Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Zachwyt dla bóstw, dla bogiń i bogów piękności, młodości, płodności, seksu. Modlitwa rozkodowująca.

Prosimy otwórz teraz Światłości moje serce, duszę, całą moją istotę. Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem tworem dziękujemy Stwórcy za to, że uczynił wszystko co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. wzorcami, intencjami, obciążeniami, kodowaniami, argumentami związanymi m.in. z naszymi transami zachwytu, bałwochwalstwa między innymi dla bóstw, dla bogiń i bogów piękności, młodości, płodności, seksu a w tym między innymi tantry seksualnej a także m.in. z naszymi transami zachwytu, bałwochwalstwa i utożsamiania się się m.in. z wszelkich płci, wielkości, poziomów bóstwami oraz z wszelkimi innymi istotami, bytami, tworami, duszami, ludźmi, energiami.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem tworem dziękujemy Stwórcy za to, że uczynił wszystko co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. wzorcami, intencjami, obciążeniami, kodowaniami, argumentami dotyczącymi m.in. utrzymywania, odnawiania, inicjowania naszych blokad, hipnoz, transów zachwytu, bałwochwalstwa między innymi dla bóstw, dla bogiń i bogów piękności, młodości, płodności, seksu a w tym między innymi tantry seksualnej a także m.in. z naszymi transami zachwytu, bałwochwalstwa i utożsamiania się się m.in. z wszelkich płci, wielkości, poziomów bóstwami oraz z wszelkimi innymi istotami, bytami, tworami, duszami, ludźmi, energiami pochodzących ze skutków bycia prostytutką, alfonsem i burdelmamą i prowadzących nas w te obciążenia.
Wspaniale rozwijamy się duchowo razem z moją duszą z całą naszą istotą przyjmując, doświadczając, wyrażając i przejawiając wolność od wszystkich wzorców, intencji, obciążeń, kodowań, związanych z wszystkimi naszymi z naszymi transami zachwytu, bałwochwalstwa między innymi dla bóstw, dla bogiń i bogów piękności, młodości, płodności, seksu, a w tym między innymi tantry seksualnej, a także z utożsamianiem się się m.in. z wszelkich płci, wielkości, poziomów bóstwami oraz z wszelkimi innymi istotami, bytami, tworami, duszami, ludźmi, energiami wytworzonymi przez ego moje oraz mojej duszy, całej naszej istoty.
Fragmenty obszernego nagrania.


Opublikowano: 04/01/2015
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz