Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wzorce żołnierza, dowódcy, wodza, zabójcy ; odkodowanie wzorca zniewoleń.

Proszę otwórz teraz Światłości moje serce, duszę, całą moją istotę. Proszę też o sąd Boży nade mną i nad moją duszą za bycie żołnierzem, dowódcą, wodzem, zabójcą.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich szkodliwych wzorców, intencji, wibracji, kodowań żołnierza, dowódcy, wodza, zabójcy.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań żołnierza, dowódcy, wodza, zabójcy pochodzących ze skutków picia alkoholu, zażywania narkotyków.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań żołnierza, dowódcy, wodza, zabójcy blokujących skrzydła mojej duszy oraz ich ciała auryczne.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań żołnierza, dowódcy, wodza, zabójcy pochodzących z obcych cywilizacji energetycznych i materialnych.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań żołnierza, dowódcy, wodza, zabójcy pochodzących ze skutków bycia prostytutką, alfonsem i burdelmamą.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań żołnierza, dowódcy, wodza, zabójcy blokujących mój mózg, móżdżek, moje serce, mój układ nerwowy. Wiem to i rozumiem to, że wnoszę z duszą Boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każda kolejna chwila przeżyta przeze mnie tu na ziemi w życzliwej szczęśliwości, jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata bezcenna i wartościowa bez jakichkolwiek wzorców, intencji, wibracji, kodowań żołnierza, dowódcy, wodza, zabójcy.
Wiem to i rozumiem to, że wnoszę z duszą Boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każda kolejna sekunda przeżyta przeze mnie tu na ziemi w życzliwej szczęśliwości, jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata bezcenna i wartościowa, bez jakichkolwiek wzorców, intencji, wibracji, kodowań żołnierza, dowódcy, wodza, zabójcy. Jestem wdzięczny boskiej Światłości za uwolnienie mnie i mojej duszy od wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań żołnierza, dowódcy, wodza, zabójcy tkwiących w mojej wzajemnej relacji z Tobą Boże.
Jestem wdzięczny boskiej Światłości za uwolnienie mnie i mojej duszy od wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań żołnierza, dowódcy, wodza, zabójcy tkwiących w kontaktach z moją rodziną, z moimi dziećmi, żoną (mężem) rodzicami, krewnymi.
Jestem wdzięczny boskiej Światłości za uwolnienie mnie i mojej duszy od wszystkich wzorców, intencji, wibracji, żołnierza, dowódcy, wodza, zabójcy tkwiących w moich wszystkich zmysłach, w moim układzie nerwowym w obu półkulach mózgu i móżdżku.
Jestem wdzięczny boskiej Światłości za uwolnienie mnie i mojej duszy od wszystkich wzorców, intencji, wibracji, kodowań żołnierza, dowódcy, wodza, zabójcy tkwiących we wszystkich moich kościach, stawach, ścięgnach, mięśniach w całej mojej czaszce


Opublikowano: 26/08/2012
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 1 komentarz