo co mam do zrobienia czyli tak czy inaczej mam koniecznie do zrobienia modlitwę uwalniającą +INP do Stwórcy+ chcę uzdrowić relacje ze Stwórcą +chcę zawrzeć prośby o których rozmawiałyśmy i chcę to zrobić jak najsprawniej, czyli za tak zwanym jednym razem ale z tego co piszesz nie da się tak zrobić, wiec nie wiem od czego zacząć …

  [21:27:14] Mirka: da się

  modlitwa uwalniająca od oporów-> intencje

  jeśli nadal możesz i chcesz robisz pokłon uzdrawiający relacje ze Stwórcą

  a potem wyrażasz prośbę (możesz odczytać z monitora na kolanach)

  Pokłon uzdrawiający relacje ze Stwórcą (przykład)

  Prośba o ochronę (na klęcząco)

  Prosimy otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą naszą istotę. Prosimy także o Twoją Stwórco ochronę dla mnie i dla mojej Duszy, dla całej naszej istoty w czasie, a także po ukończeniu tego oto pokłonu uzdrawiającego relacje i nie tylko we wszelkich wymiarach egzystencji całej naszej istoty.

  Jeśli Boże Dawco Życia są jakieś niedociągnięcia, luki, nieodpowiednie sformułowania w tym pokłonie uzdrawiającym relacje i nie tylko to prosimy wspólnie z moją duszą i całą naszą istotą o natychmiastową korektę według Twoich kryteriów Stwórco dla dobra naszego i bliźnich.

  Pokłon

  Przepraszam Ciebie Stwórco wspólnie z moją Duszą, całą naszą istotą za …

  Wybaczam Tobie Stwórco wspólnie z moją Duszą, całą naszą istotą za …

  Dziękuje Tobie Stwórco za …

  Proszę także Stwórco o kasacje i rozkodowanie wszelkich umów, misji, zobowiązań, przyrzeczeń, przysiąg i konsekwencji ich łamania a także wszelkich rodzajów obciążeń wraz z ich intencjami wytworzonych między mną, moją Duszą, całą naszą istotą, a Tobą Boże i wszelkimi istotami, bytami, tworami.

  Prosimy o dalszy instruktaż co i kiedy ja, moja Dusza, cała nasza istota mamy zrobić aby Boże wypełniać Twoją wolę a nie moją, mojej Duszy, całej naszej istoty.
  Dziękuje za dokonane Twe dzieło Stwórco
  Przykład
  Boże Dawco Życia wspólnie z moją duszą i całą naszą istotą prosimy Stwórco o zwolnienie nas już teraz ze składania, odnawiania ślubowań dotyczących m.in. naszego, cudzego każdego rodzaju, poziomu ślubowania, strażnikowania, ochraniania, kontrolowania, wypełniania, realizowania ślubowań Amithaby , wszelkich planów karmicznych i nie tylko w czasie i przestrzeni, oraz poza czasem i przestrzenią z uwagi na to, że nasza praca ze wzorcami i obciążeniami mojej Duszy, całej naszej istoty została juz rozpoczęta kompleksowo, a także z naszej strony jest chęć odnowy kontaktu z Tobą Boże aby współtworzyć z Tobą w sposób niewinny, wnoszący Twoje światło Stwórco według Twych kategorii Boże Dawco Życia. Także Boże motywujemy naszą prośbę tym, że dążymy do najwyższego dobra naszego i bliźnich- jeśli my zostaniemy uwolnionymi istotami od odnawiania wszelkich ślubowań i nie tylko to inni będą mogli ujrzeć też Twoją Boże sprawczą moc miłości a także jak wygląda życie bez uwikłań oraz rozmaitych kodowań, bez każdego rodzaju, poziomu, płci strażników, ochroniarzy, kontrolerów, ochroniarzy. Także proszę wziąć pod uwagę Stwórco, że prosiliśmy przed chwilą wspólnie z moją Duszą, całą naszą istotą o rozkodowanie tematycznych intencji dotyczących wypełniania planów karmicznych oraz ślubowań Amitaby oraz że kiedyś moja własna Dusza wyraziła wolę abyś Ty Stwórco wspomógł ją w uwolnieniu z wszelkiej karmy, uzależnień, obciążeń- chociaż teraz może to wypierać, a jeśli to czyni to proszę Boże Dawco Życia o ukazanie nam prawdy. Z tych powodów Boże prosimy Ciebie wspólnie z moją Duszą, całą naszą istotą o to by już teraz została wypełniona nasza prośba skierowana do Ciebie Boże.

 • s_majda pisze:

  Odłamy Buddyzmu, Kanon Mahajany. Intencje readarticle.php?article_id=1428

 • Sławomir M. pisze:

  [10:54:18] Laura: Nie wiem czy dobrze przeczuwam ale wydaje mi się ze moja dusza pomału łamie opór jaki stawia przed zmiana jej planów

  [10:59:55] Mirka: może podpytasz Stwórcy jak to tam wygląda

  infusions/articles/readarticle.php?article_id=753

  infusions/articles/readarticle.php?article_id=205

  [11: 02: 11] Laura: sęk w tym ze albo mnie kompletnie zablokowało, albo Bóg kompletnie ogłuchł, ale od kilku dni gadam do ściany

  [11: 02:44] Mirka: blok Duszy, bo już wiesz że ona jest

  [11:07:19] Laura: namieszała strasznie przedwczoraj wyzwala Sławka i ciebie od różnych a mnie wmawiała ze to wszystko są moje urojenia. Dobrze ze jest pies z którym mam karmiczne związki które chce rozwiązać. I tylko jak zaczynam o tym nawet myśleć pies ucieka tak ze nie może wyrobić na zakręcie i się chowa w kat na drugim końcu mieszkania, a to ze widzę ze materialne ciało ucieka nie może być urojeniem

  [11:08:44] Mirka: dokładnie, a nie dziwie się że wyzywała- karmiczne relacje, dawni guru itp.

  pokłon uzdrawiający relacje muszę zrobić

  Duszyczka niech pozdrowi Lokesia (Wisznu)

  [11:15:28] Laura: od początku coś czułam, ze ja jestem mocno związana z tymi ślubowaniami.

  [11:19:53] Mirka: i nie bez przyczyny masz odczucia

  [11:21:07] Laura: zawsze powodziło mi się krańcowo skromnie

  [11:21:18] Mirka: readarticle.php?article_id=18

  readarticle.php?article_id=28

  nieładnie że Boga Dawcę Życia teraz blokuje

  pewnie karmicznie chciała tylko się rozwijać tak by poza nią nie wyjść

  [11:22:36] Laura: wiesz jestem masażystka i nawet za dobrych czasów nie raz wyciągnęłam ponad 2000 euro na miesiąc, ale te pieniądze rozpływały się w magiczny sposób

  Ponadto brałam 20 euro za masaż, a wiem ze były instytuty, które brały po 40 nawet 50 euro.

  Ja jak próbowałam podwyższyć cenne na 25 to mi uciekali klienci

  Zawsze pracowałam z minimalnym zyskiem dla siebie i tak sobie myślałam, ze nawet jak oni zarabiają te same pieniądze co ja to pracują o polowe mniej

  Nigdy nie mogłam zrozumieć w czym jest pies pogrzebany

  Jak przeczytałam o tych ślubowaniach to natychmiast wbiła mi się myśl, ze to musi być to

  [11:34:24] Mirka: ślubowania/ umowy (readarticle.php?article_id=1315) , zobowiązania karmiczne (np. poprzednie inkarnacje Duszy torturowały ciała jakiś istot, okaleczały- teraz płacą), nawyki wyniesione z prostytucji/ wojska(readarticle.php?article_id=1477) , świadczenie usług kapłańskich, bałwochwalczych; mnich tybetański, buddyjski (w późniejszej formie też pododawali wystrzegania się pieniędzy)

  Amithaba- ślubowanie

  39. Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a ludzie i dusze na mojej ziemi nie będą doświadczać szczęścia i przyjemności, porównywalnej do tej jakiej doświadcza święty bezdomny mnich żebrak (Bhikszu), to niechaj nie osiągnę doskonałego Oświecenia.

  (je po kolei się rozkodowuje…lepiej wcześniej prosić Stwórcę o kasacje długów, planów karmicznych (po zrobieniu INP tematycznych, udrożnieniu kanału czakrowego/czakr pod stopami, głównych, całej energetyki na światło Stwórcy)

  [11:35:30] Mirka: ktoś tak zaczął- pracował z INP, długów, planów karmicznych nie było i po 2 tygodniach zaprzestanie pracy

  * w sensie nie było kasacji w pokłonie wobec Stwórcy

  Zaprzestanie- bo plan karmiczny się `przekroczyło`, dozwolony limit światła jaki można dostać od Stwórcy (blokada tu w Ami nastąpiła)

  [Dusze ustaliły jaki ma być limit światła i kontakt ze Stwórcą- jak się wyjdzie ponad to inkarnacje czeka śmierć- a niektóre Dusze `mają jeszcze kilka umów do zawarcia, to wypełnienia; to chcą spłacić trochę karmę na zadatek przyszłej inkarnacji]

  [11:39:45] Laura: znowu trzepotają mi skrzydła same od siebie, ale fajnie

  Mocno, zaraz pofrunę

  [11:44:27] Mirka: ale Dusza zmienia temat. Odwraca uwagę od tematyki

  Subiektywne jest spłacanie karmy dla Dusz

  Nie ma spisanych nawet `kar` i jaka cena jest za nie:

  np. za śmierć 1 miln ludzi musi Dusza inkarnować jako osoba chora umysłowo przez 1000 wcieleń

  Spłatę karmy Dusze ustalają, zamiast zwrócić się do Stwórcy o kasacje i korektę wszystkiego.

  Czasem spłata nie jest ustalona:

  bo czekają na okazje by wyciągnąć coś od kogoś na podstawie `złej` czy `dobrej` karmy o przysługę

  np.: `pamiętam, że zabiłeś mnie pod Troją- a dziś mam pomysł na spłatę karmy- zabierz mi węże astralne swoją energioterapią aby osobowość nie umarła. Mam kilka spraw do załatwienia jeszcze tutaj`

  i dodatkowo `Pamiętasz? Obiecałeś wypełnić przysługę- nie wycofuj się`

  I tak Dusze i ich osobowości kręcą się w kręgach subiektywnej karmy wraz z ich intencjami by doświadczać, by cierpieć, by oświecić się poza Stwórcą, by….

  infusions/articles/readarticle.php?article_id=1413

   

 • Sławomir M. pisze:

  [09:18:31] Marlena: mam pomysł na nowa modlitwę. W ślubowaniach Amitaby jest napisane, że jak się nie stanie to lub tamto: „to niechaj nie dostąpię pełnego i doskonałego Oświecenia”. Na stronie macie napisane, że teksty trzeba formułować dosłownie, jeżeli my sami nie wiemy o co prosić, to jak ma to spełnić Bóg

  Wiesz co wczoraj tak się zablokowałam, tym wszystkim, że odłożyłam to na bok, żeby odpocząć. Był wieczór, poszłam oglądać telewizje, w którymś momencie spojrzałam w okno, miałam zaciągnięte żaluzje. W pokoju było ciemno, i zobaczyłam, jak światło latarni ulicznej wpada do mieszkania poprzez małe dziurki, które są w żaluzji.

  Na stronie macie napisane, że teksty trzeba formułować dosłownie, jeżeli my sami nie wiemy o co prosić, to jak ma to spełnić Bóg czyli jak nie wiesz o co sama prosisz, Dusza tym bardziej to nie ma spełnionej modlitwy. Jest modlitwa odnośnie ślubowań Ami- ale jak masz pomysł na modlitwę to pewnie- ze Sławkiem się podzielić, pomoże tutaj napisać, sformułować

  [09:29:26] Mirka: Dusza może powiedzieć `osobowość nie wie o co prosi…więc B nie spełniaj tej modlitwy’

  <<
  jak to odebrałaś?

  [09:31:39] Marlena: pomyślałam sobie, że jeżeli światło zwyklej żarówki, jest takie silne ze przebije się przez najmniejsza szczelinę, to co może zrobić światło od Boga Dawcy Życia jak mu szczelinę zrobić. Strażnicy będą pilnować żebym nie doznała „pełnego oświecenia” a jak będę się modlić o częściowe, najmniejsze możliwe, ale pozwalające na kontakt z Bogiem?

  [09:34:21] Mirka: robisz INP, poszerza się światło

  plan karmiczny niedługo przekroczysz z Duszą

  [09:35:27] Marlena: to znaczy wystarczy otworzyć małą szczelina, tak żeby modlitwy docierały do Boga, a potem jest kwestia modlitwy i samozaparcia żeby ją poszerzyć

  [09:35:58] Mirka: taka selekcja- nie chce pełnego kontaktu z Bogiem 

  53. ślubowanie ostateczne Jeśli kiedyś osiągnę oświeceniowy stan Buddy a zacznę oświecać się, jasno widzieć, jasno słyszeć, kontaktować się z Bogiem Dawcą Życia z miejsca świętego dla świętych oraz z duszami -osobiście bez pośrednictwa Wisznu obecnie Duszy króla Lokesia- Awalokiteśwary, a także Duszy Amitaby oraz bez innych władców ludzi władców dusz, bogów, półbogów, archaniołów, istot astralnych to niechaj nie dostąpię pełnego i rzeczywistego oświecenia.

  A zacznę oświecać się, wystarczy to sformułowanie do blokady całkowitej

  [09:36:30] Marlena: co to znaczy, przekroczę plan karmiczny, ja się modle o ochronę, ale jeżeli moje modlitwy nie docierają do Boga, to rozkodowanie ślubowań tez do Niego nie dotrze

  [09:41:04] Mirka: Można próbować tak by `Stwórco według twoich kryteriów niech dociera do mnie światło`

  Poprosisz o drobny `urywek` a jak B uzna że trzeba dać większe światło aniżeli zakładałaś?

  INP dot umów, planów karmicznych

  Może Dusza zrobić kilka rzeczy gdy dochodzi się do jego realizacji

  -ściąganie raka by uśmiercić osobowość, śmierć osobowości tragiczna

  -zaprzestanie pracy

  Dusza zakłada co zrobi w danym wcieleniu, nawet ma limit światła

  Docierają skoro plan karmiczny zrealizuje niedługo

  [09:41:33] Mirka: Jedna osoba zrobiła ślubowania- uwolnienie, musiała jeszcze kilka INP by przeszły by Dusza puściła

  [09:42:16] Marlena: czym ja jestem tak szczelnie obstawiona, jak świat światem nie została jeszcze zbudowana forteca nie do przebicia, musi być jakaś szczelina

  [09:42:19] Mirka: images/photoalbum/album_3/1_t2.jpg

  tak Dusza trzyma modlitwy, wypowiedziane INP

  Kasacja planów karmicznych w pokłonie wobec Stwórcy

  Wypowiedzenie słowne, pokazanie chęci że chce się uwolnić od danych ograniczeń

  Przekonanie Duszy do współpracy ze Stwórcą

  są `szczeliny

  [09:46:02] Marlena: mówiąc, zrealizuje plan karmiczny masz na myśli, ze wszystko to co miała w planie na to wcielenie, że w krótkim czasie chce się mnie pozbyć i inkarnować na nowo? nie mogę się z tym pogodzić

  [09:49:32] Mirka: tak- plan karmiczny albo trafisz na limit światła ze ślubowań Ami

  jedna osoba pracowała intensywnie 2 tyg- ze wszystkiego INP robiła i koniec pracy

  A Dusza jej `Limit światła z Ami…Już więcej nie mogę i nie chce`

  Tylko- jak Dusza chce inkarnować na nowo pytać jakie ciało dostanie, jakie konsekwencje jej wyboru będą

  [09:51:30] Marlena: mam znaczy się modlić: Boże Dawco Życia, ja, moja dusza i cala nasza istota prosimy cię rozkoduj i skasuj wszystkie plany karmiczne mojej duszy na to wcielenie

  [09:52:37] Mirka: tak- weź pod uwagę jeszcze intencje, bo Dusza może go odnowić pod wpływem innych Dusz

  readarticle.php?article_id=1484

  Dopytuj się Stwórcy czy powiedzieć `na to wcielenie` czy na wszystkie

  -reakcja twojej Duszy może zaskoczyć

  Porozmawiaj z Duszą też jak ona się do tego wszystkiego odnosi

  [09:55:27] Marlena: o współpracę mam prosić moją Dusze, czy Boga, aby oświecił dusze i zgodziła się na współpracę?

  [09:56:40] Mirka: Proś o wsparcie Stwórcy w tym zakresie

  A z Duszą też szukaj porozumienia

  kilka wskazówek w komentarzach

  readarticle.php?article_id=1215

  Pomysł z modlitwą wykorzystać 🙂

  moja nie chciała oddawać Ami- już miała do mnie zaufanie, więc puściłam jej kilka razy pod rząd modlitwę uwalniającą od ślubowań Ami- trzy razy pod rząd

  po tym powiedziała `Dobra…rozkodowujemy…Prosimy Stwórcę`

  O możesz poprzeć argumentem kasację

  Dusza umówiła się ileś tam wcieleń temu aby Stwórca zainterweniował kiedy ma nastąpić u Duszy przemiana

  Od ręki nawet teraz z tym argumentem możesz prosić o kasację planów karmicznych

  bo Dusza kiedyś tam wyraziła wolę

  [10:18:34] Marlena: ty sobie ja zapraszasz i jej się o to wszystko pytasz?

  [10:20:08] Mirka: nie

  [10:21:37] Marlena: wiesz jedna rzecz, którą, zauważyłam, to to że osobowości które nie zdaja sobie sprawy z tego wszystkiego, są kierowane swoimi duszami, ale w sumie osobowość (ludzka) ma większą inteligencje, niż dusza, i może zacząć nią kierować

  to tak jak statek i kompas, statek jest taki ogromny, a kompas taki mały, ale statek bez kompasu szybko wpadnie na mieliznę

  przepraszam cię za moje pytanie, nie chciałam cię urazić

  [10:24:02] Mirka: Osobowość ma `tylko` to wcielenie i doświadczenia, a Dusza- ileś tam wkodowań/obciążenia/ transy nieprzytomności

  Jak rozumna inkarnacja, a dodatkowo ze Stwórcą zaczyna współdziałać to można pokierować Duszą

  ale nie da się tak by ciągle ją rządzić, kierować

  nie uraziłaś mnie

  Twoja Dusza póki co `toleruje` mnie, ale woli unikać

  robiłam pokłon uzdrawiający.. jednak wiesz- Dusze nie lubią gdy ktoś coś o nich wie i mówi. Zwłaszcza z tym o co kiedyś poprosiła Stwórcę

  o to się trochę zdenerwowała

  readarticle.php?article_id=643

  bo ma ten mechanizm Dusza- do J, Maryi, a jej nie jest potrzebny do kontaktu ze Stwórcą, ale póki co uważa go za niezbędny

  Uwagi:

  <<< Strażnicy będą pilnować żebym nie doznała „pełnego oświecenia”- nie trzeba trzymać strażników, Dusza próbuje znaleźć obejście aby ich zatrzymać

  <<<< w sumie osobowość (ludzka) ma większą inteligencje, niż dusza, i może zacząć nią kierować- Dusza może oporować jeszcze bardziej, czuć się jak `głupek`, więc tak będzie się zachowywać na szkodę własną i osobowości, aż ta druga da sobie spokój i nie będzie próbować wpływać na nią a także by pokazać kto tu `rządzi` – osobowość nie wybierała inkarnacji, ani nie decyduje o wielu rzeczach a jeśli próbuje bez omówienia ze Stwórcą i z Duszą zaczyna się chaos, robienie na złość, rządzenie się

 • Sławomir M. pisze:

  [8:01:17 PM] Roksana: czy pisząc ślubowania Amithaby blokują to wcielenie to konkretnie u mnie? Jeśli tak to zaraz po intencjach do Stwórcy powinnam zrobić intencje w związku z Amithabą?

  [8:02:02 PM] Mirka: Intencje dotyczące jeszcze umów, ślubowań, strażnikowania. chyba że będziesz miała inne zalecenie. Także informacje na ten temat są dostępne w dziale Praca samodzielna nad wzorcami. Rozmowy

 • s_majda pisze:

  piotr

  Witam. Zaczałem podchodzic do kasacji slubowan Amitaby, no powalilo mnie, nie slysze glosów, ale mam jakby mysli w stylu „nie mysl ze tak łatwo sie wywiniesz”

  12:03

  Ja

  a słusznie

  12:03

  piotr

  mam wrazenie ze ktos zastrasza mnie, moja dusze przede wszystkim

  12:03

  Ja

  a ile zrobiłeś Intenji wcześniej

  12:03

  piotr

  w co moja dusza sie wdala kiedys, to ja juz trace nadzieje

  12:03

  robilem duzo modlitw podstawowy pakiet + rone wybrane ktore wzbudzaly opor byly przemodlone

  12:04

  różne*

  Ja

  ile? 2000szt?

  12:04

  piotr

  byc moze za malo poklonow zrobilem

  12:04

  nie liczylem

  Ja

  wytyczne sa opisane+ sporo w komentarzach

  12:05

  piotr

  przykladowo dzis robilem sekty tybetu, buddyzmy modlitwe, intencje

  12:05

  Ja

  warsztatowo robimy podobne tematy, niebawem Warszawa, Poznań

  12:06

  piotr

  Amitaby bezposrednio nie ruszalem, najpierw poprosilem o prowadzenie BDŻ, aby nie uwiklac sie totalnie….

  12:06

  Ja

  + nagrania są ze 4 szt gratisowe

  12:06

  piotr

  jestem z Bydgoszczy, do Poznania jest niedaleko

  12:06

  jestem obecnie na etapie oddawania długów

  12:07

  Pan Leszek Żadło polecił mi egzorcyzm, jestem miesiac po zakonczeniu i naprawde wszystko bylo duzo duzo lepiej, lepiej spalem przede wszystkim, ale jak 3 dni temu podszedlem tylko do Amitaby slubowan, znowu zaczelo mnie cos meczyc w nocy, zrywalem sie…:/

  12:08

  Ja

  czyli posypałes pudrem temat

  12:09

  ale nie zostało uwolnione i możesz to zostawić na kolejne wcielenia duszy, ale i tk powróci

  12:09

  piotr

  jezeli mam podpiecia to co to za roznica – sa drzwi otwarte i mozna egzorcyzm robic co miesiac nowy, a i tak beda wracac problemy

  12:10

  Ja

  lub teraz -skoro jest technika skozystać z niej

  12:10

  piotr

  slucham nagrania egzorcyzm juz od miesiaca

  12:10

  Mirka mowi zeby zaczac Amitabe, bo strasznie blokuje swiatlo

  Ja

  Mam graisowe nagranie Egzorcyzmu+tekst na stronie

  12:10

  piotr

  tekst tez mam – przemodlilem wiele razy

  12:11

  nagrania tez slucham, nie wiem czemu jest taki efekt póki co….

  wlasnie dlatego chce Amitabe zaczac

  Ja

  Zrób 100 in dziennie przez 3 miesiace. masz 9000 szt. w scaleniu da się, a potem Amitaba

  12:11

  Prawdopodobnie ominąłeś jakiś wązny element- wstepny

  12:12

  piotr

  wiec reasumując: wojsko, prostytucja, DDA, satanizm + inne ktore czuje ze moge miec

  12:12

  Ja

  z tego co Mirka rozpisała

  12:12

  wojska jest ze700+ prostytucjia 800. Głównie potrzeba In z Boga, strażnicy, guru joga, kapłana

  12:13

  DDA jest ze 400 szt

 • Sławomir M. pisze:

  Amithaba- ślubowania

  Jak każdy to czemu są bogaci i biedni?

  [13:10:00] Mirka : kto tu inkarnuje na Ziemi nawet raz to jest związany z ślubowaniami Amitaby oraz strażnikami inkarnacyjnymi jacy pilnują by wrócili znów na ziemię

  [Dusze mogą na przemian inkarnować na Ziemi, gdzieś w kosmosie gdzie za pomocą gadżetów- nowych obciążeń otwierają się na dary]

  [ale jakim kosztem….]

  [13:13:29] Asia: wygląda na to, że większa część ludzkości jest związana ślubowaniami Amitaby a potem wszyscy wzajemnie się pilnują, żeby czasem nie rozwinąć się za bardzo?

  [13:13:59] Mirka : tak

  ci którzy są na ziemi a nawet poza nią w dzień w dzień odnawiają ślubowania

  rozwój zależy jaki i co ma się na myśli

  jak oświecenie w Stwórcy to nie dozwolone

  jak oświecenie w danej filozofii , doktrynie, stosowanie run

  to tak można

  albo słuchanie przewodników

  Ciekawe że wiele osób jakie wielbiły przekazy od m.in. archaniołów- spotkały nieszczęścia, cierpienia i rzucili to

  tak samo z niektórymi ścieżkami rozwoju duchowego, gdzie są inicjacje

  [13:42:25] Asia: ok, jeśi większość ludzi ma na sumieniu ślubowania amitaby (czyli bodhisatwy?) to jak to się dzieje, ze mają pieniądze a raczej nie mają w tej materii problemów takich jak większość ludzi?

  [13:47:19] Mirka : akt łaski

  albo umowa

  że np. teraz będę bogatszy ale np. zbankrutuje albo wy mi pomożecie w kolejnym wcieleniu być biednym

  bo jakby wszyscy byli ubodzy to ludzie coś by zaczęli podejrzewać , a drabina socjalna musi być

 • Sławomir M. pisze:

  Grzegorz jest osobą jaka pracuje ponad rok intensywnie z intencjami, modlitwami, uzdrawianiem relacji i uwalnianiem się z obciążeń. Poniżej przedstawiam rozmowę na temat oddania ślubowań.

  Grzegorz :Hej – pozdrawiam – oddałem ślubowania Amitaby ( przynajmniej wyrażam taką nadzieję ) 😉 dziś

  [2013-06-21 21:09:59] Grzegorz: Sławek – napisał, że mam pustkę w sercu i że mam prosić o wypełnienie światłem

  [2013-06-21 21:11:46] Mirka : pewnie- jak ma wgląd to jak najbardziej

  ja jak oddałam 10 ślubowań miałam taki stan

  [2013-06-21 21:14:29] Grzegorz: ja Ci tylko powiem , że robiłem strażników w 2 strony + pokłony uzdrawiający relacje i Amitabę + pokłony- wszystko dzisiaj do oporu na maksa – do końca ; o dziwo jestem nawet dość przytomny

  [2013-06-21 21:17:08] Grzegorz: nie na raty– by Lokeś nie wepchnął jutro pod ciężarówkę – gdy wyjdę

  [14:47:11] Grzegorz: tak – to fajnie 😉 – ja nie umiem zweryfikować

  [14:47:53] Grzegorz: wiesz ta Ami + strażnicy to była masakra – 10 razy !! przechodziłem przez schemat

  bo na raty robiłem z przerwami

  [14:50:12] Mirka : a w przyspieszonym trybie zrobiłeś, scalając [po takiej rocznej intensywnej pracy dzień w dzień]

  jakie refleksje z Ami masz?

  [14:51:52] Grzegorz: wiesz nie wiem co mysleć – byłem nawet dość przytomny ; później puszczałem modlitwę – Serce + Oświecenie – by pustkę wypełnić w sercu – tak Sławek pisał

  [14:53:05] Mirka : a aneksy do Ami prosiłeś o kasację?

  [14:53:09] Grzegorz: chociaż po każdej serii INP w schemacie modlit. – to mówiłem by Stwórca wypełnił pustkę po rozkodowaniu ślubowań

  [14:53:34] Mirka : i jak przebiegało rozkodowywanie- odczucia, myśli

  [14:55:21] Grzegorz: jak wszystkie inne intencje – nie czułem specjalnie żadnego lęku, czy jakieś presji ze strony strażników – nic

  [14:56:08] Mirka : aneksy w jednym zdaniu można prosić o kasację i już

  to dobrze że nie było lęku, strachu

  ja miałam- zwłaszcza że co dzień po jednym, długa procedura+ zastraszanie

  [14:56:51] Grzegorz: te aneksy muszę poprosić o kasację – to przeoczyłem

  ok

  a powinienem coś czuć ? – bo wiesz być może moja Dusza pomiędzy zaworami z dwoma kluczami przykręca – z nogami dodatkowo na trzecim w akcie desperacji by nie puściło 🙂

  [15:01:10] Mirka : zbieram informacje od osób jakie przepracowały, oddały najpierw intencje dot umów w ciemno z gwarancją, ze strażnikowania, ze ślubowań (i szeregu innych) a potem jak oddali Ami

  [15:01:19] Grzegorz: relacje uzdrawiające też robiłem z Amitabą a nawet z … Lokesiem , a przedtem z Lokesiem

  strażników zrobiłem wszystko te 200 szt INP + INP dot. oporu przed oddaniem ślub. Amitaby

  umowy też już wcześniej

  [15:03:59] Grzegorz: z tym odczuwaniem to u mnie na bakier

  [15:04:14] Mirka : ale myślenie i umysł bystry, refleksje

  może pojawiały się jakieś?

  [15:06:32] Grzegorz: raczej w związku z tym tematem nie mam skojarzeń

  chociaż dreszcze mnie przechodziły – taki prąd właściwie przy puszczaniu Ami – ale żeby były fajerwerki – co to to nie

  [15:08:53] Mirka : ale dreszcze były;)

 • Sławomir M. pisze:

  Amitaba- kiedy zacząć

  Marlena: zaczęłam dziś świadomie Amitaby

  doszłam do trzech INP Ami; mama mi dziś powiedziała żebym uważała bo Sławek ostatnio mówił i na stronie waszej pisało zęby bardzo uważać

  hmm a ja miałam zamiar dalsze INP ślubowania Amitaby oddawać

  [6/29/2013 6:22:52 PM] Mirka: tam nagranie jest w starym schemacie+ to są ślubowania same

  jak uważasz by problemów nie było

  były takie osoby że robiły intencji i sporo zrobiły

  a jak miały się Ami zająć, oddawać- zrezygnowały

  jeszcze inna zaczęła Ami po 1 miesiącu pracy- Dusza ściągnęła 2X więcej strażników

  Z kolei jedna osoba oddała je w jeden dzień + aneksy- kolejnego

  ja oddawałam ponad 2 miesiące + były przerwy na odreagowania

  [6/29/2013 6:25:56 PM] Marlena: ja juz je raz w nocy przed zaśnięciem ( nawet sie nad tym nie zastanawiałam o konsekwencjach) wyobraziłam sobie siebie w pokłonie plus prośba o ochronę i zasnęłam

  następnego dnia słuchałam w dzień świadomie

  a dziś w pokłonie po strażnikach wczoraj oddalam jedno a dziś po modlitwie przełamującym opór oddalam trzy

  Jedno co sie po tym zadziało 8 ja to widzę pozytywnie przyszedł rachunek za auto którego sie juz nie spodziewałam ale poszłam do banku i sie przed tym pomodliłam i poprosiłam Stwórcę o to żeby to już mój ostatni dług Prostytutki był i ze ja go oddaje ,kwita i zaczynam teraz nowe życie bez długów i podziękowałam STWÓRCY za pozytywne skutki dla nas

  ja jakoś nie czuje leku:(

  jedyne co mi czasem wieczorem na myśl przychodzi to co będzie jak zacznę coś widzieć

  co ja z tym zrobię

  [6/29/2013 6:37:11 PM] Mirka: może to i dobrze, że nie czujesz lęku

  widzenie….w swoim czasie- jak lęk jest to nie będzie

  [6/29/2013 6:37:51 PM] Marlena: ja poproszę Stwórcę jeszcze raz dziś żeby mi dal wytyczne, co do tych ślubowań

  [6/29/2013 6:38:09 PM] Mirka: tak by nie było, bo zrobili aneksy i inne zabezpieczenia

  [6/29/2013 6:38:31 PM] Marlena: hm rozumiem

  [6/29/2013 6:39:11 PM] Mirka: jak zobaczyli, że jedna, druga osoba z Duszami się uwolniły to zaczęli kombinować

  ważne że ty przynajmniej jesteś prowadzona przez Stwórcę, a nie przez własną Duszę

  [3:31:55 PM] Władysław: Mam pytanie ile jest wiadomych ślubowań Amitaby 

  jawnych było 48 plus 5 czy ten stan jest nadal czy coś się zmieniło?

  [3:32:06 PM] Mirka: zrobili aneksy

  dlatego do ślubowań od razu aneksy i dodatkowe kruczki jakich ty jako osobowość nie jesteś świadomy

   

 • s_majda pisze:

  Co do „ślubowań Amitaby” – ciekawy jest fragment „Księgi Duchów” Allana Kardeca dot. tego tematu:

  „Nie, nie ma paktów – istnieje wyłącznie zła natura, która przyciąga sympatię złych Duchów. Chcesz na przykład dręczyć sąsiada, a nie wiesz jak się za to zabrać. Wówczas wzywasz do siebie Duchy niższe, które podobnie jak ty chcą czynić wyłącznie zło i żeby ci pomóc, pragną, byś posłużył się nimi w swych niecnych celach(…)”

  To są zapewnie ci „strażnicy”.

  Kolejny fragment:

  „(…)Prowadzi go on do zguby, ale człowiek zawsze może łatwo go zerwać z pomocą dobrych Duchów, jeśli ma ku temu wolną wolę”.

  Nieco z innej beczki, o „demonach”:

  „Gdyby istniały demony, byłyby dziełem Boga, a czy Bóg byłby sprawiedliwy i dobry, gdyby stworzył istoty na zawsze skazane na zło i nieszczęście?(…)”

  Nie zachęcam do doktryny spirytystycznej, chciałem jedynie wskazać iż w niektórych kwestiach podziela Pan takie samo zdanie, jakie zawarte jest w doktrynie spirytystycznej.

  Odp. Kontekstowo wszystkie te wpisy mają sens o ile przyjmiemy, że są to dusze. Dusza to dusza, i może mieć osobowość chętną oświecenie a sama siebie ogłaszać za władcę piekieł. Do tego nikt z ludzi nie bierze na poważnie Boga który przecież jest po stronie każdego, nawet socjopaty czy świętego dowolnej Religi.

  *****************************************************

  I inny wpis

  Robię Amitabę – jestem po sześciu.

  Po pierwszym czułam się koszmarnie, jakieś wyrzuty sumienia, smutek,

  wręcz zapaść emocjonalna.

  Po kolejnych czuję się coraz lepiej.

  Zmieniłam też trochę to że więcej mówię swoimi slowami, dużo Bogu

  tłumaczę po swojemu, np że ślubowanie obciąża mnie

  odpowiedzialnością za całą ludzkość. Nie czuję światła czy

  czegoś takiego ale jakby żyje się lżej.

  Widzę też taką zmianę że ludzie zwracają na mnie uwagę. Po prostu

  widzą że istnieję, pojawili się znajomi z przed kilkunastu nawet lat.

  Wcześniej siedziałam sama jak pies i nic się nie działo. Absolutnie

  nic! Czy to możliwe że po odejsciu i wyprowadzce od tego mojego

  (karmicznie były mój alfons) wrociłam do swojej własnej energetyki i

  dlatego wracają moi dawni znajomi?

 • s_majda pisze:

  chce tylko dac znac, ze jestem w trakcie kasowania śl.Amitaby

  [2013-09-17 19:58:51] John: poczatkowo odczuwalem straszna niechec i podchodzilem jak do jeża, pierwsze kilka szły topornie

  [2013-09-17 19:59:42] John: pozniej w ciagu dnia czasami odczuwalem nagle niespodziewanie smutek, pojawiały się łzy

  [2013-09-17 20:00:11] John: narazie oddalem 13 slubowan, a wiec ok. 25%

  [2013-09-17 20:00:47] John: w czerwcu rozpocząłem nowa prace, w zasadzie taka w ktorej czulem sie dobrze

  [2013-09-17 20:01:18] John: pierwsze 2 miesiace na umowe próbną za najniższą krajowa, pozniej 3.100zł brutto – asystent logistyki

  [2013-09-17 20:02:05] John: ostatnio jednak szef wyplacil ponownie najnizsza krajowa, kiedy zapytalem czemu, odparł ze musze sie jeszcze wykazac

  [2013-09-17 20:02:37] John: wiem ze ma to bezposredni zwiazek z tym ze w zeszlym miesiacu zacząłem Amitabe i tym bardziej mnie to motywuje

  [2013-09-17 20:03:11] John: mam tylko zagwostke czy dac wypowiedzenie – abstar****ąc od tego wszystkiego uwazam ze szef zachowal sie nie w porzadku

  [2013-09-17 20:03:33] John: przepraszam za te moje rozgoryczenie 🙂

  [2013-09-17 20:04:06] John: milego wieczoru i wszystkiego dobrego, postaram sie napisac jak idzie mi dalej z oddawaniem tych nieszczesnych slubowan

  [17:35:58] Sławomir Majda: min dla tego trzeba mieć już za sobą jakiś pakiet intencji z każdego zakresu, aby nie rzucało na boki 🙂

 • s_majda pisze:

  Deklaracja Niepodległości USA zawiera kilka zdań, korespondujących z pragnieniem uwolnienia się od dominacji nie tylko w kwestiach naszych relacji z Bogiem.

  Cytat zeń, który mógłby być mottem tej całej inicjatywy puszczania Ślubowań nie tylko Amitaby:,,Uważamy następujące prawdy za oczywiste: że wszyscy ludzie stworzeni są równymi, że Stwórca obdarzył ich pewnymi nienaruszalnymi prawami, że w skład tych praw wchodzi prawo do życia, wolność i dążenia do szczęścia. Doświadczenie zaś wykazało też, że ludzie wolą raczej ścierpieć wszelkie zło, które jest do zniesienia, aniżeli prostować swoje ścieżki przez unicestwienie form, do których są przyzwyczajeni. Kiedy jednak długi szereg nadużyć i uzurpacji, zmierzających stale w tym samym kierunku, zdradza zamiar wprowadzenia władzy absolutnej i despotycznej, wówczas ich słusznym i ludzkim prawem, ich obowiązkiem staje się odrzucenie takiego rządu oraz stworzenie nowej straży dla swego przyszłego bezpieczeństwa.„

 • s_majda pisze:

  Zrobiłem 8 tematów z Amitaby wczoraj. Dziwne jest to ze dzisiaj przy czytaniu modlitwy ,,biały astral "łeb bolał i kilka innych miejsc… A przez ostatnie dni prawie już nic nie odczuwałem. W moim rozumieniu Amitaba spowodował pojawienie się dodatkowych obciążeń – może BÓG sie bawi ze mną albo usunęło strażników i można teraz usuwać energie bialoastralne których wcześniej nie dało rady. Jeśli to drugie to bardziej mi to prace z wahadłem przypomina i bawienie się co ściągnąć pierwsze żeby poszło coś innego. Co myślisz?

  [10:52:26] Sławomir Majda: tak- ale wahadłem pytasz się dusz, bytów do których ono się podpina, a tu masz możliwość dostać inf od Boga. Skutki będą inne

  -W takim razie to już rozumiem że trzeba robić intencje i modlitwy. Intencje kasują blokady a modlitwa czyli osobista prośba robi resztę, w pewnym stopniu

 • s_majda pisze:

  Z otrzymanego listu Jestem po kasacji 31 ślubowań Amitaby. Na początku, kasację zacząłem robić bardzo powoli, co kilka dni przerabiałem jedno ślubowanie ponieważ równolegle przerabiałem też inne modlitwy i też zaabsorbowany byłem różnymi innymi sprawami. Poza tym bardzo starałem się aby każda rozmowa z Bogiem odbywała się w maksymalnym skupieniu, szacunku i pokorze jaką tylko mogłem w sobie znaleźć – gdy przychodziło rozkojarzenie, bądź myśli na chwilę gdzieś uciekały do 'spraw ziemskich', często czytałem powtórnie dany akapit do momentu aż czułem, że został on należycie wypowiedziany z pełnym poczuciem sensu wypowiadanego zdania oraz z należnym Bogu szacunkiem. Objawem który towarzyszył mi wraz z kasacją kolejnych ślubowań była rosnąca aktywność czakry korony (uczucie jakbym chodził w czapce) oraz narastające odczucie słupa energii wychodzącego gdzieś ze środka głowy.

  Jednak najprzyjemniejsza rzecz przytrafiła się po kasacji 12-tego bądź 13-tego ślubowania – coś się przełamało w sercu, jakby popuściła jakaś blokada i miłość Boga wlała się do mojego serca. Od tamtego momentu (minął już miesiąc) zmieniła się jakby moja perspektywa patrzenia na otaczający świat, życie stało się jakby dziękowaniem. Mimo tego, że bywają i gorsze dni, gdzie sprawy toczą się nie po mojej myśli, czuję, że jest obecna gdzieś tam w tle wydarzających się spraw, ta nowa jakość we mnie, która jest wdzięczna za absolutnie wszystko, jest czystą wdzięcznością Bogu. Ta nowa Miłość wydaje się czymś jakościowo zupełnie innym niż to uczucie miłości kojarzone z zakochaniem się w innej osobie.

  Generalnie podczas kasacji ślubowań Amitaby nie miałem (do tej pory) jakichś negatywnych przygód czy odczuć, raczej wiele rzeczy się naprawiło, i sporo spraw znalazło rozwiązanie. Oczywiście podczas tych kasacji wylałem sporo łez i przepłakałem sporo czasu ale postrzegam to jako coś pozytywnego, jako forma niezbędnego oczyszczenia.

  Jeszcze z ciekawostek – podczas momentów bezruchu i zadumy obserwuje aktywujace się czakry dłoni i stóp.

 • s_majda pisze:

  Z otrzymanego listu. Pytałem się Boga o to czym mam się zająć, czy dokończyć Amitabę czy jakieś inne intencje kasować. Dzisiaj dostałem sen, a że zapisuje swoje sny to prześlę Ci jego treść bo byłeś również w nim obecny i może Cię to zainteresuje. Odpowiedź Boga była jednoznaczna, nie spodziewałem się aż takiej klarowności i jasności.<<Rzecz się działa w Krakowie. Byłem jakimś dostawcą, kierowałem dużym białym busem. Jako pasażer jechał ze mną Sławek, miał załatwić przy okazji jakieś tam swoje sprawy a ja się cieszyłem bo to zawsze dodatkowa para rąk jakby coś trzeba było załadować. Tuż przed dużym skrzyżowaniem, zjechaliśmy na prawo w jakąś małą uliczkę i wpakowaliśmy się w potężny plac budowy. Budowali jakiś duży market, jakieś hale oraz wąskie drogi dojazdowe do tych obiektów; masa sprzętu budowlanego, materiałów, robotników, ludzi. Utknęliśmy na nowo budowanej wąskiej drodze dojazdowej, bez nawierzchni, doły niemiłosierne, w zasadzie tylko wysokie krawężniki wytyczały drogę. Mówię do Sławka, że wyjedziemy stąd tak jak wjechaliśmy. Gdy zacząłem cofać, bez przerwy w coś uderzaliśmy (kiepski pomysł cofać długim busem, bez szyb z tyłu, polegając na lusterkach), chwilę potem zauważyłem, że na wstecznym po prostu gasł silnik więc nawet dwóch metrów już nie dało się przejechać. Mówię do Sławka coś w stylu, że musimy jechać przez siebie i próbować się jakoś przebić przez ten plac budowy, nie ma innego wyjścia, przypomnij mi proszę ulice gdzie jedziemy to wbije w nawigację i będziemy chociaż wiedzieli czy w dobrym kierunku jedziemy. Sławek odpowiada, że jedziemy na ul.Wodną. Gdy zacząłem sięgać po nawigacje, Sławek powiedział żebym nie szukał bo on już swoją wyciągnął i w jednym momencie przykleił ją przede mną na szybie. Ruszyliśmy, ujechaliśmy raptem kilka metrów gdy przed naszym autem napatoczył się pijak który szedł środkiem i tak już wąskiej drogi zataczając się i uniemożliwiając nam jego ominięcie. I tak wlekliśmy się za nim z prędkością 2km/h bo nie było innej możliwości. Pojawiła się jakaś boczna odnoga i pomyślałem, że to będzie okazja żeby ominąć wreszcie tego pijaka. Gdy próbowałem to zrobić auto zahaczyło o coś na poboczu i się zatrzymało. Wyszedłem z auta aby zobaczyć co się stało, w co wjechałem i czy auta nie uszkodziłem. W tym momencie ten pijak zaczął wymiotować, ale tych wymiocin były chyba całe wiadra, taka ilość, że zaczęło to wszystko płynąć wzdłuż krawężnika. Smród z tego był taki, jaki jeszcze w życiu nie czułem. Sławek siedział w aucie a ja zacząłem go przepraszać, że w ogóle znalazł się w tak dalece nieprzyjemnej sytuacji.>>

  Interpretacja raczej nie pozostawia wątpliwości: Bóg mi odpowiedział, zajmij się chłopie intencjami dot. pijaństwa bo to cię hamuje i będziesz jechał z prędkością 2km/h przez życie. A gdy będziesz chciał je ominąć to wypadniesz ze swojej drogi i pogorszysz sytuację i te Twoje pijackie wymiociny wypłyną na wierzch.

  Ciekawa była ta metafora nawigacji – ta Twoja nawigacja którą mi przykleiłeś na szybę wyglądała jak jakiś stary model ale za to miała całe mnóstwo funkcjonalności, była niczym komputer pokładowy. Podczas gdy ta moja była nowoczesna, wyglądała jak cienki smartfon ale miała podstawową funkcjonalność, pokazywała tylko gdzie skręcić.

  Sławomir Majda Odp.

  Pijaka odbieram również jako strażnika pilnującego, aby nie odstępowano od ślubowań, on oporuje jako kula u nogi. Możliwe że i karma dawnego alkoholika jest główną przeszkodą.

 • s_majda pisze:

  Jacek: udało się te ślubowania Amitaby pozbyć. Do 45 ślubowania to ja brzegu nie widziałem. Ale to ja byłem kretynem, chodząc w coś takiego. Dzięki

  Sławomir Majda: Ile dni robiłeś je? Bo nie chwaliłeś że robisz wcześniej?

  Pawlica: Tak ją była mowa za jednym razem żeby nie rozbijać na etapy.

  Sławomir Majda: Ile dni?

  Jacek: Jeden

  Sławomir Majda: Niebywale, to się taki nikt nie zdarzył jeszcze. Ale chyba nie przeszedłeś wszystkich procedur?

  Jacek: To mam powtórzyć, można to na dni rozbić?

  Sławomir Majda: A… zrobiłeś to w technice ,,schematu 1 zdaniowego do intencji"? Zostaw, zobaczysz co i jak, nikt tak jeszcze nie robił

  Jacek: Zbierałem się do tego dwa lata pierwszy raz kiedy chciał to ruszyć, to syn po kilkunastu latach dostał padaczki, potem też chciałem to wszystko jakiś się układało że nie mogłem. Cały czas miałem to na uwadze dopiero dwa trzy dni temu poczułem że to się uda. Jak ja mogłem w coś takiego sobie zadać, głupi byłem.

  Jacek: Wiesz ją po spotkaniu z buddyzmem mam wstręt do medytacji i oświecenia

  W trakcie usuwania tego tematu padło pytanie czy chcę być oświecony, aż mnie to wryło.

  Sławomir Majda: i co powiedziałeś?

  Jacek: Tak. Natomiast po skończeniu tego wszystkiego pojawiło się we mnie więcej pewności. Zobaczyłem że te śluby działają jak służy specjalne na kłamstwie i strachu, to na sam koniec.

  Sławomir Majda: czekajmy na Boską odpowiedź, pytaj, Go i pytaj, proś

  Jacek: Ciśnienie miałem spore, dopiero po 45 ślubowaniu zobaczyłem, że można to skończyć.

 • s_majda pisze:

  Przeczytałam wpis Jacka i sama dzisiaj oddałam 6 ślubowań. Kolejnych już nie mam teraz siły. Mam już trochę wprawy z pracą z intencjami. Na początku jak się miałam zabrać za modlitwy to wpadłam w ogromną panikę, strach, zawroty głowy i wielką niemoc. Przez 2 ślubowania dopadła mnie nieprzytomność straszna.Potem przerwa i było w sumie dobrze, a teraz po 6 sztuce to już nie mam zupełnie siły.

  Kolejnego dnia zabrałam się za drugą połowę ślubowań A, i ogarnęło mnie poczucie, że może jednak nie teraz, że chyba jestem zmęczona i może się położę i jak odpocznę to się wezmę….Ale nie uległam 🙂 ze 3 szt kolejnych znów się męczyłam, a potem nie mogłam przestać, aż zrobiłam kolejnych 12 ślubowań za jednym razem, a za każdym razem czułam ciepło ogarniające moje serduszko 🙂

  Z otrzymanego listu.

 • s_majda pisze:

  Nie wiem kim my tam byliśmy w Tybecie i jakie ślubowania złożyliśmy, ale na pewno coś było…Pieniądze zawsze uciekały mi z rąk w magiczny sposób, nigdy nie potrafiłam ich zatrzymać i zarabiać-tak tyle o ile…Na szczęście Bóg dał mi rodzinę i męża dzięki którym miałam w miarę poczucie bezpieczeństwa w finansach….Teraz cały dzień siedzę i płaczę i w kółko słucham nagrania twojej modlitwy o ,,Upadku Bodhisattwy" i nic innego nie mogę dzisiaj słuchać…Do każdego ślubowania dodawałam "…oraz jemu podobnych, współbrzmiących i pokrewnych ślubowań o których Ty wiesz Stwórco, oraz naszego wymyślania, promowania, inicjowania, nakłaniania…."

  Przecież mam wykształcenie i dużą wiedzę w zawodzie który wykonuję, a każdą podwyżkę musiałam sobie wręcz wyżebrać czując upokorzenie…No i ta melancholia, wewnętrzny ból patrząc na osoby cieszące się życiem, że ja tak nie potrafię. A niby w moim życiu wszystko na swoim miejscu jest…i jeszcze ta moja życiowa nadmierna empatia…

  Sławomir Majda: No tak.. w Japonii to samo sobie kodują w buddyzmie. Odreaguj matrę Om Mani Padme. Ona powoduje raka w kolejnych inkarnacjach Duszy danego mnicha. Więcej o tej mantrze readarticle.php?article_id=1179

 • s_majda pisze:

  Przy każdym ślubowaniu oddawanym Bogu w schemacie 1 zdaniowym dodawałam argument, że widzimy i rozumiemy, że ślubowanie jest nielogiczne i niemożliwe do spełnienia i tylko blokuje nas na prawdziwe oświecenie w Bogu

 • s_majda pisze:

  Doszedłem do siebie, po kasacji ślubów. Teraz ciężej jest mnie trafić, ale aby coś mi zrobić to próbowane jest przez pracowników, lub bliskich. A tak to dzięki za wszystko. Fajna perspektywa się zrobiła po kasacji ślubów.

  Podpowiedz co by tutaj dodać aby ochronić swój dział w pracy, rodzinę. Co ty byś tu dodał? Z otrzymanego listu.

 • s_majda pisze:

  Formuła kasacji ślubowań Amtaby w schemacie 1 zdaniowym. [……..schemat 1-zdaniowy……]……..naszego m.in. podtrzymywania/nie, realizowania/nie, wypełniania/nie ślubowania Amitaby nr 1 , którego dokładną treść znasz Ty Stwórco, a my je przytaczamy w przybliżeniu………( treść ślubowania)……..oraz wszelkich innych ślubowań m.in. podobnych, pokrewnych, przeciwnych, Tobie znanych Boże Dawco Życia, a także ich promowania/nie, wymyślania/nie, inicjowania/nie, wdrażania/nie w każdy możliwy sposób , ponieważ cała nasza istota rozumie/nie że ślubowanie Amitaby nr… i jemu podobne pozbawione są/nie jakiegokolwiek sensu , logiki i spójności, przez co jest niemożliwe do spełnienia/nie i zamyka/nie drogę do prawdziwego oświecenia……[ cd schematu do końca]

  Prosimy Boże o wskazanie teraz całej naszej istocie dalszej prostej drogi, o wypełnienie całej pustki po tym co odchodzi Twoim boskim światłem, Twoją miłością

  Prosimy teraz Ciebie Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą, całą naszą istotą, bytem, tworem o uwolnienie, nawet gdy nie chcą odejść wszystkich m.in. strażników, światków ślubowania Amitaby nr…..i jemu podobnych o których Ty wiesz Stwórco i których dokładna treść znasz Ty Stwórco a w tym istotę Awalokiteśwary-Lokesia, Mahakali, egregora Tybetu, Amitaby i wszelkich mnichów.

  Prosimy Cię Boże o Twój Sąd boski pomiędzy mną, moją Duszą, całą naszą istotą, bytem, tworem a tymi wymienionymi istotami, Duszami.

  Ja……..wspólnie z moją Duszą, całą naszą istotą, bytem, tworem zwracamy także wolność i swobodę i przepraszamy wszystkie te istoty, Dusze, których byliśmy m.in. światkami, strażnikami ślubowania Amitaby nr…. i podobnych, a których dokładną treść znasz Ty  Boże Dawco Życia i powierzamy ich wszystkich Tobie Boże, nawet jeśli nie chcą odejść.

  Link do intencji rozkodowujących wzorce Gumbasa -Goomba. Niezbędne jak sie okazuje do otrzeźwienia. 

 • s_majda pisze:

  Przy puszczaniu nr 21 usłyszałam, że profanuję świętość. Z otrzymanego listu. Tu chodzi m.in. o wielkość i kształt penisa, długość włosów, smukłośc palców itp. 

 • s_majda pisze:

  Miałam taki sen: jestem nastoletnim chłopakiem który ucieka przed grupą rówieśników, jak już mnie znajdują wdaję się z nimi w bojkę, po chwili rezygnują i uciekają mówią, następujące słowa „i tak nam nie uciekniesz na zawsze będziesz nasz (czy coś takiego)”, następnie widzę jak wskakują do jakiejś dziury. Wtedy jakby wychodzę z ciała i jestem tak jakby narratorem i patrze gdzie oni zmierzają ale w powietrzu widzę jakieś ruiny przy ogromnym kościele. Nagle jestem w nim i jestem tak jakby w ciele rudowłosej dziewczyny w białej ślubnej sukience i z jeszcze innymi dziewczynami idziemy do ołtarza przy tym bardzo się cieszę i dwuznacznie je całuje. Odpowiedź. Sen pokazuje, że było i nadal trwa  uwikłanie w ślubowania łączące z jakąś grupą astralną. Pokazane jest, że grupa ta działa w ukryciu. Grupa rówieśników oznacza, że się takie idee tworzy-tworzyło i uczestniczy w ich promowaniu, pomimo prób ucieczki od skutków tej promocji.

 • s_majda pisze:

  Miałam sen, że ktoś zebrał ludzi w naszej świątyni,ale bez ławek. Wszyscy byli na podłodze w czarnych śpiworach. Ten człowiek zaproponował spotkanie w sprawie uwolnienia ze ślubowan Amitaby. Przyjrzałam sie mu, jakiś chyba mulat. Coś tam mówił, a z tego wynikało, że mamy tam nocować, zasnąć w świątyni. Ja pomyślałam, po co mam spać z tymi ludzimi razem na podłodze, skoro moge pójść do domu i poszłam, część osób ze mną,a reszte zostało i spało. Z otrzymanego listu. 

   Sławomir Majda: ,,PÓJŚCIE DO DOMU” to piękna metafora.

 • s_majda pisze:

  Od dwóch miesięcy pracuję z modlitwą „Ład i porządek we mnie”, Każde zdanie przerabiam z osobna w wersji żeńskiej i męskiej. A jeśli coś nie chce puścić, To odpowiadam sobie szczerze dlaczego nie chcę przebaczyć sobie, sobie samemu, być wdzięcznym, wdzięczną i kiedy to zdanie oddam Bogu, to dopiero wtedy właściwe zdanie niejako samo wskakuje. Teraz tę samą modlitwę przerabiam w wersji : zasługuję, jestem godzien, godna.

  W trakcie tej pracy wiele dowiedziałam się o swoich poprzednich inkarnacjach a raczej uwikłaniach, które równocześnie oddawałam Bogu. Sporo tego było, w wielu przypadkach w zrozumieniu ich pomogły mi artykuły zamieszczone na stronie Modlitwa inna… 

  Dowiedziałam się między innymi, że ślubowania Amitaby były składane przez moich awatarów w Tybecie, starożytnym Egipcie i na Cejlonie. A jakimże zaskoczeniem dla mnie było, gdy zorientowałam się, że moja Dusza nadal czci Ra (teraz to już jest przeszłością). Dusza wierzyła – o zgrozo – że Ra jest dawcą życia, że ją stworzył, że całkowicie od niego zależy, bała się że ją spali wzrokiem. Wszystkie te i wiele innych takich bzdur oddałam Bogu i rozkodowałam, Mimo wszystko czuję że starożytny Egipt jeszcze mocno we mnie siedzi. Egipski panteon był liczny i trzeba się z nim rozprawić. Z otrzymanego listu.

 • s_majda pisze:

  Dopiero tydzień temu udało mi się dokończyć Amitabę. Od kilku miesięcy Bóg co rusz pokazywał mi kolejne inne sprawy do oczyszczenia, i w końcu przyszedł czas i na ślubowania Amitaby. Podczas zrywania ostatnich ślubowań, rzeczywiście było zastraszanie, objawiało się to snami o psach które nie pozwalają przejść drogą, atakują, łapią za nogawki itp. ale w końcu udawało mi się je odgonić i przejść drogą. Czułem wtedy też taki nieuzasadniony lęk. Obecnie czuje ulgę, i z każdym dniem takie łagodne opadanie, uspokajanie się i lekkie błogostany. 

  Zaraz po oddaniu ślubowań, próbowałem pytać Boga czy ta została już zamknięta, dostałem kilka optymistycznych snów ale mimo to nie jestem pewnien czy ślubowania zostały oddane Bogu. Może powinienem odczekać kilka dni aż opadnie kurz i wtedy prosić o weryfikacje(?). Z otrzymanego listu. Odpowiedź: Niekiedy jest spokój w astralu u osób puszczajacych ślubowania, a w innych przypadkach utrzymuje się zamącenie. Zapewne wynika to z intencji już przepracowanych. 

 • s_majda pisze:

   W apokryficznej Ewangelii Nikodema Chrystus podczas trzydniowego pobytu w piekle nadaje Belzebubowi władzę nad podziemnym światem w nagrodę za to, że wbrew sprzeciwowi Szatana zezwolił na zabranie Adama i „uwięzionych świętych” do nieba. [W polskim tłumaczeniu Ewangelii Nikodema i apokryficznego Zstąpienia do otchłani motyw ten nie występuje (Apokryfy Nowego Testamentu, t. 1, cz. 2) -przyp. tłum.] http://www.kosciol.pl/forum/viewtopic.php?showtopic=155162

  Nie tylko Ślubowania Amitaby mają rozmaitych strażników, weryfikatorów-i nie tylko buddyjskich. Adam według E. Cayce był wcześniejszą inkarnacją Duszy, znanej z wcielenia się jako Jezus. 

 • s_majda pisze:

  No i udało się oddać wszystkie ślubowania amitaby 🙂 Cieszę się, że już mam to za sobą. Starałem się oddać najszybciej jak mogłem, choć to nie było łatwe. Na początku po oddaniu kilku z nich zwaliło się sporo spraw, które mnie przytłoczyły a ja byłem energetycznie bardzo wtedy słaby. Potem w miarę oddawania kolejnych było już lepiej. Nie czytałem wcześniej tych ślubowań i poznawałem je w trakcie oddawania. Zszokowało mnie, że te  ślubowania to czyste niewolnictwo i trochę zdziwiony byłem, że dusza zgodziła się je przyjąć. W trakcie oddawania odczuwałem obecność wielu istot. Pojawiały się tylko na chwilę i nigdy nie podeszły blisko. Widziałem sporo osób podczas oddawania wolności za każdym razem inna ilość od chyba 3 najmniej do całego tłumu przy niektórych. Bardzo mocno odczuwałem to energetycznie, były też pojawiające się i znikające bóle, w ręce czasem aż kłuło. Wiele rzeczy się działo aż trudno to wszystko wypisać Przez cały czas czułem ogromną ochronę Bożą. To było bardzo odczuwalne dla mnie. W między czasie zacząłem oddawać intencje strażnikowania. Wcześniej Boże światło było dla mnie odczuwalne a po chyba 20 którym ślubowaniu zaczynałem je również momentami dostrzegać. Końcówka ślubowań była dla mnie z powrotem ciężka jak i początek. Mnie nie chciało się tego robić, wolałem trochę odpocząć, ale dusza naciskała, że trzeba to zrobić teraz. No i udało się. Polecam każdemu kto jeszcze nie robił. W trakcie oddawania da się odczuć, że dla duszy pojawiają się nowe możliwości. Rafał

 • s_majda pisze:

  Widzę coraz więcej pozytywów oddania amithaby – czuję większą świadomość, wolność, większą chęć do pracy, mam więcej pomysłów, czuję się mądrzejsza, myślę i piszę nawet tutaj inaczej – zaskakujące, nie spodziewałam się takich skutków hehe. Z otrzymanego listu. 

 • s_majda pisze:

  Monika H.W ciągu dwóch dni oddałam 11sutr. Wczoraj czytałam intencje oporujące przed Amitabą i pojawił się lęk związany z tym,że te intencje są źle sformowane i że zamiast rozkodowywać będę sobie je kodować. Tak mnie ten temat powalił,że zasnęłam prosząc Boga, aby wskazał mi prawdę. Obudziłam się mamrocząc coś sama nie wiem co,jakby mantrę. „Proszę zagwarantuj mi,że te intencje są sformowane we właściwy sposób i nie mam się czego obawiać.

  Sławomir Majda. Może ktoś się wypowie kto je robił? Myślę, że Monika i jej istota mają kłopot ze zrozumieniem tekstu- to mnie nie dziwi. Ona najwyraźniej nie rozumie treści tekstu z poziomu istoty. Były już osoby, że w regresie słyszały o co się dla nich modlę -nic nie rozumiejąc ani słowa. Ona kiedyś uwierzyła w słuszność idei.

  Tomasz. Ja zrobiłem wszystkie, które miałem w kilku godzinnym pokłonie – odchorowałem to później przez kolejne trzy dni. Nie pamiętam treści, ale wiem że bylem pod wrażeniem w trakcie ich recytowania jak wiele z tych filozofii przejawiało się w moim życiu. Generalnie dosyć perfidnie ułożone teksty.

   Monika. Mnie konkretnie chodzi o te intencje ułożone bodajże przez Sławka i Monikę Sz na stronie minw na temat oporu Duszy. Coś dziwnego się działo jak to czytałam.

  Tomasz, Monika ma `świeży` buddyzm, bo była buddystką. 

  Sławomir Majda. To jak mówienie księdzu, że łamie dekalog w aspekcie 2 przykazania. Ona chce, a istota nie rozumie treści- może ma zakaz rozumienia.

  Monika, Zacytuję dokładnie moje myśli: jest to jakiś spisek,muszę uważać bo wkoduję sobie coś czego chcę się pozbyć i będzie jeszcze gorzej, to jakiś przekręt. Dzisiaj czytając ten tekst przekonywałam samą siebie,że wiele intencji jest tak sformowanych i nigdy nie miałam takich myśli jak przy tych.

 • s_majda pisze:

  Przenoszenie ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny  do innych obszarów, w zależności od….  (intencje do przemodlenia) 

   Autor Sławomir Majda i  Konrad Jaszowski  w oparciu o tekst Małgorzaty Kraty   

  1. Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony samego Boga i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  2. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony wszelkich płci ludzi, Dusz, istot, bytów, tworów, zwierząt, roślin, kosmitów i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  3. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, gatunku, płci m.in. Goauldów, bóstw, bogiń, boskich matek, boskich ojców, boskich synów, boskich córek, boskich rodzin, koleżków Boga, bogów, półbogów Asurów, świętych, guru, mistrzów, nauczycieli, Mesjaszy, aniołów, Archaniołów, serafinów astralnych, astrali, władców ludzi, władców Dusz, proroków i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  4. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. węży astralnych, jaszczurów astralnych, astralnych istot, pasożytów, lokatorów naszej i cudzej energetyki, astralnych bytów, tworów i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  5. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. duchów, demonów, strzyg, duchów przodków, mitycznych stworzeń, mitycznych istot i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  6. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. naszych i cudzych cudotwórców, uzdrowicieli, znachorów, bioenergoterapeutów, lekarzy ciała i Duszy, od praktyk Reiki i ich zarządców, od właścicieli, zarządców i struktur różnych praktyk inicjacyjnych, od wiedźm, magów, szamanów, wizjonerów, czarownic, od magii żywiołów, joginów, tantryków i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  7. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. wszelkich oświeconych/nie i oświecających/nie siebie i innych ludzi, Dusz, istot, części naszej i cudzych istot, od tych dążących do nirwany, do zbawienia, wyzwolenia, odkupienia i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  8. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. wszelkich buddystów, hinduistów, chrześcijan, katolików, protestantów, ateistów, agnostyków, prawosławnych, muzułmanów, wyznawców judaizmu, bahaizmu, religii plemiennych, taoizmu, shinto, sikhizmu, dżinizmu, ahinsa, ayyavazhi, wyznawców Wicca, wyznawców druidyzmu, voodoo, theravady, mahajany, chan, zen, son, amidyzmu, Szkoły Czystej Krainy, tendai, shingon, buddyzmu tybetańskiego, ningma, kagju, sakja, dzionangu, gelug, i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  9. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. wyznawców i zarządców m.in starokatolicyzmu, kościołów utrechckich, kościołów narodowych, mariawityzmu, katolicyzmu, wschodniego katolicyzmu, grekokatolicyzmu, kościoła rzymskokatolickiego, sedewakantyzmu, konklawizmu, palmariznizmu, lefebrystów, anglikanizmu, prawosławia, od kościołów bizantyjskich, cerkwi prawosławnych, staroobrzędowców, popowców, bezpopowców, skopców, starokalendarzowców, kościołów orientalnych, koptów, Syryjczyków, kościołów asyryjskich i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  10. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. adwentystów, milleryzmów, anabaptyzmów, wyznawców arianizmu, baptyzmu, braci morawskich, braci polymuckich, husytyzmu, kalwinizmu, kongregacjonizmu, prezbiterianizmu, kwakrów, luteranizmu, monnonityzmu, metodyzmu, pentekostalizmu, salwacjonizmu, unitarianizmu, waldensi i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczani żea/nie tego wszelkich skutków

  11. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. wyznawców i zarządców m.in. restoracjoizmu, ruchu babackiego, Świadków Jehowy, Zrzeszenia Wolnych Badaczy Pisma Świętego, Świętych Ruchów Misyjnych, wyznawców unitaryzmu, mormonów, Kościołów Jezusa Chrystusa w Dniach ostatnich, Społeczności Chrystusa, afrochrześcijaństwa jak aladury, harrizmu, kimbangizmu, lumby i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  12. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. wyznawców i zarządców m.in. dżinizmu, digambarów, sthankawasi, śwetambarów, gnostyków, wyznawców manicheizmu, mandeizmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  13. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. wyznawców i zarządców m.in. wiszniuzmu, krysznaizmu, śiwaizmu, lingajatów, śaktyzmu, balinezyjskiego hinduizmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  14. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. alawitów, alewitów, charydżytów, sunnitów, szyitów, immaitów, ismalitów, zajdytów, wyznawców sufizmu, Ahmadiyya, czarnego islamu, Maurów, Narodu islamu, drudyzmu, ahl-e-hakk, zikrytów, wyznawców i zarządców skrypturalizmu, koranizmu oraz jezydyzmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  15. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. właścicieli i wyznawców m.in. judaizmu, chasytyzmu, felaszów zwanych czarnymi żydami, judaizmu mesjanistycznego, konserwatywnego, ortodoksyjnego, postępowego, rekonstrukcjonistycznego, karaimizmu, mozaizmu, samarytaizmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  16. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. organizatorów, zarządców i wyznawców m.in. mazdaizmu, religii perskich, mazdakizmu, mitraizmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  17. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. organizatorów, zarządców i wyznawców tzw nowych ruchów religijnych jak babizmu, bahaizmu, czeondoizmu, kaodaizmu, Kultów cargo, Falun Gong, Modekngei, New Age, Realizm, Rastafari, Scjentologi, Metody Quan Yin, Wicca, i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  18. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. twórców, zarządców, wyznawców m.in. Asatriuzmu, Hellenizmu, Słowanowierstwa, Inteligentnej Jogi Międzynarodowej, Medytacji Transcendentalnej, Misji Boskiego Światła, Międzynarodowego Towarzystwa Świadomości Kryszny, Neo-Sannyasmu (Osho), Radha Soami, Sathya Sai Baby, Swaminaryan Faith, Harrizmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  19. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. zarządców, wyznawców m.in. religii prehistorycznych, religii rodzimych Afryki, Australii a także konfucjanizmu, santerii, sikhizmu, shinto, taoizmu, zaratusztrianizmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  20. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. wszelkich płci m.in. tyranów, despotów, socjopatów, katów, terrorystów, szantażystów, sędziów, prawników, prokuratorów, oskarżycieli, panów, władców, zwierzchników, przełożonych, pracodawców, współpracowników, klientów, płatników, manipulatorów, hipnotyzerów, królów, książąt, doradców, notariuszy, sekretarzy, władzy państwowej, religijnej i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  21. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. zarządców, właścicieli m.in. planet, konstelacji, kosmosu, gwiazd, księżyców, komet, asteroid, galaktyk, czarnych dziur, słońc od ich ruchów, położenia, oddziaływań i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  22. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. amuletów, talizmanów, artefaktów, gadżetów, przedmiotów magicznych i niemagicznych, eliksirów, ziół, dymów, kadzideł, pieśni, mantr, świętych tekstów, roślin, zwierząt, metod wróżbiarskich, obrzędów, zabobonów, ofiar składanych komuś/czemuś, dewocjonaliów, obrazów, figur, rzeźb, malowideł, sakramentów, narkotyków, alkoholi, ekstaz duchowych i fizycznych, mistycyzmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  23. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. właścicieli i wyznawców wszelkich m.in. obrzędów, kultów, nominacji, namaszczeń, pozwoleń, wytycznych, umów, przysiąg, przyrzeczeń, kontraktów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań, cyrografów, misji, paktów, aktów, porozumień, traktatów i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  24. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. naszych i cudzych m.in. elementów budowy fizycznej i energetycznej, narządów, tkanek, komórek, atomów, układów fizycznych na ich wszystkich poziomach, przestrzeniach, płaszczyznach, elementach i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  25. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. naszych i cudzych m.in. rodziców, wychowawców, nauczycieli, małżonków, kochanków, dzieci, rodzeństwa, sióstr, braci, cioć, wujków, kuzynów, całych rodów, rodzin, społeczności, warstw społecznych, dziadków, babć, krewnych i niespokrewnionych i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  26. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. naszych i cudzych m.in. strażników, weryfikatorów a w tym również licencjonowanych, windykatorów, komorników, pośredników, świadków, twórców, założycieli, ochroniarzy, opozycji, cenzorów, promotorów, beneficjentów, ofiar naszych i cudzych działań, zamiarów, przejawień i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  27. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. stowarzyszeń, bractw, wspólnot, komun, związków, organizacji a w tym administracyjnych, wojskowych, finansowych, religijnych, gospodarczych, publicznych, politycznych, przestępczych, wywiadowczych, seksualnych, narkomańskich, pijackich, państwowych, globalnych, kosmicznych, wielowymiarowych i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  28. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. Duszy i istoty Wisznu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  29. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. pogody, przyrody, żywiołów, pory dnia, nocy, daty, pory roku, astrologii, meteorologii, temperatury otoczenia, wilgotności, wysokości Słońca na niebie i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  30. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. naszych i cudzych m.in. kodowań, myślokształtów, blokad, obciążeń, wzorców, uwikłań, krzyży i węzłów karmicznych, koła karmy, koła fortuny, od losu, przypadku, loterii, szczęścia i odpowiednio od pecha, klątw, uroków, liter, słów, znaków, symboli, cyfr, liczb, alfabetów, mandal, tatuaży, wyznaczników, ozdobników, czipów, urazów, kalectw, chorób oraz ich wytwórców i beneficjentów i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  31. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. istot mroku, ciemności, sił zła, demonów, władców piekieł, diabłów, Szatana, Lucyfera, Belzebuba, Kali, strzyg, istot i Dusz jakie upadły, upadają, istot rogatych i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  32. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. dewiantów, zboczeńców, pedofilów, zoofilów, seksoholików, lesbijek, gejów, transwestytów, gwałcicieli, sadomasochistów, celibantów, masturbantów, burdelmam, alfonsów, prostytutek i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  33. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, inspiracji, zachęt, wobec łaski, szczodrości i odpowiednio jej braku ze strony m.in. zarządców, właścicieli i członków rozmaitych m.in. stowarzyszeń, grup i kręgów m.in. demonicznych, satanistycznych, lucyferańskich, magicznych, czarno-magicznych, tantrycznych, czarno-tantrycznych, biało-astralnych i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  34. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. naszych i cudzych działań związanych z Końcem Świata w okresie 2012roku i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

  35. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, przenoszenia, posiadania, promowania, doświadczania, blokowania, obalania, eliminowania, przejawiania, podtrzymywania m.in. doktryn, idei, intencji, dogmatów, filozofii, wyrzeczeń, ślubowań, misji, celów, nakazów, zakazów, hipnoz, kodowań m.in. wynikających ze ślubowań Amitaby, ślubowań Buddy Medycyny i nie tylko, z powodu m.in. decyzji, wyborów, działań naszej duszy, całej naszej istoty i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków 

 • s_majda pisze:

  Zachęcanie Duszy Wisznu do kontrolowania i nękania nas, w zależności od… (intencje do przemodlenia)  

    Autor Sławomir Majda w oparciu o tekst Małgorzaty Kraty 

    1. Naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, inspirowania m.in.  Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do działań służących Najwyższemu dobru, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony samego Boga i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  2. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony wszelkich płci ludzi, Dusz, istot, bytów, tworów, zwierząt, roślin, kosmitów i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  3. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, gatunku, płci m.in. bóstw, bogiń, boskich matek, boskich ojców, boskich synów, boskich córek, boskich rodzin, Goauldów, koleżków Boga, bogów, półbogów Asurów, świętych, guru, mistrzów, nauczycieli, Mesjaszy, aniołów, Archaniołów, serafinów astralnych, astrali, władców ludzi, władców Dusz, proroków i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  4. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. fizycznych i astralnych węży, jaszczurów, istot, bytów, tworów, pasożytów, lokatorów naszej i cudzej energetyki i nie tylko oraz ze strony m.in. wszelkich duchów, demonów, strzyg, duchów przodków, istot opętujących, mitycznych stworzeń, mitycznych istot i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  5. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. naszych i cudzych cudotwórców, uzdrowicieli, znachorów, bioenergoterapeutów, lekarzy ciała i Duszy, od praktyk Reiki i ich zarządców, od właścicieli, zarządców i struktur różnych praktyk inicjacyjnych, od wiedźm, magów, szamanów, wizjonerów, czarownic, od magii żywiołów, joginów, tantryków i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  6. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. wszelkich oświeconych, oświecających i odpowiednio zaczerniających siebie i innych m.in. ludzi, Dusz, istot, części naszej i cudzych istot, od tych dążących do nirwany, do zbawienia, wyzwolenia, odkupienia osiągających je i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  7. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. wszelkich buddystów, hinduistów, chrześcijan, katolików, protestantów, ateistów, agnostyków, heretyków, prawosławnych, muzułmanów, wyznawców judaizmu, bahaizmu, religii plemiennych, totemizmu, taoizmu, shinto, sikhizmu, dżinizmu, ahinsa, ayyavazhi, wyznawców Wicca, wyznawców druidyzmu, voodoo, theravady, mahajany, chan, zen, son, amidyzmu, Szkoły Czystej Krainy, tendai, shingon, buddyzmu tybetańskiego, ningma, kagju, sakja, dzionangu, gelug, Bon i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  8. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony Jezusa, Apostołów, ojców kościoła, Wszystkich Świętych jak również m.in. wyznawców, twórców, kapłanów i zarządców wszelkich sekt chrześcijańskich m.in. starokatolicyzmu, kościołów utrechckich, kościołów narodowych, mariawityzmu, katolicyzmu, wschodniego katolicyzmu, grekokatolicyzmu, kościoła rzymskokatolickiego, sedewakantyzmu, konklawizmu, palmariznizmu, lefebrystów, anglikanizmu, prawosławia, od kościołów bizantyjskich, cerkwi prawosławnych, staroobrzędowców, popowców, bezpopowców, skopców, starokalendarzowców, kościołów orientalnych, koptów, Syryjczyków, kościołów asyryjskich i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  9. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. adwentystów, milleryzmu, anabaptyzmu, wyznawców arianizmu, baptyzmu, braci morawskich, braci polymuckich, husytyzmu, kalwinizmu, kongregacjonizmu, prezbiterianizmu, kwakrów, luteranizmu, monnonityzmu, metodyzmu, pentekostalizmu, salwacjonizmu, unitarianizmu, waldensi i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczani żea tego wszelkich skutków

  10. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. wyznawców, twórców, kapłanów i zarządców m.in. restoracjoizmu, ruchu babackiego, Świadków Jehowy, Zrzeszenia Wolnych Badaczy Pisma Świętego, Świętych Ruchów Misyjnych, wyznawców unitaryzmu, mormonów, Kościołów Jezusa Chrystusa w Dniach ostatnich, Społeczności Chrystusa, afrochrześcijaństwa jak aladury, harrizmu, kimbangizmu, lumby i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  11. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. wyznawców, twórców, kapłanów i zarządców m.in. dżinizmu, digambarów, sthankawasi, śwetambarów, gnostyków, wyznawców manicheizmu, mandeizmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  12. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. promotorów, wyznawców, twórców, kapłanów i zarządców m.in. wszelkich odłamów i sekt wiszniuzmu, krysznaizmu, śiwaizmu, lingajatów, śaktyzmu, hinduizmu oraz wszelkich sekt i frakcji m.in. mazdaizmu, religii perskich, mazdakizmu, mitraizmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  13. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. alawitów, alewitów, charydżytów, sunnitów, szyitów, immaitów, ismalitów, zajdytów, wyznawców sufizmu, Ahmadiyya, czarnego islamu, Maurów, Narodu islamu, drudyzmu, ahl-e-hakk, zikrytów, wyznawców, twórców, kapłanów i zarządców skrypturalizmu, koranizmu oraz jezydyzmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  14. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. promotorów, twórców, kapłanów i wyznawców wszelkich sekt i frakcji judaizmu: m.in. felaszów zwanych czarnymi żydami, judaizmu mesjanistycznego a w tym chasydzkiego, judaizmu konserwatywnego, ortodoksyjnego, postępowego, rekonstrukcjonistycznego, karaimizmu, mozaizmu, samarytaizmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  15. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. organizatorów, zarządców i wyznawców tzw nowych ruchów religijnych jak babizmu, bahaizmu, czeondoizmu, kaodaizmu, szejkersów, Kultów cargo, Falun Gong, Modekngei, New Age, Realizm, Rastafari, Scjentologi, Metody Quan Yin, Wicca, „Jam Jest„i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  16. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. twórców, zarządców, wyznawców m.in. Asatriuzmu, Hellenizmu, Słowanowierstwa, Inteligentnej Jogi Międzynarodowej, Medytacji Transcendentalnej, Misji Boskiego Światła, Międzynarodowego Towarzystwa Świadomości Kryszny, Neo-Sannyasmu (Osho), Radha Soami, Sathya Sai Baby, Swaminaryan Faith, Harrizmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  17. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony promotorów, twórców, kapłanów i wyznawców wszelkich sekt i frakcji m.in. religii prehistorycznych, religii rodzimych Afryki, Australii, Oceanii, Azji, Europy, obu Ameryk a także konfucjanizmu, santerii, sikhizmu, shinto, taoizmu, zaratusztrianizmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  18. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. wszelkich płci m.in. tyranów, despotów, socjopatów, katów, terrorystów, szantażystów, sędziów, prawników, prokuratorów, oskarżycieli, panów, władców, zwierzchników, przełożonych, pracodawców, współpracowników, klientów, płatników, manipulatorów, hipnotyzerów, królów, książąt, doradców, notariuszy, sekretarzy, władzy państwowej, religijnej i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  19. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. zarządców, twórców, najemców, użytkowników, właścicieli m.in. planet, konstelacji, kosmosu, gwiazd, księżyców, komet, asteroid, galaktyk, pyłu kosmicznego, czarnych dziur, słońc od ich ruchów, położenia, oddziaływań i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  20. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony twórców, promotorów, właścicieli, użytkowników, beneficjentów wszelkiego rodzaju, wielkości, znaczenia m.in. amuletów, talizmanów, artefaktów, gadżetów, przedmiotów magicznych i niemagicznych, eliksirów, ziół, dymów, kadzideł, pieśni, mantr, świętych tekstów, roślin, zwierząt, metod wróżbiarskich, obrzędów, zabobonów, ofiar składanych komuś/czemuś, dewocjonaliów, obrazów, figur, rzeźb, malowideł, sakramentów, narkotyków, alkoholi, ekstaz duchowych i fizycznych, mistycyzmu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  21. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony wszelkiego rodzaju, wielkości, znaczenia m.in. twórców, promotorów, beneficjentów, ofiar, strażników, świadków i wyznawców wszelkich form zniewoleń jak m.in. sieci, lin, kajdan, smyczy, obroży, karcerów, więzień, klatek, haków, dybów, ośmiorniczek, uwięzi, ich odpowiedników, zamienników i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  22. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony wszelkiego rodzaju, wielkości, znaczenia m.in. twórców, promotorów, beneficjentów, kapłanów, strażników, ofiar, świadków i wyznawców wszelkich m.in. obrzędów, kultów, nominacji, namaszczeń, pozwoleń, wytycznych, umów, przysiąg, przyrzeczeń, kontraktów, nakazów, zakazów, cyrografów, misji, paktów, aktów, porozumień, traktatów i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  23. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. naszych i cudzych m.in. elementów budowy fizycznej i energetycznej, narządów, tkanek, komórek, atomów, układów fizycznych na ich wszystkich poziomach, przestrzeniach, płaszczyznach, elementach i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  24. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony naszych i cudzych wszelkiego rodzaju, wielkości, znaczenia, płci m.in. rodziców, wychowawców, wychowanków, nauczycieli, małżonków, kochanków, dzieci, rodzeństwa, sióstr, braci, cioć, wujków, kuzynów, całych rodów, rodzin, społeczności, warstw społecznych, dziadków, babć, krewnych i niespokrewnionych i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  25. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. naszych i cudzych m.in. strażników, weryfikatorów a w tym również licencjonowanych, windykatorów, komorników, pośredników, świadków, twórców, założycieli, ochroniarzy, opozycji, cenzorów, promotorów, beneficjentów, ofiar naszych i cudzych działań, zamiarów, przejawień i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  26. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. stowarzyszeń, bractw, wspólnot, komun, związków, organizacji a w tym administracyjnych, wojskowych, cywilnych, świeckich, finansowych, religijnych, mesjanistycznych, duchowych, gospodarczych, publicznych, politycznych, przestępczych, wywiadowczych, seksualnych, narkomańskich, pijackich, państwowych, globalnych, kosmicznych, wielowymiarowych, czasoprzestrzennych i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  27. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. Duszy i istoty Wisznu i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  28. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. pogody, przyrody, żywiołów, pory dnia, nocy, daty, pory roku, astrologii, numerologii, meteorologii, temperatury otoczenia, wilgotności, wysokości Słońca na niebie i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  29. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. naszych i cudzych m.in. kodowań, myślokształtów, blokad, obciążeń, wzorców, uwikłań, krzyży i węzłów karmicznych, koła karmy, koła fortuny, od losu, przypadku, loterii, szczęścia i odpowiednio od pecha, klątw, uroków, liter, słów, znaków, symboli, cyfr, liczb, alfabetów, mandal, tatuaży, wyznaczników, ozdobników, czipów, urazów, kalectw, chorób oraz ich wytwórców i beneficjentów i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  30. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. stowarzyszeń, grup i kręgów m.in. demonicznych, satanistycznych, lucyferańskich, magicznych, czarno-magicznych, tantrycznych, czarno-tantrycznych, biało-astralnych i nie tylko oraz m.in. istot mroku, ciemności, sił zła, demonów, władców piekieł, diabłów, Szatana, Lucyfera, Belzebuba, Kali, strzyg, istot i Dusz jakie upadły, upadają, istot rogatych i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  31. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony wszelkiego rodzaju, wielkości, rasy, znaczenia i płci m.in. seksoholików, lesbijek, gejów, transwestytów, gwałcicieli, sadomasochistów, celibantów, burdelmam, alfonsów, prostytutek, dewiantów, zboczeńców, pedofilów, zoofilów, koprofilów i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  32. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, z powodu m.in. naszych i cudzych działań związanych z Końcem Świata w okresie 2012 roku i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków33. oraz naszego a przez nas cudzego m.in. z wszelkich  przyczyn zachęcania, przymuszania Duszy Wisznu, Lokesia, Avalokiteśvary i innych części tej istoty m.in. do weryfikowania, kontrolowania i nękania nas oraz innych i do innych destrukcyjnych działań, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. naszej duszy, całej naszej istoty i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków