Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Węzły karmiczne. Modlitwa.
Węzły karmiczne-to pomieszane ze sobą konflikty, ograniczenia, niemoce, jakich nie sposób się pozbyć przez całe lata. Nawet cierpliwymi modlitwami, medytacją. Kłopot z nimi polega na niewiedzy człowieka. Skąd ja miałem wiedzieć, że moja dusza inkarnowała w Tybecie, gdzie jej osobowość złożyła ślubowania bodhisattwy? Powstał tam węzeł karmicznej niemocy, bezradności i ograniczeń skutkujący moją niemocą, bezradnością powiązaną z treścią ślubowania. A przecież podobnych węzłów możemy mieć bezliku.

Proszę otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą moją istotę.
Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych.
Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych pochodzących ze skutków picia alkoholu, zażywania narkotyków. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych blokujących skrzydła mojej duszy oraz ich ciała auryczne. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych pochodzących z obcych cywilizacji energetycznych i materialnych. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych pochodzących ze skutków bycia prostytutką, alfonsem i burdelmamą. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych blokujących mój mózg, móżdżek, moje serce, mój układ nerwowy. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych blokujących moje 12 ciał aurycznych, 21 czakramów głównych, punkty akupunkturowe, meridiany. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych pochodzących ze skutków budowania piramid, z propagowania magii i praktyk inicjacyjnych. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych blokujących moją istotę od czasu narodzin, pod poczęcia, od dzieciństwa. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych blokujących moje serce i jego energetykę, moją grasicę oraz czakrę serduszka. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych pochodzących ze skutków bycia żywym bogiem, półbogiem, asurą, guru lub bogiem energetycznym. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych pochodzących z tego życia oraz ze wszystkich poprzednich inkarnacji mojej duszy.
Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych narzuconych mojej istocie przez żywych bogów, przez bogów energetycznych, półbogów, asurów, guru. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych blokujących moją istotę od pierwszej inkarnacji w ciele materialnym. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych pochodzących ze sutków mszczenia się na Bogu i na innych istotach.
Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych pochodzących ze skutków bycia żołnierzem, wodzem, dowódcą. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych pochodzących ze sutków bycia niewolnikiem, i z tworzenia sobie niewolników.
Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych pochodzących ze skutków bycia kiedyś królem, cesarzem, tyranem i despotą. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych blokujących moją seksualność. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych pochodzących ze skutków bycia kiedyś kapłanem, arcykapłanem i mnichem (obojga płci). Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych pochodzących ze skutków rzucania rozmaitych sieci, lin, kajdan, zniewoleń. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych blokujących mi właściwe, niewinne, radosne relacje z Bogiem oraz innymi istotami. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych blokujących doskonałe wypełnianie woli mojego stwórcy. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych utrzymujących niedostatek, ubóstwo i ograniczenia finansowe. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych blokujących moje czakramy, ciała auryczne, moją kundalini, promienie mojego światła. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych w relacjach z sąsiadami, krewnymi z otoczeniem mojego domostwa. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych blokujących moje kości, stawy, mięśnie, mój kręgosłup, oraz czaszkę. Jestem wdzięczny Tobie Boże, za usunięcie wszystkich moich Węzłów Karmicznych, zniewoleń i Krzyży Karmicznych z mojej pracy zawodowej.
Fragmenty
Dodano : 05-12-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 2233 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 30-06-2011 17:36:13
  Podczas i po zabiegu wypalania węzów karmicznych pojawiają się napięcia na 2 głównych płaszczyznach.

  Każde traumatyczne wydarzenie odbija się w ciele. Usuwając węzeł karmiczny z nim związany, to napięcie odpuszcza. Odpuszcza wiec napięcie związane z PIERWOTNYM zakłamaniem sie. Ale nie odpuszcza inne napiecie - wtórne. TO inne / wtórne jest powiązane z tym wszystkim, co zostało nadbudowane na węźle. Tak więc część mięśni nadal trzyma stare, karmiczne napięcia. Róznca miedzy napięciem mięśni, które zostały odblokowane i zrelaksowane, a tymi, które jeszcze trzymają stare wzorce, może byc bardzo silna i powodować nie tylko bóle, ale i wywałki. Bo porusza energetycznie miejsca dotychczas zablokowane.

  Róznice w reakcjach wynikają i z indywidualnej wrażliwości, ale również są spowodowane pierwotną róznicą napięcia między zakłamaniem a prawdą.

  Jest jeszcze jeden problem. Otóż usuwanie węzłów jest OCZYSZCZANIEM energii ciała. Jeśli klient zanieczyszcza sobie ciało i system energetyczny używkami bądź mięskiem, to może bardziej boleć lub wywalać.

  2011-06-29 14:31 Leszek Żądło(m)

  W/w usuwa węzły karmiczne kombinowaną techniką w połączeniu wahadełka z modlitwą. Inaczej pracuje Matka Mera - robi to energetycznie.

  Znajmy bioterapeuta niekiedy dostrzega je przy zabiegu a znikają po skierowaniu nań światła z serca. Ja oddaję je Bogu włącznie prosząc.
 • s_majda 19-08-2015 18:12:13

  A widzisz, wiesz, co zrobiłam sobie... otóż wróciłam do węzłów. My robimy intencje z zaprzeczeniem, czyli być, nie-być. To powinno część węzłów karmicznych może rozwiązać. I  zrobiłam pod węzły trochę intencji, na zasadzie, kochać, nienawidzić. Zrobiłam to też na  medytacji, na czakrach, coś w rodzaju , przyjmuję miłość i oddajemy z MDuszą nienawiść Bogu. Może to mnie tak rozłożyło na łopatki, chociaż bywało gorzejZ otrzymanego listu